Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 27.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Жълтото шоу днес обвини жълтите вестници :)нови  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано18.05.05 22:37



Брава, Слави, браво!
След като 4 години нарича председателя на НС педераст, днес Слави се оплака, че нарекли майка му някак си.
Явно, рейтинга пада - да действат адвокатите!



Тема Re: Жълтото шоу днес обвини жълтите вестници :)нови [re: NikB]  
АвторTaлacъм (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 22:54



Подкрепям те напълно.Много пъти сценаристите на Слави се гавреха с определени хора.Примерът с Лили Иванова и Данчо Соколов вече е банален.Поне най-накрая си вдигна рейтинга.



Тема Re: Жълтото шоу днес обвини жълтите вестници :)нови [re: NikB]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 01:04



И аз щях да пускам подобна тема. Откакто е тръгнало това шоу е на ръба на закона и злоупотребява със свободата на словото при една демокрация, извличайки печалбите си изцяло от това, а сега обвинява други, че правели същото. Ще подкрепя завеждане на дела от всички срещу шоуто му.



Тема Re: Жълтото шоу днес обвини жълтите вестници :)нови [re: УУУ!]  
АвторУyyyy я (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 01:07



Жълтите вестници му вдигнаха рейтинга-това е истината!



Тема Re: Жълтото шоу днес обвини жълтите вестници :)нови [re: NikB]  
Автор oldy2 (непознат )
Публикувано19.05.05 11:27



мдааааааа, 20.30 е по-праймтайм от 22.30, аз така и не го гледах, писнало ми е слави да пуска тъпи шеги на чужд гръб и да се изкарва най-големия патриот. честно казано, гледката росен петров да фамилиарничи от диванчето беше достатъчна да разкарам "шоуто". да живее дистанционното!



Тема Да, но в сряда запя нова песен :)нови [re: oldy2]  
Автор NikB (любопитен)
Публикувано19.05.05 11:39



Май си го пропуснал - бях решил да гледам новините по К1 (докато хапвам), но като видях Слави и чух въведението му - първо реших, че се кооперира с сходните жълти вестници.
Оказа се, че ги критикува - все еедно гарван на гарван да извади окото.
По едно време и Милен Велчев се обади (предизборно) - да не би да е било на живо предаването? Много се съмнявам - сигурно си е шоу, уж че МВ се е обадил, а те са го търсили - знам ли и кой ти казва?


А да питам: 20% от гледащите ТВ гледат Слави ли? Че то е много малко.
Ако е така:
В Бг, навярно 40% хващат само 3 програми, оттам средно идват 40/3=14% и какво ? - от останалите 60% само 1/10 гледат Слави (ами то винаги на 1/10 от програмите има реклами и ако хората поглежат Слави през рекламите - ето ти ги 1/10).



Тема ха ха хареса ми "неочакваното" включване на Велчевнови [re: NikB]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано19.05.05 12:00



режисьорката, ПРЕКЪСВА Слави докато той си говори с Петроффф ... викам си, тая е самоубийца бе! Обаче Слави с благ глас се интересува що е бил прекъснат

Велчев ви търси... а а а, министъра, ми дай да го чуем ... министъра и неговия загрижен и потресен глас вече са в шоуто.

и днес, жълтите Труп и 24 гафа, дето принципно, като има футболен мач в 18 часа, не го отразяват, щото печатат в 19 часа, днес пространно ни информират за джихада на Слави ... едно такова чувство на НЕрежисираност остава ... сиктир от тука бе, Славчо! С твойте камъни, по твойта глава.

колкото до жълтите парцали, те са възможни благодарение на феновете на Слави ... 80% от тях ги купуват. Вервайте ми. Параграф 22, а?

Имаше едно страхотно есе на Карбовски за жълтата преса, от което мисля, че са краднали и сценаристите на Слави /като идея/... та есето на Мартин беше с класа, самоирония и стойност ... а това произведение на Слави е ... пошличко



Тема Re: Да, но в сряда запя нова песен :)нови [re: NikB]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 15:54



Критикува ги - че продавали това, което се търсело. А нали и той прави точно това - продава боклуците, които се търсят - чалга, простотии, едно-друго. Още навремето, когато беше в Каналето обясняваше как, понеже не се търсели стойностни неща, а простотии, и той това щял да предлага за в бъдеще. Целият му "успех" се дължи точно на това. Той даде проблем с проституцията и наркотиците. Няма никаква разлика между това и това, което той предлага. Проблемът е, че си вярва с това, което каза в предаването и въобще не вижда себе си. Затова чакам и ответен отговор спрямо него и така боклуците взаимно да се унищожат.



Тема Re: Да, но в сряда запя нова песен :)нови [re: УУУ!]  
АвторAБB (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 17:31



Лайнарът си направи и реклама - щял да даде парите на дом за деца!
А защо не помогнеш на децата от джоба си, а не от чужди джобове?
Не, че поддържам платените клевети по жълтата преса, но първият простак да съди подражателите си - е това е прекалено!



Тема Re: Жълтото шоу днес обвини жълтите вестници :)нови [re: NikB]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано19.05.05 17:32



Славито си вкара такъв автогол снощи, че сам не се усеща /нали си е тъпичък/. Пак го използваха предизборно. Е, ще му бутнат някой и друг лев, халал да са му! Ще се радвам, ако "случайно включилият се министър Велчев/ провери и доходите на шоуто /в частност на самия Трифонов/! Наистина е срамно за нацията да бъде манипулирана от най-низко падналото жълто предаване. Май му изтича времето.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.