Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 24.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ма ти така 6е каже6 Клиумнала Виолетке На Интенови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 03:35



Пиши, пиши ....

п.с. До следващия път



Тема Абе Бабо, абе Ягонови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 14:02



Що се мориш и що се косиш да забелязваш на Икебанчо и да го поучаваш? Кауза пердута е тфа тфойто - един малоумник няма да те разбере колкото и да му обясняваш, а човек който би разбрал пък няма да е малоумник. А пича дори не е забавен да се кодошиш с него - некф до елементарност скучен и досаден всезнайко-балалайко тип "Юлиян Вучкоф" (прочее Икебана е по-зле и от другаря професор, щот дедо Вучи се изпуска и с по някой незабравим лаф от време на време, а Икебаната - нъцки, пълна дупка отфсякъде)

Малкия курчо нали си спомняш как се самоотсфири - тикфеника има неблагоразумието да заяви, че КРАЙ! сфърши Шоуто, абсолютно достоверна информация от непоклатимо достоверни източници. А кога беше тфа, деба - преди две или преди три години?. И като се видя, че нито сфършфа Шоуто, нито си има намерение - малкия пухчо сам си отиде посран и посрамен. Е, Икебанчо и той предрича край за Трифоноф - щяло МТВ да идва, щял Европейския съюз да идва, щял не знам още къф Апокалипсис да идва и до края на годината я го бъде бат Слаф, я не. Е, некфи си три месеца останаха до идването на този икебански апокалипсис. Та аз викам да почакаме и да ги видим тия апокалисиси, ко шъ каиш, баби?





Тема Re: Абе Бабо, абе Ягонови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 18:27



Некъф, ние в Америка не сме чували за "Юлиян Вучкоф". Неам си идея за кого пишеш.

"Е, некфи си три месеца останаха до идването на този икебански апокалипсис. "

Я си помисли сега, колко от големите българските пивоварни за бира, са чисто бълграска собственост. Пиеш бира "Каменица" или "Загорка", но освен думата "Каменица" на етикета, друго българско в нея няма.

Много скоро българите в България ще станат ефтина работна ръка за западни компании, въпреки че всеки българин ще получава 2 пъти по-малко като заплата, отколкото един холандец, вършещ същата работа. Имам познати българи програмисти, много талантливи хора. Живеят в България, но работят за западна фирма, а не за българска. Получават много по-малко пари, отколкото биха получили ако работят в САЩ, но са доволни.

Може да ме мислиш за куку, но съвсем скоро ще разбереш, че точно това ще се случи в България в близките 10 годинки.

Я виж, колко послушен е нашия президент Георги Първанов. Каквото му нареди Джордж Буш, той го изпълнава без забележки. Напрактика, Георги Първанов работи за интересите на Дик Чейни, и "Дженеръл Мотърс", понеже последната компания поддържа войната в Ирак. Излиза че българския президент, косвено работи за интересите на други държави и фирми, а какво остава за една мижитурка като Слави Трифонов.

Трифонов го виждам най-много като водещ на предаване, в което обаче той няма да бъде собственик.

Вкрайна сметка, какво в България ще остане бълграско?

Некъф, не си мисли, че като влзезнем в Европата, нещата ще останат същите. Това трябва да е ясно на всички ни !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано12.09.06 12:37



Мноо си прав приятелю...
Опитвам се и аз като добра ду6а да го цивилизовам, да му дам не6то от себе си, белким поумнее от разговорите с мен...Но ъхъ.Кухата лейка си е куха и нема 6ест пет.Навитак съм, да вземем да по4акаме тоз икебански" апокалипсис".Па после 6е видим...ако не е хванал гората, като Малкия



Междудругото Икебано
"Некъф, ние в Америка не сме чували за "Юлиян Вучкоф". Неам си идея за кого пишеш. "-ние сме в България, и пи6ем за не6та отнася6ти се за България.Тва е елементарно и ако не го знае6-6то пи6е6 и се излага6, бе пи4?В един типи4но български форум.На българско предаване, излъ4ва6то се в България.С типи4но български реплики, посетители и хора от други български предавания/Ву4ков/
И кво си мисли6-"колко хитро копеле съм и как го вкарах на Некф".А тва отзаде 4ервеното дето ти те4е от гъза кво е?Оцветител, мензис...Аааа, било кръв.Аааа, не си забелезал.Кво да говоря пове4е....Възнамерявам да послу6ам съвета на старото другар4е Некф, и едноли4но прекратявам Интелектуалното ми надмо6тие над Горда и тъпа ли4ност като теб.Ходи си у Америка, бе Баио....Ве4е даже не си ни сме6ен....

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: Абе Бабо, абе Ягонови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 20:28



Икебано, икебано, куха лейко продънена то и сега бТВ има хамерикански собстфеници и въпреки тфа Слави Трифоноф е номер едно ф тази телевизия. Демек - човекът отдавна е влязъл в час как се работи по западните стандарти и колкото и да грачиш апокалиптично - дреме му на бат Слаф за теб и тфоте анализи и сополизи.

И въобще бате кого плашиш ти с Европейските съюзи? Ми да ти кажа, че който си го може си го може - нема кадърен и можещ човек дет да е останал гладен - и при феодализъма и при капитализъма и при социализъма и ф Европейския съюз и въобще. Ти му мисли кфи лайна ще дъфчеш като реши чичко ти Буш да затяга дисциплината и колана на хамериканската нация и те изритат от топлото местенце на което си се намърдал повече по случайност и от нечие недоглеждане отколкото поради некфа тфоя кадърност. Те тогава ще те питам кой и кфо, ама няма да има как да ми отговориш, щот няма да имаш пари за ядене камо ли за интернет достъп.





Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 21:07



Поумняват и прихфащат тъпите копеленца, но много бавно и по малко, щот иначе ще им изпушат шепата мозъчни клетки.

Но на Икебаната, Малкия, Мулето, УУУ!ньо, Шгеда (абе - къде е Шгеди?) и останалата паплач пишман интелектуалци им е друг проблема. Те акъл и образование си имат (поне така тфърдят), но истината е, че са си намерили в инернет място, където никой не ги знае кфи са смотани гащници и могат да си позволят душевната чекия поне за малко да се почуфстфат връхта на сладоледа. Аз викам - ми що не, и те са хора и те имат сфоите нужди. На теб пречи ли ти гащника Икебана да се прави на велик? Щот на мен - не.





Тема балканска простотиянови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 21:53



Надявай се тъпако, САЩ да фалира. САЩ все още са империя, и това статукво няма да се промени поне в следващите 150 години, и защото САЩ все още диктува световната политика, А некой смее да каже гък, и ще последва бой по канчето. Виж само как Първанов и БСП се съгласиха за базите, а уж са бифши комунисти.

Колкото до дисциплината и реда, аз съм специалист в областта си, а САЩ дава много пари на подобни хора, включително и преференции за Зелена Карта. Ако например един български учен или инженер, направи патент в САЩ, на него му се издава зелена карта по специална процедура. Аз знам точно такъв пример, и точно за българин, който е направил патент на електронен уред свързан с националната сигурност на САЩ.

А колкото до моите анализи, познатият ти Гюнтер Ферхойген мисли също, както и аз.

Аз никъде не съм твърдял, че у нас кадрите ни са тъпи, а наблегнах на това, че в България скоро няма да има нищо българско, понеже бълграската икономика не е способна да издържи на конкуренцията. България не разполага с мощна икономика, и висок брутен вътрешен продукт, и за това няма как да се защити от лавината от чужди стоки и услуги, която ще влезне в България без никакви задръжки.

Неразбираш ли пич, че след като България стане член на ЕС, държавата ни няма да има граници, няма да има чисто собствено законодателство, и че правилата на играта ще се определят не от Станишев и Първанов, а от дебелите бюрократични задници в Брюксел.
Същите тези дебелите бюрократични задници в Брюксел, ще наложат лимит на износ българска продукция за ЕС, а в същото време, България ще бъде отворена за чужди продукция отвън. Това направо ще смачка бълграските фирми, независимо колко кадърни хора работят в тях.

Толкова ли си заблуден, та не виждаш какво ни чака, или просто се правиш на разсеян.
И виновника за това дередже не съм аз, а онези дето ограбиха България, до такава степен, че в момента, България направо си е събула гащите, и чака някой да и го вкара, белким ЕС даде некой друга пара от фондовете.

Т.е. не аз съм по гащета, а ти който си в България, ще бъдещ поредната преебана електурална единица, която ся пак ще требва да гласува. Мен лично не ми пука, щот живея много далече, и малко ме грее в личен план, какво се случва в България.



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 22:38



Незнам дали аз съм тъп. Това което разбирам е, че вие с баба Яга си въобразявате, че Слави е толкова силен и непобедим на фронта на медийното пространство, че никой не може да го измести.

Обаче, си представи следната проста стиуация. При шефа на БТВ идва един добре облечен чичко от Великобритания, който предлага следната сделка. Купува ефирното време на "Шоуто на Слави", като за това е готов да заплати 3 пъти повече от "7/8". Крайното решение зависи само от шефа на БТВ, който също не е българин. Какво ще бъде то, никой не може да каже.

Сигурен ли си, че това няма да се случи никога?



Тема Re: балканска простотиянови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 23:45



САЩ винаги са били и ще бъдат сфетовна сила, но тфа не значи че не са претърпявали или че няма за напред да претърпяват кризи. И познай кой пръф ще изхфърчи на улицата когато нещата станат дебели за средностатистическия хамериканец. Не можеш да познаеш, но батко ти Некф ще те сфетне щот е пич - ти, батка, ти пръф ще останеш на улицата да ровиш по кофите за развалени хамбургери. Ха! Специалист. Ти ли си специалист? В коя по-точно област (освен в плямпането на празни приказки) си специалист, че той май не остана област, ф която да не си изтърсил поне една тъпотия ф стил "вестник Труд разсъждава относно международното положение"

Да оставим настрана идването на Европейския съюз (айде точно некфо нафукано похамериканчено говедце да не ми рисува картинките наизуст, щот нито ти е ясно кфо ще се промени, нито защо, нито кфо от тфа). Та кфо викаш - тежки дни ще настанат за Слави Трифоноф? Кога казваш щяла да дойде в България смазващата конкуренция, дет ще изхфърли Слави Трифоноф от шоубизнеса, ммм? Ако може така по-конретна дата да чуя та да знам кога точно да отфоря поредната бутилка шампанско в чест на поредното осиране на поредния вещаещ апокалипсис за Слави Трифоноф дърдорко.





Тема Re: балканска простотиянови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 00:37



А ти от лъде си сигурен, че шефовете на БТВ-то не преговарят с някого?

А ти се надавай да стане криза в САЩ, докато аз тук трупам състояние, хе хе .... Чакай, чакай,..., продължавай да чакаш....И докато чакаш, глей да не заспиш...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.