Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови  
АвторPaли (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 00:14



Новата песен на Слави е велика!
Текст, музика, изпълнение всичко е шедьовър
"Срещу себе си стоях
и нямах път"




Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: Paли]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 09:08



Страхотна песен.Може би защото ми напомня много емоционални моменти в моят живот.Само човек ,който въобще не е емоционален няма да разбере ще песента Нещо лично е емоционална и уникална песен .Текста написан от един страхотен човек ,като Иво Вълчев ,музиката от невероятният куку бенд изпята от великият страхотен човек и шоумен Слави Трифонов



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: zlatina]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 11:36



Песента е моята подкрепа и опора.

Обичам те, Слави!



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: Kaтя]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 17:24



Слави ти си Велик Българин.Ние Българите се гордеем с теб.Обичаме те и те чакаме скоро на екрана на БТВ.



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 00:26



Трифонов, ти си велик враг, прецакал си много българи. Дано трайно да се махнеш от екран.



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 09:50



Тъп безмозъчен ник УУУ ти си човек без мозък и без никакви човешки чувства Сигурно УУУ сърцето ти е направено от лед като ледена статуя.Ще ме изкефи ти УУУ да пожеленееш от яд като видиш Слави на 9 юли от 20:00 отново на екрана на БТВ.Нямам търпение да видя как УУУ пожеленява от яд.
Слави Ти си Велик Българин.Ние Българите се гордеем с теб.Обичаме те и те чакаме скоро на екрана на БТВ.
За тези които мразят Слави .Ще им кажа, че между ушите им съществува само Космос.И до дълбок Космос .Пожелавам им по пътя на живота си да открият Тъпата си планета!



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 12:22



Трифонов го е блъснал камион - пише го в Интернет!
Следователно той няма да се върне на екран!
Кефи ме как комунистите ви обраха докато вие си правите хумор със сериозните неща.



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 13:49



Тъп безмозъчен и безчувствен ник УУУ и лъжиц да не мислиш ние феновете и фенките на Слави.Ще се вържем .Няма въобще да ти се вържем в Интернет нищо не пише.Май само в твоята глава ти се раждат лъжливи бръмбари
За твое съжеление ник УУУ.Май четеш повече жълти вестници боклуци .Или пък гледаш А. нулева мухова по Скат.Ех как искам да те видя как пожеленяваш от яд
Слави на 9 юли от 20:00 е на екрана на БТВ.Дажи има реклама по БТВ.
Ти УУУ като не гледаш БТВ и рекламата с участието на Слави си е твой проблем.
Два часа Слави ще прави серенада за хората които са изпратили хиляди писма в негова подкрепа.Даже и аз изпратих писмо в подкрепа на Слави.Защото още от малка съм фенка на Слави
Слави пожелавам ти да оздравяваш и да не се предаваш на болеста.Истинкият хъш никога не се предава.Липсваш на всички.Обичаме те.



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: Kaтя]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 17:07



Емоционално и специално за Слави Трифонов от моята душа
Слави винаги помни ще има хора ,които те обичат и подкрепят.И аз съм една от тях.За нас Ти Слави си Велик Българин.Ние Българите се гордеем с теб.Обичаме те и те чакаме скоро на екрана на БТВ.



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: УУУ!]  
Автор 77777777 (непознат )
Публикувано04.07.07 17:13



Слави се връща,доста време се сърди на БТВ,но в крайна сметка това си е търговска политика - предаването му е чудесно,но без него нещо не върви.Късмет на Слави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.