Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема па защо ми енови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 18:06



Аз съм шоубизнес не се занимавам, и не инвестирам пари в тази насока. Нямам интереси към БТВ.



Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 18:54



и пак се изказва6 неподготвен
Фанах те

"Заключение: Тъпако, има да чакаш още мооооооооооооооооооооооого време докато САЩ се разпаднат."
Аз въоб6те не искам да се разпадат.Въоб6те не ме интересува тва.Ма хи4 не ме засега, ими е мноо интеревсно откъде и е хрумнало на моза4ната ти кратуна подобен евтин популизам? каде си про4ел да казвам 4е много държа са6 да се разпаднат.Ако може6 цитирай.А ТВА 4Е АЗ САМ КАЗАЛ ЕДНО, А ТИ БЕЗ ДА 4ЕТЕ6/СЛОЖИ СИ ЛУПИ, БЕ КУХА ЛЕЙКО/СИ ГО ИЗТЪЛКУВАЛ КАК ТИ ИЗНАСЯ...и СА КАЖИ МИ В КОНКРЕТЕН ТЕКСТ-ЦИТИРАЙ МИ,МИЖО, КЪДЕ СЪМ КАЗАЛ 4Е МИ Е КЕФ,6ТАТИТЕ ДА СЕ РАЗПАДНАТ....ТЦ, Некф, бате, аз се заливам от смех с тоя 4окундур.

Пак си ни сме6ен, сополанко....

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: ми за6тото си тъп мойто мом4е...нови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 18:56



тебе те пускат по пързалката, правят си гаргара с теб, а ти даже не мое6 и да стопли6.Хм, ве4е нема да гледам комедий.Ти си ми достатъ4ен.

И ний пак сме тук идиотите;)

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: крив хуй, вси4ко го дразни, вси4ко му е кривонови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 19:06



Зна4и ти си говорил с бат СЛАВ, ТА ТОЙ ТИ Е КАЗАЛ, 4Е СЕ С4ИТА
"за толкова могъщ и силен, чак непобедим и вечен."Би ли ми пояснил кога то4но е станало това?Кога ти го е казал? Икога сте се видели.Свидетели не6то да има-или пак фантазира6.Или 6е излезе6 с номера 4е говори6 хипшопоти4но.Ма това не си го посо4ил никъде, така 4е отпада.Нема 6ест пет.6те 4укам и у6ите 6ти пукат, копеле.6тот си анално податлив, и тъп като маймунски гъз.Говоря образно куха лейко.А сега накъде 6те бега6...
П.С. В КЛУБА НЕМА МЕСТО ЗА РЕВЛИОВЦИ-ИМАЙ ГО ПРЕДВИД!

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от babaQga на 13.09.06 19:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от babaQga на 13.09.06 19:24.



Тема Re: Шгеда е един фамозен пичнови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 19:22



Да аз като Тео (Theo), го знам.Бе 4удех се да го еба, 6то му викате 6геди...
и ето ква била системата.Бе, брате ти си му ебал мамата.;)Много редко съм го заси4ал и8з клуба, ама знае6 от 4екиджий винаги има нужда.Все дигат врява, те и тоя новия, Икито. Мисля си 4е като 4ете постингите ми си, бие 4екийка, с другата ръка завира не6то изотзадзе и са6тевременннмо говори по телефона, докато гледа встрани от Екрана вестник с последното интервю на БАТ Слав/Тва 4е е обърнал вестника наобратно е друг вапрос/.Та гледам го са6трински Наполеон е -вър6и неколко не6тъа едновременно.Друг е вапроса кво излиза и 4е ние се заливаме от смех.Тиняк е, ма дее да знае6, може и да го цивилизоваме в неква степен...Много му знае балалайката и все се прави на разбира4.Аре нема да задълбавам 4е пак 6е го разпеним и 6е по4не да фантазира едни историй, едни 4удесий и 6е се омаже в лайна, па 6е требва да викаме Фекалки после...



пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Добре ми е известнонови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 20:51



че в България, единствения начин да докажеш себе си като мъж да ръсиш простотии, за да правиш сеир. Ти си ярък пример за това. Главата ти не ражда нищо друго освен простотии свързани с фантазии за анален секс.

Така е, когато си живял в държава, в която понятието "нормален живот" е нещо непознато за 99% от народо-населението.

За това не ти се сърдя





Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 21:07



Ти не си написъл, че се радваш на подобн нещо, но косвено се съгласяваш с мението на Некф. Това дали се радваш или не, никого не го интересува. Това което съм ти отговорил е факт.

САЩ е най-високо технологичната държава в света, и тукашните големи корпорации и компании инвестират милиарди долари годишно в развитието на технологии, чрез които САЩ ще могат да си запазят статуквото си на световен лидер, с глобално надмощие, във всяка точка на Земята, включително и Космоса. Науката и технологиите са приоритет номер 1 за САЩ и тукашния бизнес, като инвестициите надхвърлят 300 милиарда $ годишно. За сравнение, в България бизнесмените инвестират в разни ми хотелчета по Черно Море. Точно заради това България винаги ще бъде девета дупка на кавала в световната политика.



Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:13



Аз също не съм казал, че Щатите ще се разпадат и/или фалират (ако може да цитираш кога съм го казвал) Говоря за нещо друго и ще ти дам един пример за да разцъфне некфа мисъл ф буковото чамче, което ти служи вместо глава. Само с три думи ще го кажа: КРИЗАТА ДОТ КОМ. И щото Щатите наистина са мега сфетовна сила за тфа и кризите са им мега.

А следващата щатска криза искаш ли да ти кажа как ще се казва? (ако разбира се междувременно Щатите не направят грешката да започнат война в Иран). Ще се казва: Manifactured in China и ще е до две-три години (в най-добрия случай). Кризата ще е невиждана. А ти се готфи от сега и да не кажеш после, че не съм те предупредил.





Тема Re: точно това ме дразни!!!!!нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:20



Грешка, тъпчо. Слави не се счита за могъщ, той Е могъщ - неоспорим факт, който наистина дразни много хора, но кфо да правиш - хората с ръце в гъзовете се дразнят от такива неща, но кфо от тфа?

Та кога викаш щял да дойде апокалипсиса за Слави? Приблизително - плюс-минус два-три месеца - върши работа.





Тема Re: пак си тръгнал по джапанки в Зимна виелицанови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 00:37



Темата се изроди.

Това че в САЩ имало много китайска стока, въобще не е проблем, така както не е проблем, че в САЩ най-надежните коли са Тойота и Хонда. Въпреки японската конкуренция, най-продаваната кола в САЩ остава "Шевролет".

Проблемът на САЩ е, че повечето американци са свикнали да живеят прекалено охолно, и визирам най-вече манията им да карат автомобили с голям обем на двигателя, понеже в САЩ сега цената на бензина е по-ефтина от тази в цяла Европа. И поради това янките са свикнали от край време да карат много мощни коли. Идващата световна петролна криза ще създаде много ограничения и проблеми, които янките никак не обичат.

Поради това, САЩ спешно търси някакъв начин да си осигури бъдеще, в което няма да има проблем с петрола, като за целта янките инвестират в нови технологии, които да намерят нов вид гориво заместител на бензина и керосина.

Спирам до тук.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.