Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема STAR ACADEMYнови  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано15.04.05 20:52



току що си включих ТВ-то да погледна какво са направили българите..

БАСИ, КВИ СА ТИЯ СЕЛЯНКИ ДЕТО СА ГИ ИЗБРАЛИ??

И ми е много интересно как един човек може да говори с незнайно какъв акцент и после да пее без него.

Вие какво мислите?



Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: Cлaв]  
Автор MУTPA ()
Публикувано16.04.05 11:44



Ама ти и ТВ ли си имаш бе? Хехех! Спестил си значи от социалните, а?

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: MУTPA]  
АвторKУMБa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 21:02



Какво е това ???Не мога да разбера защо пишете за тази тъпня и то тук-тия ако са конкуренция на бат Слафчу,аз съм трамвай!!!!!



Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: MУTPA]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано16.04.05 21:19



Мутра,

ако прочетеш внимателно повечето ми теми тук, ще разбереш, че съм голям.. ама много голям фен на "Фабрика Звезд" по ОРТ.

Е те точно това и тук се опитват да направят. Лошо няма. Още е рано да се каже какво ще стане и какво не.

Ама като пуснат ТВ-то... нещо много лошо ми стана от тъпите им лафове и особено от акцента... нищо де. И тях звездоманията започва да ги тресе..

Иначе за моя стандарт има да си мечтаеш
Мутренска му работа



Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: Cлaв]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 13:24



Хааа, батка - абе казвах ти аз, не е да не ти казвах, че Стар Академи В БЪЛГАРИЯ ще е същата редка бозица, кфато беше и БигБрадър В БЪЛГАРИЯ.

Не е проблема в идеята - хубава си е идеята за Хората Които Стават Звезди пред очите ни. Проблема е в БГ реализацията.

Но... паживьом - увидим (както казват братушките) Що ли аз лично хич не съм оптимист за СтарАкадеми (на за друго, ама шегаджийската версия на Господарите - Хора стават за резил - ПАК е по-интересна и смислена - що тъй?)





Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: Hekф]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано18.04.05 19:57



ПОПРАВКА: поживем - увидим

А за другото - чакай малко де. Бързаш. Все още е много рано да се говори каквото и да било. Сега изказвам само първи впечатления.

Друго ми прави впечатление за руския вариант - там логопедите яко блъскат. Хора от къде ли не идват и никой не говори с акцент. Нямам нищо против всеки да си плямпа както му се ще и както родителите му говорят, ама в ефир... не върви. Като ги бях избрали да им бяха отделили поне месец за правилно произношение и говорене, че за резил стават с ме-кане, я-кане и не знам си още какво.

Когато започне по руската предаването ще ти кажа да пуснеш да видиш за какво става дума...



Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: Cлaв]  
Автор Sgt. Moody (GanDy)
Публикувано18.04.05 22:38



Тука му е мястото за един виц дето Слави ( Трифонов ) беше казал в ефир. По памет е :
Г-н Зурло Зурлев загасва телевизора си като преди това бил пуснал на Новата телевизия, и отишъл на балкона. И започнал ту да гледа хората, ту звездите и така непрекъснато. Жена му се учудила и го попитала:
- Защо правиш така - ту гледаш хората, ту звездите?
- Ами гледам хората, гледам звездите, ама колкото и да ги гледам, хора не стават звезди.



Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: Cлaв]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 22:44



Попрафка, а? Айде, бе - така ли верно казват братушките: "поживем"? Не, батка - братушките казват "паживьом", друг е въпросът как го пишат.

И къде ме видя да бързам? Интересно - знаеш как се пише, а не знаеш (май) кфо значи тфа "паживьом - увидим". Но - помни ми дума - ще паживьом, ще паживьом и накрая пак ще увидим семпла бозица. Защото организаторите на нашта СтарАкадеми въобще не гледат сериозно на нещата. Не си дават никф зор. Направо ги усещам как разсъждават: "Що пък да си даваме зор? Ще вкараме едни хора в една къща, зрителите така или иначе няма къде да ходят - ще гласуват за тях и... абе Шоуто ей тъй от само себе си ще стане".

А че стават за резил т.нар. "таланти" - стават. Ама мйекането им е по-малкия проблем. По-големия е, че хич ги няма в пеенето.





Тема Re: STAR ACADEMYнови [re: Hekф]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано18.04.05 23:07



все пак за пресети хора става дума....

Она дето се прави на Елвис ми е много смешен....

Един такъв с тесни рамене и широк ханш и в истинския смисъл грачи


за руския... то и ние по един начин говорим, по друг пишем :)



Тема Re:Що?При Слави няма ли селянки?нови [re: Cлaв]  
АвторБyдa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.05 00:01



И при дядо Славчо е пълна селяния ако не го забелязвате.Разхождат се там едни.........и са отдалиеко и говорят на миеко.Па и чалга попяват.Ебати гнусотията!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.