Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 18.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Нали знаеш - кфото сам си направиш...нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 20:30



Виждат хората. И тфа, че си посран идиот, и тфа че ся пелтечиш и се оправдаваш като ученичка: "Ама то, моля другарко, аз с най-добри чуфстфа щото и Иванчо така направи преди време - пръдна ф час - и аз ся за да му отмъстя взех, че се насрах".

Дааа, фсичко виждат. И надушват. пфУУУ! как смърди...





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 20:52



Популярността на България в чужбина, покрай тракийските гробници, некрополи и светилища няма нищо общо с политиката, изборите и т.н., а още по-малко от Слави Трифонов.

За едно нещо си прав.

Че някой иска да трупа дивиденти от това. Да такива има хора в България, които искат да популяризират Перперикон, за да се развие хотелиерския бизнес в Кърджалийско, например.

Но, има голямо едно голямо "НО". България и тракийските светилища вече са известни на запад, дори в САЩ, и въпреки всичко, на потока чужденци е по-изгодно да идат до Гърция и Египет.

Хем сме популярни със старините си, хем немаме туристи които да ги посещават.

Познай, къде е грешката?



Тема Re:нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 21:20



Кирльо, айде мУУУньо е непълнолетен дрисльо и му е простено, че не отбира от хамерикански и за тфа разбрал-недоразбрал бърза като пърле пред майка си да осере пейзажа. Ама ти би трябвало да си по ф час с тоя език - е, путьо, па да беше прочел барем анонса към статията и тогава да плещиш глупости за дивиденти, хотели и туризъм?!

Ма кфо ли се чудя - фсе едно има дори един антифен, дето да може да мисли с главата си, а не със задника си...





Тема Re:нови [re: Kirin lchiban]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 23:09



Грешка няма, всичко си е точно. И така трябва да бъде докато българите са такива, каквито са. А колкото до популяризирането, не е да няма общо с политиката. Популяризирайки страната като цяло, независимо чрез какво, вдига позицията на тези, които са начело на страната, а това не са правилните хора, които заслужават това. Следователно посоката ми е вярна. Идиоти като Никф доколкото зависи от мен, няма получат това, което и без това не заслужават.



Тема Re:нови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 23:10



И хората, и идиотите виждат, но различни неща. Аз например, виждам какъв пост си написал и знам какво направи преди време ти. Не, ти не просто се изпусна - ти показа, че самия си отходен материал.



Тема Re: ТИ?!?нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано06.11.06 23:44



TPУПOHAPE3EHинc, друже, аз съм



Радвам се да те срещна на старата явка. Надявам се, че не съм изпуснал много докато ме нямаше. Тук гледам пак същата работа - некви анти-та реват постоянно...

Аз бех в щатско, гурбет, мани, ше разпраям


Черпя по отлежало питие за добрата среща




Мисли! Вярвай! Мечтай! Рискувай!

Тема добро утро некадърникнови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:05



Кражбите на иманярите от тракийските гробници е вчерашна новина. От години се знае, че в България вирее незаконна търговия с ценности, водеща началото си още от времето на Тодор Живков. Светът знае за това отдавна.

И въпреки всичко аз нямам нищо против темата да украсява popular science списания, като National Geographic.

Опитваш се да ме искараш, че съм против, и да натрупаш кард бланж. Не успя, щото си тъп





Тема Re:нови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:13



Е, за щастие нищо не зависи от теб, не е зависело и в обозримо бъдеще няма и да зависи. Фсъщност не съм съфсем точен - от теб примерно зависи дали ще продължиш да духаш супата или да. Ф тфа отношение си просто ненадминат идиот - рано или късно (по-скоро рано) се посираш могъщо с кретенизма и невменяемостта си, ф следстфие на което те отебават. Ама яко те отебават. Грешка няма, фсичко си е точно - купона си тече, готините хора се забавляват и въобще не забелязват кретенчето, което точи лиги отстрани и се заканва люто, че ще прецака купона. Не може да го прецака, най-много да получи някой възпитателен шамар зад врата, а ако започне тфърде много да досажда го заключфат ф кенефа докато му мине мензиса.

А статията за спасяване на Тракийското златно съкровище все пак ще излезе. Може и да не е на корицата, но кфо пък толкова? Е? Що не вземеш да се обадиш в Нешънъл Джеографик и да им се скараш да спрат статията с обяснението, че според теб България, българите и най-вече българските политици не заслужават тази статия? Обади се да се убедиш колко приветливо ще те отсфирят.





Тема не е в това проблема УУУ!нови [re: УУУ!]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:17



Инициативата, за раздухването на иманярските грабежи на гробници е добра, и аз не съм против нея, въпреки че Интерпол отдавна разполага с дълъг списък имена на хора свързани с кражбите.

Статията ще е вид PR за България и тракийските руини. И аз я подкрепям, понеже инициативата темата да стои на корицата не идва от България, а от учени-археолози в чужбина, който имат интерес към находките, и биха искали те да не попадат в частни колекции. И понеже съм човек от научните среди, и аз подкрепям темата.



Тема Re: добро утро некадърникнови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 00:44



Кирчо, сладурче, кефиш ме максимално. Как пък един път не успя да нацелиш темата? Или кфо ли си викаш - важното е да плещиш афторитетно и с апломб, темата не е важна.

И кфо ся - не си съфсем ф час за кфо става дума, но си тфърдо решен да не ми позволиш да си натрупам кард бланжа, а? Хех, големи смешници сте с мяууукащия тъпчо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.