Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Антифенове стават феновенови  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано09.05.07 13:52



В отговор на:

Предаването е много по-търпимо и даже бих казал, гледаемо, след като Трифонов се махна



УУУйчо, батковото - ако не знаеш тфа го е казал не кой да е а именно тфоят гуру и анален наставник Инфотъпчото. Очакфам от теб да последваш сфетлия пример на Инфо и също като него да смениш резбата



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 01:33



Фенове на какво - ако е на Трифонов, това е невъзможно. Но, понеже цитираш само това, което ти е изгодно, нека да покажем и отстаналата част от изказването:

В отговор на:

Дори и така да остане, победата е голяма, макар че правилно е изцяло да се спре.




Значи какво - пак разбрал-недоразбрал или манипулиращ пускаш тук теми с фалшиво заглавие.

Я виж само на какво мнение са . Май няма нищо общо с това, което на теб ти се иска.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 12:27



Говоря - разбира се - за фенове и антифенове на Шоуто. Ако някой е фен или антифен конкретно на Трифоноф е объркал фен/антифен клубовете (типично е за теб да си се объркал)





Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
Авторel (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 17:18



<url=www.slavishow.com/index.php?cat=1&mid=20>тук</url>e





Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 19:03



Ами то, шоуто вече не е на Трифонов - ако не знаеш, той вече не го води. Виждам и вариант как след време то ще бъде шоу на антифеновете.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: el]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 19:03



Знам, че на официалния сайт антифенски и неудобни мнения се цензурират. Така че има само един

.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано10.05.07 20:09



Да не се отклоняваме ф маловажни неща. Важното е, че на тфойта приятелка Инфо Шоуто на Слави Трифоноф (както фсе още се води в програмата на бТВ) е започнало да й харесфа. Виждам вариант след време и ти да станеш фен на Шоуто на Слави Трифоноф.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 23:00



Ако шоуто стане шоу на антифеновете, защо да не ми харесва?
Ама не ми се вярва - по-скоро изцяло ще спре.
И как на Инфо ще му харесва шоуто, след като иска да се спира - ето това не ми е ясно.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано13.05.07 15:09



То и на тфойта интимна приятелка Инфито май въобще не й е ясно кфо иска - ту е на мнение, че Шоуто е станало гледаемо, ту иска да го спира. Но то си е съфсем в реда на нещата за една зальохана шматка като Инфи да не е наясно нито кфи ги говори, нито кфо й се иска, нито как ще се сбъднат нещата, които й се искат.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 13.05.07 18:41.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 18:45



Изглежда, както винаги, ти не си разбрал и така, както не си разбрал, побърза да се изцепиш тук, цитирайки само половината от изказването. Ако в изказването е имало някакво противоречие, ти щеше първо да се изцепиш, че някой си противоречи, но, не, ти не го направи, защото противоречие няма за разлика от твоите изказвания често. Смисълът е много ясен - предаването е станало по-търпимо, т.е. не ти идва веднага да смениш канала, а може би след няколко минути гледане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.