Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 17.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:53



Точно тъй, обясни му като човек от научните среди ала popular science на тУУУпана задръстен, че с прибързаните си дейстфия вместо да ми извади на мен очите е изписал веждите на мошениците и крадците. Нищо не се знае - може пък да натрупаш некой кард бланж

Мали колко сте смотани, не е истина просто.





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 01:17



Не стига, че изяде шамарите, заслужено, а пак си тръгнал да се обясняваш.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: Kirin lchiban]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 01:18



Темата мен не ме интересува - въпросът беше с корицата и мераците на някого да се популяризира страната. Нали и аз това ти казвам - PR на страната няма да има докато не се разчистят боклуците от нея.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: УУУ!]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано07.11.06 01:47



"въпросът беше с корицата и мераците на някого да се популяризира страната."

Какво общо имат мераците на някой германски професор по археология относно тракийските гробници, с боклуците в България?

Ще ти го обясня като на лаик.

Това, че National Geographic са решили да публикуват темата не е по решение на някой от България. National Geographic е списание подобно на Nature и Science, в които всяка публикация, преди да излезне пред публиката минава някакъв вид рецензия. Рецензията се прави от учен от съотвентата област, и ако тя е положителна, статията се публикува.

Щом National Geographic и рецензентите са решили, че темата за България и тракийските гробници е важна, тя ще бъде публикувана и точка по спора. Това дали тя ще е на корицата или не, е само детайл оставен на публиката.

Това, че си написъл писмо до National Geographic не от значение, понеже не си този който решава, какво да публикува National Geographic. Това означава, че редакторите на National Geographic не са приели e-mail-а ти на сериозно, и са го счели за спам.

Причината е, че не ти си този който пише рецензии и решава кое ще се публикува и кое не.

Ся разбра ли, как стават тия неща?



Редактирано от Kirinlchiban на 07.11.06 01:50.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: Kirinlchiban]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 02:23



Мераците са на боклуците в BG като Никф. Не става въпрос за статията, а дали тя да е на корицата. Мейлът ми беше приет сериозно, така че страницата с гласуването беше свалена - т.е. послушали са моята препоръка. Гласуването е отменено, за да няма фалшиви вотове и техните редактори сами ще решат какво да сложат.



Тема Re: не е в това проблема УУУ!нови [re: УУУ!]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:58



Дали ще е на корицата или не, не е от голямо значение. Темата за гробниците е популаризирана от Съюза на археолозите на САЩ в този линк преди година:
[image]http://www.archaeology.org/0503/abstracts/kitov.html[/image]

Както виждаш хората се интересуват и не ги грее, какво мислиш ти.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 16:41



А пък един тфой приятел много се радва за клубната среща на клуб Политика. Ама въобще не прилича на злобното лигаво кретенче, което съм описал по-горе...





Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 19:41



Пак бъркаш тематиката - за едно говорим, ти за друго се обаждаш. Но, като стана дума, видях, че там в една от темите избягваш да отговаряш на въпрос към теб.



Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 00:27



Бъркаш ме с Кирко, лигльо - аз никога не бъркам тематиката, а тфа, че на теб ти трудно да ми следиш мисълта не смятам да си го слагам на сърце.

Говоря ф момента за готини хора (примерно като повечето клубари ф Политика), които се забавляват и за недобити кретени (примерно като теб и Инфотупана), които се опитфат да прецакат купона (уж с някфа много сериозна и важна за човечестфото кауза, ама фсъщност най-вече от яд и злоба). Купона си тече, кретените ядат шамарите и реват - фсичко е точно.

Между другото казах ли ти, че от известно време се замислям дали да не подкрепя с кфото мога ДОИП. Предполагам не си чувал за ДОИП, за тфа се налага да поясня - ДОИП е абревиатура на Дружно Отебаване на Информиращата Плюска. Ще подкрепя и ДОИМ (същото е, но с Маймуна накрая)? Не съм ти казвал, щото възнамерявах първо да се пробвам с ДОЛУУУ! (Дружно Отебаване на Лигнята УУУ!). Изключително гениална и - най-вече- лесна за реализиране идея: вместо да ти пиша неща, които така или иначе не вдяваш от сега нататък ще ти отговарям с кратко и ясно "ДОЛУУУ!".

... Имам едно такова хубаво чуфстфо, че идеята за ДОЛУУУ! бързо ще придобие полулярност...





Тема !!! радвам се, френд!нови [re: Cherniq]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 10:42



Доволно ме усмихна, френд!

радвам се, че ме помниш мен и времето, което яко ликувахме по този велик форум!

поздрави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.