Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 25.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: Гeoprиeв]  
Автор berzovento (непознат )
Публикувано01.08.05 23:54



Браво, точен мъж! Не съм гледал това, за което пишеш (въобще не гледам този платен гъзолизец и слагач), но ти вярвам напълно, че е било така. Поздравявам те и за прозрението ти за БиТиВи (провиват мозъците на хората повече и от Канал-1). Призовавам всички честни хора в България да гледат СКАТ.

Поздрави



Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: berzovento]  
Авторwonder (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 13:49



не гледах това шоу, ама щом и най-големия защитник на плешивия - бате ви Некф(в двете си разновидности - зелена и черна) - няма смелостта да дойде и да ви реши проблемите, дето сами си ги правите, яка ще да е била свирката :)



Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: Гeoprиeв]  
Автор Fenka na Elena Yoncheva (непознат)
Публикувано08.08.05 16:59



Абе и аз чух разни позорни неща за това издание на предаването, но някак си не се очудих, все пак Слави е това!



Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: berzovento]  
Автор Fenka na Elena Yoncheva (непознат)
Публикувано08.08.05 17:04



Абе хубава програма е имат СКАт, ама като почнат тези предавания тип Здравословно и разни теле-лечения...цък!... следващата програма, моля!



Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: Fenka na Elena Yonch]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано09.08.05 10:16



e kakvo kato e slavi? pravi svirki choveka i tva e. nali se seshtash che ako i ot btv go mahnat sledvashtia efir mu e skat



Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: Гeoprиeв]  
Автор Глyxия пaтok (Hairy Cheek)
Публикувано15.08.05 22:29











Тема СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Гeoprиeв]  
АвторBoлeн Cидepoв (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 03:11



АТАКА,ПОБЕДА! АТАКА,ПОБЕДА!

СЛАВИ Е ЧИФУТ,РОСЕН ПЕТРОФФ Е С РЯЗАНА КАРАБИНА!

ШОУТО НА СлаГи = КУРВИ НА ДОГАН!



Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Boлeн Cидepoв]  
Автор Глyxия пaтok (Hairy Cheek)
Публикувано18.08.05 04:02











Тема Re: Слави направи свирка на Доганнови [re: wonder]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 13:52



Браточка, рядко се случфа да не взема отношение относно по-напращелите ви болки, но в случая напразно споменаваш името некфо. В смисъл на хората, които са блъскали яки чекии докато са си представяли как Слави гълта жежкото доганско семе и медицината не може да помогне, а аз съотфетно и съвсем логично съм пас. А и кфо да коментирам за Слави - Слави и сценаристите (доста неуспешно и неубедително) решиха да се правят на строги хъшове, но си намериха майстора. В смисъл колкото и да е отворен Слави смятам, че май му приседна "откровеността" на Доган.

Имам прочее некф спомен да съм коментирал случая, но може и да не е в този форум. Както и да е - аз също съм потресен от безочливостта и наглите откровения на Доган. И в същото време ме обзема и почти страхопочитание - баси, Доган толкова дълбоко ли се е окопал във властта, че никой вече не може да му каже копче. Кфото щеше си представяйте, но само човек, който букфално държи бая държавни мъже за топките може да си го вади и да го размахфа по ТОЗИ НАЧИН. Ей го - отново и пак е във властта. Големите в кавички политици като Костоф за още четири години ще преживят на празна ясла, а политически манаф (тук е без кавички) като Дoган пак си опече работата. Аферим, Доган ефенди - наеба им мамата на всички дет се мислят за големи акули в политиката, ама пред теб са направо като крехки агънца.

P.S. Редки и са случаите, когато не мога да открия и сянка от намек за нещо отдалеч наподобяващо повод поне за весело намигане, ако не за смях. Е, този е един от тях.



Тема Re: СЛАВИ Е КУРВА НА ДОГАНнови [re: Boлeн Cидepoв]  
АвторГeoprиeв (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 14:45



Щом е с рязана карабина, предполагам че и двата й пълнителя отдолу са свалили.
А и ако е на предпазител!
Пълна безопастност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.