Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема относно Евровизия мога само да кажа, че  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано14.02.05 17:53



Слави е един истински достоен мъж.

И е супер секси.

Слави, обичам те!



Тема Re: относно Славинови [re: temptress]  
Автор влъxвa №1 (1 от 3-мата)
Публикувано14.02.05 19:12



Колкото и да вниквах до този час в проблема, тук поставяш морален проблем.

Достойно ли е - или не.
От такава, чисто морална позиция, Слави издиша. Най-малкото заради това, че другите 9 финалисти не оспорват: сами са взели решение за участие, сами знаят предварително дефектите на СМС-гласуването (най-добре ги знае самият Слави с фирмата си "Призма интерактив" АД), предварително са преценили рисковете.
Като изкушен от правото, виждам и друго: Слави е подписал декларацията за участие (с която гарантира с името си, че ще пее на живо, плюс други неща). Отмятането от думата, да не говорим - от подписа, е доста византийска работа.

С което казвам: не, не е достоен мъж.
Може да е прав, но в никакъв случай - достоен.

Ако да речем Устата го бе направил, това би означавало, че е разбрал за SMS-технологията в последния момент и достойно се отдръпва. Което просто не може да се каже за Слави, професионалист в SMS-технологията. Няма как да е разбрал в последния момент, след като от лятото на 2003 г. е на SMS-пазара. По същия начин не той, а друг би трябвало да каже "някой с пари купува участието на България в Евровизията". Недостойно е именно той да го направи, след като е от страната на цицащите и отлично знае, че изобщо не става въпрос за гласуване, а за доене на притежатели на карти.

Ако позицията на Слави не бе бизнес, отначало можеше да възрази срещу SMS-ите и да призове към спазване правилата на конкурса в света, а именно - телефонията. Аз го научих с един прост интернет, камо ли той, който е професионално ангажиран.

Редактирано от влъxвa №1 на 14.02.05 20:03.



Тема Re: относно Славинови [re: влъxвa №1]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 12:25



Слави е подписал договор за участие в конкурса"Българската песен за Евровизия".
А не е подписвал договор за участие в конкурса "Песента на Мелик Пашаев за Евровизия".

На 12.02.2005. г в зала 1 на НДК от 20:40 не бе проведен конкурса " Българската песен за Евровизия".На 12.02.2005г. в зала 1 на НДК от 20:40 се проведе конкурса - "Песента на Мелик Пашаев за Евровизия".

Слави отказа да участва в този конкурс. Той, както всеки човек, има право да откаже участие в нещо, което ще опетни доброто му име. Слави каза истината. Да се казва истината е достойно. Слави Трифонов е достоен човек.



Тема Re: относно Славинови [re: Kaтя]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано15.02.05 12:38



По същество така е станало, както го казваш - но има период от време между две дати: датата на декларацията му за участие и датата на обръщане на резултатите.

Именно в това е неморалното (недостойното) от страна на Слави.

В търговското право има постулат: няма договор, в който да не печелят и двете страни. Подписването на декларацията е вид договор. Като човек, подписващ 20-тина договора на месец съм неотменяемо убеден, че дееспособен или правоспособен човек не може да го е страх от мечки, като отива в гората. Слави знае, че има мечки - но като вижда мечката, се отмята.

Тезата разбира се е спорна. В този клуб се появиха мнения как именно би могъл да излезе от ситуацията. Аз бих добавил, че би могъл да си изпее песента, т.е. да си изпълни договора и след това (а не вместо това) да си декларира това, което декларира. Именно в начина, по който нещо се прави, прави самата разлика.

Повтарям това, което е видно от всичките ми постинги тук по тази тема: изцяло го подкрепям по същество, изцяло съм против срамния начин.



Тема Доене....нови [re: влъxвa №1]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 12:46



Точно в това е проблемът.
става въпрос за доене и лакомия.
И най-жалкото е, че музиката и името на България станаха предмет на лакомия и дребни печалби.
няма какво да се лъжем... 150 000 СМС-а по 50 ст. са 75 000.
Толкова ли струваме ние, толкова ли струва България?
С тия ли пари ще се замогнат Мтел, глобул, мартин батков и остаанлите маймуняци по веригата дето само лапат?

Един СМС от телефон... и то безплатен. Това за мен е нормалният начин за гласуване.
останалото е лакомия!



Тема Re: Доене....нови [re: MA3HbO]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано15.02.05 13:03



Според мен, щом Дойче Телеком успяват да се справят само с телефония и то за финала (2004 г.), без кой знае какви скандали, това е начинът. Ако става дума за гласуване, а не за доене, не би трябвало изобщо да има СМС-и.
Убеден съм, че има сделка на руснака с БНТ - за влизането на текста с СМС-ите в правилата, специално за България в отличие от другите страни.

Винаги, когато има някаква разлика от средното, наострям очи и уши.

Редактирано от влъxвa №2 на 15.02.05 13:07.



Тема Re: относно ....нови [re: влъxвa №1]  
Автор инж. 3лaтko 3лaтeв (спициалист)
Публикувано15.02.05 16:00



Ти си интелигентна - разбирам.
Защо очакваш да проумеят какво им говориш - не разбирам.



Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: temptress]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 18:29



Слави постъпи като мъж, останалите певци без Устата мълчаха като посерковци!
Срам!



Тема Re: относно Славинови [re: влъxвa №2]  
АвторToшo (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 18:47



разкарай се с твоето търговско право има едно много по-важно право и то е да имаш достойство, щом мериш всичко с мангизи ти си глупак



Тема Re: относно Славинови [re: влъxвa №1]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано15.02.05 21:51



Ако правилно те разбирам ти нямаше да имаш нищо против ако Слави Трифонов се беше бръкнал със сто-двеста хиляди лева за есемеси и по този начин беше спечелил конкурса, така ли? Е, за жалост не можеш да ми погледнеш в окото, та ще трябва да приемеш думите ми на доверие - не, там няма корабче.

Не, скъпа - няма нищо недостойно в постъпката на Слави. Той все пак каза истината, а тя е, че всички които са се набутали да гласуват за този конкурс са се прецакали, защото е бил предварително известно кой ще спечели (прочее нали не смяташ, че чичко Пашаев чак в последния момент се е сетил как да прецака конкурса?). Истината е, че трябваше да ни кажат - ние в БНТ смятаме, че Каффе са най-достойната група, а който не смята така - да си приготви поне петдесет бона.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Доене....нови [re: влъxвa №2]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 23:45



Разбира се, че вината е в БНТ!
Но не само за регламента за гласуването, а в цялата организация и предварителната селекция, където Дони примерно отпадна, а мангалите, чалгаджиите и педерасите - не.
Ето какво каза и един от отговорниците - Любо Кънчев - главен редактор на "Музика и забава" в БНТ:

"12-те песни, избрани за този конкурс, бяха достойни да отидат на Евровизия."

По-голяма излагация от това - какво? А после въпроса за гласуването е второстепенен, защото важно е кой е стигнал до гласуване изобщо.
Ето затова прав се оказа джазмена Казасян като каза, че страната изобщо не е дорасла за такива неща.



Тема Re: относно Славинови [re: Hekф]  
Автор HlTlO (Ex expert)
Публикувано16.02.05 00:12



Ти още ли го защитаваш??? Жалък ставаш!

Освен лош губещ, страхливец и мекере, Слави се оказа, че е и лъжец! С 12 000 смс-а на час Каффе точно за 12 часа правят 150 000 гласа, без да смятаме обажданията към БТК, които са близо 50 % от общия брой на подадените гласове!

Take it easy, but take it all!!!


Тема Re: относно Славинови [re: влъxвa №1]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 00:34



Ami togava rabotata e yasna. Bulgarina e swiknal da govori za problema, edva togava kogato go zaboli li4no. Taka, 4e ako Slavi e znael predi za tova i ne e seziral kogoto trqbva, a e reshil da se pravi na Zoro, zna4i e zbqrkal.

Za kv'o mu beshe da pravi tova, to4no sled himna?



Тема Дони...нови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 12:31



Стига с тоя Дони бе... това ли е дъ бест оф дъ бест оф дъ бест...

Мангалите, чалгаджиите и педерастите.... тука нещо расизъм ли виждам или как?
Дони отпаднал а педерасите минали - в това твърдение има противоречие свирепо. И що мислиш, че Дони някой въобще ще го забележи на Евровизия?

Само да те питам песента на туркинята от 2003 за чалга ли минава?



Тема Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано16.02.05 12:42



1. Влъхва е от м.р., демек с пишка.
2. Никой нямаше да има нищо против когото и да било, който се бърка, считайки го за инвестиция. Не ме разбираш правилно, защото аз казвам съвсем друго нещо: трябваше да каже истината тогава, когато му е било времето. Любопитен факт от пейзажа е само това, че може би той единствен от участниците я е знаел, в качеството си на професионално ангажиран със СМС-бизнеса.

Като цяло съм в неговия "отбор", но няма как да не видим тази греда в нашето си око. Точно това обърква хората и оттам - кара ги да говорят глупости за него. Точно това прави позицията му слаба (от ПР-гледна точка), нищо че е вярна по принцип. Само по принцип.

Затова е и смешно, когато твърди, че "винаги в България атакуват тези, които казват истината". Това пък е демагогия.

Редактирано от влъxвa №2 на 16.02.05 12:43.



Тема Re: Дони...нови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 13:56



В сравнение с показаните алтернативи, наистина Дони е дъ бест. Друг е въпросът, че при малък пазар, истинските таланти, особено ако масовата култура не ги оценява по достойнство, трудно се развиват и това наистина е нещо на добра воля, а не закономерност. Става така, че талантите произвеждат все по-малко, което пък води до още по-голямо намаляване на тяхната популярност и продажби на фона на агресивното поведение на посредственици, които бълват боклуци и могат да си позволят и да ги рекламират подобно на Трифонов.

Не расизъм, а културно различие е отговора по следващия въпрос.

Няма противоречие в следващото твърдение. А ти що мислиш, че изобщо някого ще забележат на Евровизия? Май си на мнение, че трябва някоя идиотщина или маймунщина да покажем, за да ни забележат.

Не знам точно за коя песен ми говориш в момента, но ако дадеш линк, ще мога да ти отговоря.



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 15:06



Сори, некси съм приел, че влъхва е еквивалентно на женски род. Но пък и доста хора с пишки се изживяват като жени

Покажи къде в регламента за песен на Евровизия се допуска ЕДИН-ЕДИНСТФЕН човек с повечко пари да определи коя песен да се класира и тутакси спирам да се заяждам прав ли е бил Слави да се сърди СЛЕД случилото се. В крайна сметка тфа с Евровизията национален конкурс ли е или възможност за хората с пари да инвестират в протежетата си, ммм?

И точно така - хората които казват истината в България са едни адски неудобни хора. А колко добре щеше да е за БНТ, за Каффе и за Пашаев ако Слави си беше затраял и беше преглътнал тфа че некф гъз-мангизлия се изплю не само в неговото, но и в лицето на всички ни.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
Авторraйди (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 15:21



За кои всички ни става въпрос бе дупе. Айде на матура да се учиш на мн. число, шлякатараник. И за да помогнем, в конкретния разискван случай се казва "...но и в лицето на всички лумпени". Кой ти е виновен, че Пушкина не читал, ами само слушаш чалга?



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 15:26



Абе няма значение дали е гъз-мангизлия или някф свестен пич, важното е, че е налице гавра срещу друг гъз или гъзове.



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: raйди]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 15:50



Теб с гайдата не те включвам, щот на теб колкото повече ти плюят в лицето, толкова си по-щастлиф. Айде и аз да ти се изплюя - ПФУУУ



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 15:54



Не се изненадвам, че си ЗА Костоф, щот и той е същата дребна и жалка гад като теб: не е важно, че държавата се съсипва (и с негова помощ), по-важното е да се докаже, че Костоф е пич.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 15:59



Не разбрах само за какво "съсипване" на държавата говориш? Виж в какво положение беше държавата преди и след Костов. Жалка гад си ТИ.



Тема Re: Не, ненови [re: Hekф]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано16.02.05 16:03



Няма всеобхващащ и вечен регламент То затфа законът има не само буква, но и дух.
Печалната истина винаги е такава, че нарушаването и на буквата, и на духа винаги предшества оправянето. Нормотворецът винаги е с крачка след нарушителя. Обикновено нарушителят е по-интелигентен. Тфа противоречие води до развитие, тъй че не ясно лошо ли е, или е за добро.

Но не виждам да се заяждаш, само виждам че не вдяваш разликата преди - след. Не съм го казвал, но пак ще повторя: ...



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 16:32



Виждам с кфо "помага" Костоф, след като не го избраха за втори мандат. И ся - щот е жалка дребна гад - си отмъщава както може. И за тфа - пак ще му бият шута, ама този път завинаги



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторПeтkoв (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:37



Ела на позитано, даваме по избор фанелки че гевара или трифонов. Уви салвадор алиенде го няма, и дийн рийд също.



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 16:37



Аз какво те питам - ти какво отговаряш!
Сега на изборите предстои да бием шута на величеството, пък после ще видим.



Тема Re: Не, ненови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 16:45



Използвана е задна вратичка, но тъй като формално погледнато регламента е спазен (забележи - нашия регламент, не този на Евровизия) абсолютно нищо не може да се направи. И щот на Слави му е било ясно, че нито може да осъди Пашаев и БНТ, нито някой ще му признае, че фактически той е избрания от хората кфо друго му остава? И как иначе ние дет нямаме никф достъп до данните на МТел, Глобул, БТК и васповете бихме разбрали за този доста... ъъъ... да го наречем "хитър" начин да бъде "спечелен" конкурса за Евровизия с гласуването само на един човек? И добре че го направи още на концерта, щот ако го беше направил в Шоуто си щяха сега да реват още по-силно, че Слави не можел да губи и секфи такива простотии.

Прочее не виждам кфо лошо е направил Слави като не е предвидил или не е вярвал, че точно така ще стане - някой ще се възползва от тази вратичка в регламента? Аз лично още не мога да повярвам, че тфа наистина се е случило - че някой е бил ама толкова нагъл, че е купил национален конкурс. И като не е предвидил кфо ще стане тфа значи ли, че трябва да си мълчи ли като вече е станало?!

Но лошото е друго - аз всъщност не споря с теб, а с тези, от които преписваш "мненията" си. Силно се надявам, че на съответното място публикуваш пък мойте мнения



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Не, ненови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 20:08



Добре, де - тфа го разбрах - Слави още в самото начало е знаел, че гласуването принципно може да се манипулира. Тфойта чуденка е защо след като е знаел истината не я е казал ПРЕДИ, а не СЛЕД като е извършено манипулиране.

Представи си за момент, че Слави се беше изцепил, че подобен регламент не е коректен и че може да доведе до манипулации. Е, мислиш ли, че щяха да променят регламента? Точно така, и Слави си е помислил същото. Но след като вече се е изцепил вече не върви да участфа и той в този конкурс, нали така? Как мислиш - от двата варианта: 1. Да се изцепфа и да не участфа или 2. Да не се изцепфа, да участфа и да се надява, че никой няма да посмее да манипулира национален конкурс щот е ясно кфа случка ще му се случи ако Слави надуши - кой вариант според теб е по-приемлиф за Слави? Точно така - и Слави е преценил по същия начин.

Помисли си сега - вярвал ли е Слави, че този Пашаев (или който и да било паралия) ще е толкова нагъл (или толкова глупаф - не е много ясно) да посмее да купи конкурса? Е - и аз така си помислих.

Нищо не казвам прочее за тфойто айпи (прочее в никф случай не бих злоупотребил с информация кой, къде и с кфо айпи пише), нищо не казвам за другите двама влъхви, нищо не казвам и за авторите на оригиналните мнения. Но ми прави впечатление, че предимно копираш чужди мнения от един форум в друг. Не, бе - нямам нищо против, просто се надявам, че правиш необходимото и мойте отговори ТУК да стигат до авторите ТАМ

Най-важна е истината. Всеки, който прави нещо за да стига истината до повече хора е човек, който не мога да не уважавам и ценя. Стискам ти лапа и оценявам усилията ти да разплетем заедно тази доста кална и гнусна история

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано16.02.05 20:08



Слави е скръндза! Да беше дал пари за сим карти, какво се стиска, пръдлю! И ти да с ими улюбена в такъв човек! Ми кинта за Арма(га)ни?

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 20:11



Ако биете шута на величестфото БСП ще дойде на власт. Интересна цел сте си поставили, дума да няма.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: marta_s]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 20:23



Я, Марта Ес? Що щеш при нас, ма душата? Не, бе - радвам ти се и се надявам се, че не си само пътьом в нашия форум ми ще останеш за повече.

Кфартирата и пълния пансион - от мен, от теб - костотрошачката. Бе ще ми се некси да покажем малко Ес класа на тукашните плямпалници, че съвсем са се разхайтили и всячески обиждат езикът роден, езикът наш любим с дрънканиците си.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Славинови [re: HlTlO]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано16.02.05 21:07



Предлагам ти, вместо да бръщолевиш глупости да вземеш да прегледаш пак предаването.Това първо!

Второ! Вземи отговори на разни въпроси от сорта на: "Как за 6 дена "Каффе" правят едва 3 000 (три хиляди)гласа, а после само за 3-4 часа си докарват 50 000(петдесет хиляди) гласа.При положение, че според социологически проучвания други са били сред фаворитите.Изключваме Слави и Софи Маринова.Обаче вземаме за пример Владимир Ампов - Графа...Та ко викаш, че не можах да разбера?

Bakma bana chichek gibi, sikerim seni eshek gibi


Тема Българската Коледа и група КАФФЕнови [re: temptress]  
АвторSpp (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 21:18



Искрено се надявам огромните фенски маси на група КАФФЕ да подкрепят и инициативи като "Българската Коледа". Това са много хора(фенската им маса) и си мисля, че ако само малка част от тях решат да подкрепят някоя благородна, благотворителна клауза ще бъде чудесно....Десетки хиляди левове ще се съберат само за нколко часа...Сигурен съм в това...ако братушките ги подкрепат разбира се...



Тема Re: Разгеленови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 21:24



Мойта лична чуденка е - за или против "изцепката" на Слави си. Ту излиза, че си за, ту излиза, че си против, аз лично продължавам да съм в неведение. Има при теб нещо като опит в посока "и този е прав, ама и този не е съвсем крив". Нещо като "и Слави Трифонов сит и Пашаев цял", което на мен некси не ми звучи.

Спираме се на "Няколко пъти си копирал" и си стискаме ръцете

За едно съм абсолютно съгласен с теб - ако беше окнал още преди да реши да участфа в конкурса сега позицията му щеше да е просто непоклатима. В смисъл "аз ви казвах, че така ще стане и то точно така стана".

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Разгеленови [re: Hekф]  
Автор влъxвa №2 (1 от 3-мата)
Публикувано16.02.05 21:32



Ми правилно ме усещаш, нямам твърда позиция. Всъщност, мразя твърдите позиции по философски причини. Няма черно и бяло.

Ти виж какво измъдрих в темата за Карбовски, ще ти падне шапката. Не мога да повярвам, че аз съм го писал... Отивам да ям и утре - проверка.



Тема Бий, за да те уважаватнови [re: влъxвa №1]  
АвторSpp (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 21:44



В отговор на:

Най-малкото заради това, че другите 9 финалисти не оспорват:



Уф, прекалява се с това "другите финалисти" какво правели или неправели. Да ти напомня ли излизането на сцената на Устата с пластмасова чашка с кафе и лекия му външен фалц върху тялото на същата, задавайки и нисколетяща парабола ... Кали също каза каквото мислеше... Графа беше доста киселичък, ама на него тока му го спряха буквално, та не стана ясно, сърдит ли е на руснака или не...Той (Графа) трябва да е най-сърдит, защото май само неговата песен имаше шанса да се конкурира със Слави&Софи, все пак "Ако има рай" стои по първите места на чартовете ни вече няколко седмици ... и с малка "подкрепа" от продуцента си нямаше да се забележи как печели пред Слави...ама ей на лоша стратегия...BTW стратегията с могъша подкрепа за "Кафе" щеше да е добра, ако Слави не участваше, другите щяха да си мълчат като....... После щяха лекичко да го намекнат в някоя статия по вестниците...и така, всичко да си мине и замине лекичко, както обикновено става за съжаление. Да ама тоя път, бат Слави ги настъпи лекичко по руските лапички. Хората са казали "Бий, за да те уважават" и бат Славчо к'ъвто си е простак, взе че неприлично ги прасна точно в праймтайма точно между очичките....
А и защо да сравняваме Слави с останалите от "шоубизнеса"...Другите не оспорват, щото не им стиска! Слави има топки, както казват братята хамериканци, големи топки...От тук бихме могли да поговорим за големите хора и за малките хорица и затова дали нещата се случват или някой ги случва, но да оставим за някой друг път



Тема Re: Разгеленови [re: влъxвa №2]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 21:49



Честно казано не виждам много място за философстфане, когато се касае за гавра с хората. Но... ти си знаеш.

Колкото до Слави - има случаи (и според мен - този е един от тях), когато вежливото поведение, тактичността и коректността (едни качестфа, които по принцип приветстфам горещо) не вършат работа и човек трябва да избере - или, или. Като си носи последстфията разбира се.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Славинови [re: KMETA HA HETA]  
Автор HlTlO (Ex expert)
Публикувано16.02.05 21:54



Слави бръщолевеше глупости - не аз!

Той каза пред всички, че от сутринта идват по 12 000 смс-а на час

Бах тоз ден! От сутринта до 22.00 часа има само 3 часа за Слави

Take it easy, but take it all!!!


Тема Re: относно Славинови [re: HlTlO]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано16.02.05 22:00



От обяд, бате. Не от сутринта. Ако искаш - ще ти дам видеокасета да провериш сам кфо е казал и кфо не е казал Слави. Прочее не е казвал тфа изпращане по 12000 смса на час точно колко време е продължило.

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: относно Славинови [re: Hekф]  
Автор HlTlO (Ex expert)
Публикувано16.02.05 22:30



Пак от обяд до вечерта се връзват не повече от три часа и половина според часовника на Слави! Защото при 75 000 гласа за Каффе само 54 % (около 40 000) са от смс-и, другото е от БТК!

Не си спомням добре какво каза - аз бях просто втрещен!!!Да решим, че си прав.

Take it easy, but take it all!!!


Тема Re: относно Славинови [re: HlTlO]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 23:11



Е и кфо? Кфо по-конкретно не ти е ясно?



Тема Талантите...нови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 23:12



Кой е талант и кой не е е нещо относително. Не може ти и аз еднозначно да го определяме това, нито пък масовата култура е променлива величина в тази формула.

Таланти имаше преди 10-и. Времето беше такова, системата беше тежка - смазваше всичко и оцеляваха най-добрите. Най-истинските български групи свиреха тогава, свиреха въпреки всичко и въпреки всички. Щурците, Ахат, Конкурент, Фактор, ФСБ и да не изброявам още и още. Сега няма такива. Или са едно две изкючения.
Сега може всеки и всичко. Ей ти справка - КАФФФФЕ. Малко пари, здраво рамо и бездарните момчета са на Евровизия.
И тук вече не говорим за културно различие, а за морал.
Темата тук не е за Слави, (да, неговате песен най ми харесва, на теб не) тук става въпрос за това, че мен, теб, и още 8 милиона ни направиха на маймуни. Не е преебаният Слави - той разбра, излезе и каза какво мисли и сега пак си води шоуто. Прееебани са останалите 10 изпълнителя. Изгавриха се и с техният труд, изплюха им се в лицата.
Графа също е издаван от Жокер Медия, къде е коректността спрямо него. какво си мисли той сега? Не е оценен? Преебан е? Или може би каффе имат 20 пъти повече фенове от него? Как е?

А ти и още куп като тебе в кефа си от това че някой е преебал Слави можеш да преглътнеш всичко. Дори и тая гавра с България.
Ето това е жалкото. Защото не всичко се върти около Слави, ама изглежда не можеш да го разбереш.



Тема Re: Не, ненови [re: влъxвa №2]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 01:17



Къв адрес, кви 5 лева? Никф не вижда това, което плува в собственото му око, а какво остава за адресите.



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 01:25



Вашата цел беше не по-малко интересна на миналите избори: ако биете шута на Костов, ще дойде Ахмед. А БКП след него за следващите избори, които са сега. С един удар - два заека. Ако не сте искали БКП да се връща на власт, да не сте сваляли Костов ВИЕ.



Тема Re: Талантите...нови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 01:40



А, не. На маймуни си се правите самите вие. Защото сте си такива. И вашия Трифонов е такъв и той ви учи на такъв морал още от времето, когато започна да клевети Костов. Голяма работа, че веднъж и него са го прекарали по подобен начин. Както се отнася той към другите, така и те ще се отнасят към него. Ама ударът дошъл от неочаквана посока? Ами така е, и той беше неочаквана посока за тези, които той прекарваше.



Тема Жалко за тебенови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 13:00



Пак всичко свеждаш до Слави... отраничено, много ограничено. Уж си човек с поглед отвисоко.
когато церчето прееба костов ти беше гадно...
Сега когато каффе преебаха Слачо ти е добре...

Мери с един аршин... иначе някак си не е етично.

А за Костов работата е като с талантите... не сме ние дето казваме кой какъв е...
Но за хора като теб обяснението винаги е елементарно. Простият ни български народ не е дорасъл за политик като Костов... затова юни месец ще види парламент на върба у сряда...

П.с. къде беше ти, драги ми, когато славчо и Костов пееха заедно по площадите, къде беше ти, когато славчо изкара хората и знака завой наляво забранен.
Гледаше ли Блян Рибенов тогава. А пътника Виден, пътника ОФФ?

Забравяте, забравяте, вие Костовистите обичате да забравяте Удобно ви е. И доган го забравите, когато сърбахте от една паница.

Ама народа си забравихте... същия тоя народ дето 1997 даде на асистента по политикономия държавата да я дои... И 4 години по-късно си я взе обратно от него. Щото който се цепи от народа... нали знае кво става...



Тема Мислех само да споделя,нови [re: Hekф]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано17.02.05 16:28



че Слави, с тази своя мутра на застаряващ алкохолик и Софчето Маринова, която откровено прилича на трол не, трябваше да участват В Евровизия, даже ако бяха събрали 99,99 % от гласовете. (100% нямаше да получат, защото аз щях да пусна единствения СМС за който и да е друг от участниците с атрактивен вид. Това е защото чужденците ще решат, че всички изглеждаме така и туристическият поток рязко ще секне.
Ако пък на следващия конкурс за Евровизия за финалния кръг се класират Оркестър Канарите и Милко Калайджиев, аз лично ще открия набирателна сметка с цел изкупуване на възможно най-много СИМ-карти.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Мислех само да споделя,нови [re: marta_s]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано17.02.05 18:50



е, да, като отидат онези от кафе на евровизия и като се търкулне изкуственото чене на орлин на сцената.... много по-въздействащо, признавам , вместо Слави да се цепи с готиното си мускулесто тяло, цял лъхащ на секс и оргазми...

апропо, ти забеляза ли как орлин си крепеше ченето с език в събота....по едно време се обърна с гръб към публиката и си свали ченето, после пак го сложи, но накриво, пак го свали и пак го сложи... тренира явно за киев

и другите от групата не мързелуваха, да ти кажа - оня с цайсите как се драпаше нетърпеливо по главата, кво ли си вика: мамка му, киев е близко и орлин е близко, ако го гепя и тая вечер ептен ще го разцепя, много се беше навил пича, отвреме на време чак попръцкваше.....а оня с китарата го успокоява, демек чакай сега до довечера има време и го пръска там с плюнка, щото нема начин на сцена са, но пича го биваше - плюеше яко - литри в секунда, йорданка христова дето седеше на първия ред по едно време скочи и си сложи спасителен пояс, даца, хитрушата, явно е гледала и друг път кафе щото беше подготвена, носеше си и плавници и шнорхел, даже ги предлагаше на лили вучкова до нея, обаче тя, горката, нали не може да плува, само си повтаряше - кво толкова, бе? веднъж се мре...ние да победим Слави, пък ако ще на русалка да се превърна, а ивайло кицов ...ама хайде друг път, че ...нннннема врррреме!



Тема Re: Много си проста!нови [re: temptress]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 19:31



Повръщай си в кенефа ,не във форума!



Тема Re: относно Славинови [re: Hekф]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано17.02.05 19:48



Наистина вземи и му дай да гледа, че бая глупости каза, за толкова малък постинг тоя Хитния

Bakma bana chichek gibi, sikerim seni eshek gibi


Тема Най - достойната постъпка!нови [re: temptress]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано17.02.05 20:15



Евала, Слави ! Това беше правилното излизане от ситуацията

Майната им на тия педали от Кафе !

THE TRUTH IS OUT THERE -- HOW FAR ARE U WILLING TO GO TO GET IT !!


Тема Re: Жалко за тебенови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 00:37



Точно понеже меря с един аршин ми е кеф, когато прецакаха Трифонов, защото знам, че и той има своя дял на миналите избори Костов да не спечели.

Бил съм на правилното място в правилното време тогава, когато беше нужно Виденов да се свали, за това не се безпокой. А това, че Трифонов тогава с другите са си вършели работата за да подпомагат свалянето му - похвално, но разцепването на предаването и екипа след това на две и тръгването на Трифонов в нова посока не могат да се оправдаят с направеното преди това.
Той просто предпочете паричките на Овъргаз пред всичко останало.

И не Костовистите Доган, а Доган предаде СДС още през 1992, за да може да си направят с БКП правителството Беров, да оставят организираната престъпност и мутрите да се разрастнат и да започнат източвнето на държавата вместо да я приватизират. Кой забравя - то се вижда.

За народа също е направено повече отколкото всеки друг е правил за 4 години. Но той разбира само от предизборни кебапчета, а не от геополитика и макроикономика.



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 01:19



Демагогстфаш на едро, драги ми СмехУУУрко, а некси встрани остана факта, че навремето Костоф се напуши и нацупи, че народа му би шута и вместо да подаде на царя ръка и заедно да довършат започнатото добро дело ДЕФАКТО даде зелена сфетлина на Доган.

Аре бегай бе, смешник, "политическите" си анализи знаеш къде да си ги завреш





Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 02:36



Нищо подобно - величеството избра Доган пред СДС. А СДС не е да не са ходили да преговарят с величеството.
А по "завирането" явно ти си специалист.



Тема извинете... господин УУУ!нови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 09:27



"Точно понеже меря с един аршин ми е кеф, когато прецакаха Трифонов, защото знам, че и той има своя дял на миналите избори Костов да не спечели."

те това изказване не мога да го припиша на никой бозайник що годе способен да мислии умозключава

Айде сега холан... Славчо бутнал Костов... как точно стана тая галимация?
И какъв е неговият дял? Че той Славето ако ги можеше тия работи да е набутал синия Дилов в парламента... ама не би.

Ми че Ленчето, партийната секратарка от Кирковски районен комитет на партията, теменужки подари на бат Славе в студиото... то беше ена обстановка топла и сърдечна, чак ми стана неудобно.

Да те върна назад, че като гледам си позабравил... а и не помниш, че СДС имат една станна способност - да турят начело на себе си и на държавата малоумници и тарикати.
Та него време се беше случил малоумник - един такъв чешит с брада и големи лупи. Глупав човечец решил, да си иска сам вот на доверие... И катастрофира... жестоко... то не бяха сините мравки, не бяха сините люспи. Ма и тогава ли Славчо беше виновен, че не помня? Аз да ти кажа... тогава бат Петьо Блъсков ги лекуваше много седесарчетата. Сега такава преса няма, ама това е друга тема.

И второ, но основно, ай моля ти се не ми туряй равенство между СДС и Костовистите... тия две породи нямат нищо общо. Надка кяри един гараж, а другаря Костов... ехее още 100 години ще разбираме кво е мушнал.

Но ти си ми по в час и ще ми кажеш... кой кого отлюспи? Надка - Костов, Костов нея, Стефчо - Надка или Костов - Стефчо. Че и Бъкито натирихте преди това, а с фанфари го чакахте от Москва, еййй неведоми са това пътищата седесарски.

Чудната дружинка опоскала България се поразпадна малко ама нейсе... вакуум както видиш не остана.

И да помниш... 2001 г. СДС взе 18 процента, а не Костов. Костов ела да го видиш юни колко ще вземе...
зер докара шейсетина хиляди гласа... Та те ще да са тези дето от геополитика и макроикнономика, пардон, политикономика разбират.
Останалите 6-7 милиона от кюфтета само...
Те таква ще да е картинката...



Тема Заб.нови [re: ira]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 09:33



В кенефа мацко се СЕРЕ. Дриска се. Акаш... капиш?
И във форумите се прави същото...

Повръщат пияниците.

А ние СЕРЕМ!



Тема проста, проста, но със зъби!нови [re: ira]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано18.02.05 13:36



ок, дай да ти повърна в устата ... малко ме е гнус, но щом толкова се молиш



Тема Еми супер, кво!нови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано18.02.05 18:33



На човек, ако не му е перфетна усмивката, то е редно да си извади зъбите и да сложи красиво чене, което да му е по мярка и зъбките му да блестят наредени като по конец. Какви са тия щръкналозъбести певци , дето са плъпнали напоследък. За съжаление само това мога да кажа по въпроса за представянето на кандидат евровизьорите, понеже концертът не го гледах. Бях се зачела в една книга, в която се разказваше за китайци. Представяш ли си, ядат маринована ряпа. Гадост, нали. Йорданка Христова, например, надали е кусвала маринована ряпа, даже докато е живяла в циганския квартал на Бургас. Впрочем, там кучетата рязко са намалели, чудно защо. Освен това се оказа, че на китайците било забранено да си виждат императора, докато не навърши пълнолетие. Лили Вучкова надали е виждала пълнолетен императора, пък какво да говорим, ако не е навършил 18 или тамколкото е необходимо да навърши. Даца даже не я знам коя е.
Не ме разбирай погрешно. С това не искам да обидя Слави. Той ми е симпатичен, а често се случва и да се смея на вицовете му. Даже и да ги знам. Ей така от учтивост, бе. Защото съм готина.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: какви зъби ,ма отвратителна пачанови [re: temptress]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 18:47



повърни си в ръцете и си го излижи ,ама че простачка...



Тема Re: Еми супер, кво!нови [re: marta_s]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 18:57



Ти пък си по-проста от оная другата, гади ми се от вас двете...простачки!!!



Тема Re: Еми супер, кво!нови [re: ira]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано18.02.05 19:10



Иска ти се май да кажеш нещо, пък все не се получава. Що така? Проблеми в семейството?

Език кости няма - кости троши!


Тема Ц,ц,ц..нови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано18.02.05 19:13



обеща да спреш да се занимаваш с благотворителност, а е било само на думи!!!!

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Еми супер, кво!нови [re: ira]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано18.02.05 19:29



Ако те двете според теб са простачки...То ти бая Мис Простакеса требе да си тогава, не мислиш ли?

Bakma bana chichek gibi, sikerim seni eshek gibi


Тема Re: извинете... господин УУУ!нови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 00:26



Ти сега като толкова говориш за следващите избори, които Костов нямало да ги спечели, а БКП щяла да ги спечели - говори за тях сега - то това е актуалното. А ти какво - СДС и Костов. Вземи ни разясни делата на БКП - ама пак така подробно, от всички страни - нали те ще спечелят, а ние не знаем какво ни чака.



Тема Re: Мислех само да споделя,нови [re: temptress]  
АвторЛoлa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 13:40



Аа-а-а-НЕ!ха-ха-ха!!!!! - "литри в секунда"
Както винаги невероятна!!!!!!!!!
Темптрес!!!!Ти пак ми направи деня, супер си!!!!!!
Чета те все едно в кой клуб пишеш!!!!



Тема Re: Бий, за да те уважаватнови [re: Spp]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 21:30



Идеята за лансирането на Графа ми изглежда най-приемлива. Не за друго, а заради това, че този път момчето се постара и наистина направи хубава песен. Предишните определено не бяха на ниво.

Интересн е друг факт - Каффе и Графа имат един продуцент - JOKER MEDIA ...

Защо заложиха на губещата карта? Защото Графа не се справяше с пеенето на живо? ...



Тема N/Aнови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 06:28



кво ти остава като си толкова тъпа, освен да го обичаш....



Тема БКПнови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 11:30



А?
Не съм в час с политическата обстановка. Незнам такава партия да има...
Или чакай.... имаше една, ама тя повече от 0,001% няма да вземе.

А аз за Костов какво, понеже ти отвори темата, иначе... за политическите трупове нали знаеш - като за мъртвите.. говори се или добро или нищо.
Та прав си... да замълчим по темата Костов и СДС. Така ще е по-културно.
И да прекадим с една свещица!



Тема Re: БКПнови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 14:02



А, не! Аз говоря за БКП - тази, която ще спечели следващите избори. Ти ако не я знаеш коя е - изчакай малко и ще видиш. А пък ако отсега не знаеш кой ще спечели изборите - какъв капацитет и коментатор си ти - значи и коментарите ти за Костов са кръгла нула щом не можеш да коментираш бъдещия победител, ама пак така подробно, както и Костов.



Тема Абе душко ма ти почвашнови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 15:17



сериозно да ме притесняваш:Слави е един истински достоен мъж.
. Т`ва айде иди дойди не си първата д`ет не знае к`ви ги върши или приказва, ама Слави да се цепи с готиното си мускулесто тяло,цял лъхащна секс и оргазми...Ти още малко ще почнеш и гласове да чуваш. Слушай пиле земи довечара лапни два лексотана и му дремни хубавко.Ша са освежиш. А утре се понаакипри разкарай се по чаршията, поогледай се, па земи кандисай на някой свестен момък, к`вото и да е за два вечера ще ти избие тоя дълъг комплексар нарцисист. Да не говорим за възможностите на мозъчната му кора или сакънтията му...



Тема Ей девойчета още малце и занови [re: marta_s]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 15:23



фризурите ще се хванете бе! По-кротко скромността краси жената.



Тема Re: Абе душко ма ти почвашнови [re: MЖ]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 16:02



Стига с тая химия бе колега - лексотани. Може и сопольив да го лапне два пъти, може и на подгласника трифонов. Сал му е пристанала момата виртуално, вече. Белким са олабат двамина взаимно, и за чалгата харно - изпълнитела пак ше се бори, компетишън един вид, слушателката и тя милата, ако прифане оргазъм, може да си купи Шуменско, може да си купи култура, а за 8 март и двете. Хем пивоварите доволни, хем чалгата рахатясала, хем бюджето на здравното не се товари щото нема и десет лева. Кво му плаща два пъти да го лапне.



Тема Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: дokтopa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 16:38



метод, който предлагате особенно с Шшшуменското може да окаже странични ефекти с летален изход при предозиране и неправилен начин на употребление. Все пак лечението требе да се съобрази с индивидуалните форми на протичане на мозъковъзпалителния процес, както и натуралните характеристики на индивида. Боя се, че става въпрос за особен вид възприемчивост и липса на нормални бих казал естествени характерни за организма регулатори на поносимостта към вещества съдържащи малц, хмел, етанол, даващо отражение в изкривяване на околната действителност и влияещо обратно пропорционално на имунната с-ма относно устойчивостта и на външни халюцигенни фактори, активирани от телевизионния екран...
Но боя се отклоненията са явно в стадий след, който не ни остава друго освен да заключим: "Жалко все пак за девойчето, ех!"



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: MЖ]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 17:29



Колега, апсолютно съгласие, само малка бележка, некак си така по-читалишна приказка да има. Иначе халюциногенно, летални - ще вземат да си помислат че сме депутати и ше ревнат че го преследват техния сейбия законодателно. А ние сме само от диспансера и искаме да им помогнем на хората, така хомеопатично, нали



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: дokтopa]  
Автор Гocпoжицa Чyдecнa (катозелепресна)
Публикувано21.02.05 17:48




Колкото да се правите на интересни
вие двамата не сте ми никак пресни,
даже май сте зеленясали
и от злост, и завист плесенясали.
Слави е красив и умен,
той е даже сладкодумен..
като Бекъм е пленителен,
като Лари Кинг - язвителен,
като Ицо - възхитителен...




Тема Таланта Ви госпожиценови [re: Гocпoжицa Чyдecнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 18:20



едва ли някой тук ще оцени,
добре ще е за Вас и вашите черти,
ни Бекъм, ни Бербатов или пък оня,
тъп плевенски сюртук да споменувате,
и мокри сънища за него да сънувате,
бъдете мила земна и добра и гледайте
някой да ви направи истинска жена.
Защото ще жалко способностите си
да похабите, и цял живот мома да си стоите.
И то за кой? За оня дълъг и плешив
псевдо "херой".
Защото той е жалък мрънльо и
лъжец и стиснат крадльо и
подлец. Обича той да манипулира
и много страда, че веч софрата му
се вдига!




Тема Виж сеганови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:08



Ако искаш.. ей тука свидетели има десетки.
Дай да се хванем на бас, че БКП няма да спечели следващите избори.
Или не ти стиска, а? Ей го на.... готов съм. А ти?
Искаш ли... така да сверим малко политическия часовник.
Но ако се се съгласиш ще те разбера... още си зелен и някои работи ти убягват.

Аз съм политически капацитет и коментатор, ама ти ми мязаш нещо на лаик в тая област. То феновете на другаря костов никога не са се хвалели с добра политическа прозорливост.
Те са по-скоро сектанти... а Ванката е техният месия!



Тема Re: Виж сеганови [re: MA3HbO]  
АвторCepera (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:37



Мазню чего же вьi бормотаете? Как тъй няма да ги спечелим изборите БКП. Социологи казват ще вземем избори. Почему сме добри и коалиционни, ще вземем и Станиславами, новините да чите по телевидению, Елена начальником будет тами. И Борисович Семен возмем, неплохой старик, умная культурная голова. Агмед тоже будет с нами. А нука приезжай парень прогресивний, нам прогресивнами ребятами надо.



Тема Re: Ей девойчета още малце и занови [re: MЖ]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано21.02.05 19:42



И кое по - точно от всичко, което съм написала, издаде истеричния ми характер и с нищо непровокираните ми безсмислени изблици на гняв?!?

Айде следващият път кликни за отговор на подходящия юзър.

Език кости няма - кости троши!


Тема Леко де, леко де.нови [re: marta_s]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:54



Сега и на мен ли ще скочиш? Както я бяхте почнали...И не се обиждай съвсем дружески кликнах на твоя юзър ти ми се стори не най-належаща, а най-подходяща да разбереш призива, щото за някои май е късно все пак.



Тема Re: Виж сеганови [re: Cepera]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 21:40



Нищо, нека го видим след изборите как пак ще повтаря, че БКП не са ги спечелили. Ми така де, той тайно се опасява, че всъщност Костов ще ги спечели.



Тема Re: Виж сеганови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 21:42



Ако с някого ще се хващаш на бас, гледай това да е Никф. Той има славата на безупречен длъжник.
И така, каква е твоята прогноза за изборите? Или може би ти такава нямаш защото не си никакъв капацитет и коментатор?



Тема Така, онака... давай по мъжкинови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 12:00



Ми то много мозък не се иска за да разбере човек че БКП няма да спечели изборите. Владко Спасов, какво ти разправя не го слушай.
Но ако много препираш ей ме тук съм... и ти казвам БКП<0,1%
Нещо неясно в това политическо неравенство?
Умно момче си... стига си писаш глупости!



Тема Re: Така, онака... давай по мъжкинови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 20:34



Не бе, ти кажи не кой няма да спечели изборите, а кой ще ги спечели. Аз казвам, че ще е БКП.



Тема Добренови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 10:42



Не мога, чиче... не съм врачка, за да ти кажа кой ще ги спечели.

Но залагам 10 лева и гърне боб, че няма да е БКП.
Става ли? Или ще се отметнеш.

А... освен това слагам 50 лева и кило пържоли, че и другаря Костов няма да ги спечели.
ОК?



Тема Шампионка по комплексирани постингинови [re: marta_s]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 12:54



Типичен представител на новата порода тъпи пикли с високо самочувствие без никакво покритие,да знаеш че отстрани приличате на наперени гарги.Ама толкова сте смешни



Тема Re: Добренови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 15:21



Няма нужда. Щом при тези дадености ти една прогноза не можеш да направиш кой ще спечели изборите, значи и коментарите ти за Костов също струват толкова. Не, че аз не го знам, де, важното беше и другите да го разберат.



Тема Re: Леко де, леко де.нови [re: MЖ]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано23.02.05 18:47



Супер добронамерена съм, затова се учудих, че ме посъветва да променя тона. С това смятам да приключа дискусията относно допустимото ниво на истерия между юзърите.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: Дecи]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано23.02.05 18:53



Отличен екземпляр от породата "нерегнати критици" с отчайващо лошо въображение. Споко бе.

Език кости няма - кости троши!


Тема Бъркаш, щото си неукнови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 14:48



Мъдрите хора, не приказват за това, което ще се случи. А и да приказват, то не е с категорични твърдения.
Те говорят аргуметирано и тълкуват нещата и фактите КОИТО вече са се случили.

Аз говоря за асистента по политикономия от ВИИ Карл Маркс - другарят Костов. Т.е. аз говоря с факти, които са известни и на малките деца в Полски Тръмбеш.

Ти ми говориш, че изборите ще спечели партия, която дори не е паралментарно представена.
Или си тъп, или нищо не отбираш от политика. Но следовниците на другаря Костов винаги попадат в една от двета категории. Ти не правиш изключение.
Ама нека всички да го разберат... огласи подробно политичеката ти прогноза -БКП печели изборите.
Сега кажи, че Главсек на БКП е Сергей Станишев и съвсем ще станеш за смях.



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: Гocпoжицa Чyдecнa]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 15:27



Де бре и сценаристките изпълзяли и стихоплетки даже:

Като бях малка,
глътнах писалка.

Сега съм голяма,
гълтам салама,
и нищо ми няма.



Тема То какво ли може да и иманови [re: дokтopa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 16:07



на въпросната госпожица непостижима?
Че то за да и стори някой нещо,
ще се наложи бая да му се моли
и то горещо.
Защото реши ли все пак някой да вложи
и мерак и сили, то стига само да чуе,
и веднага пак ще се обуе.



Тема Re: Добренови [re: MA3HbO]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано24.02.05 20:30



А аз залагам 5 лв. (емисия отпреди деноминацията) и половин баничка* със сирене, че Костоф дори няма да влезе в парламента.



____________________
* залога е съобразно финансовите възможности на УУУ!

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 24.02.05 20:36.



Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: Дecи]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано24.02.05 20:44



Ейчш, алоууу - умната пикла с всякфо покритие за ниското самочуфстфие. Аре малко по-кротко го давай, че току-виж ти се напукат петичките от напъване.

Брех мама му стара, ама пак как обичам некфи десита непоръбени да ми говорят за типични представители - не е истина просто.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 22:04



Нищо де, карай без категорични твърдения. То и моето твърдение е условно, защото има предложения за премахването на БКП изобщо. И ако това стане - много ясно, че БКП няма да спечели. Но към настоящия момент според проучванията - ето ти нещо сигурно, което се е случило - БКП печели.
Но ясно е едно - ти си един никакъв коментатор щом една елементарна прогноза не можеш да направиш, а даже и за миналите прояви на БКП не можеш и дума да кажеш. Значи какво си казал за някой друг няма никакво значение.



Тема Re: Добренови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 22:06



* - "залогът" е с цел минимизиране на загубата съобразно финансовите възможности на Никф при сигурния неуспех на прогнозите му.



Тема Re: Добренови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано25.02.05 23:51



Ти разбира се ще заложиш 15 000 евро на тфа че Костоф ще влезе в Парламента (ми тъй де - дори ти да ги нямаш тия пари винаги може да помолиш някой от интимните ти партньори - 123 или Информиращ++++++ - да ти услужи ако все пак не познаеш)

Готово, в играта си.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 00:00



Ами и аз смятам, че партията БКП дори до 4те % няма да стигне, камо ли да печели избори.

Ще те видим ти прочее що за коментатор си. Да, има една друга партия, за която упорито се твърди, че щяла да спечели изборите тази година, но тфа определено не е партията БКП.





Тема Re: Добренови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 01:06



Не е въпросът дали аз, а дали ти ще заложиш толкова за това, че Костов няма да влезе в парламента.



Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 01:13



БКП е само една. Та я кажи коя партия ще спечели изборите.



Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано26.02.05 01:40



Партията БКП наистина е само една. И се хващам с теб на къфто искаш бас, че дори няма да влезе в парламента. А коя партия ще спечели изборите аз лично не се наемам да гадая.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Добренови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано26.02.05 01:43



Радвам се, че не правиш на въпрос залога си. Така си и знаех, де - нали си отфорко, няма да се излагаш и да се дърпаш за некфи си 15 бона евро. Аз кфо залагам - вече казах: пет лева от преди деноминацията и половин баничка.



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 26.02.05 01:51.



Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: Hekф]  
Автортee (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 14:31



А аз съм напълно съгласна с нея. Подобни пикли са навсякъде. Високото само4увствие е хубаво не6то, но и фал6иво, перверзно и насилни4еско, когато в основата му са само комплекси, примерно относно вън6ния вид.



Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: тee]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано26.02.05 15:27



Не високото самочуствие е хубаво, а самочучувствието с покритие.

уф!


Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 17:35



Правилно - разбрал си, че предложенията на онзи гениален тип ще се осъщестфят и БКП няма да влезе в парламента и затова бягаш от прогнози.



Тема Re: Добренови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 17:40



Това означава само едно - готов си да загубиш и Костов да влезе в парламента, а може би и очакваш да стане МП.



Тема Re: Добренови [re: УУУ!]  
АвторMuti (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 21:30



Hey, back on the road бе хора, този форум не е на бKП, да си спомним пак за учиндолското говедо.



Тема Re: Добренови [re: Muti]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 00:20



Ами питай Никф защо поддържа темата.



Тема типична представителка на породата стари пиклинови [re: Дecи]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано27.02.05 11:04



които се изпускат в гащите, поради недолекуван трипер.



Тема мърла с конски зъби и воняща уста,нови [re: ira]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано27.02.05 11:14



как е, грознице, продължаваш да се молиш на всеки срещнат да си избърше задника с тебе, ама никой не иска, а и ти истерясваш?



Тема Re: Ц,ц,ц..нови [re: marta_s]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано27.02.05 11:16



:)))))уча се да бъда снизходителна към низшите насекоми



Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: Hekф]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано27.02.05 11:20



хахаха:))))Некф, ти ме изкефи.Непоръбена е много точно казано.



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: Гocпoжицa Чyдecнa]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано27.02.05 11:21



госпожоце Чудесна, вие сте направо интересна:))))))



Тема Re: То какво ли може да и иманови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано27.02.05 11:40



А ако помоли му се тя студено?:))))



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: temptress]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 15:53



надай се къно. изкусителнице самая хорошая, вие от сценарния екип или просто дежурство по позитано?



Тема Re: То какво ли може да и иманови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.02.05 16:11



Спокойно мога да ти кажа аз,
не би огряло я тогаз!



Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: temptress]  
АвторEдинcтвeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 00:45



Точно така + това:





Тема виж сега....нови [re: УУУ!]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано28.02.05 10:15



да не се занимаваме с глупостите ти.
всички видяха, как политическата терминология в лявото пространство е тотално непозната за теб. Спри да се излагаш, моля ти се.

да минем надясно малко, където е твоята сила.
сподели с нас, недораслите, вашият драгалевски мургавелко, дали ще се коалира с някой, или няма да влезе в парламента?
Представяш ли си ти парламент без другаря Костов? Трагедия.

Свободно! Поправи се!


Тема Re: виж сега....нови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 13:06



Не аз, а ти си неподготвен и не можеш никаква прогноза да направиш за бекапето и кой ще спечели изборите, а искаш от мен прогноза за Костов.
Другият вариант е да млъкнеш, защото преди да се коментира Костов, трябва да се коментират делата на БКП, а ти това явно не го можеш!



Тема Re: Добренови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано28.02.05 19:19



Пет пари не давам за Костоф и как и къде ще (му) влезе, ама айде от мен да мине и в името на спорта ще заложа пет неденоминирани лева (ми антика си е тфа, кфо си мислиш - да не би се намират под път и над път банкноти от тия емисии). Но ти виждам си сериозен - залагаш 15 бона в евро, че Костоф ще влезе в парламента. Кефиш ме, отфорко си



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...

Редактирано от Hekф на 28.02.05 19:25.



Тема Re: Бъркаш, щото си неукнови [re: УУУ!]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано28.02.05 19:23



Само идиот като теб би трърдял, че партия като БКП (дет я имат трийсе човека партийна маса, я не) би влязла в парламента.

И кфо толкова - ми не искам да давам прогнози коя партия ще спечели изборите и няма да го направя. Айде ся умри от мъка, баси



-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема ъргхххххх,нови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано28.02.05 19:39



temptress, аз пък съм от типичните представителки на породата гнусливи фръцли. Бива ли да говориш така открито за изпускането на Деси. Това са си нейни, интимни неща и ти трябва да имаш необходимия респект. Ами представи си , че имаш някакъв далечен чичо на 80 години, който също прави така. Би ли му се подигравала?

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: Hekф]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано28.02.05 19:44



Капацитети да искаш батко. Цената им падна вече на 0.03 лв./ 10 бр. десита и пак пъплят ли пъплят.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: ъргхххххх,нови [re: marta_s]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано01.03.05 13:44



мооомент, че съм забравила какво съм казала....



Тема Re: типична представителка на породата стари пиклинови [re: temptress]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано01.03.05 13:50



е, как не ме е било срам...наистина...това ще да не съм била аз, това ще да е било второто ми аз -то отвреме -навреме ги говори едни такива

ма уж да ме е срам, ама кат не ме е срам ...- това последното все едно не съм го казала - това пак беше второто ми аз...бе, ти ще млъкнеш ли?не?!ма как така не?!!!ей, шъ съ разправяме с теб насаме пред огледалото в банята!!!....а-ааа, уплаши се копелето, знаех си аз...



Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: marta_s]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано01.03.05 13:52



Ма пак скъпо ги даваш, да ти кажа....



Тема Re: То какво ли може да и иманови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано01.03.05 13:54



Но ако не би огряло я тогаз
дали не би огряло я след час?
Отде да знайш, каквото ще да става,
надежда има, ама татко и не дава!



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: дokтopa]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано01.03.05 14:01



Нье!Ние нъе сма сцинаристи, нит сма по позитано, ние сма сите сталкери, ма нье по Стругацки, ние сма кат Марк Чампън, разбираш ли, ......ах, откога го дебна тука тоя, дали да не взема точно днес да го заколя?!!



Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: temptress]  
Автор Г-жa Andre (хип-хоп мома)
Публикувано01.03.05 14:35



Колко си злееее...просто не е истина...



Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: Г-жa Andre]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано01.03.05 14:40



леее-ле, колко си добре
направо е истина, ти казвам
разбираш ли



Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано01.03.05 18:10



Моите са дресирани. При даден знак се нареждат във фаланги и започват да скандират "Сла-ви! Сла-ви!..."

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: То какво ли може да и иманови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 19:00



Е щом не дава тя да се натиска,
какво неясно има тука -
ми да си се стиска
и хич да не посмисляда си иска!

Такава явно е съдбата и горчива,
да си остане честна като самодива.
Надежда има викаш, ама ако ще
чака татко си да и даде да се
изяви, едва ли ще намери някой
кат` вече се е сбръчкала със нея
да са натовари.



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 19:06



Каква кръвожадност боже мой?!! Така ли те възпитават у вас? Срамота!



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано02.03.05 10:07



чакай, че пак забравих какво съм казала



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: temptress]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано02.03.05 10:09



Че кво?.....че то един сталкер ако не коли всеки ден по един свой идол - какъв сталкер ще е!?



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 10:35



Нищо де, случва се и в най-добрите семейства.



Тема К`во рече, чедо?нови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 10:39



Стли, стил..стал?! Т` ва пък к`во е, да не е на македонски? Я са обесни на български да те разбере и Слави.



Тема Re: К`во рече, чедо?нови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано02.03.05 16:08



рекох, дет съм сталкер - демек ловец на знаменитости, разбираш ли, ето тук съм обяснила кво е тва>>>>>

ще го пейстна щото това с юерел ми е на македонски

Понеже, обаче, та затова....относно ловът на знаменитости, чакайте, че се притесних, но сега ще се съвзема

Я да отпия чаша-две вода...гъл-гъл

Та така.

Кой друг да ви поговори на тази тема освен мен, темптресс, един истински фен и истински сталкер - еманацията и пикът на ловеца на знаменитости.

Обръщам се назад и виждам труповете на хиляди знаменити и не толкова знаменити мъжки екземпляри, чиито глави висят трофейно над камината в крайградската ми вила.
Какво да кажа, аз, великата и агресивно дива ловкиня на знаменити мъже и плъхове...оупс!на второто не!!!!
Ще обобщя съвсем накратко: ловът на знаменити мъже е като всеки друг лов.
Прицелваш се и стреляш. Ако има с какво. Като Марк Чапмън. Ако не...кво да ви кажа - еми просто не играете, брат ми. Купете си там поне един пистолет.
Нема само на капани да карате. Капани - дрън-дрън, селска работа.

Разбира се, знаменитите мъже, като Слави Трифонов, Христо Стоичков и други такива се крият в разни хралупи, кацат по дървета, палми и други такива, плуват по вода и над вода, летят насам-натам, но не на мен, най-красивата, тия, само като скръцна със зъби и знаменития мъж пада!
По корем.

Спомням си един мой добър лов. Добър в смисъл, че не беше лош, нали. бе.
Бе лятото на 1935 година и аз ловувах, рамо до рамо с Бриджит Бардо из саваните на гореща Африка - масаи.
Бриджит, като по-неопитна пък и не толкова знаменита, нали, ми вика: Защо масаи бе, темптресс? Не може ли да ловуваме коректупили? Така ми липсва един коректупил в гостната...
Обаче аз, нали съм истински ловец и най вече сталкер, и викам: Стига пък ти с тея коректупили, кво му е сложното да хванеш коректупил? Докато масаите, те са такива хитреци, докато ги видиш и те вече - дззззууум! са те ...изненадали, разбираш ли.
Пък и да си кажа честно бях чула, че масаите имали големи розови уши, които се поклащали лениво на вятъра и си мислех, че точно главата на един масай и люшкащите се на вятъра розови уши, е това което ми липсва в зимната градина в частност и в живота изобщо. Защото какво е живота без чифт знаменити розови масаиски уши - ниииищо, ниииищо и нииииищо!!!!
Та както вече ви казвах бродим ние с Бриджит из джунглите на знаменитата Африка, възседнали слонове и търсим масаи.
Не щеш ли обаче насреща ни ято диви и знаменити футболисти от България. И кой знае защо отпреде им пърха не друг, а Дейвид Бекъм, знаменитият.
Брей, викам си аз, що щът тез знаменити пернати ведно с таз знаменита английска чучулига начело в джунглите по това време. Не ще да е на добро тъз работа, викам аз на Бриджит, а тя като се захласна по един такъв знаменит, ма много знаменит и с голям клюн и вика- ман-заман, искам го този! желая го! копнея го! ще го стрелям!
Ма, викам и, недей да ставаш кат Марк Чапмън, разбираш ли, точно този ли, не видиш ли, че е кривоглед, ма, недей, ма, и говоря аз най-разумно, той не те заслужава, пък и ще вземеш да уплашиш масаите, разбираш ли. Обаче онази не и не. Вика очите си изплаках, само него чаках, това е - точка!!! Бре, викам какъв си сталкер, разбираш ли, ама нали съм си мекосърдечна и кандисах, взех пушката и квоо да ви разправям - сега целият отбор виси в кухнята.

Тези дни ми се обажда Виктория Бекъм, бе онази знаменитата, разбираш ли, и вика, дай ми за малко главата на Дейвид, да си направя една супа. Обаче аз - не, да не съм луда да се хващам на тез номера - супа щяла да си прави, сякаш не знам за какво и е главата на Дейвид, разбираш ли. Снима се с него и после разправя наляво-надясно, че тя го била отстреляла. Бе, хайде холан, не на мене тия. Аз кво, сталкер ли съм или кво, разбираш ли.

Ето тва е то сталкер:))))))

Редактирано от temptress на 02.03.05 16:13.



Тема Re: К`во рече, чедо?нови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.03.05 17:31



Разбрах. Ти се нещо като папарачка. А к`во стана с масаите? Изненадаха ли ви? Или само Бриджитката, та затъ сега си пада зоообвилна? Пък ако ти са обади пак Викитода ти досажда , прати я при мен, аз ще я отуча от тия навици да иска назаем,
ох на батя к`вато е сегинка първескинка...



Тема Re: К`во рече, чедо?нови [re: MЖ]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано10.03.05 16:19



Не може!



Тема Re: К`во рече, чедо?нови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 11:28



Като не може - здраве да е! Нека тогава да си ти досажда.



Тема Re: Shto ne hodish da blijesh potnata gola glavaнови [re: temptress]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано12.03.05 08:32



na voq idol ,ma groznice...basi typanarkata



Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: temptress]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 10:43



Да!



Тема Re: относно Евровизия мога само да кажа, ченови [re: Kaтя]  
Автор4и4o Гoши (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 13:35



СЛАВИ СМЪРДИИИИИ!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.