Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Гласувайте за корица на декемврийския брой  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.11.06 12:29



на списание National Geographic.

За пореден път списание National Geographic дава възможност читателите да определят каква да бъде корицата за новия брой. За месец декември едно от предложенията е статията "Bulgarian Gold Rush" ( (пояснявавам за тези, на които английския не им е роден език - ""Българската златна треска": една потресаващо силна статия за проблемите по опазването на тракийското златно съкровище от посегателствата на иманярите - не само като наш си проблем, а като проблем и на сфетовната култура)



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 14:02



У бе, теб трябва да те баннат за спам - какво си напускал тия теми, нямащи нищо общо с шоуто?
Аз гласувах за Сатурн - това нали е заради циганите? И защото не смятам, че трябва тази малка гадна, мизерна, мошеническа и комунистическо-турска държава BG да се популяризира, и то точно с това. ДГД. Идиото-мангалите като теб трябва да си знаят мястото.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано02.11.06 14:15



И ф Шоуто на Слави ще го споменат тфа за корицата.

А ти каго си гласувал за пътуването до Сатурн - отлитай, кфо още се моткаш? Или може би чакаш да ти придам начално ускорение чрез шут ф гъзъ?



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 02.11.06 14:16.



Тема не У, а Муууунови [re: УУУ!]  
АвторTpyпoнapeзeнИнc (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 14:59



Човече, що за бъгава система требе да си,
за да упрекнеш един от най-свежите готини пичове Некф,
че е спамер?

Да фанеш, да си туриш едно М пред ника,
че много ще ти ходи,
но най-вече ще ни спести учудването, че ръсиш телешки простотии.

Един вид - уредих те с безплатен съвет за етикет,
който ще ти лепне на ниското челце.

Благодаря предварително,
не е нужно да ми връщаш жеста.





Тема Re: не У, а Муууунови [re: TpyпoнapeзeнИнc]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 15:40



На галено - мУУУньо или мУУУнчо.

Привет, френд - радвам се да те видя в селенията клубно фенски



Тема Re: Гласувайте за корица на декемврийския бройнови [re: Hekф]  
Автор TPУПOHAPE3EHинc (ентусиаст)
Публикувано03.11.06 08:48



Друже, това ли е корицата?



Деба, що не мога да лепкам пикове тук, фак, аз съм еба ти ламерът на ламерите!

------------------------------------------------------

Нема таа, нема онаа...

Редактирано от TPУПOHAPE3EHинc на 03.11.06 08:53.



Тема Re: Гласувайте за корица на декемврийския бройнови [re: Hekф]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано03.11.06 12:15



Идеята е похвална. А и като погледнах - според мен това би било най-сполучливата корица за декемврийския брой.

Аз гласувах. Към този момент - 37,045 гласа в подкрепа на "българската" корица.



Тема Re:нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 16:31



Нищо подобно - най-сполучливата корица би била коя да е друга, а не тази, а моите предпочитания са за втората със Сатурн. Вече пратих мейл до изданието, за да ги уведомя за това, че масово се разпространяват линкове по форумите в страната на корицата с цел да се предизвикат много гласове и им казах също, че доколкото знам, българите масово използват програми за автоматично гласуване в Интернет, за да манипулират такива анкети. Казах им да проверят дали има множество фалшиви гласове, да ги елиминират и да затворят анкетата. Доколкото разбрах, те точно така и ще направят.



Тема Дума да няма - голяма работа си ти :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 21:01



Звучи ли ти познато:

Обижда други юзъри, клевети ги... пречи на всичко положително и го обръща в деградивна и деструктивна посока чрез използване на измислени и откровено неверни аргументи, в които даже и той понякога сам си вярва, а често и не си вярва, но пробва да види колко може да прецака по този начин

Баси, ама тфа фсе едно за теб е писано...





Тема Re: Дума да няма - голяма работа си ти :)нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 21:06



А ти не писа ли до ликоса да спират форума на Offline, а? Ама те не го спряха.
А писа ли на хакера на дирника? Да.
Тогава какво се оплакваш?
Пък и да помислим - кое е положителното в случая - искаш да популяризираш една мошеническо-идиотско-комунистическо-турска страна - за мен пък е положително да се спре това неположително действие.



Тема Re: Дума да няма - голяма работа си ти :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 21:27



Само да отбележа, че аз като казвам, че ти и дружките ти сте идиоти тфа не е "клеветене", а констатиране на безспорен обективен факт.

Пък и да помислим - кое е положителното в случая - искаш да популяризираш една мошеническо-идиотско-комунистическо-турска страна - за мен пък е положително да се спре това неположително действие.

Чудя се как досега не са те претрепали някъде от бой. Или вече са, ама някак си оцелял - ей тъй, от злоба и на инат. Опасна гад си ти...





Тема Re: Дума да няма - голяма работа си ти :)нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 21:38



Виж кво - явно няма друг начин да се преборваме с гадовете.
Гледам друго обаче - гняв напира като пишеш. Да не би да не си съгласен с нещо от написаното от мен?



Тема Re: Дума да няма - голяма работа си ти :)нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 22:02







Тема Линкнови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 23:18







Тема Re:нови [re: УУУ!]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано04.11.06 11:27



Дори да си свършил всички тия мръсотии, с които имаш даже наглостта да се хвалиш, пак не можеш да ме лишиш от правото ми на лично мнение. Аз казах, че на мен ми допада най-много "българската" корица. И си гласувах за нея. На теб ти допада тази със Сатурн - ами подкрепи я - не те спирам. Знам, че няма смисъл, но ще ти изтъкна довод в защита на мнението ми. За Сатурн е писано, писано... тонове материал.
Нека да се пише и да се популяризират и съкровищата, изровени от недрата на български земи.

И от мен да знаеш - доносници никой не обича. Нито тези, за които доносничат, нито тези на които доносничат.

И... какъв е произходът на твоя ник? Да не би да е от овикване по твой адрес?



Много ми лъха на национален нихилизъм от тебе...



Тема Re:нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 13:18



А аз напротив - мисля, че съм свършил едно светло и чисто дело. Пък ако не ти харесва - да се беше обадила, когато Никф вършеше подобни неща.
Каквото и да беше на корицата, ако беше свързано с тази мошеническа страна, пак щях да направя същото. Е, освен ако не беше статия срещу самите мошеници, идиоти и комунисти. Или ще се научите как да гласувате, или - това е положението.

Когато публиката харесва нещо - тя ръкопляска. Много пъти го прави по задължение, когато мига една табела. Тогава се създава фалшивото впечатление, че публиката харесва нещото и че то е много хубаво. Когато пък публиката не харесва нещо, тя вика УУУ! и го освирква. Аз правя точно това.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано04.11.06 14:56



Их, ама, човекооо!!!

Какъв е тоя силно антинационален негативизъм от теб?!? Ти в коя страна живееш, та говориш така?

Ще си позволя да те върна в основния пост - пак го прочети хубаво и ми кажи КЪДЕ се заповядва да се гласува ТОЧНО за ТАЗИ корица?

Аз не видях нищо такова задължаващо. Намерил е младежът интересен линк, предлага го на широката публика за разглеждане и вече всеки си преценява дали да гласува и как да гласува.

А ти какво? Тръгваш да саботираш едно родолюбиво, според мен, начинание.

Твоя работа, ама така - рачешката - до никъде няма да стигнеш.



Тема Re:нови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 15:32



А бе, аз да не съм от Атака, та да се вълнувам от тези неща?
А и тъй като страната е отдавна завладяна от всякакви, да не изброявам какви, то като популяризираш нея, всъщност го правиш в полза на идиотите, турците, циганите, комунистите, славитрифоновците. Аз къде съм казал, че някой казва за какво да се гласува? Ама знам за какво е пусната темата. А идиотът, известен ни отдавна, който я пусна, иска да се популяризира по този начин - е, няма да му дам. Най-малкото знам, че той постъпваше по същия начин, а аз сега просто му го връщам.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 03:30



То си личи кой е идиот. Дет се вика - по делата ще ги познаете.





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 09:03



А какви бяха делата - ти, а не някой друг, писа да спират форума на Offline, писа и на хакера.



Тема снизхождение си требенови [re: ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa]  
Автортpyпoнapeзeн-инc (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 09:06



Любезна,

нека не съдим твърде сктрого мисловно ощетените.

оскъдицата на ум е по рождение и до гроб.

те не подлежи на промяна, следствие на волево усилие.

природата така решава,
нам остава само да се съобразяваме с УУУ подобните,
като бъдем снизходителни към техните крехки дадености.

съгласна?

надявам се, щото с теб винаги сме намирали общ език и разбирателство!





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 11:44



Тфа че си несравним идиот - фсички си го знаем отдавна. А сега вече знаем и кфа мръсна гадинка си фсъщност. Мдааа....



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано06.11.06 12:56



Бате, ти си много долно копеленце. Заради такива поп Кръстьовци като теб скоро няма да дръпнем....

Айде бегай у турция като не ти харесва тука

Деба и лайното ти с лайно!!!




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!



Тема ТИ?!?нови [re: Cherniq]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 13:33



Френд, ти ли си в действителност това?!??????

и ако си, пазиш ли спомен за мен?

доволно ти се радвам, чу ли!

и на секи друг, като 6естак Яга, върло ближния ми френд Некф и проч великани от ДИРа,
но ти верно се попиля задълго, деба, признай.





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 18:03



Всички знаят каква мръсна гадинка си ти, защото стана ясно какво си направил ТИ.



Тема Re:нови [re: Cherniq]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 18:09



Май нещо не си разбрал. Първо - гадинката тук е Никф с неговите действия, извършени по-рано, с които провокира моята реакция.

Второ, не аз съм пуснал турците, за които говориш, във властта. Аз съм действал точно в обратната посока. Но българите, които ги пуснаха, определено не заслужават световно популяризиране.

Трето, гледай по-малко да ругаеш.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 18:33



Фсички вече виждат, че ти си един жалък, злобен, досаден, смръдлиф, комплексиран дрисък под налягане.





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 18:53



Фсички отдавна видяха, че ти си един жалък, злобен, досаден, смръдлиф, комплексиран дрисък под налягане.



Тема Re: снизхождение си требенови [re: тpyпoнapeзeн-инc]  
Автор ДpyrapkaтaMиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано06.11.06 19:19



Многоуважаеми,

Вземам предвид казаното от Вас, съгласявам се, и с Ваше позволение - малка добавка да направя.

Освен снизхождение ще трябва и доза търпение да добавим - живинки Божии са на тази земя.

А дорде са живи - ще тлее в нас една надежда, че може някой светъл ден, ако не помагат, поне да не пречат.

Дори тонът ми да е бил укорен на моменти - то пак е от любов.

Че най-скъпи са ни черните овчици.


Нека все тъй - в дух на разбирателство
да крепне наш`то задочно приятелство!





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 20:21



Виждат хората. И тфа, че си посран идиот, и тфа че ся пелтечиш и се оправдаваш като ученичка: "Ама то, моля другарко, аз с най-добри чуфстфа щото и Иванчо така направи преди време - пръдна ф час - и аз ся за да му отмъстя взех, че се насрах".

Дааа, фсичко виждат.





Тема Нали знаеш - кфото сам си направиш...нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 20:30



Виждат хората. И тфа, че си посран идиот, и тфа че ся пелтечиш и се оправдаваш като ученичка: "Ама то, моля другарко, аз с най-добри чуфстфа щото и Иванчо така направи преди време - пръдна ф час - и аз ся за да му отмъстя взех, че се насрах".

Дааа, фсичко виждат. И надушват. пфУУУ! как смърди...





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 20:52



Популярността на България в чужбина, покрай тракийските гробници, некрополи и светилища няма нищо общо с политиката, изборите и т.н., а още по-малко от Слави Трифонов.

За едно нещо си прав.

Че някой иска да трупа дивиденти от това. Да такива има хора в България, които искат да популяризират Перперикон, за да се развие хотелиерския бизнес в Кърджалийско, например.

Но, има голямо едно голямо "НО". България и тракийските светилища вече са известни на запад, дори в САЩ, и въпреки всичко, на потока чужденци е по-изгодно да идат до Гърция и Египет.

Хем сме популярни със старините си, хем немаме туристи които да ги посещават.

Познай, къде е грешката?



Тема Re:нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 21:20



Кирльо, айде мУУУньо е непълнолетен дрисльо и му е простено, че не отбира от хамерикански и за тфа разбрал-недоразбрал бърза като пърле пред майка си да осере пейзажа. Ама ти би трябвало да си по ф час с тоя език - е, путьо, па да беше прочел барем анонса към статията и тогава да плещиш глупости за дивиденти, хотели и туризъм?!

Ма кфо ли се чудя - фсе едно има дори един антифен, дето да може да мисли с главата си, а не със задника си...





Тема Re:нови [re: Kirin lchiban]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 23:09



Грешка няма, всичко си е точно. И така трябва да бъде докато българите са такива, каквито са. А колкото до популяризирането, не е да няма общо с политиката. Популяризирайки страната като цяло, независимо чрез какво, вдига позицията на тези, които са начело на страната, а това не са правилните хора, които заслужават това. Следователно посоката ми е вярна. Идиоти като Никф доколкото зависи от мен, няма получат това, което и без това не заслужават.



Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 23:10



И хората, и идиотите виждат, но различни неща. Аз например, виждам какъв пост си написал и знам какво направи преди време ти. Не, ти не просто се изпусна - ти показа, че самия си отходен материал.



Тема Re: ТИ?!?нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано06.11.06 23:44



TPУПOHAPE3EHинc, друже, аз съм



Радвам се да те срещна на старата явка. Надявам се, че не съм изпуснал много докато ме нямаше. Тук гледам пак същата работа - некви анти-та реват постоянно...

Аз бех в щатско, гурбет, мани, ше разпраям


Черпя по отлежало питие за добрата среща




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема добро утро некадърникнови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:05



Кражбите на иманярите от тракийските гробници е вчерашна новина. От години се знае, че в България вирее незаконна търговия с ценности, водеща началото си още от времето на Тодор Живков. Светът знае за това отдавна.

И въпреки всичко аз нямам нищо против темата да украсява popular science списания, като National Geographic.

Опитваш се да ме искараш, че съм против, и да натрупаш кард бланж. Не успя, щото си тъп





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:13



Е, за щастие нищо не зависи от теб, не е зависело и в обозримо бъдеще няма и да зависи. Фсъщност не съм съфсем точен - от теб примерно зависи дали ще продължиш да духаш супата или да. Ф тфа отношение си просто ненадминат идиот - рано или късно (по-скоро рано) се посираш могъщо с кретенизма и невменяемостта си, ф следстфие на което те отебават. Ама яко те отебават. Грешка няма, фсичко си е точно - купона си тече, готините хора се забавляват и въобще не забелязват кретенчето, което точи лиги отстрани и се заканва люто, че ще прецака купона. Не може да го прецака, най-много да получи някой възпитателен шамар зад врата, а ако започне тфърде много да досажда го заключфат ф кенефа докато му мине мензиса.

А статията за спасяване на Тракийското златно съкровище все пак ще излезе. Може и да не е на корицата, но кфо пък толкова? Е? Що не вземеш да се обадиш в Нешънъл Джеографик и да им се скараш да спрат статията с обяснението, че според теб България, българите и най-вече българските политици не заслужават тази статия? Обади се да се убедиш колко приветливо ще те отсфирят.





Тема не е в това проблема УУУ!нови [re: УУУ!]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:17



Инициативата, за раздухването на иманярските грабежи на гробници е добра, и аз не съм против нея, въпреки че Интерпол отдавна разполага с дълъг списък имена на хора свързани с кражбите.

Статията ще е вид PR за България и тракийските руини. И аз я подкрепям, понеже инициативата темата да стои на корицата не идва от България, а от учени-археолози в чужбина, който имат интерес към находките, и биха искали те да не попадат в частни колекции. И понеже съм човек от научните среди, и аз подкрепям темата.



Тема Re: добро утро некадърникнови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:44



Кирчо, сладурче, кефиш ме максимално. Как пък един път не успя да нацелиш темата? Или кфо ли си викаш - важното е да плещиш афторитетно и с апломб, темата не е важна.

И кфо ся - не си съфсем ф час за кфо става дума, но си тфърдо решен да не ми позволиш да си натрупам кард бланжа, а? Хех, големи смешници сте с мяууукащия тъпчо





Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:53



Точно тъй, обясни му като човек от научните среди ала popular science на тУУУпана задръстен, че с прибързаните си дейстфия вместо да ми извади на мен очите е изписал веждите на мошениците и крадците. Нищо не се знае - може пък да натрупаш некой кард бланж

Мали колко сте смотани, не е истина просто.





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 01:17



Не стига, че изяде шамарите, заслужено, а пак си тръгнал да се обясняваш.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: Kirin lchiban]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 01:18



Темата мен не ме интересува - въпросът беше с корицата и мераците на някого да се популяризира страната. Нали и аз това ти казвам - PR на страната няма да има докато не се разчистят боклуците от нея.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: УУУ!]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано07.11.06 01:47



"въпросът беше с корицата и мераците на някого да се популяризира страната."

Какво общо имат мераците на някой германски професор по археология относно тракийските гробници, с боклуците в България?

Ще ти го обясня като на лаик.

Това, че National Geographic са решили да публикуват темата не е по решение на някой от България. National Geographic е списание подобно на Nature и Science, в които всяка публикация, преди да излезне пред публиката минава някакъв вид рецензия. Рецензията се прави от учен от съотвентата област, и ако тя е положителна, статията се публикува.

Щом National Geographic и рецензентите са решили, че темата за България и тракийските гробници е важна, тя ще бъде публикувана и точка по спора. Това дали тя ще е на корицата или не, е само детайл оставен на публиката.

Това, че си написъл писмо до National Geographic не от значение, понеже не си този който решава, какво да публикува National Geographic. Това означава, че редакторите на National Geographic не са приели e-mail-а ти на сериозно, и са го счели за спам.

Причината е, че не ти си този който пише рецензии и решава кое ще се публикува и кое не.

Ся разбра ли, как стават тия неща?



Редактирано от Kirinlchiban на 07.11.06 01:50.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: Kirinlchiban]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 02:23



Мераците са на боклуците в BG като Никф. Не става въпрос за статията, а дали тя да е на корицата. Мейлът ми беше приет сериозно, така че страницата с гласуването беше свалена - т.е. послушали са моята препоръка. Гласуването е отменено, за да няма фалшиви вотове и техните редактори сами ще решат какво да сложат.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: УУУ!]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:58



Дали ще е на корицата или не, не е от голямо значение. Темата за гробниците е популаризирана от Съюза на археолозите на САЩ в този линк преди година:
[image]http://www.archaeology.org/0503/abstracts/kitov.html[/image]

Както виждаш хората се интересуват и не ги грее, какво мислиш ти.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 16:41



А пък един тфой приятел много се радва за клубната среща на клуб Политика. Ама въобще не прилича на злобното лигаво кретенче, което съм описал по-горе...





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 19:41



Пак бъркаш тематиката - за едно говорим, ти за друго се обаждаш. Но, като стана дума, видях, че там в една от темите избягваш да отговаряш на въпрос към теб.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 00:27



Бъркаш ме с Кирко, лигльо - аз никога не бъркам тематиката, а тфа, че на теб ти трудно да ми следиш мисълта не смятам да си го слагам на сърце.

Говоря ф момента за готини хора (примерно като повечето клубари ф Политика), които се забавляват и за недобити кретени (примерно като теб и Инфотупана), които се опитфат да прецакат купона (уж с някфа много сериозна и важна за човечестфото кауза, ама фсъщност най-вече от яд и злоба). Купона си тече, кретените ядат шамарите и реват - фсичко е точно.

Между другото казах ли ти, че от известно време се замислям дали да не подкрепя с кфото мога ДОИП. Предполагам не си чувал за ДОИП, за тфа се налага да поясня - ДОИП е абревиатура на Дружно Отебаване на Информиращата Плюска. Ще подкрепя и ДОИМ (същото е, но с Маймуна накрая)? Не съм ти казвал, щото възнамерявах първо да се пробвам с ДОЛУУУ! (Дружно Отебаване на Лигнята УУУ!). Изключително гениална и - най-вече- лесна за реализиране идея: вместо да ти пиша неща, които така или иначе не вдяваш от сега нататък ще ти отговарям с кратко и ясно "ДОЛУУУ!".

... Имам едно такова хубаво чуфстфо, че идеята за ДОЛУУУ! бързо ще придобие полулярност...





Тема !!! радвам се, френд!нови [re: Cherniq]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 10:42



Доволно ме усмихна, френд!

радвам се, че ме помниш мен и времето, което яко ликувахме по този велик форум!

поздрави!





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 13:13



Не ме занимавай с неща, които не са по темата.
И изобщо не заслужава да коментирам твоята тотално объркана преценка за готини хора и гадове, а останалите неща е още по-ясно, че не ги разбираш. Обаче погледнах и видях, че още не си отговорил на питането до теб. Даже и ще ти вдигна темата на първа страница, за да не я пропуснеш.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 20:27



ДОЛУУУ!





Тема Re: Гласувайте за корица на декемврийския бройнови [re: Hekф]  
Автор P. - koвaчa (Magentusiast)
Публикувано17.01.12 14:04



Понеже вече взе да се налага мнението , че е непочтено или по скоро проява на лош вкус да се употребява думата чалга и вместо нея трябва да се казва "родния поп-фолк" , аз викам да сложат кадър от оня клип дето Г-н Трифонов се размяташе с един калашников. Да този кадър ще пасва добре на заглавна страница на Нешънъл Джиографик за България.
Нито мога да я спра, нито искам, нека си върви този тип музика -една странна смесица от послания които разделят а не обединяват най общо казано.
Някак много импонира с неотдавнашното "Не е правилно да кажеш циганин , а трябва да се употребява думата "ром" Странното е че почтените "роми" казват за себе си че са цигани и .. че спят по спокойно именно като такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.