Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 16.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шоуто на Слави - дегенерат  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано03.07.06 23:36



"Родопите както са си живяли през последните хиляда години, така ще продължат да си живеят. А и да ядат хляб също така"

След дългият спор с двамата "фенове" на Слави Трифонов стигахме до този велик бисер, написан от Некф. Преведно, горното изречение на мен ми звучи: Родопите живяха 1000 години в мизерия. И ще продължат да живеят в мизерия още 2000 години.

Искам да попитам останалите фенове на шоуто, ако има такива. Наистина ли "Шоуто на Слави", прокламира такива идеи, като един вид само-запазване на културата на Родопа?

Ако това е така, "Шоуто на Слави" е вреден дегенерат за България, която се стреми да догони като жизнен стандарт държавите от ЕС.

След като Росен Петров продължава да сравнява България с Косово, аз си мисля, че хората правещи това шоу имат за цел да промият мозъка на българите и турците от места като Родопа, с някакъв фалшив балкански патриотизъм, като главната цел е места като Родопите, никога да не се развиват, а да останат в 19 век.

Когато една държава или регион спре да се развива, той е обречен на гибел. Родопа е пример за това, понеже наскоро бях там, и видях с очите си: две бабички да копат земята с муле и рало и два черни джипа с мутри-простаци, дошли да им оберат реколтата от картофи

И това, някой хора, го дават като пример за: "Родопите както са си живяли през последните хиляда години, така ще продължат да си живеят"

Това ли е балканското родолюбие? Хората да живеят като ратаи, защото видиш ли, ние сме балканджии.

Ако всички фенове на Слави Трифонов мислят по-този начин, аз ги заплювам директно



Редактирано от Kirinlchiban на 03.07.06 23:40.



Тема Ичи-бичи,нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 18:30



за човек, който до фчера със самурайски меч в ръка съветфаше да започнем незабавно изселване на проблемните райони (както тфа се правело ф цивилизованите страни) нещо сега странно си се загрижил за живота на хората в Родопите. Както и да е - тъпчофците фсе търсят под вола теле и като не го открият вземат че слагат тяхно и почфат тежко да се вайкат: "Уау, под тоя вол има телеееее!"

Да обясня (фсе забравям, че на теб трябва да се обяснява като на олигофрен с тежка лоботомия): "Родопите както са си живяли през последните хиляда години, така ще продължат да си живеят" да се чете "Родопите както са си живяли кротко и мирно през последните хиляда години, така ще продължат да си живеят". Секфи други интерпретации моля да не ми се приписфат на мен.

(ако искаш да помогнеш с нещо на хората от Родопите, нито е тук мястото, нито тфа е начина. Вместо да ми ичибичиш глупости на търкалета като си толкова загрижен на просперитета на Родопите вземи свьрши нещо наистина полезно - събираш си багажа (не забравяй да се запасиш с повечко хляб) и отиваш да развиваш икономиката на Родопите ЛИЧНО. Така се прави)





Тема oще една простотиянови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано05.07.06 03:28



В отговор на:

да се чете "Родопите както са си живяли кротко и мирно през последните хиляда години, така ще продължат да си живеят".




Това е невъзможно, понеже само допреди 200 години Родопите са били под турско владение, а хората там никак не са живели мирно и кротко с башибозуците в района.

В отговор на:

да започнем незабавно изселване на проблемните райони




Дрън дрън. Това което съм написъл е:

В България ще се въведе ред, подобен на този във всички останали държави в Европейския съюз. Всеки, който е на територията на България ще спазва закона, според който официален език в България е български. Който не му харесва това, е свободен да си ходи, без някой насила да го изселва.

Такива са законите на демокрацията!

Редактирано от Kirinlchiban на 05.07.06 03:28.



Тема че то си е ясно че ще е още една простотия -нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 11:37



достатъчно е да се види, че афтор на мнението е кирчо ичибичи.

Няма да си губя времето да ти цитирам конкретно фсички простотии и глупости, които си написал по темата - очевАдно е, че си тъпчо, който не може да направи разлика между "официален език" и "задължителен език".





Тема :)нови [re: Hekф]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано05.07.06 13:35



доган и слави имат много общи неща...
Нищо не е случайно....
Скоро ще се раздуха цялата работа.

както е ясно на всички у нас в БГ рано или късно всичко лъсва, рано или късно някой става неудобен.

Свободно! Поправи се!


Тема Re: :)нови [re: MA3HbO]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 13:59



Възможно е. А като казваш, че "скоро" щяло да се разбере кфо сфързва Доган и Трифоноф кфо фсъщност имаш предвид? Тази седмица? Този месец? Тази година?



Тема интелигентността ти е на нивото нанови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано05.07.06 21:02



павиан.

Всички се обеждаваме, че си прост. Онова говедо Росен Петров, много скоро ще разбере че България не е Косово.

Не ме учи кое, как и какво. Живял съм години извън България. Краката са ми стъпвали на 5 континента. Видял съм толкова свят, хора, държави, манталитети, характери, култури, и езици, колкото ти доживот няма да видиш. (Виждал съм дори руса жена от Иран, която е мюсулманка, но въпреки това ходи по къси блузки и панталони. Яка мацка на 23 години).

Когато човек е обиколил толкова много държави, неговият мироглед се променя, и когато си прибере в България дори само за една седмица, той веднага вижда голямата разлика между България и останалия свят.

Понеже не си мърдал по-далеч от Калотина, напълно те разбирам.

Никога не съм мразил Турция и турците. Бил съм в Турция. Имам много приятели турци, с които си пия бирата всяка седмица и гледаме мачовете от световното, заедно. Турците които живеят в Турция са с много по-различен манталитет от турците в България. Поне тези, които аз познавам са изключително интелигентни и начетени хора, владеещи няколко чужди езика. Демек, хора обичащи знанието. Това са хора живеещи в 21 век, мислещи модерно, и прагматично. Хора мислещи за бъдещето, а не за миналото.

Турците живеещи в България имат много да се учат от техните сънародници в Турция.

Редактирано от Kirinlchiban на 05.07.06 21:06.



Тема Re: интелигентността ти е на нивото нанови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 21:56



"Булгаааар! Булгаааар!" - колкото и сфят да си обиколил фсе си оставаш тупащ се в косматите гърди задръстен муньо.

Има ли, ичибичи, размирици по Родопите или няма? Има ли някф проблем с официалния език или няма? Има ли закон, който да задължава живеещите по Родопите да знаят български?

А Косово бихме могли да станем не заради наистина кротките и мирни хорица, които живеят по Родопите, а заради лайнарите, които си мислят, че Атака ще оправи държавата. Но ти си плямпай, лъскай самурайския меч (да, бе - самурайски) и се не бой. То дет се вика си има и некои ползи от тфа, че българите сме толкова смотани - дори една истинска нацистка партия не можем да направим като хората.

Абе накратко - Обеждавайте се. Лошо няма.





Тема Кфа е тази параноянови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано06.07.06 00:36



от "Атака" ?



В отговор на:

Има ли закон, който да задължава живеещите по Родопите да знаят български?




Ще ти отговоря така. В България официалната парична единица ще бъде ЕВРО. На банкнотите ЕВРО, ще има надписи на ЧИСТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК (ЕВРО), на ГРЪЦКИ и на ЛАТИНСКИ (ЕURО). На банкнотите няма да има надписи на турски.

Турският език, ще причисли към латинското ЕURО. Това означава, че турският език ще бъде претопен в морето от латински езици, и няма да има собсвен имидж, така както гръцкия и българския език.

Следователно, Европейският съюз признава българският език, като единствен език на територията на Република България, така както гръцкия език в Гърция.

Сега ясно ли ти стана? Нали ти казах. Когато България стане член на ЕС, много неща в нашата родина ще се променят драстично, стъпка по стъпка


Редактирано от Kirinlchiban на 06.07.06 01:16.



Тема незабравай, че и в Гърция има турцинови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано06.07.06 01:34



в граничните райони. Обаче, въпреки това турският език не е официално признат от Брюксел за език, който се говори на територията на ЕС. На банкнотите Евро, можеш да видиш, че има само надписи на гръцки и латински, но няма специален надпис на турски.

Турският език ще бъде признат от Брюксел, като говорим език в Европа, едва когато Турция стане редовен член на ЕС.

Аз лично, много се радвам, че Брюксел ще бие дузпата на Доган и Росен Петров, с това че Българската кирилицата ще се появи като отделен език.
И тъй. Хората в Родопа ще си купуват хляб с Евро, на което ще пише на български.

Редактирано от Kirinlchiban на 06.07.06 01:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.