Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: статията не е гадна, а обективнанови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 21:55



Гордей се, кефи се. Но се поддавай на ненужна истерия

.

п.п. Между другото траките са имали тредицията да разчленяват труповете на царете си, когато починат. Развасоват тялото на 5 части, и после ги погребват на 5 различни места.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 23:44



Така, де - няма значение кфа е реалността - важното е ти да се чуфстфаш щастлиф и доволен. Ми окей, радвам се, че си доволен. И аз имам за кфо да съм доволен щот едно е аз да обяснявам, че си пълен идиот, а съфсем друго е ти сам да го обясняваш.

Въобще не ми е гадно, ф смисъл донякъде ми беше кофти, че съм призовавал за гласуване на нещо, което не е било баш за гласуване, но пък благодарение на теб нещата се оправиха и вече не ми е съвестно. Викаш пускал съм много постове и теми. Ами я си преброй ти колко пъти си ме ръчкал досега: "Видя ли онази тема?", "Защо не отговаряш ф онази тема?", "Още не си отговорил ф темата", "Трябваше в темата да отговориш". А за кфа чак пък толкова важна тема ставало дума? Въф форум Политика другото ти аз се изсрало и ми наглее: "Некф, ся видя ли колко сме страшни и велики? А? Видя ли, а? Видя ли ни кфи сме страховити? Алеле кфото кажем и го правим, видя ли ни, а?" Ами да - видях колко сте страшни и велики... идиоти. Смех, смех...

А и кога съм пропускал да ти натрия носа и да те навра в кучи гъз та ся толкова се изненадваш? Ти сфърши една безспорна дивотия и идиотия - едно на ръка, ама след тфа стана и за смях - кфо повече да искам? 200% резултат както и да го погледнеш. Пък ти си обяснявай кфото си искаш





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 01:09



Явно само ти си вярваш на написаното от теб. Хем си двойно ударен - веднъж чрез неизбирането на корицата, и още веднъж чрез гадната статия, хем се правиш, че нищо ти няма. Ами приеми, че за мен е по-добре корицата да не излезе и в двата случая и че аз не смятам, че тя би засилила ефекта от статията. А бе, изцепен си два пъти, но продължаваш да се правиш на нетакован.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 02:03



Колкото и да не ти се иска да го повярваш оказва се, че си ми направил хем безценна, хем напълно безплатно лична услуга като блокира гласуването? Защото точно така се получи и то по повече от един начина.

Накратко - опитфайки се да ме таковаш ти доброволно сам се натакова. Няколко пъти. И при тфа си и доволен от цялата работа. Ами аз кфо да кажа - готино. Но ти плувай, плувай - не е риба





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 17:06



Аз съм доволен, а щом и ти си "доволен" - още по-добре. Факт е, че такованият си ти. Два пъти. Те, и тия, които гласуваха за величеството, комунистите и Ахмед, са също доволни, нищо, че са таковани здраво.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 11:56



Естестфено че съм доволен - два пъти се опита да ме таковаш и два пъти сам си го натакова дебел и осмъгълен.

1. В желанието ти да ми отмъстиш за нещо си (някфа маловажна и незначителна история) се показа къф си невероятен дебил, олигофрен и идиот
2. Но тъкмо защото си идиот дори едно отмъщение не можеш да направиш като хората и вместо да извадиш очите изписа веждите.

Но то нали знаеш - кфото сам си направиш дори и Некф не може да ти го направи





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 13:46



Факт е, че губещият и прецаканият си ти. Факт е и, че ти си доказания невероятен дебил, олигофрен и идиот. Е, аз просто ти отговорих със същото, но за разлика от теб не съм.



Тема Факт?!нови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано27.11.06 17:53



В отговор на:

Факт е, че губещият и прецаканият си ти. Факт е и, че ти си доказания невероятен дебил, олигофрен и идиот




Факти, а? А някой друг осфен теб и другите ти личности може ли да ги потфърди тия "факти"? Щот е многократно констатиран факта, че ти и другите ти азове не сте съфсем наред с главата и често бъркате желаното с дейстфителното (пресен случай е изхфърлянето на Инфотъпана, че едва ли не лично от него зависело дали България ще влезе в ЕС или не - смех, смех)



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Факт?!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 18:50



Фактите са си факти. А и като гледам, и твоите "факти" няма кой друг да ги потвърди освен теб. Второ, аз едва ли мога да нося отговорност за постовете на други никове.



Тема Re: Факт?!нови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано28.11.06 14:34



Ами ти самият каза преди време, че не би блокирал гласуването, ако става дума за някоя гадна статия - ето тфа е факт. Кфо да говорим повече? Ако искаш можеш да продължиш да спориш, но от тук нататък ще е предимно сам със себе си (знам, че го можеш) . За мен нещата са ясни - идиот си, батковото и то от най-малоумните идиоти



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.