Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 19.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Да свалят и Трифонов от екран,както махнаха Инджевнови  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 00:56



Аз това предлагам да се направи.



Тема Re: Да свалят и Трифонов от екран,както махнаха Инджевнови [re: УУУ!]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано11.10.06 13:28



браво брате.Винаги си радвал клуба с изключителни по рода си идеи, от огромно зна4ение и важност, Нетрадиционни и Изпреварва6ти времето си.Което не зна4и, 4е са умни и смислени.Но нали са нетрадиционни, Изклю4ителни...Ние скромните и неразбира6тите 6е замъл4им...кои сме ние, да го еба, та да спорим с теб...Мое да ре6и6 и нас да сваля6.Про4ие мензиса мина ли, братко, 4ух 4е комаи като си го запу6ил с космите рунтавели от гъза си, спряло да те боли глава и си по4нал да мисли6.Наздраве батка и по полека, да го еба.

П.С. Купил сам ти самобръсна4ка, мъжки, за гривата под ми6ниците, но за мензиса не намерих лек.Ае и 6е по4ерпи6.



пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема то4но така, нема 6ест пет...нови [re: babaQga]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано11.10.06 13:36



междудругото 4ух, 4е от "бтв"-то се избивали да 4етат постинга ти и, разбира6 ли, купили37 нови компютри, за да мое вси да се запознаят с идеите ти..А програмната директорка в умиление се 4удела как не са се сетили по рано, за таз гениална идея, па и по-малко гениалната кво 6е предложат на населението в тва медийно време.За последното дали не би могъл да даде6 некво скромно предложение, мъжки, така и така си тръгнал по джапанки в "А" група...Па 6е про6тава6, ние 6е гледаме да се смеем, така, скри6ом, да те не убиждаме.Хм, междудругото-да забелезахме те-разбирам 4е има6 нужда от внимание, само не разбирам 6то с толкоз изтъркани кли6ета-простотий го търси6?



пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: то4но така, нема 6ест пет...нови [re: babaQga]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано12.10.06 20:37



Приятелю, това, че се правиш на по интересен отколкото си, не значи, че има мисъл в тези ти два отговора.
Защото фактите са си факти - Иво Инджев изхвърча за един непроверен въпрос, а Славчо може да се майтапи с който си иска и колкото си иска, и то даже без да дава възможност за отговор. И на всичко отгоре от смешките му ме обзема една тъгааааа, щото даже не са смешни.



Тема Re: то4но така, нема 6ест пет...нови [re: Beco_]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.10.06 14:40



именно, именно-и аз това казвам, бе брат4е-само 4е между редовете.Смета6, 4е се праим на интересен, сметай си, не ми пре4и6.Евала за мъжката приказка-напоследък в клуба само путиовци пи6ат.



пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.

Редактирано от babaQga на 13.10.06 14:43.



Тема Re: то4но така, нема 6ест пет...нови [re: babaQga]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано13.10.06 20:34



Туй ми е тясната специалност - четенето м/у редовете. Сигурно пак на обратно съм те чел. Кво да правя - баща ми е арабин, а майка ми еврейка.



Тема Re: Да свалят и Трифонов от екран,както махнаха Иннови [re: babaQga]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 23:37



Ти ако вземеш да пишеш с нормална азбука, може и някой да прочете написаното.



Тема Re: Да свалят и Трифонов от екран,както махнаха Инджевнови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 00:49



Мда, още едно предложение, което няма да се реализира. С други думи - още едно безполезно предложение.





Тема Re: Да свалят и Трифонов от екран,както махнаха Иннови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 02:32



Няма да се реализира, защото е безполезно, или е безполезно, защото няма да се реализира?



Тема Re: Да свалят и Трифонов от екран,както махнаха Иннови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 14:49



Със сигурност няма да се реализира. Което го прави едно доста тъпо и безполезно предложение.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.