Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Добре ми е известнонови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:37



Аз съм чувал и за други "доказателстфа" за мъжестфеност в България : размер на пишката, обиколка на бицепса, брой изтласкфания от лежанка, брой ракии които може да изпие преди да падне под масата, брой пребивания на жената за седмица. За жени, коли и пари да не говорим, че то тфа май са интернационални критерии за мъжестфеност.

Хм, обаче ти "мъжки" ф интересна среда си расъл ако мъжете около теб са се доказвали единстфено като са ръсели простотии. И не - баба Яга определено не може да се мери с теб като мъж по критерия "ръсене на простотии за да правиш сеир". По този критерий те признавам като забележително "мъжестфен".





Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:51



Че то коя тема, ф която ти взимаш дейно участие не се изражда? Но кфо да направим като не можеш да се съсредоточиш за повече от пет минути по една тема? Ми затфаряме си очите - тфа правим. Е, да - и ти гледаме сеира





Тема Re: не важи6...нови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано15.09.06 12:03



"Ти не си написъл, че се радваш на подобн нещо".Е те тва исках да 4уя.
Да верно т'ва, което си ми отговорил е факт, верно е и 4е аз не го отри4ам, както е и верно, 4е никаде, не сам те питал затва, та ми е 4удно 6то си ре6ил да го пи6е6.Хм, всъстност вси4ко е ясно...Не си могъл друго да измисли6, а си искал да си прав.Прав си, но това нема ни6то об6то с темата.Та не важи6, да го еба...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.

Редактирано от babaQga на 15.09.06 12:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.