Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 28.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стани селянин и спечели кола!нови  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 10:08



Ето това е трика, ако не сте разбрали.
Който не стане селянин като Трифонов, няма да спечели кола.



Тема селянин синови [re: УУУ!]  
Авторraлфoн (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 10:20



стократното ти позоваване на словото селянин, издава произходът ти на селски бек.

най-силно упрекват, в селяния, самите първи селтаци, с надеждата, че който пръв упрекне, ще остане незасегнат.

но ясно личи как добре ти стоят цървулките, овчарската гега и кавалчето в пояса, уверявам те.

всичко се вижда:

панелката, наемът на хазяйката, зарязаните мама и тате на село и чакащото те стадо вакли овчици по тучните полянки на родината.

споко,
още малко като огладнееш, и ще хванеш обратния път към родното село.





Тема А бе, магаре!нови [re: raлфoн]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 10:34



Не прехвърляй собствените си проблеми върху други. Всичко, което си написал, се отнася за теб. Носи си съдбата на селския си произход и мислене и гласувай за БСП като всички селяни и мангали.



Тема че ти си отворил темата, гъбо [re: УУУ!]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 10:47



как така човекът ти е виновен, като ти си отворил темата?

ясно се вижда, кой прехвърля собствените си проблеми върху други.





Тема Re:нови [re: aй]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 13:12



Аз съм споменал истината, а той - не. Той е просто един клеветник и лъжец, който си измисля неща и ги представя като истина. Истината обаче е, че нещата, които е написал, съвсем добре пасват за Трифонов. Мисля, че тук изобщо едва ли е необходима аргументация - всички са виждали селския манталитет на Трифонов, чалгаджийските му прояви, видяхме и на какво кара участващите в конкурса - селски номера, нищо ново, нима който слуша народна музика не е селянин?



Тема Хора стават селяни!нови [re: УУУ!]  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 23:23



Хора стават селяни - гледайте предаването. Това е нещо, което никога не бих направил, дори и за спечелване на Ферари. Тоя цървул им обу цървули, а утре може и изотзатзе да им се изреди. Такава селяния няма никъде.



Тема Re: Хора стават селяни!нови [re: Aнтифeн]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 05:13



Аз съм от село, но тфа не значи че съм селяндурин, за разлика от вас



Тема Re: Хора стават селяни!нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 22:51



Няма какво да спорим - ти си си обикновен простак.



Тема Re: Стани селянин и спечели кола!нови [re: УУУ!]  
АвторБaй Cтaвpи (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 09:47



За щастие, успях да се махна от ТАМ където сега цари посттоталитарна власт,деградирали чалгаджии и гъзолизци. От 1989 досега успях да сменя около 17 коли. Без да съм селянин. Жалко,че толкова късно ми дойде акъла в главата....



Тема Re: Стани селянин и спечели кола!нови [re: Бaй Cтaвpи]  
Авторaнтифeн-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 10:10



Ако ти е дошъл акълът 1989 год ти на това късно ли му викаш?Както виждаш тук има хора на които още не им е дошъл акълът и няма изгледи да дойде




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.