Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 17:21



Сполай ти, бабата. ЧНГ и на теб - от здраве, късмет, щастие, любов и финансови средстфа да си ф изобилие.

С едно не съм напълно съгласен - не толкова педерасите са станали по-тъпи, колкото нашите тъпчофци съфсем са се изпедерастили. Изнежили са се, демек



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: Гocт]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано19.01.08 20:43



Това значи че един харесва едно друг друго.Това значи че на мен не ми харесва да видя голем човек депутатин (поне бивш) да пише думата за прощаване така"збогом" Това значи че не харесвам чалгата но и мене не ме аресват тук таме.
Сега, чувал съм че Слави Трифонов е много богат.м чета че аз съм педераст щото не мога да разбера колко приятна е за ухото чалгата и така писах го в друг смисъл не в тоя в който ти си решил че пиша.
Ние сме идиоти и дебили, албански реотани, криви дървета. всъщност успокой се ние сме от времето в което са и онези другите правилните.



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 21:05



Слави е минало свършено. Стига гледайте в стари износени неща. Мина му времето.



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: Гocт]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 23:57



Продукциите без 7/8 са помия .
Бг сървайвър 1 си беше адски интересен гледах го от начолото до края.Имаше висок рейтинг 51%
Бг сървайвър 2 беше безинтересен и помия .Рейтинга на сървайвър 2 10%
Мюзик идол 1 също беше интересен.Имаше също висок рейтинг 51%
Шоуто на Слави е супер .И въобще не се е изчерпало.Обичам да гледам конкурси.Отколкото да гледам тъпите филми по Битиви.
Нова.тв това го разбраха че само 7/8 правят най хубавите и стойностни предавания в България..Пей с мен че има най високия рейтинг.А мюзик идол 2 най слабия рейтинг.За съжеление мрънкачите хора който само с мрънкането по форумите си изкарват прехраната не го разбраха.
Слави се е доказал като продуцент.Той е най талантливия продуцент в България.За съжеление няма да има друг продуцент като него.А Слави винаги е казвал че иска да има конкуренция.А в момента Слави няма никаква конкуренция в Българския ефир.



Тема Re:.... До Златина!!!нови [re: zlatina]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано20.01.08 17:42



Златина , Г-н Трифонов иска само едно ПАРИ и си го постига .
По добре е че пишеш макар и с грешки С писането грешките ще изчезнат.Продължавай да пишеш.Това ще е значимият дивидент в личен план от твоето увлечение и ентусиазъм към личноста на един преуспяващ човек.
Още нещо Когато на времето имаше фрези с ЦПУ (някакви там си машинарии)
имаше само 1 (един) учебник за по рошавата аудитория и като казах на преподавателката (след наистина голямо търсене) - "Госпожо Декан, намерих го супер е!" тя ми отговори: "Ами като няма друг...." Първо намери някой не така богат и влиятелен но с талант който е поне равен на Слави и тогава декларирай че Славо няма конкуренция.Няма незаменими хора Златина, но има хора без които работите вървят по мудно и по несръчно, с по големи загуби и по малко приятни изживявания.Ти с сигурност не правиш услуга на кумира си като го хвалиш по тоя начин а на себе си - упражняваш се в писане.


Впрочем като си гледам текста май и аз трябва да си намеря нещо такова та д оправя правописа още доста....

Редактирано от Ra4OKowa4a на 20.01.08 18:03.



Тема Re:.... До Златина!!!нови [re: Ra4OKowa4a]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 22:42



Че кажа предаванията без 7/8 са помия.Пример помията Бг сървайвър 2 безрнтересен и скучен.Втори пример Великолепната шесторка която е подигравка с децата.Не са само децата в Монголия има и още много деца които се нуждаят от помощ.
Мюзик идол 2 също че е безинтересен
Пей с мен че размаже Мюзик идол 2.Което още веднъж че докаже само 7/8 правят най хубавите и стойностни предавания в България.



Тема Re:.... До Златина!!!нови [re: zlatina]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано21.01.08 06:28



Добре де, нека размаже, нямам против, какво толкова сега...
Пише се "ще" а не "че", разбрахме че си софиянка.
Правописа Златина, и правоговора, другото - кой кого щял да размаже не е фатално. Хвала на ентусиазмът ти. но това не е достатъчно Докажи на кумира си че е ценен от стойностни хора .
И аз съм ентусиаст но в друга област и тези две неща само ми помагат не че нещо кой знае какво ще постигна то и природните закони не допускат хипотезите ми.
Хайде с здраве и натискай училището защото с образование не е лесно, но без образование е мъка животът.
Лек ден и правоговорно фенстване:)))





Тема Re:.... До Златина!!!нови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 12:08



Бе ти тъп ли си бе, парцал? В София не ктазват че, а в Пловдив. Доказателството е, че Злати е от Пловдив. аман от нагли и комплексирани като тебе. Ти не можеш да й стъпиш на малкия пръс на крака, бе мухльо. За какъв се мислиш, за най-умния човек на света? Обикновен тъпанар си ти. И завистник на Слави и феновете му. Аз си признавам, че се е изчерпал малко Славито, на пак наля свежест чрез конкурсите. Виждаш ли, аз съм обективен, а ти си субективен. Простак такъв.





Тема Re:.... До Златина!!!нови [re: Ra4OKowa4a]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 15:29



Ти не разбра ли че 1997 съм завършила училище.Сега съм на 29 и още от маалка съм фенка на Слави.
Хора като Ra4oKowa4a си мислят че Слави има фенове само на 15 и 17 година.

Бях на концерта на Слави ние фенове на Слави на различни възрасти на 15 ,16,17,18 ,19 ,20 ,21 ,22 ,23 ,24 ,25 ,26 ,27 ,28 ,29 ,30 ,31 ,32 33 34 35 36 37 38 39 40,41 42 43 44 45 46 47 48 49 50,51 52 53 54 55 56 57 58 59 60,61 62 63 64 65 66 67 68 69 70,71 72 73 74 75 76 77 78 79 80,81 82 83 84 85.
Което още веднъж и за съжеление на Ra4okowa4a ние феновете на Слави сме на различни възрасти.



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: Гocт]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано21.01.08 15:51



За съжеление на антифеновете и за моя радост рейтинга на Слави е 65,1%
Такъв рейтинг не може да събере нито един Български депутат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.