Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Шоуто на Слави
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Най - достойната постъпка!нови [re: temptress]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано17.02.05 20:15



Евала, Слави ! Това беше правилното излизане от ситуацията

Майната им на тия педали от Кафе !

THE TRUTH IS OUT THERE -- HOW FAR ARE U WILLING TO GO TO GET IT !!


Тема Re: Жалко за тебенови [re: MA3HbO]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 00:37



Точно понеже меря с един аршин ми е кеф, когато прецакаха Трифонов, защото знам, че и той има своя дял на миналите избори Костов да не спечели.

Бил съм на правилното място в правилното време тогава, когато беше нужно Виденов да се свали, за това не се безпокой. А това, че Трифонов тогава с другите са си вършели работата за да подпомагат свалянето му - похвално, но разцепването на предаването и екипа след това на две и тръгването на Трифонов в нова посока не могат да се оправдаят с направеното преди това.
Той просто предпочете паричките на Овъргаз пред всичко останало.

И не Костовистите Доган, а Доган предаде СДС още през 1992, за да може да си направят с БКП правителството Беров, да оставят организираната престъпност и мутрите да се разрастнат и да започнат източвнето на държавата вместо да я приватизират. Кой забравя - то се вижда.

За народа също е направено повече отколкото всеки друг е правил за 4 години. Но той разбира само от предизборни кебапчета, а не от геополитика и макроикономика.



Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: УУУ!]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 01:19



Демагогстфаш на едро, драги ми СмехУУУрко, а некси встрани остана факта, че навремето Костоф се напуши и нацупи, че народа му би шута и вместо да подаде на царя ръка и заедно да довършат започнатото добро дело ДЕФАКТО даде зелена сфетлина на Доган.

Аре бегай бе, смешник, "политическите" си анализи знаеш къде да си ги завреш





Тема Re: Не, не ме разбираш правилнонови [re: Hekф]  
АвторУУУ! (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 02:36



Нищо подобно - величеството избра Доган пред СДС. А СДС не е да не са ходили да преговарят с величеството.
А по "завирането" явно ти си специалист.



Тема извинете... господин УУУ!нови [re: УУУ!]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 09:27



"Точно понеже меря с един аршин ми е кеф, когато прецакаха Трифонов, защото знам, че и той има своя дял на миналите избори Костов да не спечели."

те това изказване не мога да го припиша на никой бозайник що годе способен да мислии умозключава

Айде сега холан... Славчо бутнал Костов... как точно стана тая галимация?
И какъв е неговият дял? Че той Славето ако ги можеше тия работи да е набутал синия Дилов в парламента... ама не би.

Ми че Ленчето, партийната секратарка от Кирковски районен комитет на партията, теменужки подари на бат Славе в студиото... то беше ена обстановка топла и сърдечна, чак ми стана неудобно.

Да те върна назад, че като гледам си позабравил... а и не помниш, че СДС имат една станна способност - да турят начело на себе си и на държавата малоумници и тарикати.
Та него време се беше случил малоумник - един такъв чешит с брада и големи лупи. Глупав човечец решил, да си иска сам вот на доверие... И катастрофира... жестоко... то не бяха сините мравки, не бяха сините люспи. Ма и тогава ли Славчо беше виновен, че не помня? Аз да ти кажа... тогава бат Петьо Блъсков ги лекуваше много седесарчетата. Сега такава преса няма, ама това е друга тема.

И второ, но основно, ай моля ти се не ми туряй равенство между СДС и Костовистите... тия две породи нямат нищо общо. Надка кяри един гараж, а другаря Костов... ехее още 100 години ще разбираме кво е мушнал.

Но ти си ми по в час и ще ми кажеш... кой кого отлюспи? Надка - Костов, Костов нея, Стефчо - Надка или Костов - Стефчо. Че и Бъкито натирихте преди това, а с фанфари го чакахте от Москва, еййй неведоми са това пътищата седесарски.

Чудната дружинка опоскала България се поразпадна малко ама нейсе... вакуум както видиш не остана.

И да помниш... 2001 г. СДС взе 18 процента, а не Костов. Костов ела да го видиш юни колко ще вземе...
зер докара шейсетина хиляди гласа... Та те ще да са тези дето от геополитика и макроикнономика, пардон, политикономика разбират.
Останалите 6-7 милиона от кюфтета само...
Те таква ще да е картинката...



Тема Заб.нови [re: ira]  
АвторMA3HbO (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 09:33



В кенефа мацко се СЕРЕ. Дриска се. Акаш... капиш?
И във форумите се прави същото...

Повръщат пияниците.

А ние СЕРЕМ!



Тема проста, проста, но със зъби!нови [re: ira]  
Автор temptress (най-красивата)
Публикувано18.02.05 13:36



ок, дай да ти повърна в устата ... малко ме е гнус, но щом толкова се молиш



Тема Еми супер, кво!нови [re: temptress]  
Автор marta_s (осица)
Публикувано18.02.05 18:33



На човек, ако не му е перфетна усмивката, то е редно да си извади зъбите и да сложи красиво чене, което да му е по мярка и зъбките му да блестят наредени като по конец. Какви са тия щръкналозъбести певци , дето са плъпнали напоследък. За съжаление само това мога да кажа по въпроса за представянето на кандидат евровизьорите, понеже концертът не го гледах. Бях се зачела в една книга, в която се разказваше за китайци. Представяш ли си, ядат маринована ряпа. Гадост, нали. Йорданка Христова, например, надали е кусвала маринована ряпа, даже докато е живяла в циганския квартал на Бургас. Впрочем, там кучетата рязко са намалели, чудно защо. Освен това се оказа, че на китайците било забранено да си виждат императора, докато не навърши пълнолетие. Лили Вучкова надали е виждала пълнолетен императора, пък какво да говорим, ако не е навършил 18 или тамколкото е необходимо да навърши. Даца даже не я знам коя е.
Не ме разбирай погрешно. С това не искам да обидя Слави. Той ми е симпатичен, а често се случва и да се смея на вицовете му. Даже и да ги знам. Ей така от учтивост, бе. Защото съм готина.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: какви зъби ,ма отвратителна пачанови [re: temptress]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 18:47



повърни си в ръцете и си го излижи ,ама че простачка...



Тема Re: Еми супер, кво!нови [re: marta_s]  
Авторira (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 18:57



Ти пък си по-проста от оная другата, гади ми се от вас двете...простачки!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.