Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Я глей ти...нови [re: babaQga]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано26.08.06 13:53



всека година в форума се появява един, невероятен гений,с голям потенциал и неописуема интелигентност, не6то невероятно и неземно,не6то неколко нива над нас.Срам ме е да го призная, но е така.

И всяка година, геният на интелектуалната мисал заявява-

" разпад на "Шоуто на Славчо"."
/"Остави Некъф. Напоследък му се събра много покрай продължаващия разпад на "Шоуто на Славчо"."/И все 6оуто се разпада, все загива,из4езва...
И всяка година е така...
И всяка година 6оуто си продължава...
Кво да прави 4овек, и особено ние простаците и непосветените,ние които сме прости,но некак си не говорим идиот6тини от простота, или по скоро от празнота.

Като гледам засега те ебат и у6ите ти пукат, но пусти инат и гордост.4увал ли си вица за ме4ката и оня, дето все се вра6тал да я убие, пък тя все го ебала, изотзадзе?И накрая ме4ката го питала:"Брате, ти да не си педераст?"
Но кой съм азе,та да ти се ме6ам в твоите си ти работи,особено, когато ти е привтно, Икебано...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Мога да те посъветвам само еднонови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано27.08.06 02:38



Иди на психиатър, спешно. Как си се газирал, скоро съвесем ще ти изпуши чипа!

п.п. Вземи си дълга почивка, далеч от града!!!!

"И всяка година 6оуто си продължава... "

Show must go on ....



Тема Re: тебе вече те знаем...нови [re: ни чyл, ни видял:-)]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано27.08.06 20:07




Привет!
Благодаря ти за поста!
Ти знаеш повече за Мулето, значи мулето е една крачка напрес!
А ти от кои си?
Мулето е тук, за да се бъзика и ебава с глупавите автори на глупавите постинги и успява!
А колкото за ауспусите, те нямат нужда от реклама, особенно тук!
Пиша го за да дразня такива като теб!
"вместо да правиш косвена реклама на "муле-ауспуси", вземи си ги заври..знаеш къде........и бягай в твоя форум да пишеш умно сам на себе си.....пък Ева, ако редактира написаното от шефа, ще е още по-добре....
...така де....шефа може да става за смях, но не бива да се излага!"
Ето чети се!
Всъщност ти вече правиш реклама на ауспусите и на каталиаторите, само да вметна ей тъй.....
Благодаря ти!
Поздрави от Мулето:




И кво от това, че глупаците са глупави?



Тема Re:Ане6то умно може6 ли да ме посаветва6 Икебанкенови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано01.09.06 20:23



така, междудругото, или не6то умно да каже6 поне веднъж...
6тото освен глупости или не6та от типа,"вижте колко сам свеж,и къв лаф имам ама не6то се не полу4ава и само аз си мисля така'',друго от теб напоследък не сам 4ул.Или поне откакто се опитвам да ти налея малко мозак в кухата кратуна.Ако бе6е умен,или ако бе6е поне на ниво,въоб6те няма6е да отговаря6 на предния постинг и по един или друг на4ин да се оправдава6,затва как не те бива в мисленето.Просто 6те6е благоразумно да замал4и6,да вземе6 книга в ръка и кой знае-може би следва6тият път да 4уем от теб не6то умно или поне не 4ак толкова глупаво!Все пове4е се обеждавам и аз ,па и другите като гледам;), 4е една куха лейка си е куха лейка и ни6то пове4е...Колко жалко... Надявам се да замал4и6 и да не отговаря6-така поне няма опасност да стане6 за смях

, макар 4е на мен ми е все тая и хи4 не ме ебе...
И кво вика6, трагнал си с мен словесна война да води6?Или по скоро да загубва6...

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.

Редактирано от babaQga на 01.09.06 20:28.



Тема Re:Ане6то умно може6 ли да ме посаветва6 Икебанкенови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано01.09.06 21:33



Надявай се на каквото искаш. Форумът е свободен, все още аз сам си решавам кога и къде пиша. Това, че съм написъл, "Шоуто на Слави" е вкисната боза, и още доста неприятни нещица, и това теб те дразни, не причина за това да си мълча.

Впрочем, в този клуб има само 2-ма, 3-ма китюка, които със словестни бисери се опитват да покажат на останалите, видите ли колко сме остроумни, и как Слави бил проспериращ шоумен, а ние сме тъпи копелета, които незнаят нищо.

Да, ние сме миячи на чинии, или средностатистичеки пролетарият, който е длъжен на търпи всичките простотии на Росен Петров и Трифонов, без да се възмущава. Защото сме тъпи копелета в сравнение с медийния експерт "Геврек".

Ти, Некъф и Геврека сте ми толкова безинтересни, че не си заслужава да си парвя кудош, или да измислям нещо умно за писане.

Истината е ясно очертана. Шоуто се разпада, защото неговият водещ се счита за голям артист, със световна слава, без някой друг да го е оценил, и похвалил. Истината е, че "Шоуто на Слави" се задържа на екрана само заради талантливите артисти, които бачкаха (без право на собствена изява) за шефа, а не заради таланта на самия им шеф.

Оставен сам, Трифонов не би бил нещо по-различно от провалил се виолист и грачещ чалга певец в селска дискотека.

Редактирано от Kirinlchiban на 01.09.06 21:44.



Тема Re:И са кво праиме Икебанке, бъзз...нови [re: Kirinlchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано05.09.06 19:37



Само да те погледна,заболява те стомах,превива6 се и се насира6.Тва си направил и в момента.АМА ТИ НАИСТИНА ЛИ 4ЕТЕ6 ВСИ4КО БУКВАЛНО?4Е ДАЖЕ И НЕГО НЕ РАЗБИРА6?Хм, ло6о брат, ло6о...

"Това, че съм написъл, "Шоуто на Слави" е вкисната боза, и още доста неприятни нещица, и това"... хи4 не ме дразни брат.Я да видим кво друго си писал...


" Впрочем, в този клуб има само 2-ма, 3-ма китюка, които със словестни бисери се опитват да покажат на останалите, видите ли колко сме остроумни, и как Слави бил проспериращ шоумен, а ние сме тъпи копелета, които незнаят нищо. "-Ете тук ме перефразира6, в на4алото,което си е тотално плагиатстване,като доразвива6 наблиудението ми в не6то,което ти изнася.Фатална гре6ка.Я питай некф, кво мисли междудругото?


"Да, ние сме миячи на чинии, или средностатистичеки пролетарият, който е длъжен на търпи всичките простотии на Росен Петров и Трифонов, без да се възмущава. Защото сме тъпи копелета в сравнение с медийния експерт "Геврек"Ни6то подобно.Пак си взел не6тата на вътре, присарце и си запо4нал да философства6-не6то което по принцип не ти се удава.


"Ти, Некъф и Геврека сте ми толкова безинтересни, че не си заслужава да си парвя кудош, или да измислям нещо умно за писане. "Ама все ни отговаря6-просто отбелязвам факта.И все се оневинява6



И пак за ни6то ска4а6 на батковците си, които те гледат с усмивка...
Мда, некои не6та не се променят...

Копеле не задалбавай 4ак толкова много.Разбери ме и мен-една ду6а нося-като ми се пукне корема отсмях и ми се разпилеят 4ервата и умра от смях докато дойде бърза помо6т-Пита се тогава "Е кой 6е ти дава, тогава морални напътстия и поу4ения в твоя скотски малоумен живот?Помисли за мен и бъди добри4ак.

И не забравяй-ние те гледаме с усмивка-и въпреки вси4ко не ти се сардим

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.


Тема Re:И са кво праиме Икебанке, бъзз...нови [re: babaQga]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано06.09.06 00:53



В отговор на:

И не забравяй-ние те гледаме с усмивка-и въпреки вси4ко не ти се сардим




Гледам кво си написъл, и се чудим. Може да си сбъркал буквата, понеже кирилицата не ти работи. Обаче следващото изречение ми дава основание да те нарека неграмотен:

В отговор на:

4ервата и умра от смях докато дойде бърза помо6т




Както всички забелязваме, повредата не е в компютъра на баба Яга, а в мозъка и!


Драги батко,

пише се СЪРДИМ!

Всички знаем, че си недоучил. Не е необходимо да ни демонстрираш оригиналност във фразите, при положение, че си завършил средно образование с 3-ка.

Без уважение:

Киринчо (джуниър)

Редактирано от Kirinlchiban на 06.09.06 01:25.



Тема Re:И са кво праиме Икебанке, бъзз...нови [re: Kirinlchiban]  
АвторbabaQga (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 19:17



Склонността ти да иронизира6, е интересна, но не и впе4атлява6та.Виждам блед намек на интелигентност, което буди в мен 4увство на задоволство.Зна4и съветите ми не са били безполезни и си се вслу6ал в тях.Похвално, брате, похвално.Но ако може6е и да разсъздава6-те тогава ве4е наистина бих се удивил и заинтересувал, от бедната ти и ограни4ена пост социалисти4еска ли4ност.
4удя се, да го еба, те така/типи4но вра4ански израз, пояснявам ти 6тот не си особено интелигентен/, из между другото, не ти ли хрумна, 4е наро4но сам го написал така?4е като 4ете6 Некф, който 4есто пи6е думи като "впе4атлил-фпе4атлил", то той го пи6е наро4но-както и ника му!!!,а не от неграмотност.Ти и "Трупонарезанис", би обвинил в неграмотност за изписването на ника му, по простата при4ина, 4е от "прекалена интелигентност", не може6 да вклиу4и6, 4е наро4но е написано така.И кипва6 от безсилие и прави6 глупави умозаклиу4ения,ли6ени от капка ум.Да, 4удейки се кво/наро4но сам го написал така-това е ЖАРГОН!,ОРИГИНАЛА Е "КАКВО"/да каже6 гледа6 подробностите и търси6 под вола теле, а намира6 питон.Хм, мислех те за по умен...

"Гледам кво си написъл, и се чудим".Да това е
блестя6т израз на интелигетност и филологи4еска грамотност-макар, 4е по принцип се пи6е 4удя.И тук ти си сгре6ил от скодоумие, за6тото като някои недорасъл хлапак,си про4ел постинга ми, кипнал си, 4ервата са те прерязали и си тръгнал да ми отговаря6.Видел си не6то и без да помисли6 какво то4но си тръгнал да "ми го на4ука6",пък си си го на4укал на теб, но мен не ми е работа да ти се ме6ам в твоите си ти работи.6том си ти харесва да си го вкарва6 4етвъртит-давай, не се притеснявай.И си бързал да ми го на4ука6-долни страсти-които не ти носят то4ки./red]

А не ти ли хрумна 4е си правя гаргара с теб, 4е те пускам по спукана пързалка и се наслаждавам на спускането ти. И понеже тук вси4ки сме интелектуално извратени от "Некф", до старото другар4е "Мазнио", ние си правим гаргара с сладури като теб, до6ли да ни покажат колко са умни и на4етени и страда6ти от болести като"гордост".Те тва е положението харесва ли ти или не.Теб дори не ти и хрумва, 4е наро4но съм го написал така, в слу4ая и с друга цел-сложил сам ти куки4ка, за да те хвана по здраво, в интелектуалната си хватка.За6тото знам 4е си рибок и 6те се хване6

И както ти бех писал в друга тема"за ни6то ска4а6 на батковците си, които те гледат с усмивка... "


" Re: Хихи [re: Kirinlchiban]
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано 26.08.06 13:37



кой съм аз та да споря с такав 4утовен ум като Икебаната?Ако смята6 4е като ми прехварли6 твоите ка4ества,мм 6те ти олекне,давай-сега е моментат.6том ти помага.Готов сам да си затворя о4ите, в името на спокоиствието на духа ти.6те ми се да разли4ава6 все пак мимоходом не6тата, както казва Юнг двурелсово.Да прави6 разлика между какво е в деиствителност и това как вижда6 ти не6тата, "бедният, онеправдам ,но победител" в словесните двубой.Но кой съм аз да те у4а, аз съм едно обикновенно дупе, един средно статисти4ески деградирал български гражданин.И да искам не мога като теб-да ме ебат през 5 минути-пък аз с Високоговорител да обявявам 4е току 6то съм свър6ил,р5азкъртил съм задника на вси и съм железен.Говоря образно, малоумнико..."

Тва ти го написах на 26 миналия месец.Ти така и не си взе поука и не спре да ме гледа6 девствено и да се осира6/говоря образно малоумнико/.Виж са , напоследак в мен се затвърждава мнението 4е мозакат ти е клеясал, неразбран ни "интелектуаални принце"



Тема време за оправданиянови [re: babaQga]  
АвторKirin lchiban (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 21:06



Когато в един текст се вижда, че пишещия използва два пъти буквата "Ъ" , но единя път правилно, а другия път неправилно, какво можем да заключим за него? Според теб, това е нарочно. Ми ако е нарочно, защо не го прави регулярно, т.е. в две думи, където има съвпадение между "ъ" и "а", той нарочно да сбърка два пъти. Даваш ми пример с Некъф, обаче, той винаги е постоянен в изписването на "ф", а не като теб.

Останалото, което си написъл нямам време да го чета, защото е дрън дрън ярина.



Тема Re: ма ти така 6е каже6 Клиумнала Виолетке На Интенови [re: Kirin lchiban]  
Автор babaQga ( 6estak)
Публикувано10.09.06 20:51



лектуалната мисал.
Гледам те и виждам, 4е вса6тност ти се оправдава6, па мене ме набеждава6.Хитро, но нема как да ми убяга, мамин


И кво вика6 за другото долу,не ти стигна акъл как да ми отговори6 и само тва успя да драсне6,а?"Надяй се конио на зелена трева", ако мисли6 4е некои 6е ти вържве на глупостите и 6е ги вземе за 4иста монета.Изступай се от нафталина, бате, при нас тия не минават.И са кво , тръгнал си по джапанки в А" група/тук наро4но сам сгре6ил, да полу4и6, оргазъм!/, на4и, а?Мммм, 6ом оби4а6 да те кецат в интелектуален план, изотзадзе, давай, това му е майката

пално шест.Моем сам любезен, ма моем и да не сам.Нема шест пет.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.