Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 15:55



За съжеление на антифеновете и за моя радост Слави си остава с нас висок рейтинг.65,1%.Такъв процент не може да събере нито един Български депутат.
Ако Слави се кандидатира за депутат би спечелил от раз.



Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: zlatina]  
Авторaнтилaнryp (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 23:09



Ланур Слави отдавна е показал, че понятия като чест, доблест, отстояване на позицията - за него не значат нищо. С по-прости думи, за да разбереш и ти, ако е можел да стане депутат - отдавна е щял да стане. Явно тези, от които зависи това са преценили, че не става.



Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: zlatina]  
Автор Deerhunter (DreamIntruder)
Публикувано22.01.08 08:00



Ти от кого научи тези данни?
Направи проучване в къщи ли?


Като си помисля, че в този часови пояс няма никаква конкуренция за шоуто и като виждам как то дебилизира обществото значи, че процентът трябва да е поне 99.9, нали ;)

Понякога ще идвам в съня ти
като неканен и нечакан гостенин...


Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: zlatina]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:59



аз пък научих друго, zlatin4e.Че Азис имал по-висок рейтинг на предаването си от Слави. На мен друго ми прави впечатление-ок,раздава телевизори, организира разните му там конкурси и тем подобни..... Но това не е ли колкото да се изтъкне? Освен това, не и харесва как се подиграва с някои от хората.И ще ти дам пример-тъй като си върла негова фенка, това означава, че не изпущаш ни едно негово предаване.Значи, си гледала и предаванията, в които той малко подигравателно се отнесе към думите на Наталия , когато тя каза, че приятелят й си сгъва дрехите. И то на няколко пъти се подигра, като след това пак не пропусна да я попита дали нейният кавалер / по танци/, с когото тя танцуваше, си сгъва дрехите. Явно си пролича неудобството на момичето от постоянните подигравки на дългия и затова тя му каза-" Слави, спри вече". Наистина, след като той не се сеща да спре на време, е редно някой друг да го подсети.Съгласи се, че никак не е приятно пред толкова много хора, които гледат шоуто му, да подхвърля уж невинни подигравки. За него това може да е нищо, но ако момичето е чувствително, ще се чувства доста неловко.Но.....Слави е от хората, на които не им пука, а това не е добре.Е, нека си прави майтап, но с хора, в които е сигурен, че ще го приемат.



Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: Toni]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 16:20



На Азис рейтинга му е 15%.Ако господарите на ефира не показаха гафовете то Азис щеше да няма тези 15%.
Хора като Тоni още не разбраха ще това закачките с участниците в танцувай с мен 2 е дело на хумора на сценаристите на Слави.
Но някой хора не притежават никакъв хумор и си мислят че това е дело на Слави и няма никакъв сценарии.
Шоуто се прави от сценаристи.Ако го нямаше този перфектен екип Шоуто на Слави не би издържало и година.Слави има страхотен екип.
Благодарение на този страхотен екип шоуто на Слави тази година прави 7 години.
Азис няма да издържи и толкова години на екрана


.Наталия Дачева в начало не разбра че това е дело на хумора на сценаристите.Вече разбра че това е дело на сценаристите и вече ни и прави никакво впечетление.



Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: zlatina]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 19:59



виждам, че си заслепена от Славчо Трифонов.Тези подигравки, които ги ръси, не са дело на сценаристите му, а точно негови.Така е, шоуто се прави от сценаристи, това ми е ясно, но не и подигравките на Славчо, които отправя.В края на краищата, след като момичето не разбира от майтап, то Славчо, би трябвало да го разбере и да спре да се кодоши с момичето, като вижда,че това я обижда. Нали уж претендира да е ЕнтелЕгентен? Пък се пише и за кавалер.Ех, Златке, Златке, толкова си заслепена, че не виждаш колко е самовлюбен Славчо.Ако можеше, сам щеше да се нае*е. Пък ти, както " виждам", май си готова и да му се окрачиш





Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: Toni]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 20:56



Виждам че ника Toni не притежава никакво чувство за хумор.Гледай днес шоуто на Слави днес гост е Наталия Дачева.Момичето че ти каже че закачките с нея е дело нахумора на сценаристите.Наталия е вътре в шоуто на Слави.И знае какво става там.А ти Toni не знаеш и нямаш никаква представа какво става вътре в екипа на шоуто на Слави и затова нямаш никакво право да обвиняваш Слави.



Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: zlatina]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 11:36



мдаа, гледах го шоуто снощи. Е , подлизуркото се чудеше какви комплименти да залепи на момичето, щото като ги гледа човек, все едно, че гледа красавицата и звярът.

Мнооо си назад с мат*р*яла, да ти кажа, щото на всичките ми постинги до тебе, яко се върза. Ам що не ги поглефдна откъм веселата им страна.Впрочем, чета ти всички постинги, които пишеш и вички такива, които си написала като отговори на всички,които са писали. Ам ти все се нервиш, все на кавги го избиваш. Абе, слушай, ти скоро не си е*ана, май, а? Бе много си нервна, бе. Е, аз ако не знам какво става вътре в шоуто, до колко ти си наясно какво става там, вътре. Или ти си наясно с друго неща, които влизат вътре там някъде си.Нали си умна, ще се сетиш за какво говоря.



Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: zlatina]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 11:42



за пореден път доказа, че не виждаш по-далеч от носа си.Ма много се стягаш, за всичко се стягаш.Недей чак толкова, ма, противопоказно е.Все пак не си в първа младост.



Тема Re: Рейтинга на Слави Трифонов 65,1%нови [re: Toni]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 13:07



Сега се усетих че този твой стил ми е познат.Това е стилът на Иво Сиромахов.Само той обича да се закача с феновете.


Трябва да го кръстим Следобедът на един Сиромахов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.