Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Еми супер, кво!нови [re: ira]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано18.02.05 19:10



Иска ти се май да кажеш нещо, пък все не се получава. Що така? Проблеми в семейството?

Език кости няма - кости троши!


Тема Ц,ц,ц..нови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано18.02.05 19:13



обеща да спреш да се занимаваш с благотворителност, а е било само на думи!!!!

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Еми супер, кво!нови [re: ira]  
Автор KMETA HA HETA ()
Публикувано18.02.05 19:29



Ако те двете според теб са простачки...То ти бая Мис Простакеса требе да си тогава, не мислиш ли?

Bakma bana chichek gibi, sikerim seni eshek gibi


Тема Re: извинете... господин УУУ!нови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 00:26



Ти сега като толкова говориш за следващите избори, които Костов нямало да ги спечели, а БКП щяла да ги спечели - говори за тях сега - то това е актуалното. А ти какво - СДС и Костов. Вземи ни разясни делата на БКП - ама пак така подробно, от всички страни - нали те ще спечелят, а ние не знаем какво ни чака.



Тема Re: Мислех само да споделя,нови [re: temptress]  
АвторЛoлa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 13:40



Аа-а-а-НЕ!ха-ха-ха!!!!! - "литри в секунда"
Както винаги невероятна!!!!!!!!!
Темптрес!!!!Ти пак ми направи деня, супер си!!!!!!
Чета те все едно в кой клуб пишеш!!!!



Тема Re: Бий, за да те уважаватнови [re: Spp]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 21:30



Идеята за лансирането на Графа ми изглежда най-приемлива. Не за друго, а заради това, че този път момчето се постара и наистина направи хубава песен. Предишните определено не бяха на ниво.

Интересн е друг факт - Каффе и Графа имат един продуцент - JOKER MEDIA ...

Защо заложиха на губещата карта? Защото Графа не се справяше с пеенето на живо? ...



Тема N/Aнови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 06:28



кво ти остава като си толкова тъпа, освен да го обичаш....



Тема БКПнови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 11:30



А?
Не съм в час с политическата обстановка. Незнам такава партия да има...
Или чакай.... имаше една, ама тя повече от 0,001% няма да вземе.

А аз за Костов какво, понеже ти отвори темата, иначе... за политическите трупове нали знаеш - като за мъртвите.. говори се или добро или нищо.
Та прав си... да замълчим по темата Костов и СДС. Така ще е по-културно.
И да прекадим с една свещица!



Тема Re: БКПнови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 14:02



А, не! Аз говоря за БКП - тази, която ще спечели следващите избори. Ти ако не я знаеш коя е - изчакай малко и ще видиш. А пък ако отсега не знаеш кой ще спечели изборите - какъв капацитет и коментатор си ти - значи и коментарите ти за Костов са кръгла нула щом не можеш да коментираш бъдещия победител, ама пак така подробно, както и Костов.



Тема Абе душко ма ти почвашнови [re: temptress]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 15:17



сериозно да ме притесняваш:Слави е един истински достоен мъж.
. Т`ва айде иди дойди не си първата д`ет не знае к`ви ги върши или приказва, ама Слави да се цепи с готиното си мускулесто тяло,цял лъхащна секс и оргазми...Ти още малко ще почнеш и гласове да чуваш. Слушай пиле земи довечара лапни два лексотана и му дремни хубавко.Ша са освежиш. А утре се понаакипри разкарай се по чаршията, поогледай се, па земи кандисай на някой свестен момък, к`вото и да е за два вечера ще ти избие тоя дълъг комплексар нарцисист. Да не говорим за възможностите на мозъчната му кора или сакънтията му...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.