Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 19.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Кфо точно е казал Росен Петроф?нови  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано30.06.06 14:11



Ако някой е гледал тфа предаване, в което Росен Петроф е давал съвети за успешно пазаруване из некои региони на страната с преобладаващо турско-говорящо население моля нека цитира точните думи на бат Росен и в къф контекст е била цялата история.

Не че бих се изненадал гусин Главния сценарист да е изтряскал пак некфа глупост (ей, на моменти наистина много ме дразни този човек с неговите сърцераздирателни прехласфания и чудно-патетичните истории, които са (му) се случфали из страната и чужбина), ама повече ще се изненадам ако се окаже, че льольото Ноазет го бива да направи един достоверен преразказ по картинка.

Та така

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Кфо точно е казал Росен Петроф?нови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано30.06.06 21:26



Фьеновете би трябвало да са го гледали и да не им е необходим преразказ по картинка-точния израз в контекста,на това за което говореше-главно вредите,които АТАКА нанасяла и прочие плювни,беше"Ми по-добре е да си купиш хляб на турски,отколкото да станем като Косово".Това беше изречението,което ме потресе-излишно е да пояснявам,че от този момент не гледам това предаване-то за мен не съществува!Явно много хора са го гледали,защото четох всякакви коментари по тоя повод в различни форуми.


Редактирано от NOASET на 30.06.06 21:41.



Тема Значи,нови [re: NOASET]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано30.06.06 21:30



по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски?

(не съм го гледал, нито съм чел, само коментирам цитираното изречение)



Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано30.06.06 21:39



Ние пред такава дилема ли сме изправени?Страна-член на НАТО и надявам се на ЕС догодина?Излишно е да коментираме просто - членството в ЕС е въпрос на броени месеци.




Тема Некадърник,нови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано30.06.06 22:07



я иди във Франция и кажи нещо подобно за там. Да видим, как френския национализъм ще реагира на подобно изявление.

Ти явно неразбираш, че вднешно време е много опасно да си играеш с национализма. Национализъм има в почти всяка държава в света. Дори хората в Мексико са откровенни националисти.

Всяка държава се стреми, чрез национализъм, да се само-запази. Национализъм има дори в САЩ. Основният двигател на национализма в САЩ са републиканците, които наскоро прокараха закон, всички незаконно пребиваващи чужденци в САЩ да бъдат изселени от държавата.

Виж какво става в Холандия. И там е същото.

Виж какво става във Франция. Носенето на забрадки във Франция е забранено в училищата, а на францизите не им пука за правото на жената-мюсулманка да носи забрадка. Законът си е закон, и всички го спазват, дори мюсулманите! Никой няма привилегии.


Идеята е проста. Ако ти си чужденец, и живееш в чужда държава, ти си длъжен да спазваш законите и. Неможе един чужденец да определя, кое е редно и кое не, в собствената ти държава. Ако, натеб не ти харесва, хората ще ти кажат:

Ти си чужденец. Или спазвай законите в държавата ни, или си тръгваш!


Никъде няма ТОЛЕРАНС!

В България, официален език е български. В България всеки е свободен, и всеки който знае турски, може да иде в Кърджали и да си купи хляб на турски, по негово лично желание. Това не е против закона.

Но да караш всички хора, насила, да говорят на турски, това вече е против закона.

Една Франция би осъдила Росен Петров, и никакви оправдания не биха го защитили. Френското правосъдие направо ще го смачка заради това, понеже французите са откровенни националисти от векове.

Редактирано от Kirinlchiban на 30.06.06 22:57.



Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано30.06.06 22:37



За турското малцинство в България:

Щом са на територията на България, ще спазват законите на България. Не тези на Турция или Косово! Официален език е Български. Който не му харесва живота в България, е свободен да си тръгне по всяко време.

Когати идеш в Гремания, германците ще ти кажат същото.

Когати идеш в Холандия, холандците ще ти кажат същото.

Живял съм в САЩ 3 години. Спазвал съм тамошните закони, и дори съм плащал данъци, въпреки, че съм чужденец и имам бълграско гражданство. Нема 5 - 4.

Редактирано от Kirinlchiban на 30.06.06 22:44.



Тема Re: Значи,нови [re: NOASET]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано01.07.06 00:14



Ми и аз тва те питам и ти се чудя на акъла...



Тема А бе некф,нови [re: Hekф]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано01.07.06 00:15



4-ти км да не е в отпуска, гледам тук се е понапълнило...





Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано01.07.06 00:51



Прочети си първия постинг отново-може да видиш,че не питаш това,а коментари на кой колко му бил акъла е излишно да си разменяме взаимно.Продължавай да се чудиш...




Тема Re: А бе некф,нови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано01.07.06 04:22



4-ти км да не е в отпуска, гледам тук се е понапълнило...

Освен вас двамцата с некф, други тука нема.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.