Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 01.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:08



За твое сведение куха безмозъчна лейка УУУ нито съм наполвина циганка нито съм циганка.
Аз съм чиста Българка по произход .Никога няма да бъда расистка и фашистка.
А ти УУУ си расист и фашист.Мразя хора като УУУ който са расисти и фашисти.
Такива хора ги презирам от дъното на душата си



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:16



Само да отбележа ,че трябва доста да разширим понятието "истински успял "за да побере и неудачник като иван костов.
костов ограби страната не я вкара в ЕС и Нато.В ЕС и Нато влезнахме благодарение на президента Георги Първанов ,Симеон Саксгобурготски и сегашното правителство.
Страната я ограбиха хора като костов и майката и бащата на УУУ .Те крадат и до днес.



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: Makarenko]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:24



Още веднъж някой антифенове доказаха че са най мързеливите същества на планета.По добре да работиш отколкото да мързелуваш по цял ден.Антифеновете си мислят че с мързел се постига някакви успехи.С мързел не се постига никакви успехи.
Сигурно антифеновете на са чували поговорката Който не работи не трябва да яде.Тази поговорка е глупава само за безмозъщните антифенове.
Антифеновете от мързел са загубили акъла си и са станали неудачници.
Първият неудачник антифен е кухата безмозъщна лейка и мързел УУУ



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:25



За твое сведение куха безмозъчна лейка zlatina, ти си циганка щом циганите не ти пречат. На нормалните хора те им пречат.
Ти си много тъпа щом не правиш разлика между расист и фашист.



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:27



Само да отбележа ,че трябва доста да разширим понятието "истински успял "за да побере и неудачник като трифонов.
костов преориентира страната и ги вкара в ЕС и НАТО. Ако зависеше от такива като златина, това никога нямаше да стане.
Страната я ограбиха комунисти като майката и бащата на златина. Те крадат и до днес.



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:33



За твое сведение куха безмозъчна лейка УУУ аз не съм циганка аз съм чиста Българка по произход. Никога ама никога няма да бъда расистка и фашистка.На ме не ми пречат циганите.На ненормалните хора , като УУУ който са расисти и фашисти им пречат циганите.
Ти си много тъп щом не правиш ,разлика между расист и фашист.



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:47



Само да отбелеза ,че трябва доста да разширим понятието "истински успял за да побере и неудачник като иван костов.
костов не приорентира страна към ЕС и Нато.ЕС и НАТО влезнахме благодарение на президента Георги Първанов ,Симеон Саксгобурготски и сегашното правителство.Ако зависеше от такива като костов и ууу това никога нямаше да стане.
Страната я ограбиха хора като костов и ууу както майката и бащата на ууу.Те крадат и до днес.



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:49



За твое сведение, куха безмозъчна лейка zlatina, ти си циганка по съзнание. Затова не ти пречат циганите. На нормалните хора им пречат.
Ти си много тъпа щом не правиш разлика между расист и фашист.



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:53



Само да отбелеза ,че трябва доста да разширим понятието "истински успял за да побере и неудачник като трифонов.
Ти си изключително тъпа щом си мислиш, че сме влезли благодарение на президента-агент на ДС Гоце - точно той правеше митинги против НАТО. Мадридският измамник пък вървеше накъдето духа вятъра - ако не беше Костов да преориентира страната към ЕС, нищожеството щеше да я тласне към Русия. Ако зависеше от такива като Гоце и мадридския измамник влизането в ЕС и НАТО никога нямаше да стане. То стана благодарение на Костов.
Страната я ограбиха комунистите като като майката и бащата на златина.Те крадат и до днес.
ТИ СИ МНОГО ТЪПА И ВЕЧЕ НИКОЙ НЕ ТИ ВЯРВА НА ЛЪЖИТЕ.



Тема Re: Антифенове ще натрият носа на Славинови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано23.12.07 21:53



За твое сведение ,куха безмозъчна лейка ууу ти си расист по съзнание.Затова ти пречат циганите.На нормалните хора не им пречат циганите.Само на ненормалните хора им пречат.
Ти си много тъп щом не правиш разлика между расист и фашист.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.