Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 13.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо отрязаха момичето?нови [re: zlatina]  
Автор marty-mcfly (let is begin!)
Публикувано15.01.08 19:11



толкова си проста че даже едно изречение не можеш да измислиш сама
освен това ти засякохме мак адреса ,искаш ли да ти кажа откъде пишеш краво
а?!!чакай гости тази вечер савова !!!



Тема Re: Защо отрязаха момичето?нови [re: marty-mcfly]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 20:18



Розоф Мартайчо, а моя мак адрес евентуално не искаш ли да "засечеш", а? Ти си избери анално или орално ще ми го "засечеш"... ъъъ... само да не се стреснеш, щото е не просто мак, а направо бигмак





Тема Re: Защо отрязаха момичето?нови [re: Hekф]  
Автор marty-mcfly (let is begin!)
Публикувано16.01.08 19:12



оооо ма ти най после си преглътнал спермата на гоце и доган,айде сега кат добро дете бегай да лъскаш на славчо
и внимавай кви ги дрънкаш-лесен си за намиране

Редактирано от marty-mcfly на 16.01.08 19:13.



Тема не съм ги гледал тези лайнанови [re: Гocт]  
Автор мaлkият rмypeц (998)
Публикувано16.01.08 23:11



но явно ЩОТ Е БИЛА ДЕБЕЛА



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: мaлkият rмypeц]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 23:53



Странно, Слави е момче от село, но бързо-бързо се е възползвал да иде на Плевен и да заеме мястото на някои действително роден в града Плевен. После пък идва на София. Това е комплексарско и първото и второто. Не, че не можеш да си ходиш къде си искаш, но аз ако бях от село щях да и го обичам него и да му помагам ако имах парите на Слави. А той какво направи за селото си? Нищо.



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: Гocт]  
Автор Ra4OKowa4a (старо куче)
Публикувано17.01.08 05:28



Недей така Някои люде си издигнаха статуи по родните места. Напоследък май в две села има вече такива паметници. Слави няма смисъл да дава нещо на хора които нямат нужда от него. Успешен бизнесмен е и това е достатъчно. Азис също! Който има пари той поръчва и музиката. Ако става въпрос че не го харесваме това нещо чалгата то си е наш проблем. Добре че има и друг вид музика.Хубавата музика се прави трудно - иска още, още много по добро финансово положение. Такива са времената .Хубава българска музика - няма нова . а онова от фолклора което си го бива взеха да го преекспонират. Използването на мотиви и етюди в рекламните блокове в масмедиите също доведе до срив .Само като си спомня Азис в предизборната кампания и име на комета ли планета ли и съм вече забравил отвсякъде че има култура в България но на вкус и цвет товариш нет, са казали хората. А и не е полезно да се опитваш да спреш с глава експреса в тунел.

Редактирано от Ra4OKowa4a на 17.01.08 05:31.



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: Ra4OKowa4a]  
Автортpън (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 11:22



и все таки, треа да признаем, че къфто и да е Слави, той си е шоумен.



Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: тpън]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 12:55



на вкус и цвет товариш нет - какво значи това? Ако е каквото си мисля е тъпо и няма смисъл. Аз си мисля, че приятелите не се избират по вкусовете. Така ли значи? Ако е така не е вярно - естествено, че си ги избираш горе-долу да са с твоите вкусове. Или поне да имате общи такива много, то е ясно, че няма да са напълно идентични.



Тема Re: Защо отрязаха момичето?нови [re: marty-mcfly]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.01.08 13:20



Ма нали и аз тфа казвам, розафка Мартайке: наистина съм много лесен за намиране - ела ме намери да ми провериш големината на бигмака, щом ти е толко мерак. Няма да те насилвам - колкото ти се побере ф устенцата, толкова.





Тема Re: не съм ги гледал тези лайнанови [re: Гocт]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано18.01.08 16:03



мноо философствате и сте обърнали клуба на курник


С тия мозъци на ненаебани у4ени4ки, не знам до къде 6е я докарате.
Ина4е тия лайна и аз не съм ги гледал

Друже Некф,
4НГ
и поздрави от старото копеле.
Тия педераси са станали о6те по тъпи

Совите не са т'ва, което са...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.