Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Факт?!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 15:24



Много ми е чудно, аз ли не си спомням, ти ли не си разбрал - къде съм го казал това?



Тема Re: Факт?!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 17:34



Ти не си спомняш, иначе аз много добре те разбрах.





Тема Re: Факт?!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 19:12



Както винаги доказателството ти липсва.



Тема Re: Факт?!нови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано28.11.06 20:07



Опа, тоя път май не се правиш на идиот, а наистина не помниш кфи глупости си плещил само преди две седмици? Ми така кажи, бе чеде.

И кфо ся - ще ми се помолиш ли да ти дам линк или първо ще се опиташ да поровиш ф обърканите си спомени?

Горкичкият глУУУпчо. Смех, смех



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Факт?!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 22:31



Ти си този, който твърди нещо - твой проблем е да го докажеш.



Тема Re: Факт?!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 23:48



Фсъщност не аз, а ти тфърдеше едни неща с един много нафукан и сериозен тон. А ся кой ти е виновен, че не помниш къде и кфо плещиш, а? Да ти кажа доста балъшко е тфа "Ама аз не помня да съм казвал такова нещо". Ти балък ли си?

Ф началото на тази история с гласуването ти ясно и недвусмислено заяви, че не би блокирал гласуването ако става въпрос за кофти статия. Хем още тогава те предупреждавах, че от бързане да се правиш на мъж вместо да извадиш очи ще изпишеш вежди, ама нали ти си най-отфорения и най-печения. Да, бе - печена отфарачка си, дума да няма.

А сега като дори и на идиотче като теб стана ясно, че статията е кофти дали ще се направиш на болен от Алцхаймер, дали ще го увърташ, че фсъщност съфсем друго си имал предвид или ще се оправдаваш, че не си могъл да знаеш за кфо фсъщност става въпрос (но като пълен тъпак си се намесил ф нещо без да знаеш за кфо става въпрос) е ама абсолютно без значение.

Горкия глупчо, искаш ли фсе пак жокерче да ти подскажа къде си се изпляскал като чекия на пясък? Айде помоли ме и може и да си помисля





Тема Re: Факт?!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 18:46



Малоумнико, много писане, а никакъв линк не си дал - така с празнословия не се доказва. Щом не можеш да докажеш, значи твърденията ти не струват нищо.
Значи ти кво сега - още ли твърдиш, че при наличие на гадна статия, по-добре за теб е корицата да излезе?



Тема Re: Факт?!нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 19:23



Пак не си ме разбрал - очакфам да потфърдиш, че наистина не помниш някога да си казвал, че ако статията е била гадна нямало да спираш гласуването. Не за друго, а ефектът ще е по-готин когато ти навра муцуната ф тфоя постинг, където си го казал тфа.

А иначе през цялото време коментираме тфа че целиш едно, а с дейстфията си постигаш точно обратното (и съфсем между другото отговаряме на въпроса на Инфотъпчото дали се вижда колко сте страшни).





Тема Re: Факт?!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 20:04



Не само това - аз потвърждавам, че рядко изобщо помня изказванията си. Помня само най-важното. А пък ако ти твърдиш, че съм казал нещо - следва да го докажеш.
И въпросът е: продължаваш ли да твърдиш, че при наличието на гадна статия, за теб щеше да е по-добре ако корицата беше излязла?



Тема Re: Факт?!нови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано29.11.06 20:24



Ти като цяло не си съфсем наред с главата, но както и да е

Ок, ще ти дам линк да си припомниш кфи си ги плещил, но виждам, че пак нещо си се объркал:

В отговор на:

И въпросът е: продължаваш ли да твърдиш, че при наличието на гадна статия, за теб щеше да е по-добре ако корицата беше излязла?



Никога не съм тфърдял подобно нещо.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.