Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 18.05.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Спрете да плюете злобни душичкинови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 05:09



Но този негативизъм - просто да псуваш и да викаш, че нищо нема да стане, е нещо, от което искам тотално да се откажа, а ако може, и хората, които работят покрай мен. Това мислене ми започна, след като се върнах от Щатите. Там видях как и бедният, и богатият благославят Америка.
------------

Както казва Георги Лозанов: "Ние живеем в думите." Всички обичат страната си - Америка. Оттам се тръгва. От нещото, което обичаш.
Щом Слави Трифонов може да направи нещо в тази държава, значи всички останали също могат. Разбира се, казвам го с усмивка и с огромно уважение към Дългия. Щом едни студенти в тази страна сега са продуценти, правят бизнес, значи някой нещо прави тук и за някой нещо хубаво се случва. А останалата огромна маса стои, "пцуе" и вика: нещата не са наред. Да, те не са наред, но просто няма кой да дойде и да ти ги оправи. Само ти



Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: Aз]  
АвторMУлe (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 13:21





А какво да правят злобните душички?
Те друго не могат да правят, защото са скопени.
Те не могат да направят това, което Слави прави.
Те не са годни.

Ама ти защо им обръщаш внимание?



Тема Злобни душинови [re: MУлe]  
Автор Чepнo Cъpцe (Сърце на Мрака)
Публикувано19.11.05 14:09



Ами всеки с мурафета си бре! Ние ще плюем и храчим по Слави и Америка, а вие ги благославяйте и им се кланяйте. Злобните душички като нас плюят, а робските като вас се кланят. Щом идеала ви за патриотизъм е Г-н Трифонов, следвайте го. Ама най-добре си вървете в Америка.

МРАКЪТ ТЪРЖЕСТВУВА


Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: MУлe]  
АвторзлoБeн:) (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 18:07



баси, феновете! Абсолютни ненормалници! Не могат да различат моята плюнка от тази на Слави.
Аз дори да се изплюя, едва ли някой ще забележи, начи моята плюнка е абсолютно безобидна, дори невинна...никому няма да навреди.
Но изплюе ли се Слави и то пред цяла Б-я, вие ,фенове, си мислете, че мед му капе от устата...амииии ....да ви е вкусно, кльопайте, наяжте се, после може и да се надрискате от този "мед" с учиндолски вкус!



Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: злoБeн:)]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 12:54





Не ме приемайте за адвокат на Слави, защото не съм.
Не ме приемайте за фен на Слави, защото не съм.
Но Слави има способности, които вие нямате и това го прави не винаги желан и прицел на злобни и негодни посредствени същества.
С такива е пълна Земята е и така наречената България-която всъщност е една географска област.
Съчувствувам ви.
Съчувствувам и на Слави,щото той прави предаванията си за такива като вас.


Негодния винаги ще си остане негоден , злобен и завистлив и ще е фон, на който ще изпъкват съществата с по добрите качества.
Ама много ви съчувствувам.





Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: злoБeн:)]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 13:02





На негодния и плюнката му е негодна!
Я се прочети:
"Аз дори да се изплюя, едва ли някой ще забележи, начи моята плюнка е абсолютно безобидна, дори невинна...никому няма да навреди. "

Плювко смотан...хе хе хе

Дори не можеш да плюнеш както трябва, а си дошъл тук да си казваш наплюнченото мнение.

Хе хе хе хе







Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: Aз]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 14:56



Ех, приятелю добре все пак, че не си се върнал от Саудитска Арабия. Сигурно щеше да искаш затвор и рязане на езика за тези които мааалко не са съгласни с общоприетото мнение. Би ли ми обяснил ти, дали смяташ, че всички хамериканци смятащи Джорж Буш за кръгъл идиот също са идиоти ?
Но да се върнем на Славчо. Виж, аз нямам нищо против Славчо да си прави парите и шоутата - нека го дават всяка вечер по телевизията, нека храни хората около себе си и семействата им. Но не мога да се съглася, войнствуваща простащина да се смята за нещо нормално и да не се реагира на това. Аз като обикновен гражданин на тази държава мога да направя две неща в този случай:
- да не гледам Славчо и компания
- да казвам какво мисля за него



Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: Aз]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 15:50



... и една малка добавка относно "бившите студенти": Ако бившите хипита в края на 70-те и началото на 80-те не бяха станали консерватори, а у нас "студентските бунтари" от началото на 90-те не се изродиха в безлични конформисти (справка - онзи от Новото време - даже името му не мога да запомня & Славчо of course), света, такъв какъвто го познаваме щеше да е по добро място за живеене.



Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: MУЛE]  
АвторзлoБeн (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 02:58



Така като те гледам, добре се впрегнал и запънал като магаре на мостВсъщност какво си? Кон да беше, поне когато те впрягаха, щяха да ти слагат капаци и да гледаш само напред. Магаре да беше, щеше поне с ината да впечатлиш, а така...ни кон, ни магаре...на такива и господ не може да помогне, затова ги лишил дори от прословутата пролетарска способност- да се размножават, т.е. едно нищо..
Като некф-о муле само за майтап ставаш!



Тема Re: Спрете да плюете злобни душичкинови [re: Aз]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано21.11.05 03:50



Незнам към кого ти е обръщението, защото това, което аз виждам е, че именно Слави е този, който плюе по всичко и всеки. А в Америка и аз съм бил. И знаеш ли? Ние тука муже и да плюем, но поне сме истински. Защо трябва всички да ти се усмихват, след като точно някоя от тези усмивки така ще се изхрачи след теб.... Предпочитам да кажа каквото мисля, а не да се крия зад фалшива приветливост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.