Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 23.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 21:02



Следваща цел - Росен Петров да последва Трифонов като също напусне шоуто!





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 21:03







Тема Ще има да чакате...нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:39



Отне ви шест години да изчакате Трифоноф да се тръшне болен, сега е ред да чакате Росен Петроф да го спипа някое труднолечимо професионално заболяване.... между временно Трифоноф ще вземе да се излекува и да поеме Шоуто

Абе голямо чакане ви се е очертало, но пък вие сте си сфикнали да чакате невъзможното да стане възможно, тъй че няма кфо да ви мислим





Тема Скоро ще е.нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 16:16



По-добре късно отколкото никога - невъзможното стана възможно, сега сме му намерили цаката и с Р. Петров ще е по-лесно. А Трифонов няма да се върне - това е ясно.



Тема Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 12:26



Наистина ще е много-много скоро - кфо са още некфи си десет-петнадесет години трепетно очакфане да спре Шоуто за тъпички, но упорити олигофренчета като вас?

Между другото явно доста си се фпечатлил от снощното Шоу щом си отфорил не една, не две, а цели три нови теми. Но покрай дребните и несъщестфени проблеми на Росен и шефа Парсънс някак си пропуснал момента, че Трифоноф най-късно до три месеца се връща. За сега ще се въздържа от повече от коментар, но ф началото на следващия сезон ще имам удоволстфието за пореден път да ви сритам кухите лейки на теб и на глупендера Инфо. Казах ли ви, че така ще стане, а? Казах ли?





Тема който копае.......сам пада в негонови [re: УУУ!]  
Авторнeчko (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 12:55



Брей, че си жлъчен, толкова омраза, злорадство, гнусно говорене извират от извратеното ти сърце

Ама си се скрил и маскирал, бас държа, че публично НИЩО НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ

, но тук скрит бълваш и бълваш и повръщаш гадости.

Като не ти харесва, не гледай шоуто.

А Слави е човек като всички нас и като такъв трябва да бъде
УУУ!важаван, а не УУУ!плюван.

който УУУ!плюва така е О Т Р О В Н О СЪЩЕСТВО

ТИ СИ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!
НО, БОГ ДА ТИ ПРОСТИ, ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕШ КАКВО ВЪРШИШ И ГОВОРИШ.





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 20:05



Фсъщност по подразбиране шоуто спира до два месеца. Договорът изтича. Ако той не бъде подновен, значи предаване няма да има. А шефът Парсънс май нещо не иска да го подновява. Кофти ситуация, а?

Работата на антифеновете е да следят, когато има антифенски новини и да ги пускат, когато е необходимо. Трифонов обаче каза друго - загубил бил фсякаква надежда, когато разбрал, че шефът Парсънс иска да спира шоуто, ядосал се и затова решил да излезе по телевизията - но това не значи, че той е започнал да оздравява - друг е въпроса, че той може да се опитва да създава такова впечатление докато подпише нов договор, ама тоя път май нов договор няма да има. Сега не е като едно време - телевизията има много алтернативи на шоуто.



Тема Re:нови [re: нeчko]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 20:12



Като пускаш едно и също нещо по 5 пъти, това не прави мнението ти стойностно.
Изказвай се по темата, а не с общи лафове.

Всички нормални впрочем помним как именно Трифонов проявяваше всички изброени от теб качества. Но къде беше тогава ти да пишеш за това?

Да не мислиш, че Трифонов не се е скрил - даже навремето ходеше с охрана, а и сега по улицата не можеш да го срещнеш - значи ето кой се крие, защото знае, че доста много хора го мразят, да не кажем - всички.

Да се премести шоуто в последната кабеларка и тогава който иска - да го гледа.

Който уважава Трифонов, е прост.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 22:31



Дет се вика мрачни прогнози за спиране на Шоуто има откакто има и Шоу. Защо ли имам едно такова приятно предчуфстфие, че и тази есен ще ви ритам зелките?

Прочее радвам се, че продължаваш да следиш с неугасфащ интерес Шоуто. На мен лично Росен Петроф ми е адски противен (не само като водещ) и честно казано предпочитам д-р Хаус. То дет се вика - не е проблем ако феновете пропуснат някои и друго предаване, антифеновете обаче не могат да си позволят този лукс





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 22:45



Рядко с теб драги ми УУУбитанчеф сме на едно мнение, но с тфа, че пофтарянето на една и съща идиотия сто пъти не я прави по-стойностна съм абсолютно съгласен. И да - кажи го и на Инфото тфа за пофтарянето - мноооого ще ти се зарадва на проникновението.

P.S. И още нещо - който не уважава успеха на другите хора е или идиот или комплексар. Аз лично смятам, че ти си идиот, но може пък и компексар да си, откъде да знам, баси






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.