Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Бях на концерта в Пловдив...нови  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано12.08.05 17:24



никой, никой не може да бъде като Слави.
Никой не може да пее като него.
Никой няма неговата страст, неговия огън, неговия диапазон, неговата болка.
Концертът в Пловдив беше най-грандиозното шоу, което въобще съм виждала, а аз съм виждала много...:)))
Устата, Румънеца и Енчев, които загряваха публиката бяха изключителни. Смяла съм се и съм танцувала с кеф. А когато излезе Слави ....не, не, това не може да бъде разказано. Как реве като един цял стадион чували ли сте? Как крещят хиляди гърла?
Кукубенд бяха фантастични, Цецо откри същинската част на шоуто с такова невероятно соло, че побърка публиката, Лора пя с цяло гърло и бе страхотна, Светльо бе поразяващ, а Надя - финна, красива, елегантна, пя като богиня.
Но Слави, Слави няма друг като него и не може да има...да казвам ли какво ставаше на стадиона, да казвам ли как 16 000 души пеят и танцуват като един, забравили грижите си, и странно щастливи. Трябва да се видят лицата на хората. Защото Слави умее да се раздава докрай, умее да прави шоу отвсякъде, умее да поразява.
След шеметното над два и половина часа шоу, публиката бе оставена да крещи като обезумяла цели десет минути "още" ....и започна биса - още по-истинското шоу и още по-големия -купон - настръхвам като се сетя как Слави излезе отново, хвърли фанелката и запя с целия огън на душата си - досега не съм виждала 16000 души да полудяват така...И накрая когато коленичи долу пред публиката...
Както казаха Румънеца и Енчев - човек има два етапа в живота си , първо обича майка си и баща си, а след това Слави Трифонов.

Редактирано от temptress на 12.08.05 17:30.



Тема А стига бе!нови [re: temptress]  
Авторtech-fan (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 18:44



"16 000 души пеят и танцуват като един"
Wow!

Мила драга, аз съм присъсвтал на музикално мероприятие в Германия, на което имаше 1 500 000 души, танцуващи като един. Знаеш, ли какво значи да видиш един милион и полувина хора събрани на едно място в името на един единствен стил в музиката. Това са истински фенове. Заклети фенове!
На такава гледка, всеки музикант, колкото и опитен да е, би изпаднал в шок.

Никога не си виждала подобна гледка, на 1 500 000 души събрали се под звуците на един стил музика. Няма и да видиш. Задоволяваш се само със бате Славчо и 16 000, събрани на селския стадион. Много си евтина

Много си ограничена миличка. Светът не е Слави Трифонов. Никой не знае кой е Трофонов отвъд КПП Калотина!

Отвори си очите и погледни света докато си още млад човек, защото после ще страдаш МНОГО. Това не значи, че трябва да забравиш, че си българка, но 21 век е така. За да оцелееш, трябва да си широко скроен човек, с прогресивно мислене, и отворен за целя свят такъв какъвто е.



Тема Re: А стига бе!нови [re: tech-fan]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано12.08.05 18:53



с фенове на техното въобще не диалогизирам:)))Техното е баси тъпнята, бездуховност и скръб тотална.
Трябва да си пълне олигофрен за да се роботизираш до там, че да слушаш техно.
Нямаш струните, за да схванеш за какво ти говоря, чичо.

И не ми говори за Калотина и за света, мульо, дай боже всекиму да пътува колкото пътувам аз. Точно за това обичам Слави, защото много виждам и много съм видяла.

Редактирано от temptress на 12.08.05 18:59.



Тема Re: А стига бе!нови [re: temptress]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 19:08



"Точно за това обичам Слави, защото много виждам и много съм видяла."

И какво точно си видяла?



Тема Re: А стига бе!нови [re: Kroger]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано12.08.05 19:30



няма да ми стигнат мегабайтовете на дир-а докато ти обясня



Тема дай поненови [re: temptress]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 19:33



един пример, за да зная с кого си имам работа. Ти се изфука директно. Казана дума хвърлен камък. Сега няма как да се измъкнеш.

Била ли си на някой концерт в Сан Франциско например?



Тема Re: дай поненови [re: Kroger]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано12.08.05 19:41



Не, не съм гей, за да съм била на парад във Фриско :)))

Няма да почна да ти изреждам местата и събитията, ще обобщя обаче съвсем кратко най-трогващото ме в Слави - той е българин, българин, българин, българин...и това в него невероятно ме замайва.Така че не ми говори Фриско, Ню Йорк и тъй нататък, страст като на Слави няма другаде.



Тема Re: дай поненови [re: temptress]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 19:51



Аз те питах за концерт, не за парад.

"Няма да почна да ти изреждам местата и събитията"

Защото май няма такива.


"Слави - той е българин"

Знаеме, че е българин. Но българин, който е популярен с това че прави шоу по америкаснки стил. А по-тъпи шоу-та от американските няма. Тяхната цел е да промиват мозъците на хората, и така те да затъпяват.

Сега вижам какъв е ефекта, върху теб.

Ако става дума, сектата на Муун също събира по 100 000 души на някой стадион. И всички имат страст към вожда на племето.

Не виждам голяма разлика, между теб и тях!



Тема Re:нови [re: temptress]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 06:12



Колко си зле само. Представи си група мангали са се събрали, слушат и се кефят на мангалска музика - ето това сте вие. Ако можехте да се видите отстрани.



Тема Re: Бях на концерта в Пловдив...нови [re: temptress]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 09:51



Радвам се, че ти е харесал концерта в Пловдив. Но догодина ела да гледаш в Стара Загора какво става :) Над 25 000 напълниха стадиона и атмосферата беше много здрава! Ще видиш концерта по bTV.
Иначе няма смисал да се сравняваме с други страни и това какви концерти стават там. За мащабите на България това е почти максимума, който може да се изпълни. А за личността на Слави нека всеки си остане с мнението...:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.