Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 08.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 06:59



В момента предаването е БЕЗ водещ - Р. Петров вече не е водещ, а и Трифонов не се е върнал, следователно предаването НЯМА водещ.
А предаване без водещ не е предаване, следователно няма предаване, т.е. предаването е ликвидирано.





Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: УУУ!]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 11:12



изчакай до понеделник, тогава Слави ще се появи. Не бързай да даваш оценки.Обаче се чудя, що толкова го мразиш Слави Трифонов?



Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 13:22



В голяма грешка си .
Слави Трифонов в понеделник 9 юли 2007 ще е водещ на Шоуто на Слави от 20:00 по БТВ
Така ща за твое съжеление тъп ник УУУ шоуто на Слави си има водещ
Слави обичам те завинаги



Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: зpитeл]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 14:22



Защото хората ,който мразят Слави са ,комплексари злобари и зависници
и не умеят да преценяват хората.И ще се провалят в живота си
За мен и много хора Слави е страхотен човек и истински шоумен.
Пожелавам на Слави Трифонов най вече здраве ,щастие ,много любов ,късмет
и много успехи.И да знае ще винаги че има хора ,които го обичат и подкрепят
и ценят това ,което той прави за България.И аз съм една от тях
Обичаме те Слави



Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: зpитeл]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 15:22



Няма какво да чакам - до понеделник Трифонов може да е пукнал 100 пъти!
В момента предаването е без водещ - на практика няма предаване!
Аз пък се чудя защо ти се чудиш, че ние мразим Трифонов.
За твоя информация не знам друг да е повлиял повече за изпростяването на този народ, помогна да бъде свален Костов от власт, та на негово място да дойде мадридския измамни, комунистите и Ахмед, та сега страната да е на последно място в Европа.



Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 15:24



Това не ми се вярва. Дотогава Трифонов ще е пукнал.
Важното е, че в момента предаването е без водещ и на практика предаване няма!



Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 15:28



Нищо подобно - комплексари, злобари и зависници, които не умеят да преценяват хората са Трифонов и неговите фенове. И ще се провалят в живота си
За мен и много хора Трифонов е истински гад.
Пожелавам на Трифонов, както е напуснал телевизията, повече никога да не се върне в нея, повече лични неуспехи, загуби и изобщо наказание за злодеянията му и за това, че е навредил толкова много на този народ. И да знае, че винаги ще има хора, които ще го мразят и подриват и ценят това, което хората, против които той хвърляше незаслужено кал правят за страната. И аз съм един от тях
ДГД, Трифонов



Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 15:39



До тъпия ник УУУ.Аз съм жена но ще те поставя сега на мястото ти
Ти си безчувствека куха лейка ,комплексар и любовник на крадеца Вано Костов лостов и не умееш да преценяваш хората.И ще се провалят в живота си. Всъщото важи и за всички антифенове на Слави Трифонов
За мен и хилядите фенове на Слави Трифонов ,който изпратиха в негова подкрепа писма.
За нас Слави е Истински и Велик Българин.Пожелавам на Слави
най вече здраве щастие ,много любов късмет и много успехи.И да знае винаги има в България хора ,които го обичат и подкрепят.И ценят това ,които той прави за България
Слави Обичаме те завинаги



Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: УУУ!]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 20:51



тогава явно не си гледал предаванията му, а още повече последното в петък /последно за Росен Петров/, защото титуляра му се завръща.Ти не гледаш ли рекламата , която върви, че шоуто ще започне в 20.00 на 09.07 -понеделник





Тема Re: Предаването вече е БЕЗ ВОДЕЩ!нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 21:13



Ти си безчувствека куха лейка ,комплексар и комунистка като комунистите, които ограбиха страната и не умееш да преценяваш хората.И ще се провалиш в живота си. Всъщото важи и за всички фенове на Слави Трифонов
Аз и хилядите антифенове на Слави Трифонов ,които го изхвърлиха от телевизията, ще го изхвърлим пак ако пак потрябва.
За нас Трифонов е Истински Гад. Пожелавам на Трифонов, както е напуснал телевизията, повече никога да не се върне в нея, повече лични неуспехи, загуби и изобщо наказание за злодеянията му и за това, че е навредил толкова много на този народ. И да знае, че винаги ще има хора, които ще го мразят и подриват и ценят това, което хората, против които той хвърляше незаслужено кал правят за страната. И аз съм един от тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.