Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 10.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Писмо до Слави Трифонов (публикувано в много от фонови  
АвторekaterinaO9O9 (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 18:03



Многоуважавани от мен г-н Ст. Т. Трифонов, аз съм братовчедка на вашия дългогодишен приятел, поета и музиканта Петър Чухов и съм член на църквата на вашия състудент п-р Иван Хазърбасанов. Много харесвам вашето шоу и се възхищавам не само от актьорския ви талант и музикалния ви усет, от излъчването ви, друго- от щедростта ви към хората и желанието ви да им помагате. Но понякога съм, меко казано, изненадана от някои ваши постъпки. Не одобрявам избора ви на жури за конкурса Мюзик Айдъл. Какъв авторитет в музиката биха могли да бъдат фолкпевачка като Глория и човек със съмнителни качества като това музикално недоразумение певецът Дони? Пък, и вие самият, г-н Трифонов - замислете се, че вашата основна специалност в Консерваторията не е пеенето. Така че, не би ли било по-добре да бяха назначени в комисията лица, специалисти в конкретната дисциплина и имащи опит точно в нея? Изумена и огорчена съм от необективната преценка на журито при прослушване на кандидатите. Много талантливи деца бяха отхвърлени само затова, че пеят на английски, а не знаят българска песен. Това е необосновано, незаконно и нелогично. Възмутително е също, че членове на комисията се изказаха поради тази причина негативно, отричайки факултета на Нов Български Университет за подготовка по поп и джаз пеене. Допустимо ли е г-н Добрин Векилов и г-жа Й. Христова да поставят себе си като авторитет над този факултет и неговите преподаватели? И друго искам да ви питам, г-н Трифонов. Не трябва ли във вашето шоу все пак да се поставят някакви морални граници? Има ли право вашето шоу да се подиграва с всичко, даже и с Бога? Държа да знаете, че някой ден вие ще отговаряте пред Бога за това. Но- нека хората не си мислят, че вие във взаимоотношенията си с хората в живота и в мисленето си като човек сте същия, както в сценария на шоуто - вие сте много уважаван за личния морал, който налагате на себе си и вашите подчинени (колеги) по време на работа - никакъв разврат ( за среди с професия като вашата това е рядкост). Хубаво е, че вие лично дълбоко уважавате семейството като институция. Доколкото ми е известно вие никак не сте толерирали извънбрачната връзка, която доведе до сриване на семейството на вашия колега Георги Милчев-Годжи и даже лично сте го предупредили до какви последствия може тя да доведе до всички въвлечени в нея. Накрая, уважаеми и обичани от мен г-н Трифонов, искам да ви пожелая лично щастие, което, за жалост, на вас, както и на много хора от вашия бизнес, доста ви липсва. Аз особено добре разбирам, че един такъв голям шоумен като вас никога не би си и позволил да показва в това отношение личните си чувства пред обществото. Искам да ви уведомя, че някои от вашите лични проблеми са кармично ( астрологически) предначертани (аз съм се занимавала с това и знам). Сигурно целият ви живот до сега е минал в търсене на подходящ брачен партьор, но, искам да ви уведомя, че е възможно този партньор въобще и да не го намерите. Вашата цел е само да работите, да трупате пари, да развивате сетивата на физическото си тяло (вкусна храна, секс и т. н.). Най-доброто би било, ако прескочите тези чисто материални ценности и започнете да трупате и духовни ценности.



Тема 1 кг глупости [re: ekaterinaO9O9]  
Автор Гeвpek (ентусиаст)
Публикувано19.05.07 19:28



Не се засягайте, но предаването Мюзик Айдъл е форматно и се спазват условията на лиценза. Те не включват завършената специалност на водещия и не включват избор на специалисти-преподаватели. Оттам цялата Ви теза е некоректно поставена. Убеден съм, че талантливите деца са знаели това отлично, поради което не са претърпели особено разочарование. Напротив, някои от тях придобиха самочувствие и популярност.

Втората част на писмото е за друго предаване (предполагам, за Шоуто на Слави). В него:
- моралът е в рамките на закона;
- упс, то няма друго в писмото.

Третата част на писмото е за трето нещо: Вашите предположения за личните проблеми и личните цели на г-н Трифонов. Въз основа на тези предположения давате и препоръка да бил трупал и духовни ценности (явно в препоръката вкарвате и трето допускане - че му липсват). Тази трета част поради жълтата си окраска не подлежи дори на коментар.



Тема Re: Писмо до Слави Трифонов (публикувано в много от фонови [re: ekaterinaO9O9]  
АвторCлaби (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 20:24



``Има ли право вашето шоу да се подиграва с всичко, даже и с Бога? ``

Ми имам право да се подигравам с всичко и най вече с бог, тъй както той се
подигра с мен. Първо ме накара да се почувствам вечен, а сега бавно повдига
края на щората намига и съвсем между другото подмята ,че това било репе
тиция разбираш ли ?? На какво репетиция бе .. парите си ги получаваме
реално. нЕреално е да се репетира края. Онзи истинския. Той просто идва



Тема Re: Писмо до Слави Трифонов (публикувано в много онови [re: ekaterinaO9O9]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано21.05.07 02:13



И кво - това ти ли си го писала или само си го копи-пейстнала? Ако си го писала лично, и друго ще ти напиша.


_ This pain in here
I can't stay in here
Ain't it clear that.


Тема Re: Писмо до Слави Трифонов (публикувано в много онови [re: lullaby]  
Автор ekaterinaO9O9 (непознат)
Публикувано21.05.07 14:28



Да, аз го писах.



Тема Re: Писмо до Слави Трифонов (публикувано в много онови [re: ekaterinaO9O9]  
Автор lullaby (black-eyed;)
Публикувано29.05.07 13:16



И удачно ли ти се вижда? Аз мисля, че е написано пристрастно, особено частта с Мюзик Айдъл, а не можеш да разбереш, че това е състезание и правилата се определят от журито такова, каквото Е то. Явявайки се на кастинга, участниците се съгласяват да не оспорват неговите решения и са се съгласили да ги оценяват точно тези хора.

Астрологията- как може да я използваш така? Да пишеш на някой, който не те е питал въобще писмо, в което да му обясняваш какво можеш и какво не да видиш в хороскопа му?! Това е манипулация, ти казвайки му го, можеш да му повлияеш, какво е това разбиране от астрлология при условие, че нямаш професионална етика - ето колко разбираш, стана ясно.

И последно - безкрайно съм щастлива, че това писмо никога няма да стигне до Слави Трифонов, цащото никой няма да го допусне. Можеш да се правиш на обективна и уж-харесваща го, но всъщност си проличава, че имаш нещо лично контра, но го сервираш по най-курвенския начин - "аз принципно много ви уважавам и харесвам"...

Може да съмпропуснала нещо, но карам по спомени, от когато съм го чела, защото не ми се чете подобна помия втори път.



This pain in here
I can't stay in here
Ain't it clear that.


Тема Re: Писмо до Слави Трифонов (публикувано в много от фонови [re: ekaterinaO9O9]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 17:57



Г-жо/це братовчедке, не харесвам особено Слави, ама големи простотии сте написали...
А Дони прави доста приятни за слушане песни за разлика от претенциозните т.нар. "поп и джаз" пищялки.



Тема На умян ли са прайш венови [re: Гeвpek]  
АвторУмek (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 11:35



ни та разбрах ти сига на учан ли са правиш или си някуй прос чувек пу руждение. нищу ни ти разбирам ве. що тай?





Тема Re: Писмо до Слави Трифонов (публикувано в много онови [re: lullaby]  
Автор ekaterinaO9O9 (непознат)
Публикувано18.07.07 13:16




Ще те разочаровам. Слави отдавна е чел писмото. И не само той, но и цялата комисия на Мюзик Айдъл. Те го показаха в едно от предаванията си и аз разбрах. Колкото до Слави, нещата, които съм му писала в писмото са неща, които касаят лично него и вярвам, че са му били много полезни. Особено астрологията. Страхувате се, че астрологическите тълкувания могат да му повлияят? Ами аз затова ги пиша, за да му повлияят. Не, по-доброто - с човеколюбивата цел да му помогнат. Целта на един астрологичен хороскоп е винаги да помогне, да упъти, да даде насока и т. н.
А колкото до вашето изказване по мой адрес, то противоречи на правилата във форума. На страниците на форума вие нямате право да обиждате публично някого. А в писмото към мен вие наричате поведението ми "курвенско". Това не е ли обида?
Аз наистина харесвам Слави Трифонов. И целта ми е била само да му помогна. Това е. Но за жалост вие, хората, сте станали толкова отдалечени от нормалните човешки взаимоотношения, че от това сте станали много мнителни и във всяка приятелска човешка добронамерена намеса виждате опит за вреда. Това да критикуваш някого не означава, че му се подиграваш или че го мразиш. Не, ти просто му показваш грешките с надеждата той да ги види.



Тема Re: 1 кг глупостинови [re: Гeвpek]  
Автор ekaterinaO9O9 (непознат)
Публикувано18.07.07 13:25



Слави Трифонов се е стремил да постави специалисти за жури. Така че всичко в темата ми е коректно поставено. По-коректно не може и да бъде. Ако погледнете съзтезанията на Мюзик Айдъл по света, ще видите друго - че тяхното жури се състои от още по-големи специалисти - големи продуценти и певци като Ранди Джаксън и Дитер Болен и др. Въпросът, който аз поставих в писмото си явно много ви е засегнал болно и затова отговаряте така некомпетентно и безсъдържателно. Българският народ никога не би подкрепил и не би проявил интерес към голям конкурс, ако този конкурс няма компетентно жури. Нито пък който и да е народ по света. Ако бяха сложили там мен и вас дали щяхме да имаме авторитет? Сигурно не - защото не сме компетентни именно. Всяка дейност трябва да се оцени от специалист. Така би трябвало да е във всяка нормална държава. Стига сме гледали все разни от кол и въже да ни оценяват и да говорят глупости.
Колкото за духовните ценности на Трифонов, вие забравяте, че това е астрологичен хороскоп. Хороскопът винаги се прави с цел да помогне на човек и да го насочи. Аз вярвам, че Слави си е направил нужните изводи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.