Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 07.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re:За УУУнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 12:41



Не мисля да се разбрявам повече с теб.Аз че използвам един цитат ,които много ми хареса.За тези които мразят Слави Трифонов.Ще им кажа ще между ушите им съществува само Космос.И то дълбок Космос.Пожелавам им по пътя на живота си да открият Тъпата си Планета



Тема Re:За УУУ.нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:20



Знаеш ли какво - ти си по-тъпа и от Никф.
Даже и тъпак като него знае, че страната беше ограбена от комунистите още преди Костов.
Винаги в дадено общество има малки групи тъпаци - проблемът е, че в БГ те са повече.
Аре, купувай си билет за турнето на Трифонов, то се е видяло, че предаване не ще може да води, та по този случай ще ходи да грачи на селяните.
Колко сте жалки само, погледнати отстрани.



Тема Re: Нещо лично на Слави Трифонов!!!!нови [re: Paли]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано06.07.07 15:34



Слaви не ми е любимия изпълнител , но тaзи песен е невероятнa, шоуто му също не ми е любимо, но определено КУКУ-бенд сa професионaлисти, a кaто че ли в последните години Слaви все повече се рaзгрaничaвa от чaлгaтa, в което нямa лошо. в крaйнa сметкa все още в Бългaрия товa е нaй-комерсиaлно и продaвaно, a песентa според мен имa много стойностен текст , товa е борбaтa му и трябвa дa го увaжaвaме защото товa е бил неговият живот и определено не му е било лесно. вaжното е че е успял, искрено се рaдвaм за него!

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re:За УУУ.нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 15:38



За твое съжеление тъп ник УУУ
Слави Трифонов от 9 юли 2007 се връща като водещ на Шоуто на Слави от 20:00 по БТВ.А на Роско днес му е последното предаване като водещ на Шоуто на Слави.И се връща като сценарист в Шоуто на Слави


Умирам да те видя тъп ник УУУ как пожеленяваш от яд като видиш Слави Трифонов в понеделник 9 юли отново водещ на Шоуто на Слави
Слави Обичаме те.Целувки за Слави от негова фенка от Пловдив



Тема Re:За УУУ.нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 18:00



Голям зор ще му е на Трифонов да се върне - той се опитва да го прави само, за да не се окаже, че окончателно е аут, и това ще му струва много - в крайна сметка пак ще бъде аут, няма друг начин. А ти позеленя ли от яд, когато Трифонов напусна телевизията и досега не се е върнал (и според мен няма да се върне).



Тема Re:За УУУ.нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 18:17



На теб много ти се иска Слави да не се върне.Да обаче Слави на 9 юли 2007 от 20:00 отново е водещ на Шоуто на Слави.Между другото БТВ подписаха с Шоуто на Слави за още 3 години .
И още нещо ще кажа на антифеновете на Слави
Слави има много фенове ,които го обичат и подкрепят.И аз съм една от тях.
Дано тази обич към Слави да му даде сили да се пребори с болеста
Слави обичаме те.Целувки за Слави от негова фенка от Пловдив



Тема Re:За УУУ.нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 19:39



Аз вярвам, че Трифонов никога повече няма да се върне - дори и на инат да се върне, защото много му се иска да докаже, че не е болен и, че още е нещо, няма да успее и връщането му ще е за малко и после пак ще отиде на майната си.
И още нещо ще ти кажа:
Трифонов има много

, които го мразят и ненавиждат и които стискат палци той да не оздравее, така че да не може да се върне на екран - щом като това е единствения начин и той само насила може да бъде спрян!



Тема Re:За УУУ.нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 19:54



Ти УУУ си едно базчувствено и тъпо магаре.Което важи за всички антифеновете на Слави
Слави Трифонов найстина е болен от заболяване на очите.Той не е такъв човек който да се преструва.Слави е страхотен човек.
И найстина Слави се връща на 9 юли като водещ на шоуто на Слави от 20:00
по БТВ
Колко жалко ще има неблагодарни и хора без чувства ,който не ценят това ,което прави Слави за България.Той е помогнал на много болни хора ,деца сираци ,инвалиди.Даже Слави смята да създаде фондация за болни хора
Защото Слави е благороден човек
И още нещо ще ти кажа УУУ в подкрепа на Слави са пристигнали хиляди писма .Даже и аз изпратих писмо .Емоционално и специално за Слави
Слави винаги помни има хора ,които те обичат и подкрепят.И аз съм една от тях.За нас Ти Слави си Велик Българин.Ние Българите се гордеем с теб.Обичаме те и те чакаме скоро на екрана на БТВ.Целувки за Слави от негова фенка от Пловдив



Тема Re:За УУУ.нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 19:58



За ника УУУ ще ти кажа ще си едно безчувствено и тъпо магаре и неблагодарен Българин.Това важи и за всички антифенове на Слави
Слави обичам те.Целувки от твоя фенка от Пловдив.Чакаме те скоро на екрана на БТВ и на концертите в Пловдив.



Тема Re:За УУУ.нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 20:45



Твоят Трифонов е едно тъпо магаре, както и най-вече неговите фенове.
Трифонов е голям гад. И и да иска не може да се върне - болен е. Най-много за едно предаване да се върне и после пак до ходи на майната си.
Колко жалко, че има толкова тъпи хора, които не осъзнават колко много Трифонов е навредил на страната. Той е прецакал много хора, хора, които сега са бедни и така са вече два мандата докато по времето на Костов страната беше преди Румъния - сега обаче е на опашката, а румънците взимат по няколко хиляди на месец и идват да почиват у нас на евтиния и вие им слугувате. Ако беше останал Костов да управлява сега щеше да е обратното, но вие сте тъпи като магарета и даже наистина сте такива.
Антифеновете са твърде умни, интелигентни, за да се занимават с писането на глупави писма, но ако трябва лесно могат да се организират срещу предаването и тъпаци като теб могат да ме накарат да направя нещо такова. Тогава ще видим колко са антифеновете.

И ти предлагам да престанеш да повтаряш едно и също по 50 пъти - четохме го вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.