Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 24.09.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 08:38



цитирай правилно NOASET, не го преиначавай с коментариите си или предпочиташ да се дупиш в поза "геврек"...пфу...че отвратително звучи, съвсем не по български!

Забележителен Геврек... с главна буква!



Тема Re: А бе некф,нови [re: Гeвpek]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:00



Не, по-скоро в белите държави са затегнали емигрантския режим и на олигофрените като Ичибан им се е случила неприятната случка да ги изгонят от там и да ги върнат в България и ся им е кофти.

Нищо, ще пореват, ще пореват, пък ще им мине.



Тема Re: Кфо точно е казал Росен Петроф?нови [re: NOASET]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:24



Не че ти си достоверен източник на информация по въпроса, ама май от тук пишещите май само ти си го гледал точно тфа предаване. Такаааа, коментирали са значи "болни" теми, но в кфа връзка е тфа за Косово? В смисъл - защо Росен Петроф е смятал, че е възможно в България да се случи тфа, което се случи в Косово?

Щото той и ичибаницата дава некфи безумни идеи едва ли не вече да започваме масово екстрадиране щото то така се правело в белите държави (той явно за тфа е в България, де - защото са го екстрадирали от белите държави), ама аз викам първо да си изясним ситуацията - има ли въобще проблем с купуването на хляб и ако да - кой го прави този проблем?



Тема Re: Некадърник,нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:43



В отговор на:

Основният двигател на национализма в САЩ са републиканците, които наскоро прокараха закон, всички незаконно пребиваващи чужденци в САЩ да бъдат изселени от държавата.




Ичибане, ма ти за тфа ли се върна в България? Изселиха ли те, мама, лошите републиканци?

В отговор на:

Но да караш всички хора, насила, да говорят на турски, това вече е против закона.




Така си е. То и да караш някого насила да говори български или да носи българско име не е много законно, но доколкото разбираме от малкото достоверна информация, с която разполагаме все пак не е Росен Петроф човека, който е карал някого насила да прави кфото и да било. Имало е явно някф прецедент, но чакаме Ноазетката да разкаже по-подробно за кфо става дума





Тема Re: Кфо точно е казал Росен Петроф?нови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано01.07.06 22:16



Ми след като смяташ,че не съм "достоверен източник" или че преиначавам нещо -питай друг,който го е гледал!Даже на техния сайт/на шоуто/имаше много емоционален,афектиран коментар по тоя въпрос-по едно време-четох го-сигурно е още там назад по страниците-не съм влизал скоро-не ме интересува вече.Цитирам това,което каза,а какво е искал да каже е вече въпрос на различни интерпретации.В контекста на редовните плювни по АТАКА ,че вредяли ,че щели да предизвикат нещо подобно.Тук ще отбележа,че по време на друго-предизборното предаване-с Доган и прословутия "обръч от фирми" много достойно-като мъж и българин се държа единствено Драгомир Петров-колегите му просто бяха жалки с възхищението си към Доган!Защо е смятал незнам-вероятно заради нагнетяването на напрежение между АТАКА и ДПС.Просто го изтърси това и аз се потресох-за езика-може като случаен пример да му е дошло на езика в момента.Повече не виждам смисъл да коментирам -просто не гледам вече предаването-отвратих се абсолютно.


Редактирано от NOASET на 01.07.06 22:19.



Тема Re: А бе некф,нови [re: Kirinlchiban]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано02.07.06 00:55



Трудно му е да го забележи явно,то няма никой от сума време и седнал да се чуди на моя акъл.Ми неговия къде е -за гъби ли или почна да пазарува на турски вече?И сега се почват дежурните "квалификации"-футболни фенове,ултраси,скинари,фашисти и прочие клишета и "комплименти"сякаш сме влезли тука да се псуваме-то нема кой и да напсуваш!




Тема Re: А бе некф,нови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано02.07.06 00:59



Нищо подобно-след броени месеци ще сме част от "белите"държави!Колкото до рИването-сал 'ти остана да рИвеш в тоя клуб!




Тема Re: Значи,нови [re: Пeшo]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано02.07.06 01:08



Така му по-изнася-да се прави на луд и да раздава квалификации-4км.,мерене на акъл и пишки.Баси фьеновете са останали-2 души и си говорят сами!Горките...




Тема А бе некф,нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано02.07.06 08:27



по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски?

Виждаш ли меча долу? За такова исказване, аз бих пробвал дали легендите за острието на най-добрия японски меч "Катана", са верни и дали може да отдреже главата на Геврека от раз.

Но, нали сме 21 век. Самураите вече ги няма. Апостолите на свободата също.

И аз станах хуманист, да му еба майката



Редактирано от Kirinlchiban на 02.07.06 08:44.



Тема Re:нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано02.07.06 12:49



Абсолютно съгласна съм с теб.


Even an angel can end up falling


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.