Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 24.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 01:43



О? И откога в Йейл са започнали да приемат с тойфел? Да не бъркаш тестовете? Или университетите?

Некоректно е да казваш, че имаш покрит тойфел без да кажеш резултата, който си изкарал. Защото трябва да си наистина баси олигофрена, за да не можеш да покриеш 60%, а при добра подготофка няма нищо кой знае кфо в тфа да изкараш и над 90%.

Разбира се, че се интересувам от теб - човек хем с тфойта олигофрения, хем с тфойте доходи си е природен феномен.

P.S. Не знам как успяваш да не живееш в България и да влизаш в дира от компютър, който физически се намира в България - дори човек с тфоите финансови възможности трудно би могъл да прескача до България всеки път, когато реши да напише поредната идиотщина. Кфо ползваш - римоут десктоп или диктуваш по телефона?





Тема ти си откаченнови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 02:05



Не си добре пич. Лекувай се.

"Защото трябва да си наистина баси олигофрена, за да не можеш да покриеш 60%, а при добра подготофка няма нищо кой знае кфо в тфа да изкараш и над 90%. "

Аз съм на 84%. Но не мисли, че ще ти давам отчтет.

п.п. Йейл включват скора от тойфел, като тегло в целия прием.



Тема Откачен съм, че вярвамнови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 02:42



на фантасмагориите, които пишеш. Но такъф съм си аз - доверчиф и наивен.

Но ето кфо пише за Йейл и тойфел: Students at Yale must be able to understand rapid, idiomatic English and to express themselves easily in both spoken and written English. As part of the assessment of a candidate’s competence in English, Yale requires that any applicant whose native language is not English, and who has not been taught primarily in English for the past four years, take the Test of English as a Foreign Language (TOEFL). A minimum score of 600 is required on the paper-based TOEFL; a minimum score of 250 is required on the computer-based TOEFL; and a minimum score of 100 is required on the Web-based TOEFL.

И ся на кого да вярвам - на теб или на йейлската университетска администрация. Не, бе кфо ли фсъщност разбират тия от Йейл? На теб ще повярвам, разбира се. И кфо викаш - много трудно се взимали тия 96%, много, много, ама наистина много малко хора могат да се похвалят с такива грандиозни постижения. Направо да се чудиш как Йейл успяват да си запълнят бройката студенти фсяка година.

Смех, смех





Тема Re: Откачен съм, че вярвамнови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано18.07.06 02:29



"As part of the assessment of a candidate’s competence in English, Yale requires that any applicant whose native language is not English, and who has not been taught primarily in English for the past four years, take the Test of English as a Foreign Language (TOEFL). "

Ето какво си написъл ти:
"О? И откога в Йейл са започнали да приемат с тойфел? Да не бъркаш тестовете? Или университетите? "

Ето какво съм написъл аз:
Йейл включват скора от тойфел, като тегло в целия прием.

Лесно в живота няма!



Тема Re: Откачен съм, че вярвамнови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 13:22



Мдаа, малка шегичка, която ти явно не разбра. Според тфа което ти беше написал първоначално излезе, че ако имаш 96% тойфел, ще те приемат в Йейл, което разбира се не е съвсем вярно - тойфел (но не в проценти, а в точки и не 96%, а 86% от максималния брой точки) е необходимо, но не и достатъчно условие.

Както и да е - изобщо не се учудвам, че ф тфоя живот нищо не е лесно.





Тема Re: Откачен съм, че вярвамнови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано24.08.06 00:18



абе дупета, немате ли си пи6ки да си играете?
те това се 4удим аз...
и понеже за некф знам 4е има, е Икебано, тиявно,хем нема6,хен нема6 и мозак, да разбере6 4е като те ритат по кокал4етата и ти некак си не мое6 да вметне6, най разумното, което мое да направи6 е да си тръгне6.Но за да разбере6 това не ти е нужна малка глава, нужен е мозак и мъжество...
И колко 40 пъти 6е ти ритат задника, вика6, докато вметне6?
Понеже си пове4е от малоумен, ре6их да ти разясна не6тата, за да не ти се смее целия "дир", па ти да си мисли6 4е си наритал некф,а всастност той да те е наритал, а миризмата от това 4е все пове4е се омазва6 в лайна да ни писва.



пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Хихинови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано24.08.06 16:40



Разбирам те, но е добре да знаеш, че теб никой не те ебава дори за 5 стинки.



Остави Некъф. Напоследък му се събра много покрай продължаващия разпад на "Шоуто на Славчо".



Тема Re: Ти си втория тук:нови [re: babaQga]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 22:26




Чета те и ти се радвам:
"абе дупета, немате ли си пи6ки да си играете?
те това се 4удим аз...
и понеже за некф знам 4е има,...."

Ама верно , ти си втория който усеща глупостта на тези,които пишат тук!
Е, големи глупаци са, не са за завиждане, дори и майтап да си правиш с тях е опасно!
Можеш да оглупееш!
Муле-ауспуси, които заглушават глупавите хора и ги правят тихи и умни!

И кво от това?



Тема Re: тебе вече те знаем...нови [re: Myлe]  
Авторни чyл, ни видял:-) (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 12:54



...вместо да правиш косвена реклама на "муле-ауспуси", вземи си ги заври..знаеш къде...

.....и бягай в твоя форум да пишеш умно сам на себе си.....пък Ева, ако редактира написаното от шефа, ще е още по-добре....
...така де....шефа може да става за смях, но не бива да се излага!

Ех, Мулетаров, Мулетаров, добре че ми показа кой си, иначе с тази набръчкана, предварително състарена мутра (разбирай физиономия), с тази проскубана брада и сплъстена като отдавна неизмита коса повече на клошар приличаш.

Защо не вземаш като Слави хубавичко да се избръснеш и тогава, ако има поне една гънчица по черепа ти - няма начин да не се забележи.

П.С.
Откога се каня да те питам:
Кой е глупавият?
Този, който не пише на форума на Муле или Мулето, което постоянно пише на форумите на глупците?

....и един цитат (по памет)

"....глупецът вредом всеки почита, богат е казва, пък го не пита..."

Ти, Муле, от кои си?




Тема Re: Хихинови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано26.08.06 13:37



кой съм аз та да споря с такав 4утовен ум като Икебаната?Ако смята6 4е като ми прехварли6 твоите ка4ества,мм 6те ти олекне,давай-сега е моментат.6том ти помага.Готов сам да си затворя о4ите, в името на спокоиствието на духа ти.6те ми се да разли4ава6 все пак мимоходом не6тата, както казва Юнг двурелсово.Да прави6 разлика между какво е в деиствителност и това как вижда6 ти не6тата, "бедният, онеправдам ,но победител" в словесните двубой.Но кой съм аз да те у4а, аз съм едно обикновенно дупе, един средно статисти4ески деградирал български гражданин.И да искам не мога като теб-да ме ебат през 5 минути-пък аз с Високоговорител да обявявам 4е току 6то съм свър6ил,р5азкъртил съм задника на вси и съм железен.Говоря образно, малоумнико...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.