Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 27.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Успех на Светозар и Любенанови  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 20:26



(тфа са моите фаворити)



Тема Re: Успех на Светозар и Любенанови [re: Hekф]  
Автор baba Qga ( 6estak)
Публикувано05.04.05 19:02



да ти кажем тигреаз залагам на торбалан-а на Светлио;)

Aхмак лозе копае, ЮНАК Вино Пие!!!

Редактирано от baba Qga на 05.04.05 19:03.



Тема Re: Успех на Светозар и Любенанови [re: Hekф]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 12:31



Некф, не ме пуща ни дирот ни друг сайт, дееба.
помниш ли ме?



Тема !!!нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор Дpyrapkaтa Mиxaйлoвнa (вълшебница)
Публикувано11.04.05 13:11



хехе
въпросът не е адресиран до мен, но...
ти си незабравим...



Тема Re: !!! [re: Дpyrapkaтa Mиxaйлoвн]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc_ (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 13:14



Мадам, честта е моя, позволете!
поздрави!

.......

Некф, друже най-първи и незабравим образ такъв за мен, позволи да се изкажа на твой постинг.


Аман, дееба, оня ZA ми запрещава кукитата и сайта ме брои за никой. Което си е така междувпрочем, трябва да призная, мдааааммм…
Пусто опистело, немам отворко-компютарджия около себе си, та се потим с шибаните настройки на софтуерите, дееба джамците безподобни…много ме спичат проклетите настройки и яко ме изумяват, изумяват още слисват окончателно!
Фак!

Чувай да ти реда, много съм ти учуден, че не те виждам при сайта на Шоуто. Много си инат, да ти призная! Или характер е по-точната дума за инатлък?
Как па не намина, верни приятелю, просто ей така поне за едното здравей?

Аз дира знаеш силно уважавам, но много ядове ми образува преди време, та ми държи влага.
Речи с 2 лафа как си, как поминува тукашният народ, има ли свежари, понамирват ли се тъпи парченца и кухи лейчици; или каквото друго ти е кеф на теб самият.

Аз също арешех Светозар. Плюс още Казакова.
Любена уж тънкоталийна дама, баш кфито арешем, но нещо ми не лепна.

Но то си така открай време – вкус приятел нема.

Има ли го Черниот френд, Некф?
Припомни ми тоа-оня, че съм затъжил некфо.

Желая много радости и на теб и на всички, които ме помнат с добро.

ТРУПОНАРЕЗЕНинс

/ а бре, тоа текст ше ли прескочи жицата?/



Тема Бате ТРУПЕ!!!нови [re: TPУПOHAPE3EHинc_]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано12.04.05 17:44



Жив си! Друго ми не требе да знам. Ей (викам си) затри се тоя човек и никф вече не се мярка тъдява. Пък ти на Дира си държал обида, не на нашто скромно форумче.

(ZA си има чалъм - не че съм некф спец голям, ама и аз ядове брах (с дирката и не само) и реших да се бронирам със ZA, та мога да ти обясня защо и как ти пречи на лафа тоз ангел-пазител и как да се отприщиш).

За сайта на бат Слав - опитах се. И във форумите и в чата, ама така и не можах да се почуфстфам комфортно. Хем фен съм (знаеш), ама некси по-зле ми беше и от като да съм на гости. Не е от инат, ама га че ли по-добре ми е тука да съм Некф (с букфа главна), отколкото там - некф.

За хората тъдява - виждаш как е. Като на всякъде - свежарите са кът, злобата и завистта с лопати да ги ринеш. Ама все още надделяваме - къде с добро, къде с майтап, къде със лаф убийстфен. И кфо да ти кажа, друже - ние ли остаряваме, хората ли се развалят, ама и кухите лейчици вече не са като едно време, не само жените и колите. С тия новите умстфено едноклетъчни ни лаф можеш да направиш, ни майтап - съвсем са ме измъчили. Черния го уволниха (от сайта туриха официален модератор) и не се е мяркал скоро. От пичовете сфестни май само абетора и КМЕТА НЕТСКИ са останали, ама са все така бетон и сила нечовешка. Сполай им че ги има.

На тебе поздрав най-сърдечен (пак добре че се сетих да си видя темата, че нямаше и да разбера, че си идвал). Ей, некси ми стана леко на сърцето като те видях...

Айде - пък ти идвай по-често. Ако е само заради ядовете със ZA - ще помогна

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Бате ТРУПЕ!!!нови [re: Hekф]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 08:44



Некф,
най-първи и верен френд!

Радвам се, че ме помниш!

Как допусна скверната мисъл, че тукашните форумци биха могли да ме угнетят?

Напротив!

Спря ме само и единствено моята гъзоръка ламерска лузърска природа по отношение на настройване на софтуерите.
Като ми се случваше по 10-15 пъти да опитвам да кача 2 реда тект безуспешно – съвсем естествено бе да ми писне.

Когато съзнах, че защитната стена и антивируса ми правят тези номера, беше вече късно.
Бях се приютил в уюта на други сайтов, които не искат чак толкова много нещо от комповете като кукита и прочие.

…..
приятелю, защо така си пропуснал да ми речеш едно “хай, копеле” като си бил на словишоу.ком?

аз знаеш ли че имах период да питам за теб?

Не ти се натягам, а само заявявам привързаността си към теб, Некф.
Малко са хората днес, които едновременно са готини, мъжкари, чувствителни, с чувство за хумор; и то забележи – без да звучат лигаво и педерастки.
Ти си ми точно такъв и затова не се свеня да отправя добра дума.

Благодаря за отправената отзивчива покана, да ми помогнеш с ZA. Няма да се възползвам, обаче, щото представа нямаш колко съм схлупен. Разкошен хелп има моята професионална версия, а аз се изумявам на шарените джамци досущ ескимос пред црън арапин, дееба.

Или давам на приятели текста да ми го качат от техни копове, или спирам стената за миг.
Сега като ми стъпи отворкото-копютърджия, ще му наредя да го маане изцяло, дееба. Но се сещам, че без него ми нагазват системите едни троянци ли, ебем ли го какви точно гадини, та…

……
Некф,
Много те ценя, така помни.

Исках да понапиша нещичко, но бях стъписан от ордите малоумници плъпнали по този готин форум.
Знаеш, аз с удоволствие ипросто за спорта, зачиствам армии от малоумници тъпи парчета и кухи лейки. Но точно днес съм много тъжен, друже и неам нервички. А и разбрах голямата истина, че природата празно не търпи. На сека сгазена празна кратуна, природата праща нови най-малко две. Баланс, какво да се прави.
Но некой път ще ми се допие кръвчица, и ще сгрухам по празните чутури дестмина кохорти от малоумничета дато целодневно плюват по едно толкова свежарско нещо като Шоуто.


Ще попрочитам твои постинги. Нека ако некой френд съзре това – се чувства поздравен от мен.
ВСИЧКИ!!! до един помня, Некф, честно.
Някои прозвища ми бягат, но спомена за личностите ми е неизтребим. Славя се със слонска памет, ако не помниш, друже.


Сега те оставям с пожелание за приятен ден и секфо готино да те спохожда!!!!

ТРУПОНАРЕЗЕНинс




Тема Re: Успех на Светозар и Любенанови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано14.04.05 19:08



Ей ти жив ли си бря? Де се затри като стара пара?

Да се обръсна или не?Това е въпросът.


Тема Re: Бате ТРУПЕ!!!нови [re: TPУПOHAPE3EHинc]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано14.04.05 19:13



Липсваш друже - ей тфа е истината.

Липсваш ми на мен - с подкрепата си, със свежестта на изказа си, с дълбочината на разсъжденията си и най-вече с гледната си точка за нещата от Живота, която често е била различна от моята, но още по-често ме карала да се замислям над истинността на неща, които до преди това съм смятал за несъмнени

Липсваш (вярвам) и на останалите свежи пичове (по същите причини)

Липсваш на изстрадалото ни (и изстрадано) форумче (което некси започнах да възприемам като мой нетски дом) - с легендарната острота на инструмента си трупонарезен и с хирургическата точност и прецизност на разреза (респект!)

Липсваш дори на кухите лейчици, семплите кореноплодни и емоционалните лилипутчета (макар те да не го знаят) - с болезненото за тях, но пък неоценимо поучително и полезно мозъчно сътресение, който им се случва когато се сблъскат с човек толкова категорично и безусловно авторитетен като теб. Верно си е - един научиш на обноски и тутакси двама нови неграмотници тичат да запълнят мястото, ама по-важен все пак е тоя единия дет ще те помни довека с доброто, което си му направил като си му наместил мозъка в чутурата.

Липсваш, копеле - пък ти си знаеш най-добре.

...

Колкото до ZA - нужен си е. Нещо повече - задължителен е в днешните размирни времена, когато всеки нещастник с компютър има средствата и възможностите да ти влезне в компа и да си прави кфото му скимне - къде за личен кеф, къде със злонамереност целенасочена. Обаче... проблемните опции в ZA, които спират лафа в дира може да ги смяташ за безопасно ако ги изключиш. До колкото може да се разчита на личния ми опит в тия неща - проверено е.

Ще обясня пък ти ако не смееш сам да ръчкателстваш - покажи ги на специалиста, комуто си доверил да се грижи за звяра ти компютърен.

От основния екран на ZA, в менюто Privacy, в раздела Cookie control се натиска бутончето Custom и се сетват опциите както следва:

Block session cookies - изключено
Block persistent cookies - изключено
Block 3rd party cookies - включено
Disable web bugs - включено
Remove private header information - ИЗКЛЮЧЕНО
Expire cookies - изключено

(където "включено" ще рече, че има чафка в съотфетната кутийка, а "изключено" - че няма чафка)

Препоръчвам ти Norton Antivirus 2005 (хех, сетиха се пичовете симантешки, че и троянците са също толкова зловредни, колкото и вирусите и НАЙ-СЕТНЕ добавиха възможността да ги лови антивирусната още на влизане)

Препоръчвам ти и да преминеш на браузър различен от InternetExplorer (ако вече не си го направил, де). Аз лично се прекланям пред създателите на Операта - вярно, платена е, обаче си струва всяко центче, която съм платил за нея. ОгненотоЛисиче (Firefox) също го бива и е готино, но има още трески за дялане.

А на специалиста си можеш да го помолиш да ти спре абсолютно всички сървиси уиндоуски, които не ползваш - едно че хабят ресурс безценен, друго че отварят вратички на вредителите.

Ей тъй между другото да спомена да си имаш едно наум дали говоря смислено - вчера са ми идвали вкъщи да инсталират новия интернет (хех, доживях и аз да имам домашен нет заслужаващ да се зове "интернет достъп"). И спецовете (гарантирано майстори, не спецове в кавички) се опитали да ми активират нета, ама нъцки - въобще не успели да пробият стоманата и бетона, с които се пазя. Сметай колко съм нахитрял напоследък щом спецове затруднявам.

...

P.S. Надявам се пак ще лафим. Може и при Славито - щом и ти си там може би няма да ми е толкоз терсене

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Успех на Светозар и Любенанови [re: KMETA HA HETA]  
АвторTPУПOHAPE3EHинc (Нерегистриран)
Публикувано19.04.05 09:48



Некф,

Много ме трогваш, човече!
Кълна се!

Под пара съм и само бързо минавам да ти обявя Великото си Уважение и респект пред светлата ти същност, френд!
Текста ще го пусне едно мое блонди неопитно в дир-сърфа, то позволи и тук да изразя огромното си почитание към КМЕТА НА НЕТА!

Господин кмете, с вашият ник отново злоупотребих за малко. Той вняса силен стрес в средите на неприятеля и ги кара да изтръпват от въпроса:” А бре, тоя дали не е Господарят?”; и така следва помирението с вразите.
Много удачен никнейм, господин Кмете!
Завиждам благородно!

….
Некф,

Кмета на Нета,

Оставам ви в пожелание винаги да бъдете Синове на Светлината!,
Разбира се, каки се пипат и на тъмно, ако нема друг начин.
Но нали требе да осветяваме под полите?
Хе, задавам риторични въпроси.

Ваш голем приятел - ТРУПОНАРЕЗЕНинс





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.