Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Кфо точно е казал Росен Петроф?  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано30.06.06 14:11



Ако някой е гледал тфа предаване, в което Росен Петроф е давал съвети за успешно пазаруване из некои региони на страната с преобладаващо турско-говорящо население моля нека цитира точните думи на бат Росен и в къф контекст е била цялата история.

Не че бих се изненадал гусин Главния сценарист да е изтряскал пак некфа глупост (ей, на моменти наистина много ме дразни този човек с неговите сърцераздирателни прехласфания и чудно-патетичните истории, които са (му) се случфали из страната и чужбина), ама повече ще се изненадам ако се окаже, че льольото Ноазет го бива да направи един достоверен преразказ по картинка.

Та така

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Кфо точно е казал Росен Петроф?нови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано30.06.06 21:26



Фьеновете би трябвало да са го гледали и да не им е необходим преразказ по картинка-точния израз в контекста,на това за което говореше-главно вредите,които АТАКА нанасяла и прочие плювни,беше"Ми по-добре е да си купиш хляб на турски,отколкото да станем като Косово".Това беше изречението,което ме потресе-излишно е да пояснявам,че от този момент не гледам това предаване-то за мен не съществува!Явно много хора са го гледали,защото четох всякакви коментари по тоя повод в различни форуми.


Редактирано от NOASET на 30.06.06 21:41.



Тема Значи,нови [re: NOASET]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано30.06.06 21:30



по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски?

(не съм го гледал, нито съм чел, само коментирам цитираното изречение)



Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано30.06.06 21:39



Ние пред такава дилема ли сме изправени?Страна-член на НАТО и надявам се на ЕС догодина?Излишно е да коментираме просто - членството в ЕС е въпрос на броени месеци.




Тема Некадърник,нови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано30.06.06 22:07



я иди във Франция и кажи нещо подобно за там. Да видим, как френския национализъм ще реагира на подобно изявление.

Ти явно неразбираш, че вднешно време е много опасно да си играеш с национализма. Национализъм има в почти всяка държава в света. Дори хората в Мексико са откровенни националисти.

Всяка държава се стреми, чрез национализъм, да се само-запази. Национализъм има дори в САЩ. Основният двигател на национализма в САЩ са републиканците, които наскоро прокараха закон, всички незаконно пребиваващи чужденци в САЩ да бъдат изселени от държавата.

Виж какво става в Холандия. И там е същото.

Виж какво става във Франция. Носенето на забрадки във Франция е забранено в училищата, а на францизите не им пука за правото на жената-мюсулманка да носи забрадка. Законът си е закон, и всички го спазват, дори мюсулманите! Никой няма привилегии.


Идеята е проста. Ако ти си чужденец, и живееш в чужда държава, ти си длъжен да спазваш законите и. Неможе един чужденец да определя, кое е редно и кое не, в собствената ти държава. Ако, натеб не ти харесва, хората ще ти кажат:

Ти си чужденец. Или спазвай законите в държавата ни, или си тръгваш!


Никъде няма ТОЛЕРАНС!

В България, официален език е български. В България всеки е свободен, и всеки който знае турски, може да иде в Кърджали и да си купи хляб на турски, по негово лично желание. Това не е против закона.

Но да караш всички хора, насила, да говорят на турски, това вече е против закона.

Една Франция би осъдила Росен Петров, и никакви оправдания не биха го защитили. Френското правосъдие направо ще го смачка заради това, понеже французите са откровенни националисти от векове.

Редактирано от Kirinlchiban на 30.06.06 22:57.



Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано30.06.06 22:37



За турското малцинство в България:

Щом са на територията на България, ще спазват законите на България. Не тези на Турция или Косово! Официален език е Български. Който не му харесва живота в България, е свободен да си тръгне по всяко време.

Когати идеш в Гремания, германците ще ти кажат същото.

Когати идеш в Холандия, холандците ще ти кажат същото.

Живял съм в САЩ 3 години. Спазвал съм тамошните закони, и дори съм плащал данъци, въпреки, че съм чужденец и имам бълграско гражданство. Нема 5 - 4.

Редактирано от Kirinlchiban на 30.06.06 22:44.



Тема Re: Значи,нови [re: NOASET]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано01.07.06 00:14



Ми и аз тва те питам и ти се чудя на акъла...



Тема А бе некф,нови [re: Hekф]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано01.07.06 00:15



4-ти км да не е в отпуска, гледам тук се е понапълнило...





Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано01.07.06 00:51



Прочети си първия постинг отново-може да видиш,че не питаш това,а коментари на кой колко му бил акъла е излишно да си разменяме взаимно.Продължавай да се чудиш...




Тема Re: А бе некф,нови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано01.07.06 04:22



4-ти км да не е в отпуска, гледам тук се е понапълнило...

Освен вас двамцата с некф, други тука нема.





Тема Re: Значи,нови [re: Гeвpek]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 08:38



цитирай правилно NOASET, не го преиначавай с коментариите си или предпочиташ да се дупиш в поза "геврек"...пфу...че отвратително звучи, съвсем не по български!

Забележителен Геврек... с главна буква!



Тема Re: А бе некф,нови [re: Гeвpek]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:00



Не, по-скоро в белите държави са затегнали емигрантския режим и на олигофрените като Ичибан им се е случила неприятната случка да ги изгонят от там и да ги върнат в България и ся им е кофти.

Нищо, ще пореват, ще пореват, пък ще им мине.



Тема Re: Кфо точно е казал Росен Петроф?нови [re: NOASET]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:24



Не че ти си достоверен източник на информация по въпроса, ама май от тук пишещите май само ти си го гледал точно тфа предаване. Такаааа, коментирали са значи "болни" теми, но в кфа връзка е тфа за Косово? В смисъл - защо Росен Петроф е смятал, че е възможно в България да се случи тфа, което се случи в Косово?

Щото той и ичибаницата дава некфи безумни идеи едва ли не вече да започваме масово екстрадиране щото то така се правело в белите държави (той явно за тфа е в България, де - защото са го екстрадирали от белите държави), ама аз викам първо да си изясним ситуацията - има ли въобще проблем с купуването на хляб и ако да - кой го прави този проблем?



Тема Re: Некадърник,нови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:43



В отговор на:

Основният двигател на национализма в САЩ са републиканците, които наскоро прокараха закон, всички незаконно пребиваващи чужденци в САЩ да бъдат изселени от държавата.




Ичибане, ма ти за тфа ли се върна в България? Изселиха ли те, мама, лошите републиканци?

В отговор на:

Но да караш всички хора, насила, да говорят на турски, това вече е против закона.




Така си е. То и да караш някого насила да говори български или да носи българско име не е много законно, но доколкото разбираме от малкото достоверна информация, с която разполагаме все пак не е Росен Петроф човека, който е карал някого насила да прави кфото и да било. Имало е явно някф прецедент, но чакаме Ноазетката да разкаже по-подробно за кфо става дума





Тема Re: Кфо точно е казал Росен Петроф?нови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано01.07.06 22:16



Ми след като смяташ,че не съм "достоверен източник" или че преиначавам нещо -питай друг,който го е гледал!Даже на техния сайт/на шоуто/имаше много емоционален,афектиран коментар по тоя въпрос-по едно време-четох го-сигурно е още там назад по страниците-не съм влизал скоро-не ме интересува вече.Цитирам това,което каза,а какво е искал да каже е вече въпрос на различни интерпретации.В контекста на редовните плювни по АТАКА ,че вредяли ,че щели да предизвикат нещо подобно.Тук ще отбележа,че по време на друго-предизборното предаване-с Доган и прословутия "обръч от фирми" много достойно-като мъж и българин се държа единствено Драгомир Петров-колегите му просто бяха жалки с възхищението си към Доган!Защо е смятал незнам-вероятно заради нагнетяването на напрежение между АТАКА и ДПС.Просто го изтърси това и аз се потресох-за езика-може като случаен пример да му е дошло на езика в момента.Повече не виждам смисъл да коментирам -просто не гледам вече предаването-отвратих се абсолютно.


Редактирано от NOASET на 01.07.06 22:19.



Тема Re: А бе некф,нови [re: Kirinlchiban]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано02.07.06 00:55



Трудно му е да го забележи явно,то няма никой от сума време и седнал да се чуди на моя акъл.Ми неговия къде е -за гъби ли или почна да пазарува на турски вече?И сега се почват дежурните "квалификации"-футболни фенове,ултраси,скинари,фашисти и прочие клишета и "комплименти"сякаш сме влезли тука да се псуваме-то нема кой и да напсуваш!




Тема Re: А бе некф,нови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано02.07.06 00:59



Нищо подобно-след броени месеци ще сме част от "белите"държави!Колкото до рИването-сал 'ти остана да рИвеш в тоя клуб!




Тема Re: Значи,нови [re: Пeшo]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано02.07.06 01:08



Така му по-изнася-да се прави на луд и да раздава квалификации-4км.,мерене на акъл и пишки.Баси фьеновете са останали-2 души и си говорят сами!Горките...




Тема А бе некф,нови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано02.07.06 08:27



по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски?

Виждаш ли меча долу? За такова исказване, аз бих пробвал дали легендите за острието на най-добрия японски меч "Катана", са верни и дали може да отдреже главата на Геврека от раз.

Но, нали сме 21 век. Самураите вече ги няма. Апостолите на свободата също.

И аз станах хуманист, да му еба майката



Редактирано от Kirinlchiban на 02.07.06 08:44.



Тема Re:нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано02.07.06 12:49



Абсолютно съгласна съм с теб.


Even an angel can end up falling

Тема За точното цитиране или когато слепите проговорятнови [re: Hekф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 19:16



Ноазетко, мамин сладък - ти всъщност гледал ли си го тфа предаване, за което разказваш така живописно като Последното Шоуто Което Си Гледал?

Мдааа, май-май пак батко ви Некф ще излезе праф (в смисъл, че ноазеткофците ги бива в преразказите по картинка колкото и патките на ичибичите ф молекулярната химия):

Та ето кфа е била фсъщност исто(е)рията: "Съществува едно шоу и един водещ, когото доскоро всички приемаха за патриот. Става дума за "шоуто на слави". Един ден обаче слави и росен петров поканиха в шоуто си доган, и потекоха в краката му. Този ден росен петров се изповяда пред доган - "по-добре българите в Родопите да не могат да си купят хляб, ако не знаят турски език, отколкото Атака да влезе в парламента". Милиционерът каза това пред тарторът на една терористична организация, която уби български деца чрез бомбен атентат, взривил вагон за майки с деца." (цитира се от

, правописът и изписфането на имената - запазени)

Няма да коментирам случката, но имам един въпрос - и къде виждате в тази случка Росен Петроф да кара когото и да било да си купува хляб или кфото и да било на къфто и да било език?! Я пак?

А че е по-добре хората по Кърджалийско да не знаят български отколкото олигофрените от Атака да ни решават етническите проблеми - тук СЪМ АБСОЛЮТНО СЪГЛАСЕН с Росен Петроф.

Толкова по въпроса.



Тема Re: За точното цитиране или когато слепите проговонови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано03.07.06 20:27



В отговор на:

"по-добре българите в Родопите да не могат да си купят хляб, ако не знаят турски език, отколкото Атака да влезе в парламента"




Аха, значи ако отида на ски в Пампорово, няма да мога си купя хляб, понеже незнам турски и "Атака" ще влезе в парламента. Така или иначе, "Атака" влезна в парламента, а аз незнам грам турски. Следователно, за мен Родопите са недостъпни за ски.

Казано на по-прост език: Ако "Атака" влезне в парламента, България ще стане Косово
Това иска да ни каже Петров. За съжаление на Росен Петров, България не стана Косово, въпреки, че "Атака" е парламента.

Но това не е всичко, защото за ужас на Росен Петров, "Атака" ще влезне и вследващия парламент.

Лично аз не съм фен на "Атака", но за разлика от други хора, аз приемам появата на партия "Атака" като нещо положително, понеже във всяка държава в Европа има националистически и анти-глобалистки партии (например партията на Льо Пен във Франция). Те са част от пейзажа.

Но, кво оттва. Европа не се е разпаднала.

Щом във Франция има националистическа партия, такава ще има и в България. Това е демокрацията.

В отговор на:

А че е по-добре хората по Кърджалийско да не знаят български отколкото олигофрените от Атака да ни решават етническите проблеми




Принципно е възможно, някои от хората в Кърджали да незнаят бълграски. Обаче, когато аз отида в Кърджали, искам на витрината в хлебарната да има надписи на правилен бълграски (без граматически грешки, ако може), понеже Кърджали е бълграски град.

Анадъмо?



Тема и още нещонови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано03.07.06 20:44



Понеже стана въпорс за турски език, преди години бях на едно място в Южна Турция, където местното население владееше доста добре английски език, понеже има голям приток на чужденци-туристи. Но въпреки това местните хората си говорят и на турски, а в магазините има надписи и на английски и на турски.
Турците там бяха много радостни да срещнат българин(мен), но понеже не знам турски, си говорих с тях на английски.

Аз имам голям брой приятели турци. С всички тях си говоря на чист АНГЛИЙСКИ. Не познавам турчин, с който да съм си говорил на турски. Въпреки това, се разбираме перфектно.

Това, което е казъл Росен Петров, може да го каже само един ОЛИГОФРЕН, С АЗИАТСКО МИСЛЕНЕ.

Редактирано от Kirinlchiban на 03.07.06 20:47.



Тема Re: и още нещонови [re: Kirinlchiban]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 20:49



:) :) :) :) :)
Здравейте!
Наличието на лични карти и лични документи е създаден по моему, за ограничение и контрол върху индивидите, а не в тяхна полза.Точно обратното!
Нарпимер,нямам лична карта от доста години, всъщност, от момента в който обезсилиха старите лични паспорти.
Поставям въпроса за "личните карти", защото той е доста важен.Чувствувам се комфортно без лични документи и има причина за това.
Всъщност, както се оказва, те не са ми нужни.Ако ми бяха нужни, нямаше да мога да живея без тях.Без въздух, вода и храна не може да се живее-те са нужни.Без дрехи и покрив, също. Без лични документи живея и то добре.
Значи тези документи не са нужни!
Кому са необходими те?
Тези документи не са необходими на индивидите, но са необходими против тяхните интереси, защото са средство за контрол.
Контролът е скрито или явно насилие.
Оказва се , че без документи живея прекрасно,което ме кара да си мисля,че въпросът с личните карти и личните документи е измислен не за хората, а против тяхните интереси.
Понякога на въпроса за това, защо нямам личната карта, повече за опрадвание, отговарям така:
"Аз рекрасно си живея в НРБ, и не искам да емигрирам в РБългария."
НРБ и Република България са две различни държави и емиграцията от едната към другата , става чисто документално-чрез документите, които приемаш и признаваш.
Не пожелах да стана емигрант и всъщност, това не е зле.Кой е този, който ще решава вместо мен, дали да живея в едната или в другата държава.
Това е мое право и никой не може да ми го отнеме.
Разбира се, това е само за оправдание.
Имаи други, по дълбоки доводи против насилието упражнявано от държавата и обществото, върху исконно свободните индивиди.
Въпросът е доста дълбок и вероято не сте се замисляли върху него.
Въпросът е не само юридически , но и човешки.
А този въпрос засяга всеки.
Наличието на лични карти и лични документи е създаден по моему, за ограничение и контрол върху индивидите, а не в тяхна полза.
Това са мои констатации, които съм натрупал от опит.
Поставям ги на коментар, с цел да получа доводи, които да ме накарат да се замисля или...... да отхвърлят и обезличат този натрупан опит.
Свободолюбиво същество съм.
Нима това е порок?
Не обичам контрола под каквато и да е форма.
Нима това е порок?
Живея прекрасно, нима това е порок?

За какво са ми нужни документи тогава?
Въпросът може да ви се стори глупав, но не е.
Не е ли престъпление, да принуждаваш индивидите да правят неща,които не са в тяхна полза , а са в тяхна вреда?



Тема кратко РЕЗЮМЕнови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано03.07.06 21:59



по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски?

"по-добре българите в Родопите да не могат да си купят хляб, ако не знаят турски език, отколкото Атака да влезе в парламента".

Аз невиждам особенна разлика между горните две изречения и терористичните заплахи от вида:

Ако в Германия изборите ги спечелят християн-демократите, турските гаст-арбайтери ще вдигнат бунт, а Германия ще заприлича на Косово

Турските гаст-арбайтери ще определят кой трябва да е на власт в Германия? Нема такъв филм!!!!!!!!! Както виждаме, германското правителство и Бундестага не бръснат за слива мнението на турските гаст-арбайтери.

Преди няколко месеца в Париж имаше палежи, на некви тамошни араби, които се опитаха да извият ръцете на френското правителство, за повече права. Правителството на Франция не се поддаде на исканията на въпросните араби.

Наскоро в САЩ имаше протести на мексиканското малцинство. Правителството на САЩ не само не се поддаде, а направо им разгони фамилята, като Конгреса гласува специален закон.

Смее ли някой тука да се покаже и да каже, че Франция, Германия и САЩ са националистически държави.

Какво ли мисли Доган по въпорса?





Тема Re: За точното цитиране или когато слепите проговонови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 22:02



Тфоите коментари, разсъждения, фафлички и храсти изобщо за Живота, Фселената и Фсичко останало и конкретно за тфа кфо според теб е искал да каже Росен Петроф не ме интересуват. Интересуваше ме кфо наистина е казал и се радвам, че го разбрах.

(Между другото кфото щат да говорят атакисти, каратисти, ичибанисти и прочее глисти - хората по Родопите както са си живяли през последните хиляда години, така ще продължат да си живеят. А и да ядат хляб също така).

Благодаря за вниманието



Тема Re: и още нещонови [re: Kиko]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 22:32



Радвам се за теб, че си успял да се оттърсиш (поне малко) от оковите. Къде на шега, къде на майтап, но не можах да се сетя за нито един довод в защита на тезата, че документите за самоличност са некфа непреодолима необходимост. Или необходима непреодолимост (все тая фсъщност)

Успех и дано не откриеш такава непреодолимост по трудния начин





Тема Азиатщинанови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано03.07.06 22:59



"Родопите както са си живяли през последните хиляда години, така ще продължат да си живеят. А и да ядат хляб също така"

Браво пич. 1000 години българи и турци живеят заедно, но с едно картко уточнение. Те заедно живеят в МИЗЕРЯ, наподобяваща средновековието.

Кога Родопа ще влезе във века на високо-скоростните влакове с магнитна възглавница, свързващи Смолян - Милано - Париж - Смолян със средна скорост 360 км/час?


Или родопчани предпочитат да живеят в средновековна мизерия още 1000 години?

Докато съществува такъв тип азиатско мислене, българи и турци ще бъдат ужастно бедни хорица, ще има да си броят жълтите стотинки от тютютна, а голямата печалба ще отива джеба на техния мил вожд Доган.

Искренно се надявам, че в Родопа има българи и турци със съвременно мислене. Хора които мислят за БЪДЕЩЕТО, не за МИНАЛОТО.

Редактирано от Kirinlchiban на 03.07.06 23:05.



Тема Re: За точното цитиране или когато слепите проговорятнови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано05.07.06 02:04



Гледах го,Некф-за съжаление го гледах! Точно в това е цялата работа,че го гледах и ти повтарям за 10 път,че не е това предаване,в което гостуваше Доган!Гост беше Росен Петров-на диванчето.А това,че ти си съгласен хората в Родопите да не говорят български доказва,че си си помияр и майкопродавец-нищо лично Некф!




Тема Re: Значи,нови [re: NOASET]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано14.07.06 05:01



В отговор на:

по-добре е да си купиш хляб на турски, отколкото да станем като Косово



Ти си потресена от тази фраза, няма значение дали е изречена или не. Ти си я предложила тук, ти си източникът. Съвсем логично те питам: означава ли това, че ти предпочиташ честта, националното достойнство и т.н., пред друга ценност - човешкия живот? Или, с други думи, ти стоиш ли на обратната на Росен Петров позиция - че е "по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски"? (с която аз съм категорично несъгласен и затова и те питам).

Тук въпросът е, кое е висшата ценност - на какъв език се разбират хората или дали изобщо са живи, за да се разбират на какъвто и да било език?
Идеологията, национализмът?
Или животът?
===

Някакъв неграмотен идиот по-долу е решил, че аз подавам антитеза, вместо да види въпросителния знак... Затова ти обяснявам и на теб така бавно и подробно. Та какво казваш ти - че никога не би си купила хляб на турски и че според теб е по-добре да се избием?!



Тема Малкия,нови [re: Kirinlchiban]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано14.07.06 05:07



Пише се така:
особена (а не особенна)
фамилия (а не фамиля)
гастарбайтер (а не гаст-арбайтер)
Конгресът гласува (а не Конгреса гласува)
===

И защо, според теб, Ноазет е на позицията, че е "по-добре да стане като в Косово, отколкото да си купиш хляб на турски?" Ти съгласен ли си с такава позиция? Не е ли правото на живот най-висше, и едва след него - всички други права?
Като пораснеш, малкият, ще ти дойде акъл, ако имаш глава все още...



Тема Мани го, тоя енови [re: Гeвpek]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 13:50



почти толкова, ако не и по-зле от оня смотан гъз Добри Божилоф (а фсички ние знаем колко ТОЧНО е зле г-н Бля-бля-бляри-точка-ком)





Тема България няма да стане Косовонови [re: Гeвpek]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано14.07.06 21:22



дори и да не си купувам леб на български в Кърджали. Това си го набий в канчето.

Приемам критиката за правописа, но имай впредвид, че ако живееш 5 години извън България и не ползваж български, езикът се забравя. Старая да пиша правилно, въпреки че в момента ми е по-лесно да пиша на английски.

Престни да ми слагаж етикет "Малкия", ако обичаш!



Тема Re: Мани го, тоя енови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано14.07.06 21:38



Все известен факт е, че всеки буден българин е считан за смотан, или луд. Чел съм му творения, човека казва много верни неща. Но на негово място, аз бих заебал тази работа, понеже нема файда от нея.

Положението в България ще се оправи от самосебе си. Ето, дочух че някакъв британец купил цял хотелски комплекс в България, което напълно съвпада с предвиденото от Добри Божилов. Той предрече нещо преди години, и сега се случва точно това.

Ама теб това, че след време българските морски курорти ще станат чужда (английска) собственост не требе да те притесява.





Тема Re: Мани го, тоя енови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 22:18



Айде да не обиждаме будните българи, като си сравняваме с дърдоркото Божилоф, който няма нито една оригинално негова ценна мисъл, а оригинално неговите разсъждения са пълен боклук и отврат. Ся на теб може и да ти харесфа кфи глупости дрънка батко ти Добри (започфам си обяснявам откъде черпиш вдъхновение за идиотщините, които ти пишеш), но то дори и оня иначе толкова образован професор Кучкоф измежду всичките балалайщини, с които пълни времето и вниманието на огрооооомната си аудитория успява по едната случайност да нацели и някоя интересна и ценна идея.

А по едната случайност и съфсем случайно да не си Добри Божилоф? Само питам, може и да не ми отговаряш ако не искаш





Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirinlchiban]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано15.07.06 01:47



ОК, мъничкия ми, не обичам.
Аз над 15 г. обикалям, но ходих на училище и паметта ми е свежа за наученото в очевидна разлика с други...
Търкаляйки аспиринчета по околовръстното може и да вденеш, че България няма да стане Косово дори ако ти си купуваш леб на слаб английски нейде у нас.

Макар че всеки неграмотен неудачник си е заплаха!
(тфа го пиша за някой случайно четящ, не се надувай ся че ти обръщам некфо фнимание, куртоазията ми изтече)



Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Гeвpek]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 02:25



"Косово дори ако ти си купуваш леб на слаб английски нейде у нас. "

Пич, пак пишеш неподготвен. Имам покрит изпит TOEFL.

Радвам се, че куртоазията ти е свършила.

Ариведерчи!



Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirin lchiban]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.07.06 19:52



Ах, Икебана имал покрит тойфел. Смех, смех. А тойфела, драги ми Смехурко, не е ли минимума английски, който се изискфа за да можеш да учиш и/или работиш в Щатите и други англоезични страни? Да подчертавам ли думата "минимум"?

Абе въобще изобщо баси смешките. Дърдоркото, който не може да каже две смислени думи накръст обаче имал акъл и образование позволяващи му да печели Големите пари. Обиколил сфета, но най-интересната случка му се случила на летището в Истанбул, бил голяма работа с голямата пишка, но за последен път е чукал преди няколко години някфа пияна мацка на купон (горкото момиче, кфо ли му е било като е изтрезняло), високоплатеният професионалист, който от една година си е в България и най-същестфеното, което напоследък му се случфа е да му обърнат внимание комплексирани нещастници като мен и Геврека - ето тфа е историята на живота на Икебаната.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 22:48



Думата "минимум" е относителна. Ако искаш да учиш в Йеилския университет, ще трябва да знаеш английски на доста вискоко ниво, понеже Йейл изисква 96% успех. Ако кандидатстваш за работа, може да минеш и с 60% успех.

Много малко хора с успявали да стигнат 96% на тойфел. За това употребеното от теб "минимум" е некоректно.

Виждам, че много си се заинтересувал от мен. Мерси за разясненията.

В момента не живея в България!



Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirin lchiban]  
Автор SLAVl TRlFONOOGLU ("PATRIOT")
Публикувано16.07.06 23:09



Гяури, в Булгаристан сички триабва дда говворим Тюркче. Не само у Кърджаликьой а навсяккаде



Тема Re: България няма да стане Косовонови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 01:43



О? И откога в Йейл са започнали да приемат с тойфел? Да не бъркаш тестовете? Или университетите?

Некоректно е да казваш, че имаш покрит тойфел без да кажеш резултата, който си изкарал. Защото трябва да си наистина баси олигофрена, за да не можеш да покриеш 60%, а при добра подготофка няма нищо кой знае кфо в тфа да изкараш и над 90%.

Разбира се, че се интересувам от теб - човек хем с тфойта олигофрения, хем с тфойте доходи си е природен феномен.

P.S. Не знам как успяваш да не живееш в България и да влизаш в дира от компютър, който физически се намира в България - дори човек с тфоите финансови възможности трудно би могъл да прескача до България всеки път, когато реши да напише поредната идиотщина. Кфо ползваш - римоут десктоп или диктуваш по телефона?





Тема ти си откаченнови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 02:05



Не си добре пич. Лекувай се.

"Защото трябва да си наистина баси олигофрена, за да не можеш да покриеш 60%, а при добра подготофка няма нищо кой знае кфо в тфа да изкараш и над 90%. "

Аз съм на 84%. Но не мисли, че ще ти давам отчтет.

п.п. Йейл включват скора от тойфел, като тегло в целия прием.



Тема Откачен съм, че вярвамнови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 02:42



на фантасмагориите, които пишеш. Но такъф съм си аз - доверчиф и наивен.

Но ето кфо пише за Йейл и тойфел: Students at Yale must be able to understand rapid, idiomatic English and to express themselves easily in both spoken and written English. As part of the assessment of a candidate’s competence in English, Yale requires that any applicant whose native language is not English, and who has not been taught primarily in English for the past four years, take the Test of English as a Foreign Language (TOEFL). A minimum score of 600 is required on the paper-based TOEFL; a minimum score of 250 is required on the computer-based TOEFL; and a minimum score of 100 is required on the Web-based TOEFL.

И ся на кого да вярвам - на теб или на йейлската университетска администрация. Не, бе кфо ли фсъщност разбират тия от Йейл? На теб ще повярвам, разбира се. И кфо викаш - много трудно се взимали тия 96%, много, много, ама наистина много малко хора могат да се похвалят с такива грандиозни постижения. Направо да се чудиш как Йейл успяват да си запълнят бройката студенти фсяка година.

Смех, смех





Тема Re: Откачен съм, че вярвамнови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано18.07.06 02:29



"As part of the assessment of a candidate’s competence in English, Yale requires that any applicant whose native language is not English, and who has not been taught primarily in English for the past four years, take the Test of English as a Foreign Language (TOEFL). "

Ето какво си написъл ти:
"О? И откога в Йейл са започнали да приемат с тойфел? Да не бъркаш тестовете? Или университетите? "

Ето какво съм написъл аз:
Йейл включват скора от тойфел, като тегло в целия прием.

Лесно в живота няма!



Тема Re: Откачен съм, че вярвамнови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 13:22



Мдаа, малка шегичка, която ти явно не разбра. Според тфа което ти беше написал първоначално излезе, че ако имаш 96% тойфел, ще те приемат в Йейл, което разбира се не е съвсем вярно - тойфел (но не в проценти, а в точки и не 96%, а 86% от максималния брой точки) е необходимо, но не и достатъчно условие.

Както и да е - изобщо не се учудвам, че ф тфоя живот нищо не е лесно.





Тема Re: Откачен съм, че вярвамнови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано24.08.06 00:18



абе дупета, немате ли си пи6ки да си играете?
те това се 4удим аз...
и понеже за некф знам 4е има, е Икебано, тиявно,хем нема6,хен нема6 и мозак, да разбере6 4е като те ритат по кокал4етата и ти некак си не мое6 да вметне6, най разумното, което мое да направи6 е да си тръгне6.Но за да разбере6 това не ти е нужна малка глава, нужен е мозак и мъжество...
И колко 40 пъти 6е ти ритат задника, вика6, докато вметне6?
Понеже си пове4е от малоумен, ре6их да ти разясна не6тата, за да не ти се смее целия "дир", па ти да си мисли6 4е си наритал некф,а всастност той да те е наритал, а миризмата от това 4е все пове4е се омазва6 в лайна да ни писва.



пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Хихинови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано24.08.06 16:40



Разбирам те, но е добре да знаеш, че теб никой не те ебава дори за 5 стинки.



Остави Некъф. Напоследък му се събра много покрай продължаващия разпад на "Шоуто на Славчо".



Тема Re: Ти си втория тук:нови [re: babaQga]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 22:26




Чета те и ти се радвам:
"абе дупета, немате ли си пи6ки да си играете?
те това се 4удим аз...
и понеже за некф знам 4е има,...."

Ама верно , ти си втория който усеща глупостта на тези,които пишат тук!
Е, големи глупаци са, не са за завиждане, дори и майтап да си правиш с тях е опасно!
Можеш да оглупееш!
Муле-ауспуси, които заглушават глупавите хора и ги правят тихи и умни!

И кво от това?



Тема Re: тебе вече те знаем...нови [re: Myлe]  
Авторни чyл, ни видял:-) (Нерегистриран)
Публикувано26.08.06 12:54



...вместо да правиш косвена реклама на "муле-ауспуси", вземи си ги заври..знаеш къде...

.....и бягай в твоя форум да пишеш умно сам на себе си.....пък Ева, ако редактира написаното от шефа, ще е още по-добре....
...така де....шефа може да става за смях, но не бива да се излага!

Ех, Мулетаров, Мулетаров, добре че ми показа кой си, иначе с тази набръчкана, предварително състарена мутра (разбирай физиономия), с тази проскубана брада и сплъстена като отдавна неизмита коса повече на клошар приличаш.

Защо не вземаш като Слави хубавичко да се избръснеш и тогава, ако има поне една гънчица по черепа ти - няма начин да не се забележи.

П.С.
Откога се каня да те питам:
Кой е глупавият?
Този, който не пише на форума на Муле или Мулето, което постоянно пише на форумите на глупците?

....и един цитат (по памет)

"....глупецът вредом всеки почита, богат е казва, пък го не пита..."

Ти, Муле, от кои си?




Тема Re: Хихинови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано26.08.06 13:37



кой съм аз та да споря с такав 4утовен ум като Икебаната?Ако смята6 4е като ми прехварли6 твоите ка4ества,мм 6те ти олекне,давай-сега е моментат.6том ти помага.Готов сам да си затворя о4ите, в името на спокоиствието на духа ти.6те ми се да разли4ава6 все пак мимоходом не6тата, както казва Юнг двурелсово.Да прави6 разлика между какво е в деиствителност и това как вижда6 ти не6тата, "бедният, онеправдам ,но победител" в словесните двубой.Но кой съм аз да те у4а, аз съм едно обикновенно дупе, един средно статисти4ески деградирал български гражданин.И да искам не мога като теб-да ме ебат през 5 минути-пък аз с Високоговорител да обявявам 4е току 6то съм свър6ил,р5азкъртил съм задника на вси и съм железен.Говоря образно, малоумнико...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: Я глей ти...нови [re: babaQga]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано26.08.06 13:53



всека година в форума се появява един, невероятен гений,с голям потенциал и неописуема интелигентност, не6то невероятно и неземно,не6то неколко нива над нас.Срам ме е да го призная, но е така.

И всяка година, геният на интелектуалната мисал заявява-

" разпад на "Шоуто на Славчо"."
/"Остави Некъф. Напоследък му се събра много покрай продължаващия разпад на "Шоуто на Славчо"."/И все 6оуто се разпада, все загива,из4езва...
И всяка година е така...
И всяка година 6оуто си продължава...
Кво да прави 4овек, и особено ние простаците и непосветените,ние които сме прости,но некак си не говорим идиот6тини от простота, или по скоро от празнота.

Като гледам засега те ебат и у6ите ти пукат, но пусти инат и гордост.4увал ли си вица за ме4ката и оня, дето все се вра6тал да я убие, пък тя все го ебала, изотзадзе?И накрая ме4ката го питала:"Брате, ти да не си педераст?"
Но кой съм азе,та да ти се ме6ам в твоите си ти работи,особено, когато ти е привтно, Икебано...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Мога да те посъветвам само еднонови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано27.08.06 02:38



Иди на психиатър, спешно. Как си се газирал, скоро съвесем ще ти изпуши чипа!

п.п. Вземи си дълга почивка, далеч от града!!!!

"И всяка година 6оуто си продължава... "

Show must go on ....



Тема Re: тебе вече те знаем...нови [re: ни чyл, ни видял:-)]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 20:07




Привет!
Благодаря ти за поста!
Ти знаеш повече за Мулето, значи мулето е една крачка напрес!
А ти от кои си?
Мулето е тук, за да се бъзика и ебава с глупавите автори на глупавите постинги и успява!
А колкото за ауспусите, те нямат нужда от реклама, особенно тук!
Пиша го за да дразня такива като теб!
"вместо да правиш косвена реклама на "муле-ауспуси", вземи си ги заври..знаеш къде........и бягай в твоя форум да пишеш умно сам на себе си.....пък Ева, ако редактира написаното от шефа, ще е още по-добре....
...така де....шефа може да става за смях, но не бива да се излага!"
Ето чети се!
Всъщност ти вече правиш реклама на ауспусите и на каталиаторите, само да вметна ей тъй.....
Благодаря ти!
Поздрави от Мулето:




И кво от това, че глупаците са глупави?



Тема Re:Ане6то умно може6 ли да ме посаветва6 Икебанкенови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано01.09.06 20:23



така, междудругото, или не6то умно да каже6 поне веднъж...
6тото освен глупости или не6та от типа,"вижте колко сам свеж,и къв лаф имам ама не6то се не полу4ава и само аз си мисля така'',друго от теб напоследък не сам 4ул.Или поне откакто се опитвам да ти налея малко мозак в кухата кратуна.Ако бе6е умен,или ако бе6е поне на ниво,въоб6те няма6е да отговаря6 на предния постинг и по един или друг на4ин да се оправдава6,затва как не те бива в мисленето.Просто 6те6е благоразумно да замал4и6,да вземе6 книга в ръка и кой знае-може би следва6тият път да 4уем от теб не6то умно или поне не 4ак толкова глупаво!Все пове4е се обеждавам и аз ,па и другите като гледам;), 4е една куха лейка си е куха лейка и ни6то пове4е...Колко жалко... Надявам се да замал4и6 и да не отговаря6-така поне няма опасност да стане6 за смях

, макар 4е на мен ми е все тая и хи4 не ме ебе...
И кво вика6, трагнал си с мен словесна война да води6?Или по скоро да загубва6...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.

Редактирано от babaQga на 01.09.06 20:28.



Тема Re:Ане6то умно може6 ли да ме посаветва6 Икебанкенови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано01.09.06 21:33



Надявай се на каквото искаш. Форумът е свободен, все още аз сам си решавам кога и къде пиша. Това, че съм написъл, "Шоуто на Слави" е вкисната боза, и още доста неприятни нещица, и това теб те дразни, не причина за това да си мълча.

Впрочем, в този клуб има само 2-ма, 3-ма китюка, които със словестни бисери се опитват да покажат на останалите, видите ли колко сме остроумни, и как Слави бил проспериращ шоумен, а ние сме тъпи копелета, които незнаят нищо.

Да, ние сме миячи на чинии, или средностатистичеки пролетарият, който е длъжен на търпи всичките простотии на Росен Петров и Трифонов, без да се възмущава. Защото сме тъпи копелета в сравнение с медийния експерт "Геврек".

Ти, Некъф и Геврека сте ми толкова безинтересни, че не си заслужава да си парвя кудош, или да измислям нещо умно за писане.

Истината е ясно очертана. Шоуто се разпада, защото неговият водещ се счита за голям артист, със световна слава, без някой друг да го е оценил, и похвалил. Истината е, че "Шоуто на Слави" се задържа на екрана само заради талантливите артисти, които бачкаха (без право на собствена изява) за шефа, а не заради таланта на самия им шеф.

Оставен сам, Трифонов не би бил нещо по-различно от провалил се виолист и грачещ чалга певец в селска дискотека.

Редактирано от Kirinlchiban на 01.09.06 21:44.



Тема Re:И са кво праиме Икебанке, бъзз...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано05.09.06 19:37



Само да те погледна,заболява те стомах,превива6 се и се насира6.Тва си направил и в момента.АМА ТИ НАИСТИНА ЛИ 4ЕТЕ6 ВСИ4КО БУКВАЛНО?4Е ДАЖЕ И НЕГО НЕ РАЗБИРА6?Хм, ло6о брат, ло6о...

"Това, че съм написъл, "Шоуто на Слави" е вкисната боза, и още доста неприятни нещица, и това"... хи4 не ме дразни брат.Я да видим кво друго си писал...


" Впрочем, в този клуб има само 2-ма, 3-ма китюка, които със словестни бисери се опитват да покажат на останалите, видите ли колко сме остроумни, и как Слави бил проспериращ шоумен, а ние сме тъпи копелета, които незнаят нищо. "-Ете тук ме перефразира6, в на4алото,което си е тотално плагиатстване,като доразвива6 наблиудението ми в не6то,което ти изнася.Фатална гре6ка.Я питай некф, кво мисли междудругото?


"Да, ние сме миячи на чинии, или средностатистичеки пролетарият, който е длъжен на търпи всичките простотии на Росен Петров и Трифонов, без да се възмущава. Защото сме тъпи копелета в сравнение с медийния експерт "Геврек"Ни6то подобно.Пак си взел не6тата на вътре, присарце и си запо4нал да философства6-не6то което по принцип не ти се удава.


"Ти, Некъф и Геврека сте ми толкова безинтересни, че не си заслужава да си парвя кудош, или да измислям нещо умно за писане. "Ама все ни отговаря6-просто отбелязвам факта.И все се оневинява6



И пак за ни6то ска4а6 на батковците си, които те гледат с усмивка...
Мда, некои не6та не се променят...

Копеле не задалбавай 4ак толкова много.Разбери ме и мен-една ду6а нося-като ми се пукне корема отсмях и ми се разпилеят 4ервата и умра от смях докато дойде бърза помо6т-Пита се тогава "Е кой 6е ти дава, тогава морални напътстия и поу4ения в твоя скотски малоумен живот?Помисли за мен и бъди добри4ак.

И не забравяй-ние те гледаме с усмивка-и въпреки вси4ко не ти се сардим

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re:И са кво праиме Икебанке, бъзз...нови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано06.09.06 00:53



В отговор на:

И не забравяй-ние те гледаме с усмивка-и въпреки вси4ко не ти се сардим




Гледам кво си написъл, и се чудим. Може да си сбъркал буквата, понеже кирилицата не ти работи. Обаче следващото изречение ми дава основание да те нарека неграмотен:

В отговор на:

4ервата и умра от смях докато дойде бърза помо6т




Както всички забелязваме, повредата не е в компютъра на баба Яга, а в мозъка и!


Драги батко,

пише се СЪРДИМ!

Всички знаем, че си недоучил. Не е необходимо да ни демонстрираш оригиналност във фразите, при положение, че си завършил средно образование с 3-ка.

Без уважение:

Киринчо (джуниър)

Редактирано от Kirinlchiban на 06.09.06 01:25.



Тема Re:И са кво праиме Икебанке, бъзз...нови [re: Kirinlchiban]  
АвторbabaQga (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 19:17



Склонността ти да иронизира6, е интересна, но не и впе4атлява6та.Виждам блед намек на интелигентност, което буди в мен 4увство на задоволство.Зна4и съветите ми не са били безполезни и си се вслу6ал в тях.Похвално, брате, похвално.Но ако може6е и да разсъздава6-те тогава ве4е наистина бих се удивил и заинтересувал, от бедната ти и ограни4ена пост социалисти4еска ли4ност.
4удя се, да го еба, те така/типи4но вра4ански израз, пояснявам ти 6тот не си особено интелигентен/, из между другото, не ти ли хрумна, 4е наро4но сам го написал така?4е като 4ете6 Некф, който 4есто пи6е думи като "впе4атлил-фпе4атлил", то той го пи6е наро4но-както и ника му!!!,а не от неграмотност.Ти и "Трупонарезанис", би обвинил в неграмотност за изписването на ника му, по простата при4ина, 4е от "прекалена интелигентност", не може6 да вклиу4и6, 4е наро4но е написано така.И кипва6 от безсилие и прави6 глупави умозаклиу4ения,ли6ени от капка ум.Да, 4удейки се кво/наро4но сам го написал така-това е ЖАРГОН!,ОРИГИНАЛА Е "КАКВО"/да каже6 гледа6 подробностите и търси6 под вола теле, а намира6 питон.Хм, мислех те за по умен...

"Гледам кво си написъл, и се чудим".Да това е
блестя6т израз на интелигетност и филологи4еска грамотност-макар, 4е по принцип се пи6е 4удя.И тук ти си сгре6ил от скодоумие, за6тото като някои недорасъл хлапак,си про4ел постинга ми, кипнал си, 4ервата са те прерязали и си тръгнал да ми отговаря6.Видел си не6то и без да помисли6 какво то4но си тръгнал да "ми го на4ука6",пък си си го на4укал на теб, но мен не ми е работа да ти се ме6ам в твоите си ти работи.6том си ти харесва да си го вкарва6 4етвъртит-давай, не се притеснявай.И си бързал да ми го на4ука6-долни страсти-които не ти носят то4ки./red]

А не ти ли хрумна 4е си правя гаргара с теб, 4е те пускам по спукана пързалка и се наслаждавам на спускането ти. И понеже тук вси4ки сме интелектуално извратени от "Некф", до старото другар4е "Мазнио", ние си правим гаргара с сладури като теб, до6ли да ни покажат колко са умни и на4етени и страда6ти от болести като"гордост".Те тва е положението харесва ли ти или не.Теб дори не ти и хрумва, 4е наро4но съм го написал така, в слу4ая и с друга цел-сложил сам ти куки4ка, за да те хвана по здраво, в интелектуалната си хватка.За6тото знам 4е си рибок и 6те се хване6

И както ти бех писал в друга тема"за ни6то ска4а6 на батковците си, които те гледат с усмивка... "


" Re: Хихи [re: Kirinlchiban]
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано 26.08.06 13:37



кой съм аз та да споря с такав 4утовен ум като Икебаната?Ако смята6 4е като ми прехварли6 твоите ка4ества,мм 6те ти олекне,давай-сега е моментат.6том ти помага.Готов сам да си затворя о4ите, в името на спокоиствието на духа ти.6те ми се да разли4ава6 все пак мимоходом не6тата, както казва Юнг двурелсово.Да прави6 разлика между какво е в деиствителност и това как вижда6 ти не6тата, "бедният, онеправдам ,но победител" в словесните двубой.Но кой съм аз да те у4а, аз съм едно обикновенно дупе, един средно статисти4ески деградирал български гражданин.И да искам не мога като теб-да ме ебат през 5 минути-пък аз с Високоговорител да обявявам 4е току 6то съм свър6ил,р5азкъртил съм задника на вси и съм железен.Говоря образно, малоумнико..."

Тва ти го написах на 26 миналия месец.Ти така и не си взе поука и не спре да ме гледа6 девствено и да се осира6/говоря образно малоумнико/.Виж са , напоследак в мен се затвърждава мнението 4е мозакат ти е клеясал, неразбран ни "интелектуаални принце"



Тема време за оправданиянови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 21:06



Когато в един текст се вижда, че пишещия използва два пъти буквата "Ъ" , но единя път правилно, а другия път неправилно, какво можем да заключим за него? Според теб, това е нарочно. Ми ако е нарочно, защо не го прави регулярно, т.е. в две думи, където има съвпадение между "ъ" и "а", той нарочно да сбърка два пъти. Даваш ми пример с Некъф, обаче, той винаги е постоянен в изписването на "ф", а не като теб.

Останалото, което си написъл нямам време да го чета, защото е дрън дрън ярина.



Тема Re: ма ти така 6е каже6 Клиумнала Виолетке На Интенови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано10.09.06 20:51



лектуалната мисал.
Гледам те и виждам, 4е вса6тност ти се оправдава6, па мене ме набеждава6.Хитро, но нема как да ми убяга, мамин


И кво вика6 за другото долу,не ти стигна акъл как да ми отговори6 и само тва успя да драсне6,а?"Надяй се конио на зелена трева", ако мисли6 4е некои 6е ти вържве на глупостите и 6е ги вземе за 4иста монета.Изступай се от нафталина, бате, при нас тия не минават.И са кво , тръгнал си по джапанки в А" група/тук наро4но сам сгре6ил, да полу4и6, оргазъм!/, на4и, а?Мммм, 6ом оби4а6 да те кецат в интелектуален план, изотзадзе, давай, това му е майката

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: ма ти така 6е каже6 Клиумнала Виолетке На Интенови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 03:35



Пиши, пиши ....

п.с. До следващия път



Тема Абе Бабо, абе Ягонови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 14:02



Що се мориш и що се косиш да забелязваш на Икебанчо и да го поучаваш? Кауза пердута е тфа тфойто - един малоумник няма да те разбере колкото и да му обясняваш, а човек който би разбрал пък няма да е малоумник. А пича дори не е забавен да се кодошиш с него - некф до елементарност скучен и досаден всезнайко-балалайко тип "Юлиян Вучкоф" (прочее Икебана е по-зле и от другаря професор, щот дедо Вучи се изпуска и с по някой незабравим лаф от време на време, а Икебаната - нъцки, пълна дупка отфсякъде)

Малкия курчо нали си спомняш как се самоотсфири - тикфеника има неблагоразумието да заяви, че КРАЙ! сфърши Шоуто, абсолютно достоверна информация от непоклатимо достоверни източници. А кога беше тфа, деба - преди две или преди три години?. И като се видя, че нито сфършфа Шоуто, нито си има намерение - малкия пухчо сам си отиде посран и посрамен. Е, Икебанчо и той предрича край за Трифоноф - щяло МТВ да идва, щял Европейския съюз да идва, щял не знам още къф Апокалипсис да идва и до края на годината я го бъде бат Слаф, я не. Е, некфи си три месеца останаха до идването на този икебански апокалипсис. Та аз викам да почакаме и да ги видим тия апокалисиси, ко шъ каиш, баби?





Тема Re: Абе Бабо, абе Ягонови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 18:27



Некъф, ние в Америка не сме чували за "Юлиян Вучкоф". Неам си идея за кого пишеш.

"Е, некфи си три месеца останаха до идването на този икебански апокалипсис. "

Я си помисли сега, колко от големите българските пивоварни за бира, са чисто бълграска собственост. Пиеш бира "Каменица" или "Загорка", но освен думата "Каменица" на етикета, друго българско в нея няма.

Много скоро българите в България ще станат ефтина работна ръка за западни компании, въпреки че всеки българин ще получава 2 пъти по-малко като заплата, отколкото един холандец, вършещ същата работа. Имам познати българи програмисти, много талантливи хора. Живеят в България, но работят за западна фирма, а не за българска. Получават много по-малко пари, отколкото биха получили ако работят в САЩ, но са доволни.

Може да ме мислиш за куку, но съвсем скоро ще разбереш, че точно това ще се случи в България в близките 10 годинки.

Я виж, колко послушен е нашия президент Георги Първанов. Каквото му нареди Джордж Буш, той го изпълнава без забележки. Напрактика, Георги Първанов работи за интересите на Дик Чейни, и "Дженеръл Мотърс", понеже последната компания поддържа войната в Ирак. Излиза че българския президент, косвено работи за интересите на други държави и фирми, а какво остава за една мижитурка като Слави Трифонов.

Трифонов го виждам най-много като водещ на предаване, в което обаче той няма да бъде собственик.

Вкрайна сметка, какво в България ще остане бълграско?

Некъф, не си мисли, че като влзезнем в Европата, нещата ще останат същите. Това трябва да е ясно на всички ни !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано12.09.06 12:37



Мноо си прав приятелю...
Опитвам се и аз като добра ду6а да го цивилизовам, да му дам не6то от себе си, белким поумнее от разговорите с мен...Но ъхъ.Кухата лейка си е куха и нема 6ест пет.Навитак съм, да вземем да по4акаме тоз икебански" апокалипсис".Па после 6е видим...ако не е хванал гората, като Малкия



Междудругото Икебано
"Некъф, ние в Америка не сме чували за "Юлиян Вучкоф". Неам си идея за кого пишеш. "-ние сме в България, и пи6ем за не6та отнася6ти се за България.Тва е елементарно и ако не го знае6-6то пи6е6 и се излага6, бе пи4?В един типи4но български форум.На българско предаване, излъ4ва6то се в България.С типи4но български реплики, посетители и хора от други български предавания/Ву4ков/
И кво си мисли6-"колко хитро копеле съм и как го вкарах на Некф".А тва отзаде 4ервеното дето ти те4е от гъза кво е?Оцветител, мензис...Аааа, било кръв.Аааа, не си забелезал.Кво да говоря пове4е....Възнамерявам да послу6ам съвета на старото другар4е Некф, и едноли4но прекратявам Интелектуалното ми надмо6тие над Горда и тъпа ли4ност като теб.Ходи си у Америка, бе Баио....Ве4е даже не си ни сме6ен....

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: Абе Бабо, абе Ягонови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 20:28



Икебано, икебано, куха лейко продънена то и сега бТВ има хамерикански собстфеници и въпреки тфа Слави Трифоноф е номер едно ф тази телевизия. Демек - човекът отдавна е влязъл в час как се работи по западните стандарти и колкото и да грачиш апокалиптично - дреме му на бат Слаф за теб и тфоте анализи и сополизи.

И въобще бате кого плашиш ти с Европейските съюзи? Ми да ти кажа, че който си го може си го може - нема кадърен и можещ човек дет да е останал гладен - и при феодализъма и при капитализъма и при социализъма и ф Европейския съюз и въобще. Ти му мисли кфи лайна ще дъфчеш като реши чичко ти Буш да затяга дисциплината и колана на хамериканската нация и те изритат от топлото местенце на което си се намърдал повече по случайност и от нечие недоглеждане отколкото поради некфа тфоя кадърност. Те тогава ще те питам кой и кфо, ама няма да има как да ми отговориш, щот няма да имаш пари за ядене камо ли за интернет достъп.





Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 21:07



Поумняват и прихфащат тъпите копеленца, но много бавно и по малко, щот иначе ще им изпушат шепата мозъчни клетки.

Но на Икебаната, Малкия, Мулето, УУУ!ньо, Шгеда (абе - къде е Шгеди?) и останалата паплач пишман интелектуалци им е друг проблема. Те акъл и образование си имат (поне така тфърдят), но истината е, че са си намерили в инернет място, където никой не ги знае кфи са смотани гащници и могат да си позволят душевната чекия поне за малко да се почуфстфат връхта на сладоледа. Аз викам - ми що не, и те са хора и те имат сфоите нужди. На теб пречи ли ти гащника Икебана да се прави на велик? Щот на мен - не.





Тема балканска простотиянови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 21:53



Надявай се тъпако, САЩ да фалира. САЩ все още са империя, и това статукво няма да се промени поне в следващите 150 години, и защото САЩ все още диктува световната политика, А некой смее да каже гък, и ще последва бой по канчето. Виж само как Първанов и БСП се съгласиха за базите, а уж са бифши комунисти.

Колкото до дисциплината и реда, аз съм специалист в областта си, а САЩ дава много пари на подобни хора, включително и преференции за Зелена Карта. Ако например един български учен или инженер, направи патент в САЩ, на него му се издава зелена карта по специална процедура. Аз знам точно такъв пример, и точно за българин, който е направил патент на електронен уред свързан с националната сигурност на САЩ.

А колкото до моите анализи, познатият ти Гюнтер Ферхойген мисли също, както и аз.

Аз никъде не съм твърдял, че у нас кадрите ни са тъпи, а наблегнах на това, че в България скоро няма да има нищо българско, понеже бълграската икономика не е способна да издържи на конкуренцията. България не разполага с мощна икономика, и висок брутен вътрешен продукт, и за това няма как да се защити от лавината от чужди стоки и услуги, която ще влезне в България без никакви задръжки.

Неразбираш ли пич, че след като България стане член на ЕС, държавата ни няма да има граници, няма да има чисто собствено законодателство, и че правилата на играта ще се определят не от Станишев и Първанов, а от дебелите бюрократични задници в Брюксел.
Същите тези дебелите бюрократични задници в Брюксел, ще наложат лимит на износ българска продукция за ЕС, а в същото време, България ще бъде отворена за чужди продукция отвън. Това направо ще смачка бълграските фирми, независимо колко кадърни хора работят в тях.

Толкова ли си заблуден, та не виждаш какво ни чака, или просто се правиш на разсеян.
И виновника за това дередже не съм аз, а онези дето ограбиха България, до такава степен, че в момента, България направо си е събула гащите, и чака някой да и го вкара, белким ЕС даде некой друга пара от фондовете.

Т.е. не аз съм по гащета, а ти който си в България, ще бъдещ поредната преебана електурална единица, която ся пак ще требва да гласува. Мен лично не ми пука, щот живея много далече, и малко ме грее в личен план, какво се случва в България.



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 22:38



Незнам дали аз съм тъп. Това което разбирам е, че вие с баба Яга си въобразявате, че Слави е толкова силен и непобедим на фронта на медийното пространство, че никой не може да го измести.

Обаче, си представи следната проста стиуация. При шефа на БТВ идва един добре облечен чичко от Великобритания, който предлага следната сделка. Купува ефирното време на "Шоуто на Слави", като за това е готов да заплати 3 пъти повече от "7/8". Крайното решение зависи само от шефа на БТВ, който също не е българин. Какво ще бъде то, никой не може да каже.

Сигурен ли си, че това няма да се случи никога?



Тема Re: балканска простотиянови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 23:45



САЩ винаги са били и ще бъдат сфетовна сила, но тфа не значи че не са претърпявали или че няма за напред да претърпяват кризи. И познай кой пръф ще изхфърчи на улицата когато нещата станат дебели за средностатистическия хамериканец. Не можеш да познаеш, но батко ти Некф ще те сфетне щот е пич - ти, батка, ти пръф ще останеш на улицата да ровиш по кофите за развалени хамбургери. Ха! Специалист. Ти ли си специалист? В коя по-точно област (освен в плямпането на празни приказки) си специалист, че той май не остана област, ф която да не си изтърсил поне една тъпотия ф стил "вестник Труд разсъждава относно международното положение"

Да оставим настрана идването на Европейския съюз (айде точно некфо нафукано похамериканчено говедце да не ми рисува картинките наизуст, щот нито ти е ясно кфо ще се промени, нито защо, нито кфо от тфа). Та кфо викаш - тежки дни ще настанат за Слави Трифоноф? Кога казваш щяла да дойде в България смазващата конкуренция, дет ще изхфърли Слави Трифоноф от шоубизнеса, ммм? Ако може така по-конретна дата да чуя та да знам кога точно да отфоря поредната бутилка шампанско в чест на поредното осиране на поредния вещаещ апокалипсис за Слави Трифоноф дърдорко.





Тема Re: балканска простотиянови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 00:37



А ти от лъде си сигурен, че шефовете на БТВ-то не преговарят с някого?

А ти се надавай да стане криза в САЩ, докато аз тук трупам състояние, хе хе .... Чакай, чакай,..., продължавай да чакаш....И докато чакаш, глей да не заспиш...





Тема Хамериканска идиотиянови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 03:08



Хех, смешник - трупал състояние. Ми на мен кфо ми остава тогава осфен да те почакам да натрупаш достатъчно състояние за да откупиш от бТВ ефирното време на 7/8.

Казано по друг начин - позорното изгонване на Слави Трифоноф от бТВ се отлага за неопределено време...





Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 03:26



Разбира ти и на теб главата от медийна политика и шоубизнес (да уточня за да не стават недоразумения - не ти разбира главата).

А ние с баба Яга (и не само) не си въобразяваме - ние го виждаме на практика. Слави Трифоноф е оцелял в една среда на шоу(псевдо)бизнес, където понятия като почтеност, лоялност, коректни бизнес-партньори и честна конкуренция са мръсни думи. Смяташ ли, че нещо може да го смути и/или притесни в една бъдеща игра, в която правилата ще се основават върху горе-споменатите понятия?

В смисъл - дали ти хрумва, че в договора, който Слави Трифоноф е подписал с бТВ може би е предвидена такава ситуация с добре облечени паралии чичкофци от Великобритания? Не, едва ли ти хрумват такива неща - ти първо плещиш и после мислиш (ако въобще някога стигаш до послето)





Тема Re: Хи-хи, хи-хи,хи...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 12:53



Eeee, Некф, не знам как 6е я караме така.Отдавна не бях се смял така.Имай милост към мен, бе братко.Направо ми става жал за Икебанко.Като ми се скинат 4ервата от смях, как 6е му се смея пак?Имам 4увството, 4е той 4ете само ТЕМАТА, а ако се излъже да про4ете целия постинг-то помни цели 5СЕКУНДИ.Може би за него са много, но според мен са крайно недостата4ни.

"Ти му мисли кфи лайна ще дъфчеш като реши чичко ти Буш да затяга дисциплината и колана на хамериканската нация и те изритат от топлото местенце на което си се намърдал повече по случайност."Забелязвам, савсем междудругото 4е си му драснал това, а той е отговорил, не6то няма6то ни6то об6то с смисала на твоите приказки.Така и не успех да намеря къде си казал 4е сащ 6е фалират, 6тот той тва ти е отговорил.


"Надявай се тъпако, САЩ да фалира. САЩ все още са империя, и това статукво няма да се промени поне в следващите 150 години, и защото САЩ все още диктува световната политика, А некой смее да каже гък..."
и подобни бла-бла глупости, 6тот той кога е говорил умни не6та.Не видех да си драсна 4е на 6татите им предстои разпад.Та освен многото смях и измежду него прави ми впе4атление, 4е тази болна ду6а даже не следи постингите ивапросите към нея.Забеляза ли, 4е ме копира и ми отговаря преразказвайки кво сам му писал в други теми.Хмм, хитро-да, подло-да, НО НЕ РАБОТИ.Та исках да те предупредим,знай 4е плагиатства!!! тая бълха!!!Казах му на детето, 4е е тръгнало по джапанки в "А" група, но то не 6те и да слу6а...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.

Редактирано от babaQga на 13.09.06 12:57.



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 13:13



Шгедата не сам го 4увал, но сигурно скоро 6е се появи.Трупонарезанис, не6то пак е за4езнал...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано13.09.06 15:33



Просто му обясни, че "купуване на ефирно време" не е купуване на банички на килограм.
Също му кажи, че Слави не е и "купувал", за да бъде "overbidded" (не знам как е на български). Рейтингът и съответно привлечените реклами и спонсорства не са нещо, което може да се "купи" предварително, че и за 3 години напред

- RTG може да е условие и клауза, но не и да се закупи... баси простотиите

Щото излиза, че некф чичко може да си "купи", след което да предават празен екран?!

Редактирано от Гeвpek на 13.09.06 15:35.



Тема Шгеда е един фамозен пичнови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 16:15



от преди ти да се появиш при нас. Беше по-известен като Тео (Theo), но един път от много бързане да ми отговори беше го написал тфа Theo на БДС, което излезе като Шгед и оттогава така си остана - Шгеди.

Доскоро се подвизаваше в клуб Психология и психотерапия като виден психотерапефт и спец по теоретична и практична психология (ебаси вица е тфа - некф тотално изперкал комплексиран шушляк да се бара за психотерапефт, но такъф си е Шгеда - мнооо анекдотичен пич). Доста неща мога да ти разправям за шгеда, но като ти кажа че с Малкия педро са фсе едно една майка ги е раждала - просто съм ти казал фсичко.





Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Гeвpek]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 16:43



Ики просто си е навил на пръста, че Слави Трифоноф трябва да фалира. Математически видиш ли било неизбежно тфа да се случи. И ся щот ние от математика хич не вдяваме детето се опита научно-популярно да ни разкаже за възможните сценарии. Ако дойдело ЕмТиВи (бла-бла как тфа щяло да е огромен проблем за бат Слаф), или щото щял да идва Европейския съюз (още бла-бла как тфа просто щяло да разсипе гусин Трифоноф), или то нали знаем, че на Карибите по туй време било сезон на урагани (леки преразкази с елемент на разсъждение за ураганите и тяхното негативно влияние върху продукции като Сървайвър), после да не забравяне примерно и проблема с добре облечените британски чички с излишни мангизи (пак бла-бла как чичките щот си нямат идеи в кфо да си инвестират излишните мангизи щели да инвестират баш ф ефирно време на бТВ).

Но то нали знаеш - икебаните се пънат с генетични алгоритми, а Шоуто на Слави си върви...





Тема точно това ме дразни!!!!!нови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 17:46



Значи, Слави Трифонов се счита за толкова могъщ и силен, чак непобедим и вечен. И понеже имал няколко предавания по БТВ, та затова е хванал за ташаците всичките си конкуренти.

Верно е, че в България понятия като почтеност, лоялност, коректни бизнес-партньори и честна конкуренция са мръсни думи. А Слави Трифонов, да не би да е нещо по-различно. Или искаш да ми кажеш, че е чист, честен и невинен?

Това го разправяй на филан-кешията. Когато прецакаха Слави на "Евровизия", той се държеше като простак. Обаче, когато той прецака някого, не желае да търпи критика, понеже Трифонов се мисли за Големия Бос. Всичко това, комбинирано с манията му за величие, и манията му че е несменяем, и продължаващата тенденция да се само-заслепява от собствения си измислен блясък на "Глас Народен", озлобява много голям брой хора.

Ти очевидно си мислиш, че Слави е непобедим. Обаче, искам да те посъветвам, съществуват много хора, които имат много повече пари, власт и лоби, от Слави и цялото БТВ, взети заедно.

Навремето, когато живеех в България, един от комшиите в нашия жилищен блок беше мутра. Имаше много пари, караше лъскави коли, и се мислеше за непобедим, и се държеше надменно, така сякаш ще живее вечно. Но по ирония на съдбата, сагата на въпросната мутра приключи с 3 куршума в черепа му.

Та, когато ми говориш за непобедимостта на Слави Трифонов.

Да не се случи така, че да плачеш? Внимателно си помисли, и разсъждавай трезво, за да не се окажеш изненадан!!!!



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Гeвpek]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 17:56



Пич, аз не пиша дословно, но аз немога да проумея, че е невъзможно някой друг да кандидаства за ефирното време по БТВ. От къде си 100% сигурен, че няма да се случи така, че скоро да се появи някой който разполага с повече парични и други средства, който да предложи на БТВ по-добро предаване от "Шоуто на Слави"?

От къде на къде си мислите, че Слави е несменяем?

п.с. Аз си мисля, че собствениците на БТВ много ще се разсърдят на подобно мнение.



Тема Re: Хи-хи, хи-хи,хи...нови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 18:03



"Не видех да си драсна 4е на 6татите им предстои разпад."

Преди 17 години, комунистите ни разправяха, че САЩ и капиталистическия строй бил прогнил и че Варшавския Договор и СССР ще бъдат винаги единни, а САЩ щели да се разпаднат.

Минаха 17 години, от СССР няма и помен. От Варшавския Договор също няма помен. От единството на дъжавите от социалистическия блок също не остана нищо.
А САЩ и НАТО си останаха непокътнати.

Когато ми пишеш за САЩ, имай предвид, че ти никога не си живял тук, за да знаеш какъв е живота.

Заключение: Тъпако, има да чакаш още мооооооооооооооооооооооого време докато САЩ се разпаднат.



Тема па защо ми енови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 18:06



Аз съм шоубизнес не се занимавам, и не инвестирам пари в тази насока. Нямам интереси към БТВ.



Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 18:54



и пак се изказва6 неподготвен
Фанах те

"Заключение: Тъпако, има да чакаш още мооооооооооооооооооооооого време докато САЩ се разпаднат."
Аз въоб6те не искам да се разпадат.Въоб6те не ме интересува тва.Ма хи4 не ме засега, ими е мноо интеревсно откъде и е хрумнало на моза4ната ти кратуна подобен евтин популизам? каде си про4ел да казвам 4е много държа са6 да се разпаднат.Ако може6 цитирай.А ТВА 4Е АЗ САМ КАЗАЛ ЕДНО, А ТИ БЕЗ ДА 4ЕТЕ6/СЛОЖИ СИ ЛУПИ, БЕ КУХА ЛЕЙКО/СИ ГО ИЗТЪЛКУВАЛ КАК ТИ ИЗНАСЯ...и СА КАЖИ МИ В КОНКРЕТЕН ТЕКСТ-ЦИТИРАЙ МИ,МИЖО, КЪДЕ СЪМ КАЗАЛ 4Е МИ Е КЕФ,6ТАТИТЕ ДА СЕ РАЗПАДНАТ....ТЦ, Некф, бате, аз се заливам от смех с тоя 4окундур.

Пак си ни сме6ен, сополанко....

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: ми за6тото си тъп мойто мом4е...нови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 18:56



тебе те пускат по пързалката, правят си гаргара с теб, а ти даже не мое6 и да стопли6.Хм, ве4е нема да гледам комедий.Ти си ми достатъ4ен.

И ний пак сме тук идиотите;)

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: крив хуй, вси4ко го дразни, вси4ко му е кривонови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 19:06



Зна4и ти си говорил с бат СЛАВ, ТА ТОЙ ТИ Е КАЗАЛ, 4Е СЕ С4ИТА
"за толкова могъщ и силен, чак непобедим и вечен."Би ли ми пояснил кога то4но е станало това?Кога ти го е казал? Икога сте се видели.Свидетели не6то да има-или пак фантазира6.Или 6е излезе6 с номера 4е говори6 хипшопоти4но.Ма това не си го посо4ил никъде, така 4е отпада.Нема 6ест пет.6те 4укам и у6ите 6ти пукат, копеле.6тот си анално податлив, и тъп като маймунски гъз.Говоря образно куха лейко.А сега накъде 6те бега6...
П.С. В КЛУБА НЕМА МЕСТО ЗА РЕВЛИОВЦИ-ИМАЙ ГО ПРЕДВИД!

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от babaQga на 13.09.06 19:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от babaQga на 13.09.06 19:24.



Тема Re: Шгеда е един фамозен пичнови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 19:22



Да аз като Тео (Theo), го знам.Бе 4удех се да го еба, 6то му викате 6геди...
и ето ква била системата.Бе, брате ти си му ебал мамата.;)Много редко съм го заси4ал и8з клуба, ама знае6 от 4екиджий винаги има нужда.Все дигат врява, те и тоя новия, Икито. Мисля си 4е като 4ете постингите ми си, бие 4екийка, с другата ръка завира не6то изотзадзе и са6тевременннмо говори по телефона, докато гледа встрани от Екрана вестник с последното интервю на БАТ Слав/Тва 4е е обърнал вестника наобратно е друг вапрос/.Та гледам го са6трински Наполеон е -вър6и неколко не6тъа едновременно.Друг е вапроса кво излиза и 4е ние се заливаме от смех.Тиняк е, ма дее да знае6, може и да го цивилизоваме в неква степен...Много му знае балалайката и все се прави на разбира4.Аре нема да задълбавам 4е пак 6е го разпеним и 6е по4не да фантазира едни историй, едни 4удесий и 6е се омаже в лайна, па 6е требва да викаме Фекалки после...



пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Добре ми е известнонови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 20:51



че в България, единствения начин да докажеш себе си като мъж да ръсиш простотии, за да правиш сеир. Ти си ярък пример за това. Главата ти не ражда нищо друго освен простотии свързани с фантазии за анален секс.

Така е, когато си живял в държава, в която понятието "нормален живот" е нещо непознато за 99% от народо-населението.

За това не ти се сърдя





Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 21:07



Ти не си написъл, че се радваш на подобн нещо, но косвено се съгласяваш с мението на Некф. Това дали се радваш или не, никого не го интересува. Това което съм ти отговорил е факт.

САЩ е най-високо технологичната държава в света, и тукашните големи корпорации и компании инвестират милиарди долари годишно в развитието на технологии, чрез които САЩ ще могат да си запазят статуквото си на световен лидер, с глобално надмощие, във всяка точка на Земята, включително и Космоса. Науката и технологиите са приоритет номер 1 за САЩ и тукашния бизнес, като инвестициите надхвърлят 300 милиарда $ годишно. За сравнение, в България бизнесмените инвестират в разни ми хотелчета по Черно Море. Точно заради това България винаги ще бъде девета дупка на кавала в световната политика.



Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:13



Аз също не съм казал, че Щатите ще се разпадат и/или фалират (ако може да цитираш кога съм го казвал) Говоря за нещо друго и ще ти дам един пример за да разцъфне некфа мисъл ф буковото чамче, което ти служи вместо глава. Само с три думи ще го кажа: КРИЗАТА ДОТ КОМ. И щото Щатите наистина са мега сфетовна сила за тфа и кризите са им мега.

А следващата щатска криза искаш ли да ти кажа как ще се казва? (ако разбира се междувременно Щатите не направят грешката да започнат война в Иран). Ще се казва: Manifactured in China и ще е до две-три години (в най-добрия случай). Кризата ще е невиждана. А ти се готфи от сега и да не кажеш после, че не съм те предупредил.





Тема Re: точно това ме дразни!!!!!нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:20



Грешка, тъпчо. Слави не се счита за могъщ, той Е могъщ - неоспорим факт, който наистина дразни много хора, но кфо да правиш - хората с ръце в гъзовете се дразнят от такива неща, но кфо от тфа?

Та кога викаш щял да дойде апокалипсиса за Слави? Приблизително - плюс-минус два-три месеца - върши работа.





Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:37



Темата се изроди.

Това че в САЩ имало много китайска стока, въобще не е проблем, така както не е проблем, че в САЩ най-надежните коли са Тойота и Хонда. Въпреки японската конкуренция, най-продаваната кола в САЩ остава "Шевролет".

Проблемът на САЩ е, че повечето американци са свикнали да живеят прекалено охолно, и визирам най-вече манията им да карат автомобили с голям обем на двигателя, понеже в САЩ сега цената на бензина е по-ефтина от тази в цяла Европа. И поради това янките са свикнали от край време да карат много мощни коли. Идващата световна петролна криза ще създаде много ограничения и проблеми, които янките никак не обичат.

Поради това, САЩ спешно търси някакъв начин да си осигури бъдеще, в което няма да има проблем с петрола, като за целта янките инвестират в нови технологии, които да намерят нов вид гориво заместител на бензина и керосина.

Спирам до тук.....



Тема Re: Добре ми е известнонови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:37



Аз съм чувал и за други "доказателстфа" за мъжестфеност в България : размер на пишката, обиколка на бицепса, брой изтласкфания от лежанка, брой ракии които може да изпие преди да падне под масата, брой пребивания на жената за седмица. За жени, коли и пари да не говорим, че то тфа май са интернационални критерии за мъжестфеност.

Хм, обаче ти "мъжки" ф интересна среда си расъл ако мъжете около теб са се доказвали единстфено като са ръсели простотии. И не - баба Яга определено не може да се мери с теб като мъж по критерия "ръсене на простотии за да правиш сеир". По този критерий те признавам като забележително "мъжестфен".





Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:51



Че то коя тема, ф която ти взимаш дейно участие не се изражда? Но кфо да направим като не можеш да се съсредоточиш за повече от пет минути по една тема? Ми затфаряме си очите - тфа правим. Е, да - и ти гледаме сеира





Тема Re: не важи6...нови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано15.09.06 12:03



"Ти не си написъл, че се радваш на подобн нещо".Е те тва исках да 4уя.
Да верно т'ва, което си ми отговорил е факт, верно е и 4е аз не го отри4ам, както е и верно, 4е никаде, не сам те питал затва, та ми е 4удно 6то си ре6ил да го пи6е6.Хм, всъстност вси4ко е ясно...Не си могъл друго да измисли6, а си искал да си прав.Прав си, но това нема ни6то об6то с темата.Та не важи6, да го еба...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.

Редактирано от babaQga на 15.09.06 12:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.