Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 20.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторTити (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 23:20



Отдалеч се вижда, че си простакеса. Първото, което "лъсва" в твоите писания е, че СИ НЕГРАМОТНА. Еее, нормално е да боготвориш Сл. Тр.

И още нещо: Това е клуб "Шоуто на Слави" - т.е. за всички онези, които имат някакво мнение за него - малко положителни, пък повече отрицателни . . .

, нали така?



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 06:23



Ами Господ вече му подсказа на Трифонов да престане да прави това, което той прави, но той продължава. Очаквам още по-силен удар да последва. Разкарайте се вие заедно с предаването си и на мен ми се повдига от вас.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 06:26



Болни от завист и злоба сте вие, славитрифоновците, завиждахте на Костов, че е постигнал всички това и че ви разкатава фамилията. Когато постигнете това, което той постигна, тогава си отваряйте глупавата уста.
За твое сведение Трифонов има много антифенове в БГ и чужбина, които го ненавиждат и мразят. И в крайна сметка ще го разкарат от ефир. Впрочем те в мометна са го разкарали и той сигурно изобщо няма да се върне, каквото и да обещават.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 15:33



На теб ми се повдига от такива като теб УУУ .И още нещо нямаш място в фенклуба на Слави Трифонов.
Уви за съжеление на антифеновете на Слави се завръща на 9 юли с 3 годишен договор.А на теб УУУ като ти пречи шоуто на Слави и не можеш да схванеш в болния си мозък ще там се говори самата истина.За тази работа има дисцанционно управление и сменяш канала.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 17:33



На мен ми се повдига от такива като Трифонов и неговите фенове. И още нещо, той няма място в свободния национален ефир на нормалните хора. Договора нищо не значи - предаването винаги може да бъде спряно - такива клаузи винаги има. Гаранция, че това няма да стане и преди да е започнал да тече новия договор също няма. Трифонов няма да се върне - той е болен. А на теб като ти преча аз, че говоря, че Трифонов е вреден, не ме чети, като не ти харесва, че аз пиша по форумите, има си едно копче, с което отиваш в друг форум.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:06



УУУ ти си тъп болен и извратен с психическо разстроиство.Уви за твое съжеление Слави е по добре се връща на 9 юли от 20 :00 по БТВ и така най накрая ще спрят спекулациите .Който болни мозъци като теб УУУ изнасят за Слави и шоуто.Антифеновете на Слави вие сте гледате Слави още 3 години.Новият договор вече е влязъл в сила .
Ти УУУ и такива като теб са вредни за България



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.07 19:10



Първо това е форум само за феновете на Слави.Така ще хора като теб УУУ нямат място в фенклуба на Слави.Ясна ли съм или трябва да го повтарям сто пъти докати влези в болният ти извратен мозък.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 09:29



Ти и трифонов сте тъпи болни и извратени с психическо разстроиство.Уви за твое съжаление Трифонов няма да се върне трайно и шоуто ще се води от друг, както е и сега и най-накрая ще спрят спекулациите .Които болни мозъци като теб и Трифонов изнасят в ефира.Антифеновете ще спрат окончателно шоуто много преди да изтекат 3 години, както вече сме направили с махането на самия Трифонов, който само вие си мислите, че щял да се върне.
Ти и Трифонов сте вредни за страната.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: zlatina]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 09:31



Първо, никъде не пише, че е форум само за феновете. Второ, този форум е създаден по мое предложение още по времето на Хъшове, за да се коментира предаването от всички, като по-късно форума се преименува. Освен това аз съм избран за модератор тук. Така че хора като теб нямат място тук. Ясен ли съм или трябва да го повтарям сто пъти докато влезе в болния ти извратен мозък.



Тема Re: Следваща цел - Р. Петров да последва Трифоновнови [re: УУУ!]  
Авторzlatina (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 13:24



УУУ ти си болно психически лъжец
Този форум е създадение по предложението на Некф .Следователно Некф е модератор а не ти УУУ.И второ ще ти кажа тук пише ще това е фен клуба на Слави .Следователно ти тъп и прост ник УУУ нямаш място в фен клуба на Слави.УУУ отивай си при твойте себеподобни .На един акъл сте с твойте побратими.Ясна ли съм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.