Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Ей девойчета още малце и занови [re: marta_s]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 15:23



фризурите ще се хванете бе! По-кротко скромността краси жената.



Тема Re: Абе душко ма ти почвашнови [re: MЖ]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 16:02



Стига с тая химия бе колега - лексотани. Може и сопольив да го лапне два пъти, може и на подгласника трифонов. Сал му е пристанала момата виртуално, вече. Белким са олабат двамина взаимно, и за чалгата харно - изпълнитела пак ше се бори, компетишън един вид, слушателката и тя милата, ако прифане оргазъм, може да си купи Шуменско, може да си купи култура, а за 8 март и двете. Хем пивоварите доволни, хем чалгата рахатясала, хем бюджето на здравното не се товари щото нема и десет лева. Кво му плаща два пъти да го лапне.



Тема Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: дokтopa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 16:38



метод, който предлагате особенно с Шшшуменското може да окаже странични ефекти с летален изход при предозиране и неправилен начин на употребление. Все пак лечението требе да се съобрази с индивидуалните форми на протичане на мозъковъзпалителния процес, както и натуралните характеристики на индивида. Боя се, че става въпрос за особен вид възприемчивост и липса на нормални бих казал естествени характерни за организма регулатори на поносимостта към вещества съдържащи малц, хмел, етанол, даващо отражение в изкривяване на околната действителност и влияещо обратно пропорционално на имунната с-ма относно устойчивостта и на външни халюцигенни фактори, активирани от телевизионния екран...
Но боя се отклоненията са явно в стадий след, който не ни остава друго освен да заключим: "Жалко все пак за девойчето, ех!"



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: MЖ]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 17:29



Колега, апсолютно съгласие, само малка бележка, некак си така по-читалишна приказка да има. Иначе халюциногенно, летални - ще вземат да си помислат че сме депутати и ше ревнат че го преследват техния сейбия законодателно. А ние сме само от диспансера и искаме да им помогнем на хората, така хомеопатично, нали



Тема Re: Колега, алтернативния и природосъбразеннови [re: дokтopa]  
Автор Гocпoжицa Чyдecнa (катозелепресна)
Публикувано21.02.05 17:48




Колкото да се правите на интересни
вие двамата не сте ми никак пресни,
даже май сте зеленясали
и от злост, и завист плесенясали.
Слави е красив и умен,
той е даже сладкодумен..
като Бекъм е пленителен,
като Лари Кинг - язвителен,
като Ицо - възхитителен...




Тема Таланта Ви госпожиценови [re: Гocпoжицa Чyдecнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 18:20



едва ли някой тук ще оцени,
добре ще е за Вас и вашите черти,
ни Бекъм, ни Бербатов или пък оня,
тъп плевенски сюртук да споменувате,
и мокри сънища за него да сънувате,
бъдете мила земна и добра и гледайте
някой да ви направи истинска жена.
Защото ще жалко способностите си
да похабите, и цял живот мома да си стоите.
И то за кой? За оня дълъг и плешив
псевдо "херой".
Защото той е жалък мрънльо и
лъжец и стиснат крадльо и
подлец. Обича той да манипулира
и много страда, че веч софрата му
се вдига!




Тема Виж сеганови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:08



Ако искаш.. ей тука свидетели има десетки.
Дай да се хванем на бас, че БКП няма да спечели следващите избори.
Или не ти стиска, а? Ей го на.... готов съм. А ти?
Искаш ли... така да сверим малко политическия часовник.
Но ако се се съгласиш ще те разбера... още си зелен и някои работи ти убягват.

Аз съм политически капацитет и коментатор, ама ти ми мязаш нещо на лаик в тая област. То феновете на другаря костов никога не са се хвалели с добра политическа прозорливост.
Те са по-скоро сектанти... а Ванката е техният месия!



Тема Re: Виж сеганови [re: MA3HbO]  
АвторCepera (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:37



Мазню чего же вьi бормотаете? Как тъй няма да ги спечелим изборите БКП. Социологи казват ще вземем избори. Почему сме добри и коалиционни, ще вземем и Станиславами, новините да чите по телевидению, Елена начальником будет тами. И Борисович Семен возмем, неплохой старик, умная культурная голова. Агмед тоже будет с нами. А нука приезжай парень прогресивний, нам прогресивнами ребятами надо.



Тема Re: Ей девойчета още малце и занови [re: MЖ]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано21.02.05 19:42



И кое по - точно от всичко, което съм написала, издаде истеричния ми характер и с нищо непровокираните ми безсмислени изблици на гняв?!?

Айде следващият път кликни за отговор на подходящия юзър.

Език кости няма - кости троши!


Тема Леко де, леко де.нови [re: marta_s]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:54



Сега и на мен ли ще скочиш? Както я бяхте почнали...И не се обиждай съвсем дружески кликнах на твоя юзър ти ми се стори не най-належаща, а най-подходяща да разбереш призива, щото за някои май е късно все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.