Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 19.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Следваща цел - Р. Петров да последва Трифонов  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 21:02



Следваща цел - Росен Петров да последва Трифонов като също напусне шоуто!





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 21:03







Тема Ще има да чакате...нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:39



Отне ви шест години да изчакате Трифоноф да се тръшне болен, сега е ред да чакате Росен Петроф да го спипа някое труднолечимо професионално заболяване.... между временно Трифоноф ще вземе да се излекува и да поеме Шоуто

Абе голямо чакане ви се е очертало, но пък вие сте си сфикнали да чакате невъзможното да стане възможно, тъй че няма кфо да ви мислим





Тема Скоро ще е.нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 16:16



По-добре късно отколкото никога - невъзможното стана възможно, сега сме му намерили цаката и с Р. Петров ще е по-лесно. А Трифонов няма да се върне - това е ясно.



Тема Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 12:26



Наистина ще е много-много скоро - кфо са още некфи си десет-петнадесет години трепетно очакфане да спре Шоуто за тъпички, но упорити олигофренчета като вас?

Между другото явно доста си се фпечатлил от снощното Шоу щом си отфорил не една, не две, а цели три нови теми. Но покрай дребните и несъщестфени проблеми на Росен и шефа Парсънс някак си пропуснал момента, че Трифоноф най-късно до три месеца се връща. За сега ще се въздържа от повече от коментар, но ф началото на следващия сезон ще имам удоволстфието за пореден път да ви сритам кухите лейки на теб и на глупендера Инфо. Казах ли ви, че така ще стане, а? Казах ли?





Тема който копае.......сам пада в негонови [re: УУУ!]  
Авторнeчko (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 12:55



Брей, че си жлъчен, толкова омраза, злорадство, гнусно говорене извират от извратеното ти сърце

Ама си се скрил и маскирал, бас държа, че публично НИЩО НЕ МОЖЕШ ДА КАЖЕШ

, но тук скрит бълваш и бълваш и повръщаш гадости.

Като не ти харесва, не гледай шоуто.

А Слави е човек като всички нас и като такъв трябва да бъде
УУУ!важаван, а не УУУ!плюван.

който УУУ!плюва така е О Т Р О В Н О СЪЩЕСТВО

ТИ СИ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!
НО, БОГ ДА ТИ ПРОСТИ, ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕШ КАКВО ВЪРШИШ И ГОВОРИШ.





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 20:05



Фсъщност по подразбиране шоуто спира до два месеца. Договорът изтича. Ако той не бъде подновен, значи предаване няма да има. А шефът Парсънс май нещо не иска да го подновява. Кофти ситуация, а?

Работата на антифеновете е да следят, когато има антифенски новини и да ги пускат, когато е необходимо. Трифонов обаче каза друго - загубил бил фсякаква надежда, когато разбрал, че шефът Парсънс иска да спира шоуто, ядосал се и затова решил да излезе по телевизията - но това не значи, че той е започнал да оздравява - друг е въпроса, че той може да се опитва да създава такова впечатление докато подпише нов договор, ама тоя път май нов договор няма да има. Сега не е като едно време - телевизията има много алтернативи на шоуто.



Тема Re:нови [re: нeчko]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 20:12



Като пускаш едно и също нещо по 5 пъти, това не прави мнението ти стойностно.
Изказвай се по темата, а не с общи лафове.

Всички нормални впрочем помним как именно Трифонов проявяваше всички изброени от теб качества. Но къде беше тогава ти да пишеш за това?

Да не мислиш, че Трифонов не се е скрил - даже навремето ходеше с охрана, а и сега по улицата не можеш да го срещнеш - значи ето кой се крие, защото знае, че доста много хора го мразят, да не кажем - всички.

Да се премести шоуто в последната кабеларка и тогава който иска - да го гледа.

Който уважава Трифонов, е прост.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 22:31



Дет се вика мрачни прогнози за спиране на Шоуто има откакто има и Шоу. Защо ли имам едно такова приятно предчуфстфие, че и тази есен ще ви ритам зелките?

Прочее радвам се, че продължаваш да следиш с неугасфащ интерес Шоуто. На мен лично Росен Петроф ми е адски противен (не само като водещ) и честно казано предпочитам д-р Хаус. То дет се вика - не е проблем ако феновете пропуснат някои и друго предаване, антифеновете обаче не могат да си позволят този лукс





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 22:45



Рядко с теб драги ми УУУбитанчеф сме на едно мнение, но с тфа, че пофтарянето на една и съща идиотия сто пъти не я прави по-стойностна съм абсолютно съгласен. И да - кажи го и на Инфото тфа за пофтарянето - мноооого ще ти се зарадва на проникновението.

P.S. И още нещо - който не уважава успеха на другите хора е или идиот или комплексар. Аз лично смятам, че ти си идиот, но може пък и компексар да си, откъде да знам, баси





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Hekф]  
Автор hi_hi_hi (непознат)
Публикувано30.05.07 00:44



Яаааа, некфий се отсърдил :))) Значи и аз започвам да имам приятното предчуФстФие за много смех пред компа в идните месеци :)))
А, бе, некфчо, ходи къде ходи, ама пак си се връщаш тука да те подпичкват антифеновете. Мъжка любов ръжда не хваща, а :)))
А, бай дъ уей, пак да те питам - що толкова си се загрижил за това шоу, не порасна ли вече, не ти ли доде ума в чутурата...или качестФени сФирки си правите с Трифунуф, та затова си му станал безплатен адвокат:)))



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 13:44



Радвам се, че милиционерът Петров ти е противен. Така ние начукваме канчетата на феновете.
Кефи ме сега как не ние, а вие говорите в бъдеще време за това как Трифонов щял едва ли не да се върне. Защо ли имам едно такова приятно предчуфстфие, че и тази есен ще ви ритам зелките?



Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 13:47



Ми ти защо тогава не се радваше на успеха на Костов - да не би да е, защото си идиот или, защото си комплексар?





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 19:29



Глупости. Не че има нещо общо с темата, ама кога е било тфа да не се радвам на успехите на чичко Лостоф?





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 19:36



Когато започне новия сезон 2007-2008 на Шоуто (края на септември, началото на октомври) с водещ Слави Трифоноф ще станат ясни три неща:

1. Шефът Парсънс няма намерение да маха Шоуто
2. Слави Трифоноф не е махнат от Шоуто
3. Инфо и УУУ! са смотани идиоти

Аз най-вече се кефя на т.3





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 20:50



Ами, когато се кефеше, че бил свален от власт и т.н.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 20:54



Когато шоуто окончателно спре и Трифонов вече не е никакъв водещ, ще станат ясни три неща:

1. БТВ наистина са спрели шоуто
2. Разкарали сме Трифонов
3. Никф е смотан идиот (то е ясно и от сега)

Аз си се кефя и на трите точки.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:03



Когато Шоуто окончателно спре... хех, обещаващо звучи, но въпросът обаче е дали ти ще се ангажираш с някфи разумни срокове (примерно за не по-късно от края на тази година) или просто ще продължиш кротко и безобидно да си мечтаеш и да тръпнеш ф трепетно очакфане с идиотската надежда, че т.1 и т.2 рано или късно но фсе някога трябва да се случат (тъй, де - къфто и пич да е Трифоноф няма да живее вечно, нали)

Но... да почакаме фсе пак до октомври, кфо ще кажеш? Тогава ще стане ясно чия т.3 е била по-близо до истината





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:13



Което не означава, че не уважавам успехите му





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:21



Да, ще се постараем сроковете наистина да са разумни.



Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:21



Ами и ние зачитаме успехите на Трифонов. Обаче на цената на какво са те?



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:41



Сериозно? И кога е било тфа? Тфа за зачитането на успехите на Трифоноф имам предвид. Т.е. - нима наистина признаваш, че Трифоноф има успехи?!

Охоо, тфа е нещо ново (за мен - със сигурност). Ако не е тайна - откога го имаш тфа усещане, че Трифоноф е един успял човек?





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:49



Вярвам ти. Че ще се постараете.





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 04:13



Не съм казал, че е успял човек. Казал съм, че има успехи. И мутрите имат успехи. Но малко са тези, които им се радват. Сега остава да направиш разликата между успехи и успехи.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 15:18



Няма някфа кой знае кфа особена разлика между успехите и успехите. Но може би ще ни кажеш кфи точно успехи имат според теб мутрите.





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 17:28



Как кфи? Натрупаха пари и взеха на подчинение доста области в бизнеса.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 20:59



И ти наричаш тфа успехи? Аз пък съм чувал, че мутрите с много пари и много успешни бизнес начинания не доживявали до дълбоки старини. Което определено прави тези "успехи" доста спорни. Кажи нещо друго, нещо по-успешно за мутрите





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 21:28



То, и успехите на Трифонов са доста спорни тогава - да бачкаш толкова години и да си жертваш здравето, за да постигнеш нещо, но да си загубиш здравето, то тогава това не е никакъв успех. Значи излиза, че Трифонов е един провалил се човек.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 21:47



Единстфените безспорни успехи са тези на Месията Костоф, фсичко друго е преходно, пич.

Прочее да оставим мутрите настрана. Нека се върнем на Трифоноф и тфоето отношение към неговите... е, макар и мимолетни, но фсе пак успехи... кажи три успеха на Трифоноф, които ти уважаваш.



Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 05:09



От какъв зор да му казвам успехите, по-добре да му изброим поразиите. Ти признаваш ли, че той освен всичко друго е извършил и огромни поразии върху БГ обществото?



Тема предполагам, че прост човекнови [re: УУУ!]  
АвторCвeтлин (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:45



Така като те гледам ти си много прост чичко



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 22:18



Eй УУУ ти си психично болен и озлобен атакист.Мястото ти е в лудницата.
А за Шоуто на Слави е супер.И се говори самата истина.Друг е въпроса е ще някой хора не могат да го разберът затова плюят и по Росен Петров.



Тема Re:УУУнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 23:52



За твое сведение твоят любим Иван Костов Лостов засипа България и я ограби.Но ти си твърди тъп озлобен комплексиран за да разбереш ще живота на хората при управлението на Костов беше много зле.
А шоуто на Слави за костов говори самата истина.Друг е въпроса ще никога няма да го схванеш.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 23:55



Ха ха ха м,р илфейф вм,дл.екре иван костов е имал успех.Това беше най голяма лъжа която съм чувала през живота си.Успехът му беше да съсипе ограби България



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 00:06



Първо престани да плюеш по Слави.За твое сведение озлобено УУУ същество Слави и екипа му не са направили никакви поразии.Те са помогнали на много болни деца.Деца сираци и абитуренти без родители.Хора като Слави и Роско имат сърца.А ти УУУ освен ще си тъп злобен и комплексиран нямаш сърце и никога не си помогнал на бедни хора.Докато Слави и екипаса помогнали на много хора



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 10:10



Лошо, Седларов, лошоооооооооо!

Договорът им е преподписан за още 3 години, а Славейко се завръща на екран на 9 юли

. . .



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:26



Твоето място е в лудницата и на всички, които си мислите, че Костов е съсипал страната, а не точно обратното - че той я възстанови, след като комунистите я съсипаха. За лудицата е и Трифонов, който бачка като луд всеки ден без нужда и хвърля кал по всичко свестно, което се сети, само и само да си вдигне рейтинга, както и сценаристите му, увредени психически от много учене на задължителен материал и промиване на мозъците в класическата и др. гимназии - та и до днес си го избиват с писане на материали по това, което насила са ги карали да четат и анализират като луди.



Тема Re:УУУнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:30



Очевидно тъпата и лудата си ти щом пишеш такива абсурдни неща. Ето ти нещо по темата за това кой ограби страната впрочем:



По времето на Костов страната беше преди Румъния и щеше да влиза в ЕС преди нея, а сега румънците са в пъти по-напред и заплатите са им по 3000 евро на месец и идват да почиват в БГ на евтиния. Това е следствието на вашата глупост и озлобление, тъпаци, а Трифонов има основна вина за това положение. Който го е яд на това, да си го изкарва на Трифонов - това казвам аз!



Тема Re:нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:32



Най-голямата лъжа е лъжата, че Костов е ограбил страната, но ти си прекалено тъпа и озлобена, за да видиш истината такава, каквато е.



Тема Re:нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:40



Трифонов е този, който от години хвърля кал по другите, които са постигнали нещо и са успели, клевети и лъже против всичко положително, мазни се на тарикатате, мутрите, Ахмед и комунистите, поразиите му са безброй, колкото е помогнал на някого, многократно повече е навредил на цялото общество с това, че го е лъгал за това кои са добри и кои лоши за него, че е помогнал за свалянето на най-доброто управление, което е имала страната - това на Костов и това, че е докарал след него величеството, комунистите и Ахмед и странате вместо да е сега по-напред от Румъния, както беше по времето на Костов, сега е на опашката на Европа с най-ниски доходи, в пъти по-ниски от Румъния, а да не говорим за другите страни, всички чужди инвестиции ни заобиколиха и отидоха в Румъния, монархокомунистите и Ахмед доограбиха страната, разпродадоха я срещу комисиони и я върнаха там, където беше преди 1990 година и на всичкото отгоре изманипулираха и излъгаха, включително и с помощта на Трифонов, простото народонаселение, че не те, а друг бил съсъпал страната, а глупаците като теб им поверваха. Съответно след такова ограбване и съсипване, нуждата от пряко помагане на хора, изпаднали в икономическа беда, нарастна неимоверно, и такива като Трифонов гордо се тупат в гърдите на колко хора са помогнали без да си дават сметка, че ако Костов не беше падал от власт, сега икономическото положение щеше да е много по-добро и нямаше да има такава нужда да се помага пряко. Т.е. аз съм помогнал на хората много повече от Трифонов като съм гласувал за правилната власт, която да им подобри положението, а всичко издрънкано от теб са пълни глупости и злобни клевети.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Tити]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:41



Ще го прекъснем, а пък Трифонов не виждам как ще се върне с това си заболяване - най-много да се върне за малко и пак да се разкара.



Тема Re:УУУнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:47



Не чета тъп сайт .Който пишат лъжи в него.Този сайт прилича на жълт вестник

.Ха ха ха при Костов страната България е била по добре от Румъния.
Всички политици на България като започнем от иван костов симеон саксгобурготски , сергей станишев са една стока.Са едни и същи политици zи не струват нищо.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 13:53



Ха ха ха иван костов бил свестен.Ако беше свестен сега вие щяхте да имате от дсб в Европарламента 1 или 2 депутата.Но вие за съжеление нямате защото вашият бивш лидер костов не е свестен .И още не нещо нямаше да загубите въобще изборите.Накратко твоят любимец иван костов не само ще съсипа България но и съсипа и дясното пространство.Вече от дясното се вижда само един Бойко Борисов и никой друг



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 14:23



Славейко "заболя", защото имаше опасност от прекратяване на договора му с bTV. А сега като се преподписа за още 3 години, и той оздравя . . .





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 14:37



Само се опитайте да спрете шоуто на Слави.Ние феновете на Слави и екипа ще се дигнем на бунт срещу противниците на шоуто и срещу БТВ.А ние феновете на шоуто на Слави сме много повече от антивеновете.
Искам да каза ще когато разбрахме ние феновете на шоуто на Слави.Ще БТВ цяло да спира шоуто.Имаше много емайли в подкрепа на шоуто .И БТВ нямаше какво друго да направи освен още 3 годишен договор за шоуто на Слави.Така ще ние феновете на Слави сме по силни от вас антивеновете и си подкрепяме и обичаме шоуто.
Слави и Роско са личности .Който будят уважение и респект в всеки един истински човек и Българин.



Тема Re:УУУнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 15:38



За твое сведение това което казах иван костов е ограбил моята страна България въобще не е лъжа а самата истина.Но ти си прекалено тъп и влюбен в иван костов лостов ще едва ли ще го разбереш.
Ти си същият като твоят кумир костов.Какъвто иван костов такива и неговите малумни превърженици.Тъпи комплексирани и озлобени



Тема Съжалявамнови [re: zlatina]  
АвторУУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 15:48



Не ми забелязвай, моля те. Аз страдам от болест, която често ме кара да се държа грубо и да изричам неща, които не мисля. Моля те, не ми заблязвай, когато не съм си взел лкарствата.





Тема Re:УУУнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:21



Ти си тотално откачена и тъпа - безсмислено е изобщо да се спори с теб. Всеки знае колко по-напред сме били от Румъния по времето на Костов и всеки знае те днес колко по-добре са. Извод - монархокомунистите доограбиха и досъсипаха страната. Колкото до сайта, ходи и кажи кое е лъжа, а всъщност по-добре не си прави труда, че както е известно с глупаци не се спори.
Много ти е тъпо заключението, че всички били една стока, затова сега ще слугувате на румънците вместо обратното.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:23



Явно по твоята логика най-свестни са монархокомунистите и Ахмед щом те са вкарали евродепутати. Нямаш си и представа колко си куха. Костов не получи депутати, защото не прие да ви ограничи избирателните права, така че глупаците като вас да не гласуват.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Tити]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:25



Не вярвам да е така - по-скоро риск от неподписване възникна след разболяването му, когато той си даде зор да се престори на оздравял, но това рано или късно ще даде ефект и той отново ще отиде да се лекува.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:27



Вие сте просто промитите мозъци - само малоумници като вас ще седнат да пишат писма и т.н., умните хора рядко го правят, та затова напоследък царува глупака във всяка област. Но, не сме се хванали, не сме направили и ние една мощна подписка срещу шоуто - лошото е, че бТВ са мошеници и ние го знаем добре и няма да признаят тази подписка докато не ги натиснем отгоре и да им вземем лиценза.



Тема Re:УУУнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:28



Всъщност аз много отдавна не съм фен на Костов. Това обаче не променя факта, че неговото управление е било най-добро досега.
А ти си една тъпа патка, която не иска да прочете истината за това кой ограби страната.



Тема Re: Съжалявамнови [re: УУУУ!]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:29



Ти си един прост фалшив мангал-имитатор на никове - ясно е на всички, че това не съм го писал аз.



Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 18:48



Само СЕМ да се опита да вземе лиценза на БТВ.И срещу тях ще си дигнем на бунт.Няма да можете да се справите нито с феновете на Слави Роско и с феновете на БТВ.Ние феновете сме много повече и сме по силни от антифеновете.Но СЕМ няма друга работа.Та ще седни да се занима с искането на психично озлобени болни хора като УУУ и разни други хора.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 18:59



На кметските избори твоят кумир иван костов няма да спечели нито едно кметско място





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 19:21



Че колко му е и ние да спретнем един контрабунт и вашият да бъде потушен.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 19:21



Аз не ти ли казах, че не ми е кумир? Няма да спечели, защото още не ви е ограничил правата, но и това се надявам да стане.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 19:25



Уви за твое огромно съжеление това с ограничение на правата никога няма да стане

.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 19:42



Напротив - съвсем скоро ще стане - то вече беше предложено няколко пъти в парламента, а и даже в момента има ограничаване на права. Но не тук му е мястото да обсъждаме тази тема.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 21:50



Първо сценаристите на Слави са страхотни професионалисти.Без Слави сценаристите нямаше да има нито студенското предаване Куку ,Каналето , Хъшове Шоуто на Слави Аз пея в Куку бенд 5 stars , Танцувай с мен , БГ Сървайвър 1 и Мюзик идол.Тези хора с това което правят спечелиха моето уважение.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 08:25



Нито един културен човек не ги уважава и всеки такъв ги заплюва като долни мръсни простаци.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 17:22



Толкова си "зарибена" по Славчо, че не виждаш голата истина: БЕЗ СЦЕНАРИСТИТЕ и БЕЗ АКТЬОРИТЕ лицето Трифонов е една голяма, кръгла 0. Благодарение на тях оцелява. А те наистина са изключителни професионалисти.
Това е моето скромно мнение.

Желая на всички приятен отдих в края на седмицата

!!!



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: Tити]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 17:29



Това е фен клуба на Слави.Всички антифенове на Слави нямат място тук.
Ясна ли съм.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 18:50



За мен антифеновете на Слави са некултурни и зле възпитани с цялата помия която изливат срещу шоуто на Слави
За мен УУУ ,Тити и разни други антифенове са пълни простаци без капка мозък в главата си.Ясна ли съм.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 18:54



За твое сведение културният човек уважат Слави и екипа за това което правят.Те го правят за България.Шоуто на Слави е номер 1 в България и в чужбина .Но ти УУУ си твърде тъп за да го схванеш в тъпият си мозък.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 19:52



Националния телевизионен ефир е за нормалните хора. Всички славитрифоновци нямат място там.
Ясен ли съм.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 19:54



За мен феновете на Трифонов са некултурни и зле възпитани с цялата помия която изливат срещу нормалните хора - антифенове
За мен всички фенове тук сте пълни простаци без капка мозък в главата си.Ясен ли съм.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 19:55



За твое сведение културният човек не уважава Трифонов и екипа за това което правят.Те го правят против страната.Шоуто на Слави е номер 1 по простащина в България и в чужбина .Но ти си твърде тъпа за да го схванеш в тъпият си мозък.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 20:36



Всеки има място в националният ефир Слави е нормален.Само Господ може да забрани .А ти УУУ си ненормален и прост.
А ти УУУ какъв си ти да заповядваш кой има място в националният ефир на България.УУУ ти си никой и изчезни от този форум веднъж завинаги .Това е форума на феновете на Слави а не на антифеновете.Яснали съм.Повръща ми се от хора като теб УУУ



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 20:43



Ти найстина си болен от завист и злоба и си малумно дърт и тъп.Завиждаш на Слави и екипа ще са постигнали всичко това с много лишение и труд.Когато постигнеш същото това си отваряй глупавата уста.
За твое сведение УУУ .Слави Трифонов и екипа си имат много фенове в България и в чужбина.Който ги обичат и подкрепят.
Нормално е за някой психично болни антифенове на Слави да говорят срещу тях и да измислят всякакви лъжи и спекулации.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 23:20



Отдалеч се вижда, че си простакеса. Първото, което "лъсва" в твоите писания е, че СИ НЕГРАМОТНА. Еее, нормално е да боготвориш Сл. Тр.

И още нещо: Това е клуб "Шоуто на Слави" - т.е. за всички онези, които имат някакво мнение за него - малко положителни, пък повече отрицателни . . .

, нали така?



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 06:23



Ами Господ вече му подсказа на Трифонов да престане да прави това, което той прави, но той продължава. Очаквам още по-силен удар да последва. Разкарайте се вие заедно с предаването си и на мен ми се повдига от вас.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 06:26



Болни от завист и злоба сте вие, славитрифоновците, завиждахте на Костов, че е постигнал всички това и че ви разкатава фамилията. Когато постигнете това, което той постигна, тогава си отваряйте глупавата уста.
За твое сведение Трифонов има много антифенове в БГ и чужбина, които го ненавиждат и мразят. И в крайна сметка ще го разкарат от ефир. Впрочем те в мометна са го разкарали и той сигурно изобщо няма да се върне, каквото и да обещават.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 15:33



На теб ми се повдига от такива като теб УУУ .И още нещо нямаш място в фенклуба на Слави Трифонов.
Уви за съжеление на антифеновете на Слави се завръща на 9 юли с 3 годишен договор.А на теб УУУ като ти пречи шоуто на Слави и не можеш да схванеш в болния си мозък ще там се говори самата истина.За тази работа има дисцанционно управление и сменяш канала.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 17:33



На мен ми се повдига от такива като Трифонов и неговите фенове. И още нещо, той няма място в свободния национален ефир на нормалните хора. Договора нищо не значи - предаването винаги може да бъде спряно - такива клаузи винаги има. Гаранция, че това няма да стане и преди да е започнал да тече новия договор също няма. Трифонов няма да се върне - той е болен. А на теб като ти преча аз, че говоря, че Трифонов е вреден, не ме чети, като не ти харесва, че аз пиша по форумите, има си едно копче, с което отиваш в друг форум.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:06



УУУ ти си тъп болен и извратен с психическо разстроиство.Уви за твое съжеление Слави е по добре се връща на 9 юли от 20 :00 по БТВ и така най накрая ще спрят спекулациите .Който болни мозъци като теб УУУ изнасят за Слави и шоуто.Антифеновете на Слави вие сте гледате Слави още 3 години.Новият договор вече е влязъл в сила .
Ти УУУ и такива като теб са вредни за България



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:10



Първо това е форум само за феновете на Слави.Така ще хора като теб УУУ нямат място в фенклуба на Слави.Ясна ли съм или трябва да го повтарям сто пъти докати влези в болният ти извратен мозък.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 09:29



Ти и трифонов сте тъпи болни и извратени с психическо разстроиство.Уви за твое съжаление Трифонов няма да се върне трайно и шоуто ще се води от друг, както е и сега и най-накрая ще спрят спекулациите .Които болни мозъци като теб и Трифонов изнасят в ефира.Антифеновете ще спрат окончателно шоуто много преди да изтекат 3 години, както вече сме направили с махането на самия Трифонов, който само вие си мислите, че щял да се върне.
Ти и Трифонов сте вредни за страната.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 09:31



Първо, никъде не пише, че е форум само за феновете. Второ, този форум е създаден по мое предложение още по времето на Хъшове, за да се коментира предаването от всички, като по-късно форума се преименува. Освен това аз съм избран за модератор тук. Така че хора като теб нямат място тук. Ясен ли съм или трябва да го повтарям сто пъти докато влезе в болния ти извратен мозък.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 13:24



УУУ ти си болно психически лъжец
Този форум е създадение по предложението на Некф .Следователно Некф е модератор а не ти УУУ.И второ ще ти кажа тук пише ще това е фен клуба на Слави .Следователно ти тъп и прост ник УУУ нямаш място в фен клуба на Слави.УУУ отивай си при твойте себеподобни .На един акъл сте с твойте побратими.Ясна ли съм



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 13:29



УУУ ти извратен с психическо разстройство.Колко пъти да ти казвам ще Слави на 9 юли от 20:00 е водещ на Шоуто на Слави.Даже има и реклама по БТВ.
Нямам търпение да дойде 9 юли и някой злобни хора като УУУ ще пожеленеят от яд.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 14:11



Ей ти явно не гледаш БТВ.Не видя ли рекламата по БТВ Слави на 9 юли от 20:00 часа Шоуто на Слави.С водещ Слави Трифонов
Исками се скоро да дойде 9 юли и да видят как УУУ позеленя от яд като види Слави отново водещ на Шоуто на Слави





Тема Re: Да, много скоро ще е :)нови [re: Hekф]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 14:15



Некф здрасти.Като дойде 9 юли антифеновете на Слави ще позеленеят от яд като видят Слави отново водещ на своето шоу





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 14:24



Боже господи, колко злоба си насъбрала в себе си. Как е възможно? По-спокойно, zlatina, ще вземеш да се пръснеш и цялата ти злъч ще те залее и удави. Не се нерви толкова! Има десетки предавания, стократно по-интересни и интелигентни от въпросното шоу. Няма да зеленеем (не Желенеем) от яд, просто ще гледаме тях - при всички положения ще извлечем повече познания

!!!

Ясна ли съм?



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 16:35



"болно психическия" лъжец си ти - Никф още не се беше родил виртуално, когато ние обсъждахме мизериите на Трифонов още навремето. Личи си, че като Трифонов, ако не лъжеш, не можеш да съществуваш. За модератор съм избран аз, а Никф даже никой не го е предлагал. Аз казвам, че този форум е и за фенове, и за антифенове и не ти си тази, която ще кажеш, че това не е така. Следователно ти си тъпа и проста и нямаш място тук, както и Трифонов в националния ефир. Да си ходи на село или в последната кабеларка като по времето на Костов. Малко го преследваше Костов, трябваше да не го оставя докрай.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 16:38



Трифонов е болен - няма да доживее дотогава, а и след сблъсъка му с голям камион шансовете му са практически никакви. Той с една реклама, която върви, не може да се върне в ефир. Все нещо ще стане и ще се провалят нещата.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 16:38



Няма да го доживеете.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 18:38



Ало болният психически лъжец УУУ нямаш ли какво да правиш по цял ден.А само хвърляш своята злоба върху Слави
Явно УУУ ти си отвратен от своят живот затова хвърляш своята злоба навсякъде. И още нещо иван костов е крадло.И заради такива като костов политиката в България не ме интересува.За това не ходя да гласувам.За мен всички политици като започнем от иван костов са едни и същи.Не струват пукната пара Но какво ли се занимавам с теб УУУ като нищо не може да ти се побере в типият си болен мозък.УУУ страдаш от душевно разстройство на мозъка





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 18:42



УУУ ти си патологичен случай страдаш от психично заболяване на мозъка и от мнозенствена склероза.





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 18:45



УУУ ти си патологичен случай.Страдаш от психично заболяване , от множенствета склероза и от душевно разстройство на твоят мозък





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 19:12



Слави е помогнал на много болни хора, инвалиди ,деца сираци ,и болни деца.Даже Слави смята да създаде фондация за болни хора.
Слави е БЛАГОРОДЕН човек и има сърце.А ти УУУ не си благороден човек не си помогнал на никого и нямаш сърце .И още нещо ще ти кажа УУУ.Когато преживееш това ,което преживя Слави тогава говори.Следователно тъп ник УУУ нямаш право да говориш срещу Слави.Ясна ли съм



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 23:00



Ало, ти, "болният психически лъжец" нямаш ли какво да правиш по цял ден.А само хвърляш своята злоба върху антифеновете.
Явно ти си отвратена от своят живот затова хвърляш своята злоба навсякъде. И още нещо не иван костов е крадло.И не заради такива като костов политиката в България не те интересува. Не ходиш да гласуваш, защото не искаш да признаеш, че управлението на Костов беше най-доброто досега.За те всички политици като започнем от иван костов са едни и същи, което доказва колко си тъпа.Не струваш пукната пара Но какво ли се занимавам с теб като нищо не може да ти се побере в типият си болен мозък.Ти страдаш от душевно разстройство на мозъка

PS. Оригиналният ти правопис доколкото е възможно е запазен.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ@ (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 23:00



Ти като Трифонов си патологичен случай страдате от психично заболяване на мозъка и от мнозенствена склероза.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 23:01



Ти и Трифонов сте патологични случаи.Страдате от психично заболяване , от множенствета склероза и от душевно разстройство на вашите мозъци.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 23:06



Слави е навредил на много болни хора, инвалиди ,деца сираци ,и болни деца като е помогнал държавата да се управлява от мошеници, заради което няма пари за обикновените хора, за лечение и т.н.
Слави е НЕБЛАГОРОДЕН човек и е гад.Той е навредил на много хора непряко.И още нещо ще ти кажа.Ако Трифонов не е искал да преживява това, което е преживял, да не се е бутал където не му е работа.Когато ти преживееш това, което целият народ е преживял вследствие на свалянето от власт на Костов и идването на монархокомунистическите измамници и Ахмед, тогава говори.Следователно тъпа кратуно нямаш право да говориш срещу антифеновете.Ясен ли съм



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ@]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 09:51



Ти явно УУУ завиждаш на Слави Трифонов ще е постигнал всичко това с труд започнато от нулата.Когато постигнеш това което е постигнал Слави тогава говори.Сега нямаш никакво право да говориш срещу Слави
И още нещо ще ти кажа УУУ ти и такива като теб сте едни неблагодарни Българи .Всичко това ,което прави Слави ,кое направил за България
Слави Обичаме те.Фенове от Пловдив



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 11:21



Явно ти и Трифонов завиждате на Костов, че е постигнал всичко това с труд започнато от нулата.Когато постигнеш това което е постигнал Костов, тогава говори.Сега нямаш никакво право да говориш срещу Костов
И още нещо ще ти кажа, ти и такива като теб сте едни неблагодарни Българи .Всичко това ,което направи Костов, го е направил за България
Трифонов, мразиме те, антифенове от София



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 11:30



Аз мразя иван костов крадеца които е постигнал само да краде и нищо друго .А ти УУУ си изявен костовист сигурно също като него си крадло
костов мразим те ,антифеновете от Пловдив.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 11:35



За твое сведение УУУ иван костов не е направил нищо за България.Единственото ,което е направил костов за България е да краде от нея.За това от дъното на душата си мразя иван костов.
костов мразим те ,антифеновете от Пловдив
А ти УУУ си изявен и тъп костовист



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 11:38



Не мога да се занимавам само с болни душевни хора като този тъп ник УУУ
Само нещо ще кажа.Слави обичам те и се радвам ще се връщат на 9 юли на екрана.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 12:06



Аз мразя славитрифоновците - клеветниците, които са постигнали само да хвърлят кал по истински успешните хора. А ти явно си някаква тъпа комунистка щом не искаш да проумееш истината, че комунистите ограбиха страната много преди Костов да дойде на власт.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 12:07



За твое сведение Костов е направил най-много за страната от всички управления през последните 20 години - всеки нормален знае какво беше положението в страната преди Костов и след него. Всеки нормален знае и какво беше преди Ж. Виденов и след него. Комунистите заедно с Ахмед ограбиха страната и ти си тъпа комунистка щом не искаш да проумееш това.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 12:09



Ти си душевноболна и долна клеветничка като всички славитрифоновци, които не искат да се занимават с истината.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 12:28



Всеки нормален човек знае иван костов нарочно му пиша името с малки букви ограби България



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 20:33



Всеки нормален човек знае, че страната беше ограбена много преди Костов да дойде на власт, при това, много пъти. И това го направиха комунистите.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 21:09



Всеки нормален човек знае ще иван костов ограби България.Заради политици като костов не ме интересува политиката и политиците на България.
иван костов е най големият крадец в България





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 22:24



Всеки нормален човек знае, че страната беше ограбена много преди Костов да дойде на власт, при това, много пъти. И знае, че това го направиха комунистите. Комунистите са най-големите крадци.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 09:02



Всеки нормален човек знае щ иван костов крадеца ограби България .костов е най големият крадец .А ти УУУ щом защитаваш костов значи и ти като него си голям крадец.





Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 12:46



За тези ,които мразят Слави Трифонов.Ще кажа само ,че между ушите им съществува само Космос.И то дълбок Космос.Пожелавам им,по пътя на живота си ,да открият Тъпата си Планета!



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 00:29



Всеки нормален човек знае, че комунистите ограбиха страната много преди Костов да дойде на власт. Комунистите са най-големите крадци. А ти щом защитаваш комунистите, значи и ти като тях си голям крадец.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 09:57



За твое сведение аз съм от женски род и сe пиша с истинското си име.Или трябва сто пъти да ти го наврa в тъпата ти кратуна



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 12:23



Крадла или крадец - все едно - характеристиката ти е крадец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.