Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 02.07.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: това е ОСТАРЯЛО бейби!нови [re: Hekф]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 17:21



Не мога да му го обясня, щото аз само като чуя за техно и бягам на едно място, дето се ходи по единично. Друга генерация, други идеали, друга музика, други наркотици.
На едно място бе споменал Стоунсите. Ама мъртъвците взеха, че възкръснаха !Даже чувам, че пак щели да правят турне.


Пожелавам му и неговите любимци да пилят по LP-тата толкова години.



Тема Re: Смех, смехнови [re: Hekф]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 17:31



Аааа радвам се че поне за това няма спор.
Благодаря за милите думи Некф.



Тема Re: това е ОСТАРЯЛО бейби!нови [re: Beco]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 18:15



Е, и аз не мога да му го обясня. А би било добре да можехме.



Тема Re:нови [re: Beco]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 18:34



Пич, съвсем сериозно - ако се разровиш из темите и мненията в нашия фен-клуб със сигурност ще попаднеш на мои мнения, в които букфално отпарям ушите на фенове за тфа, че проявяват нетолерантност и се опитфат да дискриминират антифенове. Ся сигурно съм изпуснал и някоя и друга дискриминираща тема, ама колкото съм могъл съм направил по въпроса за мирното и съвместно същестфуване между фенове и антифенове.

А иначе и доколкото тфа зависи от мен нещата са си съвсем коректни - антифеновете ни тормозят с хленченията си как, колко и защо не понасят Шоуто и Трифоноф, ние пък непринудено се шегуваме с тях и за тяхна сметка.





Тема Re: това е ОСТАРЯЛО бейби!нови [re: Hekф]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 19:45



Само веднъж съм ходил на подобна сбирка или парти както му казват и останах отвратен. Като убеден индивидуалист колективното подскачане на няколко хиляди души ме изпълва с мизантропия и ме кара да изпадам в дълбоки философски размисли за смисъла на човешкия живот. Онези от Woodstock поне имаха някакви илюзорни идеали а какъв е идеала на подскачащите не знам.

И тъй като си падам по сравненията мислено си сравнявам Carl Cox и John Lee Hooker. Приликата е само в боята - и двамата са печки. Спомням си едно DVD в което Джонито Лии Хукър и Ван Морисън правеха музика с едно 40 ватово усилвателче, китара и хармоника на брега на едно езеро и пееха Baby please don't go, а на мене ми капеха сълзи от очите, докато слушах. Мама му стара явно одъртявам ....



Тема Чудно...нови [re: Hekф]  
АвторHиkф (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 03:45



Ае Некф, точно тва с "отпарянето на ушите на феновете" не мога да разбера у тебе. Веднъж се почудих защо защитничиш на антифеновете като ти сам се бараш фен на Слави. Някои антифенове спамват клуба с такива плоски темички, че не заслужават никаква толератност от наша страна. Странна птица си. Антифена не можеш да го промениш с чистосърдечие според мене, щото сред тях няма читав човек, до един са комплексари. Затва с техните камъни по техната глава. Иначе, Некф, ти си своеобразен стожер на клуба. Раздаваш оценки кой колко багаж носи на последния етаж, компетентен по всички въпроси. Що не станеш направо админ на нашия клуб?



Тема Re: Смех, смехнови [re: Hekф]  
АвторУ! (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 04:06



Ами хайде тогава, зарежи ни щом толкова малко ти остава да го направиш. Крайно време е да се установи краен и траен консенсус, а не ти да си на всичко опозиция, независимо какво е то. Определено не е това най-добрия начин да се разбива скуката като се правят такъв род просташки провокации, каквото по същество е самото шоу.



Тема Re: Бях на концерта в Пловдив...нови [re: temptress]  
Авторti-ti (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 13:39



Драхти тъпият спор, момчета и момичета!
Само тези, които не са били на концерт на Слави и компания могат да отричат невероятно силното и качествено изпълнение от сцената! Той, по-точно екипът му, прави страхотни концерти!
Ами като не му харесва на Сульо и Пульо - ДА НЕ ГЛЕДА! Ама е срамота и грехота, както казваше баба ми, да отричат моженето му и да сравняват 16-те хиляди с милионите в Сан Франциско, т'ва са тъпотии!!!
Ами това е България, само България! Ако дойдат 1 500 000 души на концерт, кой ще ти сготви у вас, бе, пич?! Ами толкова е населението на цялото софийско поле, вероятно...
Хубаво, нека има в чужбина концерти с милионна публика, ами веж с колко пари се правят?!!?
Как си бил наредил сцената спрямо стадиона - мен ако питаш - наредил ги е както си желае! Толкова хора работят за него, включително на длъжности за които и не се сещаш, че сигурно знае при коя ситуация колко хора да очаква, до +/-10души...
Такива ми ти работи!
Спорите си, колкото да се намирате на работа...

Слави прави великански за мащабите на България концерти, като за световно ниво.
Дай да поспорим кой друг БЪЛГАРИН прави такива.
Не, не такива, а на 1/10 от неговите!



Тема Re: Бях на концерта в Пловдив...нови [re: ti-ti]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано10.09.05 19:01



Искаш да кажеш, че хората нехаресващи Трифонов са сульовци и пульовци?



Тема Re: Чудно...нови [re: Hиkф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 21:12



Не можеш да разбереш, защото не правиш разлика между отношението "ебаси тъпнята е тфа дет си го написал" и "забранявам ти да пишеш в нашия фен-клуб защото си тъпак". Второто е нещо, което - поне според мен - е абсолютно недопустимо поведение за едни широко скроени хора, каквито смятам, че сме ние феновете. Излагаме се, баси.

По ред съображения, които не възнамерявам да обсъждам с когото и да било не искам да ставам модератор. Не че някой ми е предлагал да ставам модератор, но дори и да ми го предложат любезно, но категорично ще откажа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.