Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Виж сеганови [re: Cepera]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 21:40



Нищо, нека го видим след изборите как пак ще повтаря, че БКП не са ги спечелили. Ми така де, той тайно се опасява, че всъщност Костов ще ги спечели.



Тема Re: Виж сеганови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 21:42



Ако с някого ще се хващаш на бас, гледай това да е Никф. Той има славата на безупречен длъжник.
И така, каква е твоята прогноза за изборите? Или може би ти такава нямаш защото не си никакъв капацитет и коментатор?



Тема Така, онака... давай по мъжкинови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 12:00



Ми то много мозък не се иска за да разбере човек че БКП няма да спечели изборите. Владко Спасов, какво ти разправя не го слушай.
Но ако много препираш ей ме тук съм... и ти казвам БКП<0,1%
Нещо неясно в това политическо неравенство?
Умно момче си... стига си писаш глупости!



Тема Re: Така, онака... давай по мъжкинови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 20:34



Не бе, ти кажи не кой няма да спечели изборите, а кой ще ги спечели. Аз казвам, че ще е БКП.



Тема Добренови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 10:42



Не мога, чиче... не съм врачка, за да ти кажа кой ще ги спечели.

Но залагам 10 лева и гърне боб, че няма да е БКП.
Става ли? Или ще се отметнеш.

А... освен това слагам 50 лева и кило пържоли, че и другаря Костов няма да ги спечели.
ОК?



Тема Шампионка по комплексирани постингинови [re: marta_s]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 12:54



Типичен представител на новата порода тъпи пикли с високо самочувствие без никакво покритие,да знаеш че отстрани приличате на наперени гарги.Ама толкова сте смешни



Тема Re: Добренови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 15:21



Няма нужда. Щом при тези дадености ти една прогноза не можеш да направиш кой ще спечели изборите, значи и коментарите ти за Костов също струват толкова. Не, че аз не го знам, де, важното беше и другите да го разберат.



Тема Re: Леко де, леко де.нови [re: MЖ]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано23.02.05 18:47



Супер добронамерена съм, затова се учудих, че ме посъветва да променя тона. С това смятам да приключа дискусията относно допустимото ниво на истерия между юзърите.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Шампионка по комплексирани постингинови [re: Дecи]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано23.02.05 18:53



Отличен екземпляр от породата "нерегнати критици" с отчайващо лошо въображение. Споко бе.

Език кости няма - кости троши!


Тема Бъркаш, щото си неукнови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 14:48



Мъдрите хора, не приказват за това, което ще се случи. А и да приказват, то не е с категорични твърдения.
Те говорят аргуметирано и тълкуват нещата и фактите КОИТО вече са се случили.

Аз говоря за асистента по политикономия от ВИИ Карл Маркс - другарят Костов. Т.е. аз говоря с факти, които са известни и на малките деца в Полски Тръмбеш.

Ти ми говориш, че изборите ще спечели партия, която дори не е паралментарно представена.
Или си тъп, или нищо не отбираш от политика. Но следовниците на другаря Костов винаги попадат в една от двета категории. Ти не правиш изключение.
Ама нека всички да го разберат... огласи подробно политичеката ти прогноза -БКП печели изборите.
Сега кажи, че Главсек на БКП е Сергей Станишев и съвсем ще станеш за смях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.