Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 07.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Слави Трифонов уволнен "по взаимно съгласие"нови  
АвторAнтифeн (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 22:17



...от БТВ след като заяви от екрана, че Сидеров се спонсорира от ислямистки организации, без да е проверил информацията. Дори не го е задал като въпрос, нито е заявил, че е непроверена информация. Браво на БТВ, така обективно трябва да се действа.





Тема Re: Слави Трифонов уволнен "по взаимно съгласие"нови [re: Aнтифeн]  
Авторgoro (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 23:35



незнам дали има по голям продажник от Слави би продал и маика си за пари



Тема Re: Слави Трифонов уволнен "по взаимно съгласие"нови [re: goro]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 01:02



Очевидно, на Слави му харесва да се цапа с политически екскременти. Тфа си е негоф личен избор, понеже предаването си е негово.

На такива като Некъф и компания не им се сърдим. На тях им харесва да си живеят в лайна, да гледат едно лайняно предаване, с водещ който от 10 години е затънал до плешивото си теме в лайна. И до сега продължава да затъва.

Вкрайна сметка, нека не им пречим да се наслаждават на всекидневното сране по любимата им телевизията.



Тема Можело значинови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 16:09



Ех, не съм го вярвал, но тайно се надявах и ето - тъпчото Кирин Ичибан започнал да се очовечфа:

В отговор на:

Вкрайна сметка, нека не им пречим да се наслаждават на всекидневното сране по любимата им телевизията.




Така е, хамерикански ми друже - фкусовете и предпочитанията са си нещо лично и не е нужно да ги споделяш или разбираш, но е проява на добро възпитание и добра висота на духа ако ги приемаш. Много добре

P.S. Тфа че си започнал да възприемаш и "ф"-то го приемам като ласкателстфо лично към мен и се трогвам до сълзи





Тема Re: Слави Трифонов уволнен "по взаимно съгласие"нови [re: Aнтифeн]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 16:23



Големи мечтатели сте тфа антифеновете. Не, няма нищо лошо ф мечтите, хубаво нещо са мечтите. А ф мечтите специално на антифеновете на Шоуто има нещо толкова по децки наивно и умилително, че направо ми се къса сърцето, когато виждам как грубата дейстфителност нахлува брутално ф розовите им душички и дупенца.





Тема Re: Можело значинови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 21:03



Така е. Вкрайна сметка свинята си е свиня, и е свикнала да живее в кочина. Всеки си знае място, нали така

?



Тема Re: Можело значинови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 22:12



Горе-долу нацелваш. По-точно е да се каже, че можеш да извадиш сфинята от кочината, но не можеш да извадиш кочината от сфинята (ся се сещам за едно доста типично задръстено българче, което се е заблудило, че като живее и работи ф Хамериката е станало отфорено хамериканче, ама не - фсе същото задръстено българче си е)

Но да не се отклоняваме - говорехме за фкусове и предпочитания. Няма значение дали ти си сфиня, която неблагоразумно е напуснала кочината си или аз съм сфиня, която не иска да си напусне кочината. Говорим за тфа, че възпитаните и културни хора уважават фкусовете и предпочитанията на другите, дори да не съфпадат с техните. Поздравления, че си го разбрал.

Още малко ти трябва да навъртиш километраж под вещото ми ръководстфо и току-виж скоро започнеш да вдяваш защо е толкова голяма идиотия да си антифен.





Тема Re: Можело значинови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано26.10.06 01:23



Трябва ли да се чувствам задръстен от това, че споря с Некъф тъпанар?

Тва, че някой слуша музиката на Ку Ку бенд или Слави Трифонов не е проблем. Проблемите идват от простотиите и политическата пропаганда които Трифонов пуска от ефира, и които някаква част от хората гледат.

Следва ли от това, че феновете на Слави задължително следват политическата линия определена от пропагандата на Слави? Ако да, тогава не се чуди защо има толкова много анти-фенове. Въпросните anti-фенове всъщност са хора с друга политическа ориентация, които идват в тукашния форум.

Мога да те открехна, че голяма част от т.нар. анти-фенове, всъщност са хора, които не са гласували за Първанов на тези избори, и които не са съгласни с политическата пропаганда в шоуто на Слави.

Добре знаеш, че живеем в демокрация, и всеки човек има право на мнение. След като Слави Трифонов е превърнал шоуто си в политическа пропаганда, ти не е необходимо да наричаш анти-феновете лумпени или идиоти, само защото не са съгласни с политическата линия, пропагандирана от самия Слави, така като е редно да се уважават фкусовете и предпочитанията на другите

Това е нож, с две остриета. Стопли ли?



Редактирано от Kirinlchiban на 26.10.06 01:27.



Тема Re: Можело значинови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 02:16



Ех, тфърде кратка беше моята радост. А така добре беше почнал да се развиваш... Айде ся отново ф първи клас

Задръстен си не защото спориш с Некф (тфа може само да направи по-добър и по-културен човек от теб), задръстен си защото си задръстен. Повечето неща, които пишеш са неща, които са присъщи на средно-статистическия захлупен и неориентиран задръстеняк, който не е излизал по-далече от най-близкия до селото му окръжен град (както вече казах - можеш да излезеш от кочината, но кочината няма да излезе от теб).

Прочее "Слави Трифоноф и политиката" е една тема, която не си готоф да обсъждаме. Мога да кажа накратко, че по една случайност мнението на Слави Трифоноф конкретно за малоумника Пидероф до голяма степен съфпада с моето (и тфа мое мнение е формирано много преди Трифоноф да заговори за Пидероф - достатъчно ми беше да изгледам няколко издания на плямпалщината "ХаТака" по СКАТ), но изобщо не мога да разбера хората, които чакат единстфено на Трифоноф да им каже кое как е. И изобщо не разбирам хората, които не могат да помислят с главите си, а чакат някой друг да им обясни нещата. Не ги разбирам тези хора, но приемам, че фсеки има правото да определя сам на кого да вярва и на кого - не. Мога да им се сърдя, че вярват на боклуци като Пидероф или на тарикати като Мостоф, но не мога, нямам право да ги съдя. Чаткаш ли, тъпчо? Чаткаш ли, че и ти нямаш тфа право?

Та така - голямата част тикфеници, които се цупят на Трифоноф, че говорел разни лоши неща за техните политически любимци също са идиоти, макар и не точно по начина, по който са идиоти антифеновете. А Трифоноф е казвал, казва и ще казва лоши неща за доста хора, но не се сещам нито веднъж да е обиждал хората, които са гласували за Пидероф, Мостоф и който и да било.

Толкова за сега. Не ме карай да си взимам обратно хубавите думи, които казах за теб.





Тема Re: Можело значинови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано26.10.06 02:39



Двамата с теб имаме доста различни представи за културен и по-добър човек. Разликата в нивото на образование си казва думата:)))

Апропо, аз също не съм привърженик на Болния. Аз съм от онези 60%, които не гласуваха на тези избори. До сега съм гласувал 5 пъти на избори, а сегашните избори са първите на които не гласувах.

Аз нямам право да виня някого, но все пак имам право на мнение. Дали ти харесва или не, теб никой не те пита.

Колкото до Трифонов и политиката, всички знаем, че Трифонов беше пропагадната машина срещу Мостоф, кого също неподкрепям. И до ден днешен, предаването му е вид пропаганда в полза на някого. Точно това крепи предаването му.

Слави ще се махне от БТВ-то, когато България влезне в ЕС, защото вицовете за Болния и Мостоф вече ще са остарели, и няма да има нужда от повече пропаганда, понеже народа ще се интересува от други неща.

Между другото, тези избори са напълно показателни. Изборите показват, че хората са уморени от политиците в България, показват че хората търсят начин сами да се оправят в живота, и че всички чакаме ГОЛЯМАТА ПРОМЯНА.

Ако Слави Трифонов иска да остане популярен, трябва да се замисли, дали предаването му вече не е станало отегчително с вицовете за Костов, и дали вече не е време да прекъсне да говори за политика от екрана на телевизора.

Ако не го направи, той е медиен труп.

Тва е от мен






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.