Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Трифонов го блъснал камион!нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 17:23



Мен можете да ме обиждате колкото си искате.Но няма да позволя да обиждате Слави Трифонов.Всички песни на Слави ми носят страхотен емоционален заряд
Слави е талант .Затова всички талантливи хора са трън в очите на бездарници като тъпият ник УУУ.
Слави е Истински и Велик Българин.На тази земя има много силни хора но Слави е най силният.Пожелавам му най вече здраве и повече болести да не го спохождат щастие късмет и много любов .Обичаме те Слави и добре дошъл



Тема Re: За УУУнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 17:33



На бездарният ник УУУ му се иска да няма Шоуто на Слави
Но Уви за съжеление на УУУ .
Слави днес по БТВ от 20:00 е водещ на Шоуто на Слави
Умирам да видя бездарният ник УУУ как пожеленява от яд.
Пожелавам на Слави най вече здраве и повече болести да не го спохождат
Обичаме те Слави и добре дошъл



Тема Re: Трифонов го блъснал камион!нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 18:37



Трифонов е бездарник - не може да прави нищо добре, а да не говорим, че не може да пее - нещо, което той сам си го знае. Костов му беше трън в очите, та затова той предпочете мадридския измамник, комунистите и Ахмед.
Песните на Трифонов са жалка работа - нещастни мазнотии и долна чалга - няма по-голяма гнусота и простащина да смесваш модерни чисти стилове с чалга и др. подобни мазнотии, ама от гнусни типове като тях - какво да очакваш?
И не Трифонов, а Ахмед Доган е най-истинския българин според допитване до феновете на Трифонов - а феновете, както знаем, не грешат, нали така?



Тема Re: За УУУнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 18:39



Къде го видя да е водещ - седеше си на един стол встрани без бюро, с тъмни очила без да води предаването. Нещо като заслуженото присъствие на пенсионера. Сега ще питаш защо сме толкова гадни - ами защото помним и трифонов как се държа от времето на хъшове до днес.



Тема Re: За УУУнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 19:02



За теб има една поговарка.
Слави е талант и е трън в очите на бездарници като тъпия ник УУУ
Простотиите на антифеновете на Слави ме разсмиват
За съжеление на безмозъчни същества като тъпия ник УУУ ще гледате Слави още много.Вашите мечти никога няма да се сбъднат
А за крадлю иван костов си заслужаваше подигравките .И аз щях да постъпа по същия начин
На този свят има много смели хора но Слави Трифонов е най силният
Пожелавам му най вече здраве и повече болести да не го спохождат
Обичаме те Слави и Ние продължаваме.



Тема Re: За УУУнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 19:18



За теб има една поговорка.
Костов беше трън в очите на бездарници като тъпия Трифонов
Простотиите на феновете на Трифонов ме разсмиват
За съжаление на безмозъчни същества като тъпия Трифонов, ще продължва да ви управлява тройната коалиция, а инвестициите ще отиват в Румъния (а по времето на Костов бяхме преди Румъния) и още много такива.Вашите мечти никога няма да се сбъднат
А за крадлю като мадридския измамни, комунистите и Ахмед си заслужавате подигравките .И аз щях да постъпа по същия начин като Костов да оставя вашите без никакви доходи щом са подкрепяли крадливите комунисти.
На този свят има много смели хора но Костов беше най-добрия управник. Пожелавам на Трифонов да се мъчи дотогава, докогато продължава да се държи по този начин.



Тема Re: За УУУнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 19:58



Идиота и тъпака УУУ ме разсмива .Същият изрод си като твоят любовник крядлю иван костов лостов които беше най некъдърният управник на България
Слави Трифонов е страхотен човек шоумен истинска и силна борбена личност
На света има много силни хора но Слави е най силният
Пожелавам на Слави най вече здраве и повече болести да не го спохождат
Обичаме те Слави и Ние продължаваме



Тема Re: За УУУнови [re: zlatina]  
Авторhi_hi_hi (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 01:35



Еееех, глупаво дете, Златинче, може би си малка и не помниш, ама през януари 1997 знаеш ли кой скачаше рамо до рамо с Иван Костов и викаше "долу" и "оставка". Ще се изненадаш, ама това беше твоя идол Цървулави Трифунуф. И защо мислиш се изпокараха - за парички, и то за много парички. А ти си мисли, че е патриот Славчо. Има едно много добро стихотворение на Ботев (това е истински Българин) - Патриот се казва. Вземи го прочети!



Тема Re: За УУУнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 02:23



Идиотката и тъпачката си ти и разсмиваш целия форум тук, не само мен. Същата изродка си като скапания Трифонов, който от много ум докара мадридския измамник и тройната коалиция, та сега никой да няма пари, а не само ти като по времето на Костов.
Трифонов е ебати цървула селски, долен клеветник, гаден и гнусен тип, нищожество. Пожелавам да го споходи съдбата на мутрите, които го крепяха в началото, както и на тези, срещу които той дълги години злословеше без основание. Да се разкара окончателно и да се приключи с тази простотия.



Тема Re: За УУУнови [re: hi_hi_hi]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 02:25



Тая е толкова тъпа, че и да помни, ще каже, че няма такова нещо. Знам ги тия хора - на черното викат бяло и обратно, само и само да бъде тяхното. Но така не става - вече няма кого да излъжат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.