Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: NOASET]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 11:44



Мунчо, Мунчо, бедно ми изстрадало идиотче - ако голямото ти родолюбиво и патриотично сърце така обилно кърви при мисълта, че някой ЕВЕНТУАЛНО би си купувал хляб говорейки на турски то как ли се чуфстфуваш когато всеки ден гледаш и слушаш да се говори на чист и неподправен турски език по Нашата Българска Национална телевизия? Ммммда, направо не ти завиждам на болките и страдания.

Ами поплюфко си, няма кфо да ми се обиждаш





Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано29.06.06 20:38



Уча се от "тфоето шоу"-"шоуто ти" с това се занимава плювни,дрисни,промиване на мозъци и проституции!И въобще не се обиждам,Сульо-присъствието на подобни фьенове не ме обижда-за всеки влак си има пътници,само на многострадалния ти отдавна изфирясал мозък мога да се зачудя-по-точно на липсата на такъв...
П.П.Кое те кара да си мислиш,че можеш да направиш разлика между обществена телевизия и множество частни?И колко малцинствени групи,които нямат новини по БНТ ще подскочат,че не може само едно-единствено малцинство да има "привилегията"новини на майчин език?А циганите,а евреите,а арменците,а гърците?Или в България има само българи и турци?А не са ли всички български граждани ?

Редактирано от NOASET на 29.06.06 22:07.



Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: NOASET]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 23:28



Е, нали от няколко дни насам точно тфа казвам - толкова да имаш желание да кажеш нещо смислено и толкова да не можеш.





Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано29.06.06 23:46



Между другото, понеже двамцата с Неосет не се разбирате, да внеса малко яснота по въпроса за турския език в България, чрез един пример:

в далечна САЩ има два официални езика: английски и испански. Дори на банкоматите има написи на испански. Обаче, въпреки това, никоя медиина звезда не би си позволила да пропагандира от телевизията: купувайте си хляб на испански, понеже мексиканците ще се ядосат и токувиш отцепили цял Тексас.

Преди време имаше некви мексиканци, дето развяваха мексикански знамена, защото Буш решил да изсели всички незаконно пребиваващи мексиканци от територията на САЩ. Полицията дошла, прибрала протестиращите в полицейското, взели им знамената, и ги екстрадирали за Мексико по бързата процедура.

Така се прави.

Редактирано от Kirinlchiban на 29.06.06 23:48.



Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 00:02



Тряй ся - тфойта вече я чухме. И за великия Дик Чейни, дето ся обаче щели да го съдят щот май прекалил с величието и за американските съдии без грам чуфстфо за хумор, дето като им кажеш "Гусин съдия, ама моля ви се, кфо смешно има в аферата Уотъргейт та да се прави скеч по тая тема" и тутакси те пращали да бачкаш с негрите.

И накрая кфо - патки. Така викаш се правело, а? Смех, смех





Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Hekф]  
Автор Kirinlchiban (бохем)
Публикувано30.06.06 00:12



Ми ако не ти харесва САЩ, ще ти дам друг пример: иди в Испания, в град Лакоруня (провинция Баския), и кажи по телевизията: От днес, всички баски да купуват леб на марокански, защото мароканците ще отцепят Сантяго де Компостела.

Да видим дали после ще се върнеш здрав и читав в България



Редактирано от Kirinlchiban на 30.06.06 00:24.



Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Hekф]  
Автор NOASET (poznat)
Публикувано30.06.06 01:31



Ма погрешна ти е представата за хората,бе Мунчо!К'во значение има дали е смислено или не това,което съм щял да кажа/според тебе/и дали съм го казал и дали си го разбрал-така както съм го казал?Ние те разбрахме,че си фьен и полагаш титанични усилия да защитиш идола си от всек'ви нападки,но ти защо не разбра,че в тоя клуб фьеновете нещо хич ги няма никакви-и то от месеци?Според тебе на какво се дължи това им дълготрайно отсъствие?Само не ми казвай,че имало нещо общо с анти-феновете-такива винаги е имало,но имаше и много фенове.Сега къде са те според теб?Всичките в чужбина ли заминаха или почнаха да си купуват хляб на турски?




Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: NOASET]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 13:01



Докато Шоуто продължава да се излъчфа абсолютно нищо друго няма значение - нито тфа което ти си написал (или си искал да напишеш, но не си успял да се изразиш достатъчно ясно), нито тфа, че напоследък се налага да си общувам с хора като теб и ичибанския.

И недей да ги мислиш феновете - от една страна нямаш с кфо да ги мислиш, а от друга... хех, нали не си въобразяваш, че феновете - проумели в тфа, което си написал страшната истина за истинската природа на Слави Трифоноф и неговото Шоу - фкупом и дружно са се отказали от порочната си страст и са станали не-фенове? Споко, тфа че напоследък малко хора посещават форума просто означава, че не са фсички малоумни (като теб и ичибаницата) и скучаещи (като мен) да си хабят сфободното време по разни форуми.

А иначе... доста е жалко и тъжно уж интелигентен и образован човек като теб да не може да каже две смислени приказки.





Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Kirinlchiban]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 13:16



И на двете места - и в Щатите и в Испания ако се изтъпаня по телевизията и започна да раздавам акъли и идеи (които никой не ми е искал) как хората да си запазят етническия мир като примерно си купуват хляба на разбираем за региона език ако въобще ми обърнат внимание то ще е за да ми се изсмеят, че говоря пълни глупости.

Но виж ти можеш да пробваш да поговориш на сръбски в Косово. Тутакси ще станеш център на едно много специфично и доста болезнено внимание.





Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: Гeoprиeв]  
АвторБeзимeнният (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:02



Ччч,пич.Не мой така бре.Дори псувните требе да са елегантни.Иначе ефекта е обратен.Злобата не е нужна никому




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.