Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:03 04.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Интересно четивонови [re: Hekф]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 20:30



Безнадежден си


Никъде не съм казал, че вярвам на когото и да било. Просто направих сравнение между две писания и се зачудих кое от двете е истинското.
Но ти, както винаги, скачаш като стар боен кон при звука на тръбата, ако някой, по някакъв начин се усъмни в достойнствата, патриотизма или почтеността на твоя съмнителен идол
Сякаш те е страх да не би някой да повярва...



Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 10:37



Добре, де - ти ми кажи как по-ясно да ти го обясня, та дори хихикащ пръдльо като теб да го вдене? Глупостите на Георги Стоеф, хи-хи-хи и прочее смотани муууунчофци могат само да ме разсмеят. Но ей тъй чисто човешки изпитфам известно притеснение, че едно уж интелигентно и разумно дете като теб приема насериозно писаниците на този или онзи и дори се чудва кое от двете може да е по-истинско.

Хи-хи-хи





Тема Re: Интересно четивонови [re: Hekф]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 00:41



Добър опит...,но...не си убедителен.


Ама какво ли да се очаква друго. Аз ти разправям, че ми е все тая дали е истина или не - ти ми развиваш теории как стоев бил несериозен. Че да не би книжчицата за стърчането да е истинска и сериозна? Какво каза обществото за нея?... и кое е това общество - на мъртвите поети ли ?



Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 03:24



А ти да си ме видял някога и някъде да досаждам на някого, че Стърчането било интересно четиво? Питам щото аз пък виждам как теб не само живо те е заинтригувало кфо точно се е изпляскал другаря Стоеф, но и много държиш да ни информираш за което. Чети си там кфото си четеш и ако обичаш не досаждай повече

Накратко - хи-хи-хи





Тема Re: Интересно четивонови [re: Hekф]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано22.09.07 10:07



Слушай сега - ще ти отговоря като фен.
Като не ти харесва написаното - не го чети бре, има и други теми.


Чети си там хвалебствията за тъпунгера Трифонов и не досаждай в тая тема повече. Като не е истина написаното защо толкова се мъчиш да го доказваш? Тя истината, бако, сама се доказва. Не са й нужни некфи малоумни адвокати



Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 12:21



Напротиф - много ми е забавно. Надявам се и на теб.

А ти като толкова си се фпечатлил от глупостите на Стоеф забелязваш ли колко уплашени и притеснени са от Трифоноф тези иначе толкова безкрупулни и неспиращисепреднищо мутри. Дет се вика не се поколебават да очистфат висши магистрати, топ-банкери и прочее публични личности, обаче не смеят дори да си помислят да си направят някоя безобидна шегичка с батко Трифоноф. Ето тфа аз бих го нарекъл "интересно". А ти кфо смяташ?

Хи-хи-хи





Тема Re: Интересно четивонови [re: Hekф]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 03:00



Нещо не ми стана ясно какво точно искаш да кажеш, но дано на теб да ти е


Доколкото разбирам ти смяташ, че трифунуф е такава недосегаема личност, че чак, така наречената организирана престъпност, тръпне пред него?
Брей че страшен бил тоя ... хм...шоумен
Нейсе - вервай си - лошо няма



Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 03:42



Хихльо смотан, ами айде прочети по-внимателно кфо е написал тфоят любим афтор Стоеф:

Мутра 1: "Баце, да земем да го накажем тфа нахално шоуменче?"
Мутра 2: "Сакън, недейте ще ни се ебе мамата"
Мутра 3: "Ма некоя шегичка-стреличка да му напраим?"
Мутра2 : "Сакън, недейте - много ше ни се ебе мамата!"

Ето тфа прочетох аз в тфа тфойто иначе толкова "интересно" четиво, пръдльо неграмотен.

Та къде викаш била истината, а смотльо? Хи-хи-хи





Тема Re: Интересно четивонови [re: Hekф]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 09:39



Ха ха ха ха ха ха!
Човече, ти си болен. Започваш да нервничиш. Явно на тея, дето ти плащат хич не им е толкова забавно, колкото на теб. Не знам колко пъти трябва да ти обяснявам, че никъде не съм споменал, че вярвам или не на нещо. Но ти явно основно изучаваш творбата Стоева. Обсебен си от необходимостта непременно да докажеш на аудиторията колко не е прав Стоев. Изглежда това е много важно за теб.
Горещо ти препоръчвам да идеш на лекар, и колкото по-скоро - толкова по имаш шанс да се отървеш от тая трифонова зависимост.



А иначе се радвам на проявения интерес - колкото повече се пънеш, по-забавен ми ставаш. И така темата стои на първо място и повече хора ще могат да я видят.
Все е тая дали е истина или не



Тема Re: Интересно четивонови [re: hi_hi_hi]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 16:53



Съмнявам се, че имаш толкова акъл за да го вденеш, но фсъщност удоволстфието е изцяло мое, хихи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.