Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Хамериканска идиотиянови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 03:08



Хех, смешник - трупал състояние. Ми на мен кфо ми остава тогава осфен да те почакам да натрупаш достатъчно състояние за да откупиш от бТВ ефирното време на 7/8.

Казано по друг начин - позорното изгонване на Слави Трифоноф от бТВ се отлага за неопределено време...





Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Kirin lchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 03:26



Разбира ти и на теб главата от медийна политика и шоубизнес (да уточня за да не стават недоразумения - не ти разбира главата).

А ние с баба Яга (и не само) не си въобразяваме - ние го виждаме на практика. Слави Трифоноф е оцелял в една среда на шоу(псевдо)бизнес, където понятия като почтеност, лоялност, коректни бизнес-партньори и честна конкуренция са мръсни думи. Смяташ ли, че нещо може да го смути и/или притесни в една бъдеща игра, в която правилата ще се основават върху горе-споменатите понятия?

В смисъл - дали ти хрумва, че в договора, който Слави Трифоноф е подписал с бТВ може би е предвидена такава ситуация с добре облечени паралии чичкофци от Великобритания? Не, едва ли ти хрумват такива неща - ти първо плещиш и после мислиш (ако въобще някога стигаш до послето)





Тема Re: Хи-хи, хи-хи,хи...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 12:53



Eeee, Некф, не знам как 6е я караме така.Отдавна не бях се смял така.Имай милост към мен, бе братко.Направо ми става жал за Икебанко.Като ми се скинат 4ервата от смях, как 6е му се смея пак?Имам 4увството, 4е той 4ете само ТЕМАТА, а ако се излъже да про4ете целия постинг-то помни цели 5СЕКУНДИ.Може би за него са много, но според мен са крайно недостата4ни.

"Ти му мисли кфи лайна ще дъфчеш като реши чичко ти Буш да затяга дисциплината и колана на хамериканската нация и те изритат от топлото местенце на което си се намърдал повече по случайност."Забелязвам, савсем междудругото 4е си му драснал това, а той е отговорил, не6то няма6то ни6то об6то с смисала на твоите приказки.Така и не успех да намеря къде си казал 4е сащ 6е фалират, 6тот той тва ти е отговорил.


"Надявай се тъпако, САЩ да фалира. САЩ все още са империя, и това статукво няма да се промени поне в следващите 150 години, и защото САЩ все още диктува световната политика, А некой смее да каже гък..."
и подобни бла-бла глупости, 6тот той кога е говорил умни не6та.Не видех да си драсна 4е на 6татите им предстои разпад.Та освен многото смях и измежду него прави ми впе4атление, 4е тази болна ду6а даже не следи постингите ивапросите към нея.Забеляза ли, 4е ме копира и ми отговаря преразказвайки кво сам му писал в други теми.Хмм, хитро-да, подло-да, НО НЕ РАБОТИ.Та исках да те предупредим,знай 4е плагиатства!!! тая бълха!!!Казах му на детето, 4е е тръгнало по джапанки в "А" група, но то не 6те и да слу6а...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.

Редактирано от babaQga на 13.09.06 12:57.



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано13.09.06 13:13



Шгедата не сам го 4увал, но сигурно скоро 6е се появи.Трупонарезанис, не6то пак е за4езнал...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Hekф]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано13.09.06 15:33



Просто му обясни, че "купуване на ефирно време" не е купуване на банички на килограм.
Също му кажи, че Слави не е и "купувал", за да бъде "overbidded" (не знам как е на български). Рейтингът и съответно привлечените реклами и спонсорства не са нещо, което може да се "купи" предварително, че и за 3 години напред

- RTG може да е условие и клауза, но не и да се закупи... баси простотиите

Щото излиза, че некф чичко може да си "купи", след което да предават празен екран?!

Редактирано от Гeвpek на 13.09.06 15:35.



Тема Шгеда е един фамозен пичнови [re: babaQga]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 16:15



от преди ти да се появиш при нас. Беше по-известен като Тео (Theo), но един път от много бързане да ми отговори беше го написал тфа Theo на БДС, което излезе като Шгед и оттогава така си остана - Шгеди.

Доскоро се подвизаваше в клуб Психология и психотерапия като виден психотерапефт и спец по теоретична и практична психология (ебаси вица е тфа - некф тотално изперкал комплексиран шушляк да се бара за психотерапефт, но такъф си е Шгеда - мнооо анекдотичен пич). Доста неща мога да ти разправям за шгеда, но като ти кажа че с Малкия педро са фсе едно една майка ги е раждала - просто съм ти казал фсичко.





Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Гeвpek]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 16:43



Ики просто си е навил на пръста, че Слави Трифоноф трябва да фалира. Математически видиш ли било неизбежно тфа да се случи. И ся щот ние от математика хич не вдяваме детето се опита научно-популярно да ни разкаже за възможните сценарии. Ако дойдело ЕмТиВи (бла-бла как тфа щяло да е огромен проблем за бат Слаф), или щото щял да идва Европейския съюз (още бла-бла как тфа просто щяло да разсипе гусин Трифоноф), или то нали знаем, че на Карибите по туй време било сезон на урагани (леки преразкази с елемент на разсъждение за ураганите и тяхното негативно влияние върху продукции като Сървайвър), после да не забравяне примерно и проблема с добре облечените британски чички с излишни мангизи (пак бла-бла как чичките щот си нямат идеи в кфо да си инвестират излишните мангизи щели да инвестират баш ф ефирно време на бТВ).

Но то нали знаеш - икебаните се пънат с генетични алгоритми, а Шоуто на Слави си върви...





Тема точно това ме дразни!!!!!нови [re: Hekф]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 17:46



Значи, Слави Трифонов се счита за толкова могъщ и силен, чак непобедим и вечен. И понеже имал няколко предавания по БТВ, та затова е хванал за ташаците всичките си конкуренти.

Верно е, че в България понятия като почтеност, лоялност, коректни бизнес-партньори и честна конкуренция са мръсни думи. А Слави Трифонов, да не би да е нещо по-различно. Или искаш да ми кажеш, че е чист, честен и невинен?

Това го разправяй на филан-кешията. Когато прецакаха Слави на "Евровизия", той се държеше като простак. Обаче, когато той прецака някого, не желае да търпи критика, понеже Трифонов се мисли за Големия Бос. Всичко това, комбинирано с манията му за величие, и манията му че е несменяем, и продължаващата тенденция да се само-заслепява от собствения си измислен блясък на "Глас Народен", озлобява много голям брой хора.

Ти очевидно си мислиш, че Слави е непобедим. Обаче, искам да те посъветвам, съществуват много хора, които имат много повече пари, власт и лоби, от Слави и цялото БТВ, взети заедно.

Навремето, когато живеех в България, един от комшиите в нашия жилищен блок беше мутра. Имаше много пари, караше лъскави коли, и се мислеше за непобедим, и се държеше надменно, така сякаш ще живее вечно. Но по ирония на съдбата, сагата на въпросната мутра приключи с 3 куршума в черепа му.

Та, когато ми говориш за непобедимостта на Слави Трифонов.

Да не се случи така, че да плачеш? Внимателно си помисли, и разсъждавай трезво, за да не се окажеш изненадан!!!!



Тема Re: верно е кауза пердута...нови [re: Гeвpek]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 17:56



Пич, аз не пиша дословно, но аз немога да проумея, че е невъзможно някой друг да кандидаства за ефирното време по БТВ. От къде си 100% сигурен, че няма да се случи така, че скоро да се появи някой който разполага с повече парични и други средства, който да предложи на БТВ по-добро предаване от "Шоуто на Слави"?

От къде на къде си мислите, че Слави е несменяем?

п.с. Аз си мисля, че собствениците на БТВ много ще се разсърдят на подобно мнение.



Тема Re: Хи-хи, хи-хи,хи...нови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 18:03



"Не видех да си драсна 4е на 6татите им предстои разпад."

Преди 17 години, комунистите ни разправяха, че САЩ и капиталистическия строй бил прогнил и че Варшавския Договор и СССР ще бъдат винаги единни, а САЩ щели да се разпаднат.

Минаха 17 години, от СССР няма и помен. От Варшавския Договор също няма помен. От единството на дъжавите от социалистическия блок също не остана нищо.
А САЩ и НАТО си останаха непокътнати.

Когато ми пишеш за САЩ, имай предвид, че ти никога не си живял тук, за да знаеш какъв е живота.

Заключение: Тъпако, има да чакаш още мооооооооооооооооооооооого време докато САЩ се разпаднат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.