Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 01.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано13.05.07 20:48



Не, глУУУпчо, ти не си разбрал.

Инфи много ясно си го каза: не просто "по-търпимо", а "МНОГО по-търпимо, дори ГЛЕДАЕМО". А фтората половина "дори и така да остане, победата е голяма, макар че правилно е изцяло да се спре" е като изказване на срамежлиф политик, когото най-сетне са включили в играта да взима и той рушвети, но който с половин уста споделя, че все пак е по-правилно корупцията да я няма. И къде е тук противоречието? Ами няма никфо противоречие. А аз - съфсем логично - се израдвах, че феновете на Шоуто сме се увеличили с още един. Кфо лошо има ф тфа?

И кфо да направя, когато се оказа, че Инфи е нямала предвид точно тфа, което си мислехме, че е имала предвид и фсъщност въобще не е вярно, че Шоуто е станало много по-търпимо и дори гледаемо. И пак питам - къде е тук противоречието? Ами пак няма противоречие, просто на Инфи взел и по случайност й е дошъл малко акъл в празната лейка и е стигнала до извода, че и без Трифоноф Шоуто си е същото.

Та фсичко се изясни, но фсе пак е похвално усилието ти да защитиш интимния си партньор, когато за пореден път осере положението.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


ЕДИТ: Докато съм ти писал този пост Инфито ми е отговорила в клуб Политика - точно както ти го казах и аз: целта е била да се махне Трифоноф и след като Трифоноф е махнат Инфи вече е доволна. Понял?

Редактирано от Hekф на 13.05.07 21:12.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 07:42



Я по-добре вие първо се разберете той какво е казал - а именно иска ли той предаването да се спре.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 14:56



На мен ми е ясно кфо е казала Инфи, защо го е казала и кфо фсъщност е искала да каже. Ако на теб фсе още не ти е станало ясно - разбирай си се ти с нея.

Последното което е казала Инфи е, че Шоуто я кефи, а дали иска или не иска да спира Шоуто няма, не е имало и няма да има никфо значение. То дет се вика и аз много искам да ти спра достьпа до клубовете на дира, ама иначе съм ти голям фен - сиреч едното по никф начин не пречи на другото. Понял?





Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 19:05



Между "по-търпимо" и "кефи ме" има мнооого голяма разлика. Ако на теб още не ти е станало ясно, искането е за спиране на предаването. И никъде Инфото не е казал, че предаването го кефи. Значи ти пак лъжеш.
По-важно е друго - ти вече си фен на главния антифен, което автоматично те прави антифен на шоуто на Трифонов и на самия него.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано14.05.07 19:51



Сигурно можеш да ми обясниш как нещо може да е "много по-търпимо и дори гледаемо" и да не те кефи? Не те кефи, обаче го търпиш? Не те кефи, обаче го гледаш? Ми баси мазохизма е тфа значи.

P.S. Фен съм ти най-вече защото си невероятен изрод (и как да не съм ти фен, при положение, че се смяташ за не кфо да е, а главен антифен - смех, смех). Тфа разбира се не ме прави афтоматично кфото и да било.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 21:07



То е много просто - преди предаването е било нетърпимо, след това е станало много по-търпимо, но все пак не е станало търпимо в абсолютен план, т.е. то пак е нетърпимо. Изразът "бих казал гледаемо" означава, че още му е рано да се нарече гледаемо, а е по-скоро почти гледаемо. На практика това означава, че пак ще си гасиш телевизора по време на предаването, ама не на първата минута, а примерно на петата. Майсторлъкът е да гледаш избирателно, да отсяваш меда от шита.

А ти да не би да знаеш друг по-голям антифен от мен?



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 13:43



Или с други думи - ако преди тфойта приятелка Инфи преди е била категоричен антифен, то сега е направила няколко малки, но забележими стъпки в посока да става фен.

"Антифенове стават фенове" - колко точно и ясно съм го написал, нали?





Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 18:01



Почти - обаче досега няма НИТО един антифен, който да е станал ФЕН, както подсказва заглавието. Второ, освен заглавието на шоуто, то вече не е на Трифонов, а на неговия екип. А антифеновете на шита на трифонов, са си също толкова антифенове, колкото и преди.



Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 18:26



Хубавите неща бавно стават - вчера антифеновете (макар и с неудоволствие) признаваха, че не всичко в Шоуто е помия, днес с гордост отбелязват че откакто са махнали Трифоноф Шоуто е станало много по-търпимо и гледаемо, а утре... утре току-виж посрещнат връщането на Трифоноф с възторжени овации.

Аз съм оптимист - щом Инфи вече е на наша страна значи всичко е възможно





Тема Re: Антифенове стават феновенови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 23:42



Ти пак бъркаш желаното с реалното.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.