Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 10.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 17:10



Болен си, но поне си пиши със собствен ник, та да знаят кой е болния.



Тема Re: Лекарството ли свърши?нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 17:18



Като пишес помия срещу Слави.Значи оригинален УУУ си болен от психическо разстройство на мозъка.За твоята болест лечение няма


И още нещо ще ти кажа УУУ този форум е за феновете на Слави а не за антифеновете.Така ще УУУ ти нямаш място тук.Ясно ли ти е.



Тема Re: Лекарството ли свърши?нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 19:48



Проблеми от психическо ествество имат сценаристите на шоуто и самия Трифонов, а сега той има и други болести, за които лечение няма.

И аз още нещо ще ти кажа. Телевизионния ефир е за нормалните хора, а не за славитрифоновци, простаци, чалгаджии, клеветници и проводници на интереси против страната. Трифонов няма място в този ефир. Ясно ли ти е.



Тема Re: Лекарството ли свърши?нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 21:40



Кой си ти бе да казваш кой има място в националният ефир на България и кой няма.Ти УУУ си никой .И всеки има място в националният ефир.Ясна ли съм и точка по въпроса.



Тема Re: Лекарството ли свърши?нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 21:48



Който не мисли като УУУ са против България.Егати и тъпата логика дето имаш ..Това ще Слави против България.Съществува само в болното неуравновесено съзнание на УУУ.Нормално е за такива хора като УУУ да си измислят лъжи





Тема много ме кефишнови [re: zlatina]  
Автор Kirinlchiban (Red Bull)
Публикувано29.06.07 23:22



Аз също не понасям Слави Трифонов, и поради това не му гледам шоуто.

Шоуто на Ледерман е по-интересно от шоуто на Слави. Даже Ледерман има китарист, с гола глава, досущ като Годжи.

Целувка за теб.

Чао!



Тема Re: Лекарството ли свърши?нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 06:20



Ще разбереш ти кой съм като спрем предаването на Трифонов. Като всеки има място в ефира, къде са сега там уволнените Явор Дачков, Инджев, журналистите, които изложиха мадридския измамник и мн. други?



Тема Re: Лекарството ли свърши?нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 06:21



Не ми говори за страната, защото тя има много страни и лица - а вие, славитрифоновците сте най-долното от тези лица.



Тема Re: много ме кефишнови [re: Kirinlchiban]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 12:36



Първо за твое сведение аз съм фенка на Слави.
Не понасям хора като теб Кirinlchiban и твоя съграждани по болен мозък УУУ
И още нещо форума на Слави е форума само за феновете на Слави.А не за антифеновете.Ясна ли съм.



Тема Re: Лекарството ли свърши?нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 12:42



Тези журналисти дето изброй не ме интересуват и не ме засяга тяхното бъдеще.
Ще спрете Шоуто на Слави на куково лято.За мен антифеновете на Слави са хора с болни мозъщи и психическо разстройство




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.