Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 25.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На вниманието....  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано28.01.07 15:36



на всички велможи на Слави Трифонов
Писна ми... пращам послание от тук...
Ей Станиславе писна ми от теб.10-години все пари и слава гониш...
Казвам край....следващите 10-години са мои


и си припомни песничката И Без Теб....

този път съвсем в съзнание....
хвани ме ако можеш

Редактирано от valenty на 28.01.07 15:40.



Тема Re: На вниманието....нови [re: valenty]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 00:42



Крайно време е Мърдок да престане на бъде мърда, и да поразмърда малко БТВ-то.

Станислав вече не е интересен. Мюзик Идол, и него съм гледал.

Няма ли нещо оригинално, нещо ново?



Тема Re: На вниманието....нови [re: Kirin lchiban]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 01:12



Мърдок мисли само дали печели и едва ли има представа за цената, която понася БГ обществото за няколкото милиона повече, които той ще вземе. Тук трябва да се реже от корен - да се отнеме лиценза на БТВ.



Тема A според мен....нови [re: Kirin lchiban]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано29.01.07 09:17



наблюдавайки Трифонов от доста време,именно договора с БТВ го ограничава ,снижава активността му и го поставя в положение на ,,повтаряне,,.....Неговите идеи и тези на сценаристите могат да бъдат достатъчен активизатор на общественото мнение...Тук обаче се намесват интересите на Мърдок ...обвързани с политически апетити ,а от това страда имиджа на Слави


За мен по скоро преставлява интерес вътрешната му борба в положението партер в което се е поставил..../от тази борба печели БТВ/
Та превръща ли се Слави Трифонов от герой в жертва?
И къде е ролята на нас феновете?Как да му подадем ръка?

П.с луд фен съм му от 1997-година



Тема Добра идея....нови [re: УУУ!]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано29.01.07 09:21



очаквам конкретни предложения за законни действия за отнемане на този лиценз



Тема Re: Добра идея....нови [re: valenty]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 20:42



Ето

има една инициатива за това. Ако повече хора се включат и/или ако се направи подписка.



Тема Re: A според мен....нови [re: valenty]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 02:22



Аз знам Трифонов още от "КуКу".

"Неговите идеи и тези на сценаристите могат да бъдат достатъчен активизатор на общественото мнение..."

Не точно. Вкрайна сметка, Слави увеличи, а не намали рейтинга на Волен Сидеров. Трябваше да стане обратното, но Сидеров стигна на балотажа, и ако не бяха циганите, Жоро Първанов щеше да го издуха много яко.

Нямам нищо против ромите (циганите), но истината си е истина, и трябва да бъде казвана.

"Та превръща ли се Слави Трифонов от герой в жертва?"

Нито едното, нито другото. Тук става въпрос за популярност. Слави е популярен, но популярността може да бъде временно явление. Днес си звезда, а утре феновете могат да те заплюят в очите. Такъв е живота.

Слави е популярен вече 15 години, най-вече благодарение на чалга музиката. Но някак си, този жанр на музиката се поизчерпа напоследък, и сега Слави гледа да се захване с нещо ново, например организиране на конкурси подобни на "Мюзик Идол", какъвто е "Танцувай с мен", каквито бяха "Народен артист" и т.н.

В САЩ, Мюзик Идол през миналия месец имаше по-голяма гледаемост от речта на президента Джордж Буш. Това шоу може би ще е един от вариантите за Слави, да продължи да бъде популярен.

За интересите на Мърдок незнам.

Едното от нещата, с които той беше известен е, че се правеше на "мъжкар".

Аз невиждам нищо мъжко в това, в 6-7 предавания да се подиграваш с някоя водеща от СКАТ. Момичето си има проблеми, може би е клептоманка, но това си е нейн личен проблем. Не мой проблем.
Правим скеч, базикаме я малко, ок. Обаче, зашото трябва това да бъде във всяко предаване?

Това не го разбирам! Един джентълмен не постъпва така.

Некси, предаването "Шоуто на Слави" се превръща в трибуна на отмъщение на Слави, я към Костов, я към Сидеров, я към Вулева.

Това не е необходмио за едно добро шоу. Поне аз си мисля така.



Тема Почвам от зад на пред...нови [re: Kirin lchiban]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано30.01.07 22:48



И аз в момента мисля,че формулата на шоуто се е изчерпала/чудно какво ли може да вкара Слави в такъв,,застой,,със сигурност не е липса на креативност...може ли да очакваме последващи от него апетити към политиката?
шоуто аз не го гледам в последно време така,че не бих могла да го коментирам


за Мюзик Идол... по скоро го виждам като черна работа за БТВ
Въобще не съм съгласна,че Слави стана популярен благодарение на чалга музиката..по скоро на кавъри на народна музика благодарение на която винаги се е палил Българския патриотизъм
Популярността рядко е временно явление за хора който са икономически стабилни
що се отнася за Волен Сидеров струва ми се,че в случая ти обожествяваш Слави,а реалността е съвсем прозаична Георги Първанов/достатъчно го уважавам-УУУ приготви се за дълъг дебат/взе изборите по простата причина,че поколението което можеше да му ,,отнеме,,поста и да го даде на този ш.........к Сидеров е недостатъчно мотивирано или недостигнало възрастта за гласуване
В този аспект грозно е поведението на Бойко Борисов...и досега ме е яд,че Милен Велчев не стана кмет на София

Редактирано от valenty на 30.01.07 22:50.



Тема Приетунови [re: valenty]  
АвторKyлтypaMиЯнky (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 09:52



В туй твойту съубщение си пуказал чи страдаш ут глиеданиту на тиливизия. Ко ли ши щеши дай аку утидиш да купайш лозиту на сиелу? тугвази направу щеши да са гибяросаш укунчатялну.
Млогу си са изнежал ве. Утиди са шибни в стината и щи мини. Пък и щи утървеш урталъка ут болкити си.





Тема Re: Приетунови [re: KyлтypaMиЯнky]  
Автор valenty (ентусиаст)
Публикувано31.01.07 10:38



не гледам телевизия,че ако почна да гледам страшно ще стане
Ако копах лозе селското ни стопанство щеше да е на-европейско ниво,ще се гъбаркам с такива като тебе докато ми е кеф
Седем години чета ,,Как се каляваше стоманата,,сега ще преподавам
А на теб като ти е на КУЛТуратаА към ЯНКУ що се напиняш?
нема го подкрепям сега съм се захванала със Слави

Редактирано от valenty на 31.01.07 10:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.