Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Малкия,нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано14.07.06 05:07



Пише се така:
особена (а не особенна)
фамилия (а не фамиля)
гастарбайтер (а не гаст-арбайтер)
Конгресът гласува (а не Конгреса гласува)
===

И защо, според теб, Ноазет е на позицията, че е "по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски?" Ти съгласен ли си с такава позиция? Не е ли правото на живот най-висше, и едва след него - всички други права?
Като пораснеш, малкият, ще ти дойде акъл, ако имаш глава все още...



Тема Мани го, тоя енови [re: Гeвpek]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 13:50



почти толкова, ако не и по-зле от оня смотан гъз Добри Божилоф (а фсички ние знаем колко ТОЧНО е зле г-н Бля-бля-бляри-точка-ком)





Тема България няма да стане Косовонови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано14.07.06 21:22



дори и да не си купувам леб на български в Кърджали. Това си го набий в канчето.

Приемам критиката за правописа, но имай впредвид, че ако живееш 5 години извън България и не ползваж български, езикът се забравя. Старая да пиша правилно, въпреки че в момента ми е по-лесно да пиша на английски.

Престни да ми слагаж етикет "Малкия", ако обичаш!



Тема Re: Мани го, тоя енови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано14.07.06 21:38



Все известен факт е, че всеки буден българин е считан за смотан, или луд. Чел съм му творения, човека казва много верни неща. Но на негово място, аз бих заебал тази работа, понеже нема файда от нея.

Положението в България ще се оправи от самосебе си. Ето, дочух че някакъв британец купил цял хотелски комплекс в България, което напълно съвпада с предвиденото от Добри Божилов. Той предрече нещо преди години, и сега се случва точно това.

Ама теб това, че след време българските морски курорти ще станат чужда (английска) собственост не требе да те притесява.





Тема Re: Мани го, тоя енови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 22:18



Айде да не обиждаме будните българи, като си сравняваме с дърдоркото Божилоф, който няма нито една оригинално негова ценна мисъл, а оригинално неговите разсъждения са пълен боклук и отврат. Ся на теб може и да ти харесфа кфи глупости дрънка батко ти Добри (започфам си обяснявам откъде черпиш вдъхновение за идиотщините, които ти пишеш), но то дори и оня иначе толкова образован професор Кучкоф измежду всичките балалайщини, с които пълни времето и вниманието на огрооооомната си аудитория успява по едната случайност да нацели и някоя интересна и ценна идея.

А по едната случайност и съфсем случайно да не си Добри Божилоф? Само питам, може и да не ми отговаряш ако не искаш





Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirinlchiban]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано15.07.06 01:47



ОК, мъничкия ми, не обичам.
Аз над 15 г. обикалям, но ходих на училище и паметта ми е свежа за наученото в очевидна разлика с други...
Търкаляйки аспиринчета по околовръстното може и да вденеш, че България няма да стане Косово дори ако ти си купуваш леб на слаб английски нейде у нас.

Макар че всеки неграмотен неудачник си е заплаха!
(тфа го пиша за някой случайно четящ, не се надувай ся че ти обръщам некфо фнимание, куртоазията ми изтече)



Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Гeвpek]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 02:25



"Косово дори ако ти си купуваш леб на слаб английски нейде у нас. "

Пич, пак пишеш неподготвен. Имам покрит изпит TOEFL.

Радвам се, че куртоазията ти е свършила.

Ариведерчи!



Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirin lchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.07.06 19:52



Ах, Икебана имал покрит тойфел. Смех, смех. А тойфела, драги ми Смехурко, не е ли минимума английски, който се изискфа за да можеш да учиш и/или работиш в Щатите и други англоезични страни? Да подчертавам ли думата "минимум"?

Абе въобще изобщо баси смешките. Дърдоркото, който не може да каже две смислени думи накръст обаче имал акъл и образование позволяващи му да печели Големите пари. Обиколил сфета, но най-интересната случка му се случила на летището в Истанбул, бил голяма работа с голямата пишка, но за последен път е чукал преди няколко години някфа пияна мацка на купон (горкото момиче, кфо ли му е било като е изтрезняло), високоплатеният професионалист, който от една година си е в България и най-същестфеното, което напоследък му се случфа е да му обърнат внимание комплексирани нещастници като мен и Геврека - ето тфа е историята на живота на Икебаната.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 22:48



Думата "минимум" е относителна. Ако искаш да учиш в Йеилския университет, ще трябва да знаеш английски на доста вискоко ниво, понеже Йейл изисква 96% успех. Ако кандидатстваш за работа, може да минеш и с 60% успех.

Много малко хора с успявали да стигнат 96% на тойфел. За това употребеното от теб "минимум" е некоректно.

Виждам, че много си се заинтересувал от мен. Мерси за разясненията.

В момента не живея в България!



Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirin lchiban]  
Автор SLAVl TRlFONOOGLU ("PATRIOT")
Публикувано16.07.06 23:09



Гяури, в Булгаристан сички триабва дда говворим Тюркче. Не само у Кърджаликьой а навсяккаде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.