Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 02.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Интересно четивонови  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 00:52



Вижте на какво интересно четиво попаднах наскоро. Откъса е от книгата на Георги Стоев "BG Кръстника".

"Сега Поли искаше следната услуга. В собственото си предаване да разкаже за изчезналата чанта и да обяви награда, ако я намерят и предадат. Трифонов свърши работа, само че най-нагло бе заявил на Поли, че тази услуга ще му струва 5 хиляди марки, които Поли плати небрежно, но след това сподели пред нас, раздразнен:
- Боклук, ще ме рекетира мен! И каква стана тя, някакъв си шоумен е по-голям рекетьор от нас!
- С какво се оправда, че ти ги иска?
- Абе, смънка нещо там за отчитане в телевизията, но съм сигурен, че ги е прибрал в джоба си.
- Поли - каза съвсем сериозно Женята, - имам едно момче, с него ходим на лов. Той стреля с арбалет. Какво ще кажеш да го пратя да пусне една стрела в гъза на Слави Трифонов.
- Що не пратим направо хора да го натрошат? - изстреля ядно Поли.
- Популярен е, ще стане скандал, а така, като се появи в Пирогов със стрела в гъза, ще падне голям смях. Ще помислят, че някой го е наказал заради женска история.
Поли се поразсмя, но съвсем сериозно отсече:
- Имам си много други ядове в момента, за да се занимавам с тоя боклук. А арбалетът е тежко оръжие, ще вземе да го осакати и тогава ще стане наистина жесток скандал. А аз нямам нужда точно сега от публични изяви... - помисли около 2-3 минути и махна с ръка. - Прежалил съм ги тия 500 хиляди."

А сега ето откъс от едно интервю дадено от Трифонов пред Росен Петров.

"Слави Трифонов: Защото 2-3 пъти, нали се сещаш. Бях помогнал на едно детенце - имаше проблем с ушите, трябваха му 5 хил. лв. Едно друго детенце пак имаше, но по-тежки проблеми в системата - трябваха му 10 хил. лв. И майката на това с петте хиляди се обади по телефона и каза: "На еди си кой си си дал 10 хил. лв. Евтино те минах, можех да си взема поне 5 хил. лв."

Сега едно такова нещо, ако трябва да ги разделя са "фифти-фифти" - благодарни и неблагодарни. Не е въпроса в едно цвете... Знаеш ли, ще ти дам един такъв пример.

Имаше един човек, който го застреляха на Аруба - Поли Пантев. Помниш ли го?

Росен Петров: Помня го.

Слави Трифонов: Знаеш, че аз познавах много от тия хора.

Росен Петров: СИК-аджия беше.

Слави Трифонов: Беше СИК-аджия. Ставаше дума за един кокаин, за не знам си какво. Там го застреляха. Но Поли Пантев веднъж ми се обади по телефона и ме помоли за услуга. Преди години.

Росен Петров: Че му бяха откраднали някаква чанта.

Слави Трифонов: Не, на сестра му.

Росен Петров: На сестра му.

Слави Трифонов: И той ми се обади. Ти си свидетел. Той ми се обади и ме помоли за услуга нещо да направя, да кажа нещо, нещо елементарно. И аз му казах: "ОК, нали. Няма проблеми." Той каза: "Какво ти дължа?" Аз казах: "Нищо не ми дължиш." Той каза: "Не, не, не. Дължа ти." И аз му казах: "Услугата си е услуга."

Росен Петров: Ето едно съобщение. В шоуто да изтече надпис: "Открадната е чанта, с документи..."

Слави Трифонов: Примерно. На еди си кой. Нещо елементарно. Елементарно. Нищо. Казах: "ОК." "Аз съм ти задължен." "Не бе, няма защо да си ми задължен." "Не, задължен съм ти. Какво ти дължа?" "Не бе, нищо не ми дължиш. Това на мен нищо не ми коства. Правя ти услуга." Ние се познавахме с него отпреди. Тоя човек на всеки празник, заради това нещо, докато не го убиха... На всеки празник лично идваше в офиса ми да ми донесе една бутилка 22-годишно или там колко уиски и една кутия много хубави шоколадови бонбони."

Е, на кого да вярваме според вас?





Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 03:11



Не знам - пусни го в

.



Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 11:38



Георги Стоеф? И къф е па тоя Георги Стоеф?





Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 13:37



Интересно четиво ама другият път.Всичко което е писал Георги Стоев е пълна лъжа.Само откчени хора като hi_hi_hi и разни подобни екземпляри могат да се вържат на лъжите на Георги Стоев



Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 14:02



Този идиот Георги Стоев е писал лъжи и за брадовчед ми бивш волейболист Краси Груев
Какви ли не лъжи Георги Стоев измисляше по времето
когато брадовчед ми беше още в национаният отбор Волейбол
Лъжите на Георги Стоев преминаха всякакви граници
само идиоти като hi_hi_hi и разни други екземпляри могат да се вържат на лъжите на Георги Стоев



Тема Re: Интересно четивонови [re: zlatina]  
Автор Drakulka (Ozcarius)
Публикувано15.09.07 17:08



"Повторението, майка на знанието" нали, та и ти така...


Love is like a bird, don't let her fly

Тема Re: Интересно четивонови [re: Hekф]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 18:14



Верно, Некфчо, кой ли па е тоя Георги Стоев?
Ами да го даде под съд за клевета цървула Трифонов, нали има опит, и да видим кой крив и кой прав!
Ама май няма да стане тая работа, щото и други работи пише за Цървулави из тая книжка. хи хи хи





Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 18:49



Ти hi_hi_hi освен че си злобен екземпляр си глупак и лъжец

Така както Слави даде под съд жълтите вестници
Така сте осъди и неудачника Георги Стоев за лъжите които е писал в книгата
Така че май ти hi_hi_hi си за смях и си за лудницата





Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 19:31



Дреме му на Слави за дрънканиците на некфи прошляци, но ти що им се връзваш? Дали не си малко тъпичък, а?

Хи-хи-хи





Тема Re: Интересно четивонови [re: Hekф]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 23:30



Едно си баба знае, едно си баба бае - ти да не си татко й на Златинчето? Поразително си приличате в изказванията


Но все е тая - все повече хора разбират какъв родолюбец и патриот е твоя идол. Жалко за теб, като те гледам, от десетина години се подвизаваш в тоя клуб. И щом досега не ти е дошъл ума...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.